Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. 

  • Pangosas, https://steamcommunity.com/profiles/76561198193598805/ (Jeigu atkreipiate dėmėsį į CS:GO valandų skaičių, tai esu pražaidęs tikrai gan nemažą laiką, tačiau per skirtingus account'us, kuriuos esu pardavęs) žaidžiu csgo nuo 2013 ar 2014 metų. ; Man pačiam 19 metų.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Esu draugiškas, komunikabilus bei punktuolus. Šiuo metu studijuoju bei šiek tiek dirbu, bet visgi atrandu laiko pažaisti for fun awp/dgl serveriuose, nes pats žmonių community sudaro gerą vaizdą ir tas duoda didelį postūmį serverio aktyvumui. Prižiūrėtoju norėčiau tapti vien dėlto, kad žaidžiant tikrai kiekvienas turbūt pastebime kokį nors annoying žmogų kuris vien nenustoja kalbėti , kai jam net nėra 15, arba pasitaiko retkarčiais koks wallhack'eris, o prisišaukt kokį nors adminą tampa vien sudėtingiau (priklauso kelintą valandą yra žaidžiama).

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Jeigu žiūrint cs žaidimą, administratoriumi nesu dažnai buvęs, bet pilnai suprantu visą sistemą. Aišku, jeigu priskirt cs 1.6, esu buvęs berods, bet labai senai laikiux serverio administratoriumi ir prieš kokius porą metų buvau Vimo pirkęs adminą, tiksliai nepasakysiu kiek laiko jau  praėjo.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Public serverių (Awp, Deagle, 1v1 arenas) prižiūrėtoju.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Prisidėčiau prie pagrindinių Vimo administratorių organizuojamų eventų, taipogi kiek ankščiau mėgdavau padaryti csgo serveriuose tokį kaip ir klausimyną (ar kažkas pnš.) ir pirmas pateikęs teisingą atsakymą laimėdavo CSGO skiną. Tą tradiciją norėčiau atgaivinti, nes tikrai buvo gan fun ir visi budavo laimingi.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Aš pats nebuvau asmeniškai kreipęsis į prižiūrėtojus dėl rekomendacijų, bet galbūt aš pats to nežinau ir kažkas būtų "Už" mano prisijungimą į komandą.
Redaguota Pangosas
  • Lovin' it 1
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Esu draugiskas ir atsakingas žmogus, šiuo metu nieko nestudijuoju, bet esu dirbantis tai dažniausiai tik vakare prisijungiu pažaist apart savaitgaliu.
    Norečiau tapti prižiuretoju kad padet palaikyt tvarka serveriuose

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Kažkada labai labai seniai buvau administratorius Samp serveri

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Jail 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Padeti rengti visokius eventus, sugalvoti ir suorganizuoti pačiam eventuka serverija su prizais.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Neklausiau jokiu prižiuretoju ar jie mane rekomenduotu i prižiuretojus.
  • Lovin' it 1
  • Patinka 4
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Nick; LAqUiZ . Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199172037568/ Ir discord:LAqUiZ#0917 (Jei prireiktu)

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Esu is Kauno jaunuolis kuriam 17 metu , megstu valgyt ir megstu sedet prie kompo taipogi nemegstu mokyklos bet tenka susitaikyt su tuo faktu kad jos reikia . Noru tapt Vimo.lt priziuretoju del to , nes kodel gi ne . Manau kad priziuretoju reikia ir reiks todel siulaus . Tvarka ismanau, o taisykles pernelyg gerai zinau , o jeigu kalba uzeitu apie gincus,  tai kalbeciau tik su faktais, o jei nieko nematei, kitaip sakant ,, Nematei-nelisk" tokia mano nuomone.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Zaidziu tik vimo.lt ir esu Spec.Admin bet zaizdavau 1.6 jb ir visokiu public'u ir budavau pirktiniu Admin bet priziuretoju nebuvau.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Noreciau but Fun'o/Public

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Kadangi esu zmogus kuris isleidzia pinigu ant csgo skinu galeciau padaryt some Giveways ir visokiu event'uku susijusiais su jais taipogi.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Im SoLo.
  • Kek 1
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/23/2017 at 9:17 PM, Bullzai said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

