Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

On 2/5/2022 at 12:23 PM, Tadis said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Sąlyginai šitam projekte esu trumpą laiką, ir apskritai dar neteko užimti kažkokių pareigų CS:GO community serveriuose. Nuo 1.6 laikų atkeliavo visa patirtis prižiūrėtojaus. Atsakant į klausimą kodėl noriu tapti prižiūrėtoju, tai todėl, nes būtų visai smagu vėl pajust tą visą nostalgiją.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • CSGO tikrai neesu buvęs, atsakiau apie savo administratoriaus ar prižiūrėtojaus patirtį antrame klausime.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Deagle, nes daugiausiai laiko ten praleidžiu ir kadangi pats esu dirbantis "remote" būdu, serveryje praleidžiu nemažai laiko darbo dienomis.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Esu labai aktyvus darbo dienomis. Galiu aktyvus būti ne tik serveryje, bet ir web'e.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Nemanau, jog čia mane kažkas žino, tad komentuoti apie reputaciją iš kitų - negaliu.

Rekomendavo Soffter, kačiuke. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį

Lukiss, 21 metai, https://steamcommunity.com/profiles/76561199006187256/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Norėčiau prisijunkt prie jūsu draugiško kolektyvo ir padėti tai kuom galėsiu, Šiame Vimo projekte esu +6 mėnesius, praleistas valandų skaičius Vimo serveruose 300+ val. Esu draugiškas nepiktybiškas jaunuolis kuris semiasi patirties iš kitu. Didžiausia laiką praleidžiu public, awp ir deagle. Tikrai galėčiau būti naudingas ieškočiau visokiu spragu kurias galima būtu užpylditi, daug bendraujantis tai būtu neproblema paklausti kitų nuomones apie serverius ir padėčiau naujiems žaidėjams apsiprasti. Kai galiu visada skubu į pagalba kai to labiausiai reikia ir jai tai mano galei. Norėčiau visiem padėt kuom tik įmanoma ir prižiuret pareminčius žaidėjius - adminus.

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Tik Vimo specadminas.

4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

Norėčiau būti public - awp  prižiurėtojas

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Esu mėgstantis daryt giveaway tai galėtų būti - Discord nitro, sausainiai, kebabai, CSGO skinai.

 Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Mane rekomendavo @Softt33r @Blaivus @LuKaSo ;)))) @kaciukas ❤️ .

Redaguota M3l0n

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Velniukas Neandertiolas, 18,  https://steamcommunity.com/profiles/76561199243447117/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Esu perspektyvus, įvertinantis visas situacijas, norintis tobulieti žmogus. Serveriuose visisškai nebūna priziūrėtojų ir gaunasi balaganas. Per kuriuos yra pazeidžiama labai daug taisyklių ir nukenčia daug žaidėju.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • dėja, bet nesu

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Fun'o nes daugiausią taisyklių būtent pažeidžiamą JailBreak'e ir mažiausiai būna prižiurėtoju ten ir praleidžia didžiąją dalį pro akis.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Likti ištikimas, kilti ir tobulėti, padėti kitiems žaidėjams išaiškintį taisyklės kurių galimai jie nežino ar nesupranta. Galima vardinti ir vardinti bet darbai šnekės patys už savę.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Sutariu su daugumą prižiurėtojais su kuriais bendravau. Manau nereikią net užtarimu ar rekomendaciju, darbai rodys savo.

 Dėkui už peržiurėta anketa, mano discord:BotVelnias#3414  jei turite kokių klausimų susisiekite, i juos maloniai atsakysių.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2022-02-19 at 20:01, Lukiss said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį

Lukiss, 21 metai, https://steamcommunity.com/profiles/76561199006187256/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Norėčiau prisijunkt prie jūsu draugiško kolektyvo ir padėti tai kuom galėsiu, Šiame Vimo projekte esu +6 mėnesius, praleistas valandų skaičius Vimo serveruose 300+ val. Esu draugiškas nepiktybiškas jaunuolis kuris semiasi patirties iš kitu. Didžiausia laiką praleidžiu public, awp ir deagle. Tikrai galėčiau būti naudingas ieškočiau visokiu spragu kurias galima būtu užpylditi, daug bendraujantis tai būtu neproblema paklausti kitų nuomones apie serverius ir padėčiau naujiems žaidėjams apsiprasti. Kai galiu visada skubu į pagalba kai to labiausiai reikia ir jai tai mano galei. Norėčiau visiem padėt kuom tik įmanoma ir prižiuret pareminčius žaidėjius - adminus.

