Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

1 hour ago, ZasukasAsilas said:

Nu sveiki visi. Man 24 metai, esu labai geras priziuretojas, nes dirbu apsauginiu ARGUS. Mano vardas Klaidas. Esu labai draugiskas, fainas ir visa kita. Noreciau tapti priziuretoju, nes man patinka priziureti. Esu teisingas bei nekorumpuotas kaip daugelis kitu priziuretoju, nebandau ginti draugu, jeigu jie yra konflikto sukelimo salininkai ir t.t. Zodziu, esu geriausias pretendentas i administracijos posta, atsizvelgiant i va visus situs, kurie uzpilde anketas, virsum manes.  9 Klasej dalyvavau matematikos olimpiadoj ir uzemiau I vieta, kas parodo, jog esu mastantis zmogus. Gaunu 350euru alga i rankas ir dziaugiuosi... nes ne piniguose laime. Kontroliuoti visokius chmoshnikus, kurie prasizengineja serveryje, galeciau savo ofisa, kuriam dazniausiai ir sedziu darbe, vopshem 24/7 kontroliuoju surf classic serveri, nu ta kur be respawn.

Esu labai gerbiamas visam savo mieste.

Jeigu negausi pareigu, busiu labai piktas, bet nieko nedarysiu, nes as moku tvardyt save.

Skype: Klaida.error

Facebook: Klaidas Dainauskas

Telefonas: 86258344*

 

stymas: http://steamcommunity.com/profiles/76561198152098871/

Bullzai vietoj tikrai neduočiau prižiūrėtojo. Vien tik dėl gramatinių klaidų ir nematau servery kad žaistum.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, xEon said:

Bullzai vietoj tikrai neduočiau prižiūrėtojo. Vien tik dėl gramatinių klaidų ir nematau servery kad žaistum.

Man atrodo tavo nuomones niekas ir neklause. Ar as klystu?

PS del klaidu, as apsauginiu dirbu, jeigu dar neskaitei. Mudaku apsimeti ar kaip cia yra? 

Redaguota ZasukasAsilas
Chmosnikai jobnuty

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , ZasukasAsilas said:

Nu sveiki visi. Man 24 metai, esu labai geras priziuretojas, nes dirbu apsauginiu ARGUS. Mano vardas Klaidas. Esu labai draugiskas, fainas ir visa kita. Noreciau tapti priziuretoju, nes man patinka priziureti. Esu teisingas bei nekorumpuotas kaip daugelis kitu priziuretoju, nebandau ginti draugu, jeigu jie yra konflikto sukelimo salininkai ir t.t. Zodziu, esu geriausias pretendentas i administracijos posta, atsizvelgiant i va visus situs, kurie uzpilde anketas, virsum manes.  9 Klasej dalyvavau matematikos olimpiadoj ir uzemiau I vieta, kas parodo, jog esu mastantis zmogus. Gaunu 350euru alga i rankas ir dziaugiuosi... nes ne piniguose laime. Kontroliuoti visokius chmoshnikus, kurie prasizengineja serveryje, galeciau savo ofise, kuriam dazniausiai ir sedziu darbe, vopshem 24/7 kontroliuoju surf classic serveri, nu ta kur be respawn.

Esu labai gerbiamas visam savo mieste.

Jeigu negausiu pareigu, busiu labai piktas, bet nieko nedarysiu, nes as moku tvardyt save.

Skype: Klaida.error

Facebook: Klaidas Dainauskas

Telefonas: 86258344*

 

stymas: http://steamcommunity.com/profiles/76561198152098871/

Esu visiškai prieš šitą žmogų. Ne kartą yra gavęs mute / gag nuo manęs, nes nesutvardo savo liežuvio ir lepteli kažką, to ko nereikia. Aktyvumas nėra didelis. Didžiausią anketos turinį sudaro, tavo asmeninis gyvenimas, kuris manau visiškai niekam neįdomus. Taip pat ir rašyt ne ką moki.

Paskaičiau tavo steam komentarus, ir galutinai apsisprendžiau, jog tu netinki:

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

:DD as nesuprantu, jus cia ko priskridot? grudu palest? Man atrodo aiskiai pasakiau, kad neidomi korumpuotu priziuretoju nuomone, ne jus renkat gi, ar apsirikau?

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2017-07-13 at 5:12 PM, Bullzai said:

Rašykite visi mieli Vimo.lt žaidėjai savo nuomones apie kandidatus, tai tik padės priimti galutinį verdikta! Laukiam nuomonių! 