     Žaidžiu "Vimo" +- 2 metai, patirties turiu budamas "Vimo" serverį, kaip elgtis, kaip su žmonėm susitvarkyt, kai turi aukštas pareigas. Daugiausiai praleidžiu savo laiko "Vimo deagle" serverį. Žaidžiu aš kiekviena dieną deagle'uose. Buna, kad ir nueinu į awp serverį. Esu draugiškas ir padedu naujokams, kad prisitaikytu prie visu žaidėjiu. Ne karta prasė patarimu, kaip geriau žaisti su deagle'ais. Dar dalinu naujokam "Kebabų" nuo 500 iki tūkstančių. Nes why not. Paskutiniu metu yra labai daug bendraujančiu ir nuostabiu žmoniu. Bet buna taip, kad serveri nėra aukščiau nei "Vip" ir prisirenka visokiausiu vaiku, kuriem ne daugiau negu 14 metų. Ir sugadiną visa vibe. Būna ir cheater'iu kur nieks negali nieko apie tai padaryt. Jei aš pamatau toki žmogų aš visalaik kreipuos į Vimo Discorda! Aš nusprendžiau tapti "Prižiuretojiu" vien dėl to, kad padėčiau zmonėm ir kad galėčiau sustabdyti žmonės kurie nesilaiko taisyklių. Ir jei būčiau Prižiurėtojas darysiu taip, kad žmonėm butu malonų žaisti ir praleistu gera laiką!

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

     Ne

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

     Norėčiau buti Deagle prižiurėtojas

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

     Bandysiu padaryti visokiausiu giveaway Vimo discordę ( Kebabų, In-game stuff)

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

     Manes niekas iš prižiurėtojiu nerekomendavo, bet mane rekomendavo vienas žmogus pries pora mėnesiu. Jo vardas yra "Cezar"

 Ir bėje atsiprašau už rasybos klaidas! 😀

 

 

Redaguota Softt33r
  • Lovin' it 2
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Noriu tapti prižiūrėtoju, dėl šio serverio mėgimo, šį serverį žaidžiu nuo pat vaikystės, bei fun yra man pirmasis dalykas po aim kas patinka

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Csgo projektuose administratoriumi, esu buvęs tik 1.6 laikuose, tačiau serverių jau tų nebeprisimenu.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Fun

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Prisidėti prie serverio žadu savo aktyvumu, paslaugumu, draugiškumu kitais žaidėjais, įdėjų platinimu.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Šiuo metu prižiūrėtojus šitus naujus matau, tačiau iš senų ką pažįstu ir kas galėtų rekomenduoti tai - boga, knga.
Redaguota 69encele
  • Kek 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@69encele sakai zaidi nuo vaikystes, bet tiek viena tiek antra paskyra kurias pateikiai savo anketoje pradejo zaist pas mus tik siais metais. Wheres the catch? Kokiu dar paskyru turejai?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Atsakymas Sveiki mano vardas Edas, man 24 metai, Siame Projecte esu praleides tikrai daug valandu viskas prasidejo nuo 1v1 arenos, tuomed deagle server ir galiausiai daugybe valandu Public baigiant surf(speedrun) siuo metu daugiausia laiko skiriu tik Public ir Surf kadangi uzsibreziau tiksla baikti bent 90% surf map GROUP 1. Didziausia priezastis kodel noriu prisijunkti prie komandos (Daugelis Admin nusipirke tiesiog abusina privilegijas for fun, kadangi labiau esu naktinis zaidejas neretai public serverije pasirodo zaideju kuriu dienos metu nepamatysi kadangi nera aktyviu admin tokiu laiku ir gali daryti ka nori, Surf serveri neretas zaidejas uzsunka tiesiog toxic ar nepilnametis kuris tiesiog nori izeisti zmones , ir taippogi pasitaiko zmoniu su pagalbinem programom ar map bug isnaudojimais. per savaite visas 7 dienas paleidziu po maziausiai 3-5h serveriuose ir skiriu beveik visa turima laisva laika siame projekte. Daugelis Zaideju tikrai mane zino nickais: BooSteD, Confused, Kung-fucijus

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas Taip, dar cs 1.6 laikais. Rez.lt projekto priziuretojas apie 4 metus kol neperejau prie cs go, Zinomas kaip 3d@s.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Atsakymas Public/Surfs (speedruns)/ Awp / Deagle