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Tik Vimo specadminas.

4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

Norėčiau būti public - awp  prižiurėtojas

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Esu mėgstantis daryt giveaway tai galėtų būti - Discord nitro, sausainiai, kebabai, CSGO skinai.

 Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Mane rekomendavo @Softt33r @Blaivus @LuKaSo ;)))) @kaciukas ❤️ .

susisiek su mumis per discorda

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/23/2017 at 9:17 PM, Bullzai said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Atsakymas: Esu draugiskas bendraujantis greit nepriimantis nereikalingu sprendimu apsvarstantis noriu tapti priziuretoju nes noriu isbandyti save naujoje srityje ne tik specadmino o ir priziuretojo 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas: Ne nebuves

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Atsakymas: Fun'o

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas: Kaip tik reikes galesiu padeti moraliskai ir t.t programavimu  mini games, eventais,

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas: - 

 

Redaguota Kukakika
  • Lovin' it 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Velniukas Neandertiolas, 18, https://steamcommunity.com/profiles/76561199243447117/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Noriu tapti prižiurėtojų, nes Fun'o serveriuose labai trūksta prižiurėtojų ir labai daug taisyklių pažeidžiamą

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • dėja, bet ne

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Fun'o (JailBreak'o)

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Padėtį žaidėjams kurie turi problemų del komandų nežinojimo, Galima vardinti ir vardinti bet tai turi ir atlikti. Discord reportų greitas regavimas

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Manau galite pasiklausti, JailBreak serveriję, dauguma kurie matė kaip aš žaidžių sutiks kad esu vertas ir nusipelnes tapti Adminu.
  • mano Discord: BotVelnias#3414
  • Patinka 1
  • Nepatinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , Neandertioliuks said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Velniukas Neandertiolas, 18, https://steamcommunity.com/profiles/76561199243447117/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Noriu tapti prižiurėtojų, nes Fun'o serveriuose labai trūksta prižiurėtojų ir labai daug taisyklių pažeidžiamą

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • dėja, bet ne

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Fun'o (JailBreak'o)

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Padėtį žaidėjams kurie turi problemų del komandų nežinojimo, Galima vardinti ir vardinti bet tai turi ir atlikti. Discord reportų greitas regavimas

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Manau galite pasiklausti, JailBreak serveriję, dauguma kurie matė kaip aš žaidžių sutiks kad esu vertas ir nusipelnes tapti Adminu.
  • mano Discord: BotVelnias#3414

Įkelk čia savo tikrą paskyrą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Esu silpnų nervų,bet greit sutvarkau ir išsiaiškinu sitauciją, mėgstu pajuokauti, serveryje ilgą laiką esu sepcadminas (3-5mėn) jau esu daug nusipelnęs, aišku esu padaręs ir klaidų, esu labai aktyvus, serveryje praleidžiu visą dieną, kadangi turiu kojos traumą. Noriu padėt serveriui, praplėsti jį, nubausti jam kenkiančius žmones, ir noriu prisidėti prie serverio eventų ir išsakyti, patarti jei reikėtų.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Kaip ir sakiau ilgą laiką esu specadminas ir tikrai žinau visas taisykles. Vimo serveryje.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

Deagle, ten žaidžiu beveik visą dieną ir tikrai labai ilgą laiką.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Esu aktyvus, turiu įdomią nuomonę, esu kūrybiškas ir žmogus kuris pataria, padeda išlipti iš problemos, padėsiu ties eventais, patarsiu kiek tik galvoje bus minčių 🙂

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Gal kažkas ir rekomenduoja, bet tikrai nežinau kas.
  •  
Redaguota KiseLJaN