Kai kas prašė mano nuomonės :). O kad dirbi apsauginiu nereikškia, kad negali taisyklingai rašyti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 minutes prieš, ZasukasAsilas said:

:DD as nesuprantu, jus cia ko priskridot? grudu palest? Man atrodo aiskiai pasakiau, kad neidomi korumpuotu priziuretoju nuomone, ne jus renkat gi, ar apsirikau?

Atsižvelgus į tavo bendravimą ir ramų charakterį, tai čia jau kaip ir viskas aišku :D. Jeigu TU, geriausias pretenduojantis į prižiūrėtojus, tai sori, man labai liūdna. Prieš tave asmeniškai nieko neturiu, bet tavo dabartinis "pretendavimas" kalba pats už save.

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , ZasukasAsilas said:

:DD as nesuprantu, jus cia ko priskridot? grudu palest? Man atrodo aiskiai pasakiau, kad neidomi korumpuotu priziuretoju nuomone, ne jus renkat gi, ar apsirikau?

Apsirikai, tačiau tik iš dalies. Puse verdikto nusprendžia dabartiniai prižiūrėtojai, ir šiaip, per šituos savo atsakymus įrodei koks tu esi NAGLAS.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki, 

Ignai, Dora, nezinau kaip jus, o as esu ypac korumpuotas.. :D kaip ten jusu ferarriai, jauciu jau po antra ruosiates imt ? :D 

 

Redaguota :D | N1KoT1N

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Zasukas anksčiau vadinosi JustasUfckovotojas kuris buvo Marko ir Doto draugužis. Anksčiau ateidavo pastumti serveryje, bet po kurio laiko tiesiog ramiai sedėdavo.Turbūt nekokie ir draugai buvo nes mėgino kaltę suversti jam. Gana naglas ir įžulus asmuo iš bendravimo, manau, kad anketą kūrė ,,dėl prikolo" bet vistiek sakyčiau, kad neišeitu niekaip iš jo prižiūrėtojas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , :D | N1KoT1N said:

Sveiki, 

Ignai, Dora, nezinau kaip jus, o as esu ypac korumpuotas.. :D kaip ten jusu ferarriai, jauciu jau po antra ruosiates imt ? :D 

 

Ferrari garaže, lamborghini jau vežamas B|

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , :D | N1KoT1N said:

Sveiki, 

Ignai, Dora, nezinau kaip jus, o as esu ypac korumpuotas.. :D kaip ten jusu ferarriai, jauciu jau po antra ruosiates imt ? :D 

 

su bitkoinas perku lambo kas puse metu :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki , aš Lukas, man 19 metų. Norėčiau pretenduoti į Surf Training prižiurėtojus. Labai ilgai serveryje nesu, apie mėnesį, bet jau matosi, kad jame daug prižiūrėtojų nėra, nes dažniausiai pilna rėkiančių vaikų , o kai ateina prižiūrėjas jie užtyla.. Nesu turėjęs nei gag'ų, banu ir panašiai, nes nelabai ką kalbu bei apskritai nemėgstu veltui kalbėti.  CS'e (Labiau surfe) patirties turiu labai daug tačiau dabar esu po keletos metų pertraukos. Manau jei būčiau prižiūrėtojas galėčiau padaryt tik gera įtaka, nes aktyvumas mano geras (šiuo metu esu 1 top10 vietoje), o prieš žaidėjus nieko blogo neturiu.

http://steamcommunity.com/id/TheLukas/

E-mail lukrinas@gmail.com

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

10 valandas prieš , AsLukas said:

Sveiki , aš Lukas, man 19 metų. Norėčiau pretenduoti į Surf Training prižiurėtojus. Labai ilgai serveryje nesu, apie mėnesį, bet jau matosi, kad jame daug prižiūrėtojų nėra, nes dažniausiai pilna rėkiančių vaikų , o kai ateina prižiūrėjas jie užtyla.. Nesu turėjęs nei gag'ų, banu ir panašiai, nes nelabai ką kalbu bei apskritai nemėgstu veltui kalbėti.  CS'e (Labiau surfe) patirties turiu labai daug tačiau dabar esu po keletos metų pertraukos. Manau jei būčiau prižiūrėtojas galėčiau padaryt tik gera įtaka, nes aktyvumas mano geras (šiuo metu esu 1 top10 vietoje), o prieš žaidėjus nieko blogo neturiu.

http://steamcommunity.com/id/TheLukas/

E-mail lukrinas@gmail.com

Serveryje nežaidi ilgai, o tai yra didelis minusas. Taipogi tavo amžius, visiškai neatitinka tavo rašymo stiliaus (kalbu pagal metus), pilstai tiesiogiai iš tuščio į kiaurą.