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas Tikrai mielai padeciau su eventais, galbut kaskokiais minigames del kebabu kaip pvz Klausimanija, forumu ir ban paraisku perziura, bugu ieskojimu - stai vienas neperseniausias pradziai po paskutinio update public serveri atsidarius agent gali ji uzsideti uz CT agent budamas T puses zaideju.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas Nezinau ar gali +rep, bet tikiuosi kad neturi blogos nuomones @Smailas @vice. 
  • Lovin' it 1
  • Kek 1
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 hours ago, Deivius1 said:

@69encele sakai zaidi nuo vaikystes, bet tiek viena tiek antra paskyra kurias pateikiai savo anketoje pradejo zaist pas mus tik siais metais. Wheres the catch? Kokiu dar paskyru turejai?

Praita paskyra pradėjo žaist tik praeitais metais? Gal tada kokių nors klaidų sistemoje yra? Nes puikiai prisimenu kuomet žaisdavau jb su pubroliu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Sveiki, man 15 metų Nick - Airidas https://steamcommunity.com/profiles/76561199010255838/  
2. Esu labai draugiškas bet drūk padarys ka blogo tikrai atliksiu savo darbą kaip ir visi, Noriu tapti prižiūrėtoju dėl to nes pastebėjau ,kad naktimis nebūna daug aktyvių Adminu arba Priziuretoju tai 3. tikrai būčiau aktyvus bei prižiūrėčiau bei prižiūrėčiau šį mėgstama projekta.

4. Taip adminu buves ant vimo ne 1 ir ne 2 kartus, turiu daug patirties pražaides tikrai gan ne mažai laiko, moku visas komandas viską, bei žinau visas taisykles kaip ir visi;DD

5. Norėčiau prižiūrėti JailBreak ir fun multi games serverį 

6. Esu neblogas donateris, galėčiau paremti visad vimo projektą, tikrai prisidėčiau ant kokių event atrades serverio buga praneščiau