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Esu paprastas bičas niekuom nesiskiriantis nuo kitų šito- (ų) serverio žaidėjų draugiškas, komunikabilus, savim pasitikinantis, bendraujantis, linksmas ir daug kitų savybių žmogus. Kodėl norėčiau tapti? Pasiilgau prižiūrėtojo statuso tiesa sakant per visus šiuos metus. Paskutini kartą ir buvau šitame serveryje prižiūrėtojas 2015-2016 metais bet čia buvau surf šitą tai tikrai galiu teigti drąsiai. Mažai kas atsimins, bet mano atmintis tai tikrai nemeluoja. ( Profilis forumo sukurtas 2016. ) Norėčiau tapti prižiūrėtojas public serveryje nes ten tikrai kiek esu pastebėjas dviem akym kad truksta tos tvarkos tokios simboliškos, bet apskritai galėčiau visur užeidinėti man tas tikrai nepamaišytu. Apskritai noriu padėti jums judėti tik į priekį ir tiek. 🙂

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Esu buvęs pora kartų CS 1.6 SWARM/xp prižiūrėtojų bijau sumeluot pavadinimus, todėl ir nerašysiu. O CS:GO tik viename Vimo.Lt

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Public. Bet galiu visur vaidentis. 🙂

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Gražių bendravimų, pagalba, morališkumų mėginsiu. Manau galima apsieiti be jokių gag/mute ir panašiai o išspręsti situacija gražiai civiliškai supratingai kad vienas ir kitas priekaištų neturėtų. Šiaip manau reklamavimų dar kokių galima būtų prisidėt.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Neturiu realiai jokio palaikymo iš prižiūrėtojų pusės. Mano nupžiura.

 

Sėkmės visiems. 🙂

Redaguota Evaldas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Sitam projekte esu  +- 5men  buves laikiux serverio admin buves bachuru serverio admin ilga laika komandomis moku naudotis ir... 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

bx serve ir laikiux serve

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

Noreciau buti public

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Esu labai aktyvus ir su didele patirtimi 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

nope

Zodziu ribetos dedam sirdutes 

Redaguota Solo -10-
  • Lovin' it 3
  • Kek 1
  • Nepatinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 3/28/2022 at 7:16 PM, Boga said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Sveiki, esu kaip seniau žinomas BOGA, žaidžiu Vimo.lt projekte gan ilga laiką ir todėl norėčiau sugrįžti prie prižiūrėtojų komandos. Esu pilnai nusiteikęs ir pasiruošęs toliau tęsti pagalbą, esu viską apgalvojęs ir pasikeitęs, tad tikrai garantuoju, kad tokio elgesio kurį parodžiau, daugiau nepasikartotų, arba bent jau galėčiau pabandyti jus įtikinti kad esu jau kitoks.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip, esu, bet per mano neapgalvota elgesį ir nesąmonės, teko palikti jūs. 😞 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Norėčiau 1v1, arba kitų public serverių.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Savaime aišku, kad prisidėčiau prie eventų organizacijos, arba finansiškai.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • "Kovalskis"

 

LEGENDINIS SURFERIS, NEZINAU KODEL JIS VIS DAR NERA PRIZIURETOJAS

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Sveiki, esu jau tikriausiai labai gerai zinomas Kungfucijus, galbut nesu pagarsejas kaip labai draugiska asmenybe , bet yra laikas kai gali juokauti ir kada ne bei su kuo, niekada nebuvau vienas tu kurie negina savo tvirtos nuomones jai zinau kad esu teisus ar galbut yra kazkoks sprendimas, siaip stengiuosi buti draugiskas ir linksmas bei pralinksminti kitus(kiekvienas gali susidaryti skirtinga nuomone) Vimo pradejau zaisti senokai 1v1 serveri kol negavau invite i Public vieno is draugu siuo metu tai vienintele vieta kurioja praleidziu visa laisva laika, serveriuose pradejau zaisti nuo 2020 metu,, Noriu tapti komandos dalimi ir padeti viskuo kas imanoma ir ka sugebu trumpai ir aiskiai nuo a iki z, tiek demo ziurejimu, bugu aptikimu report ar ticket sprendimu tiek visu kitu.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Esu apie 5metus rez cs 1.6 projekte labai gerai zinomas kaip 3d@s

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Public, Deagle, Awp , Speedrun

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Eventais (kaip tinderis), Eventu streaminimu, bei reklama, Giveaway, Mini serveriu eventais? Bugu ieskojimu , Bei ivairiausiais pasiulimais

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Redaguota twitch.tv/Confusas
  • Lovin' it 2
  • Kek 4
  • Sniff Sniff 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Ramus žmogelis iš Žemaitijos tiksliau iš Telšiu, daug dirbantis mažai kalbantis. Norėčiau tapti prižiūrėtoju dėl poros priežasčių .
  • 1.Aš galima sakyti visados žaidžiu (DEAGLE only kartais ir 1v1 arenos) serveriuose. O ten  nebūna jokiu adminu nei ko, labai retas atvejis ,kai būna adminas. 
  • 2. Esu aktyvus prisijungiu kiekviena diena ir praleidžiu apie pora valandų  , ir galėčiau prižiūrėti deagle only servery(šiuo metu esu top1 serveryje).
  • 3.Pramutinčiau 'vaikus' serveryje  .
  • 4.Ant vimo serveriu esu praleidęs apie 150h+.
  •  

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Vimo projekte butu pirmas kartas , bet  ant 1.6 turėjęs daug adminu. Fleshe,Laikiuxe t.t

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Public [Deagle only ir 1v1 butu geriausia]

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Na ,net nežinau turiu nenaudojamu žaidimu kaip rustas,rs6,ar minecraft accountu. Tai manau kažkaip prisidėčiau prie giveawayu.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Rekomendacijų nesu gavęs, nes nedažnai juos tenka matyti. Tik su smailu kažkada teko pakalbet.
  • discord :  p0re#5797
Redaguota ✪ p0re

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Atsakymas - Mano vardas Tautgirdas, man yra 23 metai, gimęs ir augęs Širvintų miestelyje, esu dirbantis, griežtas, atsakingas, reiklus, draugiškas, pastabus, aktyvus kuomet turiu laiko, tvarkingas bei mėgstantis tvarką visur ir viskame. Pareigas norėčiau užimti jog palaikyti serveriuose tvarką, išrasti įvairiausių įdėjų kur ir ką galima būtų patobulinti ar sukurti naujai.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas - Ne, tokių pareigų neturėjau.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Atsakymas - Public

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas - Įdėjų kurimu, renginiais kuomet jie vyks, serverio gerinimo bei tobulinimo.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas - Manau jog Kačiukė tikrai užtars, o kaip dėl kitų nieko negarantuoju.
  • Patinka 2
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2022-04-18 at 04:50, twitch.tv/Confusas said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Sveiki, esu jau tikriausiai labai gerai zinomas Kungfucijus, galbut nesu pagarsejas kaip labai draugiska asmenybe , bet yra laikas kai gali juokauti ir kada ne bei su kuo, niekada nebuvau vienas tu kurie negina savo tvirtos nuomones jai zinau kad esu teisus ar galbut yra kazkoks sprendimas, siaip stengiuosi buti draugiskas ir linksmas bei pralinksminti kitus(kiekvienas gali susidaryti skirtinga nuomone) Vimo pradejau zaisti senokai 1v1 serveri kol negavau invite i Public vieno is draugu siuo metu tai vienintele vieta kurioja praleidziu visa laisva laika, serveriuose pradejau zaisti nuo 2020 metu,, Noriu tapti komandos dalimi ir padeti viskuo kas imanoma ir ka sugebu trumpai ir aiskiai nuo a iki z, tiek demo ziurejimu, bugu aptikimu report ar ticket sprendimu tiek visu kitu.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Esu apie 5metus rez cs 1.6 projekte labai gerai zinomas kaip 3d@s

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Public, Deagle, Awp , Speedrun