7. Ne, rekomenduot nei vienas priz nerekomendavo, tik buvo siūle kad eit bet tuo met neturėjau nei 15 metų, o dabar tiesiog atsirado noras pabandyti, ir pns tikrai būčiau neblogas prižiūrėtojas, manau patys matytumėte kaip atlieku darbus, pasirinkau šį projektą vien dėl to kad 1-kart pabandžiau ir jis man iškart patiko. Pats geriausias projektas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  •  Sveiki, mano vardas Rytis. Į šį projektą atėjau ne per seniausiai, praėjo lyg ir 2 mėnesiai, bet favorites Vimo.lt serveriai stovėjo jau žymiai ilgiau, tiek, kad nebuvau aktyvus. Per 5 metus CS:GO pražaidžiau vos 250h, bet dabar grįžau į trasą ir esu gan aktyvus. Mane galite rasti tiek Surf Easy/Normal 100T, tiek Public serveriuose. Pagrindinė, bet ir gan paprasta priežastis kodėl norėčiau prisijungti prie Vimo.lt administracijos būtų - Surf serveriuose kartas nuo karto atsiranda toksiškų žmonių (būtent, kai prisirenka šiek tiek daugiau žmonių) ir naudoja voice chat savo nesąmoningams garsams skleisti ar tai pradeda vienas su kitu rietis ir gadina serverio įvaizdį kitiems žaidėjams dėl kurių kartais ir prasideda "flame" grandinė pačiame chat'e vieno kito tildymui (nors ir egzistuoja komanda voice_enable 0, bet mažai kam tai rūpi lyginant, kad visi įsitraukia į tą mėsmalę). Also, yra šansų, kad buvau užtikęs ir žmonių naudojančius palengvinančias programas, bet nieko dėl to negalėjau padaryti, kadangi, neturėjau tam privilegijų. Kalbant apie Public serverį, yra toksiškų žmonių - taip, bet yra tie, kurie pilnai perlipa ribą ir jiems nieko nėra padaroma. Kyla sumaištis ir žmonės vienas po kito išsilaksto, nes yra non-stop rėkaujama ir ginčijamasi per voice-chat map'as po map'o. Also, atsiranda ir tokių labai įdomių žmonių naktimis, kai apmažėja žmonių, kurie yra su fresh paskyromis ir labai įdomiai žaidžia, kas atrodo ne natūralu. Stebint juos ir žemėlapyje vykstantį veiksmą turi per daug informacijos, kurios negalėjo gauti. Šiaip, pilnai suprantu, kad švieži mėsa nelabai domina administraciją ir yra mažai šansų, kad priimsite į savo gretas, bet pabandyti juk verta. 😉 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Well, prieš 4-5 metus 1.6 laikais išėjau iš prižiūrėtojo pozicijos po daugiau nei metų sėkmingos tarnybos Jailas.lt projekte pasivadinęs Mario / Dangerous # Mario slapyvardžiu. Buvau atsakingas tiek visuose serveriuose, tiek forume - anketų peržiūrėjimas, pagalba žaidėjams, tvarkos palaikymas ir ban list tvarkymas.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Tvirtai užtikrintas dėl Surf prižiūrėtojo posto, bet žiūrint pagal pateiktų anketų kiekį ir esamų Public prižiūrėtojų, jeigu labai dega su prižiūrėtojo paieška, galiu apsiimti ir Public serveriu, kadangi, skiriu vienodai laiko abejuose serveriuose.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Manau įsiskverbčiau į Vimo.lt administracijos ateities planavimą projekto tobulėjimui, simple as that. Also, noriu užsiminti apie keletą dalykų su kuriais teko susidurti Public serveryje.
    #1 Taisantis Dual Berettas, jie atsirado vidury ekrano be apkabų ir buvo 0/0 kulkų (nesišaudė).
    #2 Dukart užmatytas atvejis - keičiantis ginklus, dingsta visi esantys ginklai, granatos - tuščias inventorius.
    #3 Problema dėl Agent skin'ų. Esant T side žmogus užsidėjo KSK agent skiną ir atrodė kaip CT. Nežinau ar čia yra toks sugalvotas feature, nes buvo panaudota didelė suma ištraukti agent'ą (20.000 kebabų) ar tai tiesiog neapgalvota situacija, kai opposite team gali naudoti enemy team Agentus.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Na, tikrai nemanau, kad buvau kažkieno rekomenduojamas, bet @Kovalski ir @ValcoNN pagarba! 👋
    Dėkui už dėmesį.
    - Blaivus
  • Lovin' it 2
  • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Gana dažnai žaidžiu publice , tai dauguma žino kad mėgstu pakalbėti . Nesu toxicas , mėgstantis pajuokauti ir bendrauti su serverio lankytojais . Būna ir konfliktų nemeluosiu tačiau , kam nepasitaiko, niekad jų nesprendžiu SpecAdmino pagalba bandau rasti kompromisą , net ir su tais žmonėmis kurie nebūna adekvatūs . Apibendrinus į prižiūrėtojus manau tinku , nes esu mėgstantis supportinti silpnesnius ar naujus žaidėjus , stengiuos prižiūrėti serverį turėdamas ir SpecAdminą ir manau tą darydavau nemažiau ir už prižiūrėtojus , palaikyti gera nuotaiką savo mediniais bajeriais ^^ ir t.t . Kodėl noriu : tai visų pirmą niekad nesiveržiau apsiimti šitas pareigas kadangi buvau ne vieną kartą adminu ir kituose projektuose ir maniau kad bus kas šį kartą apsiims šituo už mane 😄 , tačiau taip gavosi kad publice nėra labai jau daug prižiūrinčių asmenų . Dažnai girdžiu iš kitų žaidėjų net ir prižiūrėtoju , kad turėčiau ir aš užpildyti anketą . Galiausiai nusprendžiau užpildyti ir matysim ar turėsiu progą pasitarnauti Vimo.lt naudai. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Esu ir ne kartą . Štai projektai iš kurių sėmiausi patirties : 2015 CS-GO.lt , 2016 Masofke.lt ,2017 LeveliNN awp serveris , 2018-2019 Balticon (poto tapusiam ewar.lt) 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Vieną reikšmiškai public .