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Eventais (kaip tinderis), Eventu streaminimu, bei reklama, Giveaway, Mini serveriu eventais? Bugu ieskojimu , Bei ivairiausiais pasiulimais

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Susisiek su mumis discorde.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Esu gana žinomas serveryje, gal ne visi turi gerą nuomonę apie mane, bet su didžiąja dauguma serverio žaidėjų sutariu. Esu gana ramaus būdo, į mane visada galima kreiptis pagalbos. O kodėl į noriu būti prižiūrėtoju? Nes noriu, kad serveryje visada išliktų tvarka, žmonės galėtų maloniai praleisti laiką čia. Taip pat stengiuosi išsiugdyti discipliną, todėl manau, kad būdamas šio serverio administratoriumi tikrai jos įgysiu. Į serverį investuoju gana daug laiko (žaidžiu praktiškai kasdien, dažniausiai deagluose) todėl tikrai galiu padėti serverio žaidėjams kai nebūna kitų adminų.  

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Ne, bet suprantu kaip tai turėtų atrodyt.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Public / deagle.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Pagrinde padėčiau serverio žaidėjams, žiūrėčiau demo ir gaudyčiau čyterius. Labiau fokusuočiausi į serverio tvarką, nei eventus, linksmybes.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Ne.
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Taigi pačiam Vimo community žaidžiu jau gan senai žaisdavau deagle, 1v1 ir dabar kurį nuolatos žaidžiu tai only AWP. Tapti prižiūrėtoju norėčiau todėl, nes nemažą dalį savo laiko vakarais praleidžiu žaisdamas cs ir būtent vimo only AWP serveryje. Ten man labai patinka viskas gucci, bet būna pasitaiko atvėjų kai žmones reikia raminti ar net nubausti už tam tikrus nusižengimus, bet to padaryti tiesiog negali, nes neturi tam privilegijos. Mano pagrindinis tikslas yra sudrausminti tuos kurie bando kenkti serveriui darant nesąmones, gadinant kitiems žaidimą ir tai stengsiuosi daryti jų nebaudžiant, bet tiesiog įspėjant. Užimant tokias pareigas tikrai su mielu noru prisidėčiau prie turnyrų, demo peržiūrinėjimo ir kitos reikalingos veiklos kai tam turiu laiko (O laiko ypač vakare pas manęs tikrai daug). Taigi noriu prisijungti prie jūsų komandos bei padėti kartu tobulėti ir kilti į aukštumas.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Kalbant apie CSGO administratorius tai NE. Nesu buvęs jokiam serveryje, nes Vimo kaip ir pirmasis community serveris kuriame pradėjau žaisti, tobulėti keltis rangą. Kalbant apie kitus žaidimus tarkim Fivem tenais esu buvęs administratorius vienam iš didžiausių tų laikų projektų ir juo išbuvau apie metus laiko.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • AWP

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Su mielu noru galiu prisidėti prie demo žiūrėjimo, kadangi ant pačio csgo turiu nemažai patirties. Galiu prisidėti prie renginių, turnyrų kūrimo.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Dėja

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

✞EX✞ 17 https://steamcommunity.com/profiles/76561199173071522/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Tai vien delto jog sumažinčiau cheateriu serveryje, palaikyčiau tvarka gan dažnai, padėčiau naujokam su visais klausimais ir panašiai.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Taip Esu Buves, Tik kitam projekte ir dviejuose serveriuose Awp ir Deagluose.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti? 

Awp

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Su Ateitim surengčiau giveaway'u ir čia manau reiktu pagalvoti stipriau.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Iš prižiūrėtoju niekas nerekomenduoja bent kolkas.