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Mėgau serveryje ir nebūdamas prižiūrėtoju daryti mini eventus iš skinukų , kebabu ir panašių prizų . Manau būčiau aktyvesnis ir discorde , esu atvedęs ne vieną žaidėją į Vimo.lt tai savo rekomendacijom ir toliau siūlyčiau apsilankyti ir taip pritraukti naujų žaidėjų . Stebėdamas serverį matyčiau ko jame trūksta žaidėjams ir tokiu būdu rekomenduočiau kažkokius galimus pakeitimus publice , kadangi pasiskūsti moka visi , bet kai reikia apie tai prakalbėti nieko nelieka 😄 . Na ir kitais būdais prisidėti prie gero serverio vibe'o išlaikymo . 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Lovin' it 2
  • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Sveiki,būsiu Karolis,kitaip žinomas kaip Samir,arba Rimas,Vimo projekte žaidžiu nuo 2016 (Gal ir šiektiek ankščiau,bet spėju pagal acc sukūrimo datą) bet ir taip aišku,kad būta ir pertraukų. Savo kelią šiame projekte pradėjau cs 1.6 dalyje,dabar prieš kažkur metus ,gal biškį mažiau pradėjau žaist Vimo CS:GO dalyje. Prižiūtėtoju tapti norėčiau dėl to,kadangi manau,kad esu tinkamas ir pakankamai atsakingas šioms pareigoms,serveryje praleidžiu gana daugokai laiko,tiek ir su dauguma žaidėjų susipažinęs. Taippat,manau turiu pakankamai patirties Cs'e,kad atskirčiau kur žmogus legit,o kur su pagalba žaidžia. Nežinau,daugiau ką darašyt apie save,tai jei turėsit klausimų, mielai atsakysiu 🙂

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Administratorium CS:GO buvęs,tik čia Spec.Adminu,pagrindas mano buvo 1.6 kur jau projektų nebepamenu,apart Mixai.LT.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Only Deagle.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Galėčiau dasidėti taippat prie Eventų ir t.t organizavimo. Bet prisidėčiau ir kitose srityse,žiūrint kurioje reikėtų pagalbos.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Esu draugiskas linksmas. noriu buti uz kazka atsakingas bei padeti silpesniems neturiu pries nieka blogo zodzio

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • taip buvau specadmin AWP

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • noriu kandiduoti i betkury

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • jai atiteija seksis gerai prisidesiu prie eventu ir giwewat finansiskai bei padesiu juos kurti

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • manes nerekomenduoja niekas nes nepazysta
  • Lovin' it 4
  • Kek 1
  • Patinka 2
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2021-10-12 at 18:03, Cezar said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Cezar, 21 metai, 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198839364957/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Kiek žaidžiu šiame serveryje pastebėjau, kad yra daug gerą vibe turinčių žmonių serveryje ir tai nėra vien tik paprasti žmonės ateinantys gerai praleisti laiką, bet ir patys prižiūrėtojai kurie stengiasi prilaikyti serverių adekvatumą. Prižiūrėtoju norėčiau tapti dėl daug aplinkybių bet tikriausiai vienintelė priežastis kodėl norėčiau juo tapti tai yra pagalba žaidėjams susidūrusiems su įvairiausiomis aplinkybėmis. Nuo papraščiausių klausimų apie serverį iki klausimų kurie nesusije vien tik su serveriais ,bet ir įvairiausiomis serverio komandomis bei taisyklėmis. Papraščiausiai yra noras padėti naujokams įsivažiuoti į specifinio serverio vėžes ir daugeliui kitų žaidėjų.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Nesu, apart šiuo metu Vimo serveryje su SpecAdmin statusu.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

Manau labiausiai man tiktų Pagalbos pozicija.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Bandyčiau paįvairinti pagal žmonių statistiką įvairiausius giveaway ar in-game daiktų ar kebabų politiką, dažniau negu pora kartų per mėnesį.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Manes nerekomenduoja niekas, nebent tokių ir atsirastų po šitos temos sukūrimo 🙂

P.S 

Išankstinis atsiprašymas už rašybos klaidas jei jų yra.