Redaguota ✞EX✞

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Mano vardas Mindaugas, man 17m. Mėgstu programuoti, bendrauti, bei (ofc) žaisti įvairius PC žaidimus (CS, MC ir kt.) Mėgstu padėti, atsakyti žmonėms į kilusius klausimus, išspręsti kilusias problemas. Turiu patirtį pagalbos/administratoriaus tipo darbe. Taippat esu ypatingai gerai žinomas JB serveryje ir žinomas Deagle, AWP bei 1v1 serveriuose.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip, esu. Buvau administratoriumi/prižiūrėtoju kelių MC, FiveM platformų serveriuose.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Public (pagrinde AWP, Deagle, 1v1) ir/ar Fun (pagrinde JB)

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Demo žiūrėjimas, atsakymas į klausimus, idėjų ir kitų, projektui naudingos informacijos, pateikimas. Galbūt surengčiau vieną ar kitą konkursą.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Kačiukė
  • Patinka 3
  • Nepatinka 5

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Atsakymas. Sveiki, aš esu Pacanas, kitaip Gvidas. Esu ramaus būdo žmogus, niekada nestumiu ant žmonių be priežasties. Į iškilusius klausimus atsakau trumpai ir stengiuosi kuo tiksliau.
    Nes jau tikrai užkniso jailbreak taisyklių pažeidėjai ir norisi padaryti tvarką jog nekiltų nesamonių JailBreake.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas Ne nesu.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Atsakymas Fun'o

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas. Manau siuo metu reikia Jailbreke padaryt tvarka nes ten labai jau užleista ir užvaldyta vaikų.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas Visi vimo priziuretojai man kaip šeima ir manau tikrai kažkas rekomenduos. O  ypač mano geriausias draugas Lukaso:)
Redaguota Pacanas
  • Lovin' it 6
  • Kek 7
  • Patinka 4
  • Nepatinka 5

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 6/5/2022 at 1:08 AM, k1mo said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Ką jau čia pasakius. Esu draugiškas, bet ir drovus. Mane sunervinus būna, kad pasakau porą blogų žodžių, bet nesu toks kuris kažką blogo padarytų. Labai greitai pritampu prie tam tikrų žmonių grupių ir tikrai nesunku palaikyti pokalbį. Noras tapti prižiūrėtojų nebuvo labai didelis ir kylantis noras. Daug žaidėjų JailBreak serveryje kreipiasi į mane pagalbos, kai reikia, į kurią atsiliepiu jei yra galimybė. Man patinka žmones supažindinti arba paaiškinti taisykles, taip kad jie suprastu.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Buvo galimybė tapti, tačiau dėl tap tikrų priežasčių netapau. Jailas.lt cs 1.6 projektas.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • JailBreak 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Demo peržiūrėjimas bei pagalba su renginiais tam tikrais. Mano studijuojamas dalykas kaip tik susijasi su pramogom. ;)) 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  •  

melagis, siandien kazkas sake kad tau 19 tai tu cia nemeluok kad tau 20

Redaguota Zvairas #KietasBatonas
  • Kek 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Dažniausiai mėgėjas žiūrėti viska is trečio asmens bet kartas nuo karto įsilieju i visuomene kaip sakoma. Dažniausiai mėgejas spresti problemas arba rasti kompromisą kaip darbe taip ir gyvenime.  net nežinau ka čia daugiau pasakyti apie save >.< Klauskit Brolio...

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Yes. Jailas.lt Bet čia labai labai senai išmestas dėl savo elgesio (Nick:Mažius`). Trumpai buvau Vimo.lt For fun serverio Prižiūrėtojas kaip buvau kambariokai su Echo. išėjau nes nebuvo laiko žaisti buvo pagrinde darbas yra išlike ant profelio DaTroller +rep nuo to laiko ir wra. zaidėjo 60h admin (Nick:Unknown FR13ND5) 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Public.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Greitas ragavimas "discorde" nes visada įjunktas. in game community dunduliavimas. >.< 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Nuuu Pabandysiu. Kačiukė, Echo. Kad rekomenduoja negaliu užtikrinti bet manau gales užtarti geru žodžiu 
Redaguota Unknown FR13ND5
  • Patinka 3
  • Nepatinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Paprasčiausias dalykas kodėl norėčiau būti prižiūrėtoja - palaikyti tvarką serveryje.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Bachurų servas. 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Public

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Dalyvavimas events, donations ir visa kita reikalinga pagalba.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Dėja tokių dar nėra 😄
  • Lovin' it 2
  • Kek 6
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...