atmesta uz nesamoninga elgesi ir neadekvatu benravima. Buvai next in line priziuretojo statusui. (Pats ta zinai kai rasiau ).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Sveiki, na tai dauguma mane žino kaip Pachalcikas arba Matūza, kaip dauguma žino, mėgstu bendrauti su žmonėmis, dažnai ir pakelti nuotaika kitiems, visada bandau palaikyti pozityvu mąstymą, ir praleidžiant serveryje savo paisvalaikį, suteikti ir teigiamas emocijas žaidėjams. O dėl noro tapti šio projekto dalimi(kitaip sakant, projekto komanos nariu), tai tiesiog, užaugau cs 1.6 žaidime(kaip ir didžioji dalis mūsų), labai traukdavo mane tos pareigos, labai mėgdavau dirbti ties serverių priežiūrom, tas visas bendravimas, aiškinimasis, problemų sprendimai ir t.t. Na, o pagrinde dabar tiesiog pasiūlė žaidėjai, ir pagalvojus, visai gerai pratesti karjera.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • CSGO, nebent pirktines privilegijas esu turėjas, ir tik čia, nes vienintelis projektas kuriame žaidžiu. Cs 1.6 esu buvęs prižiūrėtoju viename projekte. O jeigu kalbant apie kitus žaidimus, tai neseniai baigiau fivem karjera, teko būti gan populiariuose projektuose, Administracijos nariu, ir sekėsi tikrai gan neblogai.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Public, kadangi didžiąją dalį praleidžiu, čia, ir tikrai susitvarkyčiau su savo pareigom.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Prisidėčiau savo aktyvūmu, tikrai dideliu paslaugumu bei savo žiniomis ir pasiūlymais.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Tiksliai nežinau, bet manau gal kuris ir bus.
Redaguota Matūzaa

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 valandas prieš , Matūzaa said:

@Deivius1 Sveiki, tą paskyrą kurią nurodėte, man nepriklauso.

Ai brolis ane? Suprantama tada, tada viskas ok, priimtas i priziuretojas.

 

O taip tai jei juokus i sali, atmesta, uzdedamas banas uz makaronu kabinima (i mean same ip, same nickas, uz durnus mus laikai?). Bandyk laime kitais metais. Adios

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Deivius1, nelabai žinau apie ką tu kalbi, šiuo metu turiu tik 2 paskyras, 1 Naudoju cs, kita naudodavau fivem platformai ir kitiems žaidimams. Apie nurodytą paskyrą pirmą kartą matau ir girdžiu. Esu nustebęs kaip galėtu sutapti ip.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu klausyk, nesame mazi vaikai gi taip paprastai neapmulkinsi, temos netersk, gali rasyti i pm jei nori aiskintis bet pasikartoju, si paskyra tavo nes ant tavo main ip adreso + same nickas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Sąlyginai šitam projekte esu trumpą laiką, ir apskritai dar neteko užimti kažkokių pareigų CS:GO community serveriuose. Nuo 1.6 laikų atkeliavo visa patirtis prižiūrėtojaus. Atsakant į klausimą kodėl noriu tapti prižiūrėtoju, tai todėl, nes būtų visai smagu vėl pajust tą visą nostalgiją.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • CSGO tikrai neesu buvęs, atsakiau apie savo administratoriaus ar prižiūrėtojaus patirtį antrame klausime.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Deagle, nes daugiausiai laiko ten praleidžiu ir kadangi pats esu dirbantis "remote" būdu, serveryje praleidžiu nemažai laiko darbo dienomis.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Esu labai aktyvus darbo dienomis. Galiu aktyvus būti ne tik serveryje, bet ir web'e.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Nemanau, jog čia mane kažkas žino, tad komentuoti apie reputaciją iš kitų - negaliu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Vimo serveryje žaidžiau jau ir seniau, dabar sugrįžau ir noriu prisidėti prie projekto gerovės. Pats kaip asmuo esu labai bendraujantis, draugiškas ir mėgstantis pajuokauti, pripažinsiu tikrai pykstų, kai žmonės prisipirkę adminų pristoja prie žaidėjų dėl menkniekių tokių, kaip pvz jam neatsakė ir panašiai, šiaip į savo darbą žiūriu labai griežtai.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Ne

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Public, pagrinde būnu AWP ir DGl, užsuku į 1v1

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Prisidėsiu gerais įspūdžiais projektui, visokiais mini games, eventukais su prizais ir panašiai.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) 

Ne, bet gal prisimins nuo senų laikų @Nepasimesk

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...