Taipogi būtų visai neblogai, jei įrašytum savo balso įrašą (Sveiki, aš Lukas pretenduoju į Vimo.lt prižiūrėtojus) ar kažką panašaus: https://vocaroo.com/

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš esu Povilas, man 20 metų, surf serverį žaidžiu gan senokai, taigi perskaičiau anketas ir supratau, kad gal būt ieškote prižiūrėtojų! Mėgstu daryti tvarką, ir sudrausminti žmones jei kažką susižengia taisyklėms.  Adminai labai atlaidžiai reaguoja į žmoniu nusižengimus arba visai nieko nedaro, žinoma taip yra ne su visais adminais, bet dauguma. Esu linkęs pafantazuoti,visada būnu rimtas ir atsakingas,pasitikiu savo jėgomis, nepasiduodu, nenuleidžiu rankų per anksti,gyvenime esu patiklus. Šiuo metu prie vimo serverių praleidžiu gan nemažai laiko. Taigi ačiū už dėmesį tikiuosi išeis kažkas!  P.S Žaidimo nick'as: LT | Hriūksas 

                                                                                                                       Kontaktai:     

                                                                                                                   Gmail: Hriuksas@gmail.com

                                                                                                                   Discord: iFiq#3077

                                                

                                                                                                                       Steam'as:

                                                                                                                 https://steamcommunity.com/id/pauliusk7/

                                                                                                             

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 valandas prieš , LT | Hriūksas said:

Aš esu Povilas, man 20 metų, surf serverį žaidžiu gan senokai, taigi perskaičiau anketas ir supratau, kad gal būt ieškote prižiūrėtojų! Mėgstu daryti tvarką, ir sudrausminti žmones jei kažką susižengia taisyklėms.  Adminai labai atlaidžiai reaguoja į žmoniu nusižengimus arba visai nieko nedaro, žinoma taip yra ne su visais adminais, bet dauguma. Esu linkęs pafantazuoti,visada būnu rimtas ir atsakingas,pasitikiu savo jėgomis, nepasiduodu, nenuleidžiu rankų per anksti,gyvenime esu patiklus. Šiuo metu prie vimo serverių praleidžiu gan nemažai laiko. Taigi ačiū už dėmesį tikiuosi išeis kažkas!  P.S Žaidimo nick'as: LT | Hriūksas 

                                                                                                                       Kontaktai:     

                                                                                                                   Gmail: Hriuksas@gmail.com

                                                                                                                   Discord: iFiq#3077

                                                

                                                                                                                       Steam'as:

                                                                                                                 https://steamcommunity.com/id/pauliusk7/

                                                                                                             

Serveryje pražaidei tik 6-ias valandas ir jau kandidatuoji į prižiūrėtojus.

Taipogi tavo steam užrašas man labai užkliuvo, jeigu kažkas pasiūlys kitur prižiūrėtoją, pabėgsi?

"Esu Povilas! Man 20 metų. Ieškau CS:GO serverių kuriuos galėčiau prižiūrėti."

 

12.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki, esu Lukas, man 23 metai, greit bus 24. Apie save neturiu ka ir labai daug pasakyt, neiskiriu zaideju, tiek senu, tiek naujoku, ar savo draugu, visiems esu vienodai grieztas, charakteris sunkokas, greitai uzsidegu, bet greit ir nusiraminu, bet cia ne problema, galima ji ir pakoreguoti. Zaidziu cia pertraukomis, bet dabar jau pradejau dazniau. ir tikrai zaisiu nuolatos. Gal ir keleta ideju duociau, nes kazkadaise Administravau wcs serveri labai seniai. 

Sugalvojau pameginti ilysti i jusu gretas, ir noriu padeti priziureti serveri Surf+public WC3.

Kadangi ten perka adminus, nemoka taisykliu, sumaistis, serveryje zmoniu buna daznai daug.

Hmm, kontaktai : Skype - Lukas32117 , Steam - http://steamcommunity.com/profiles/76561198156492456

Numerio neviesinsiu, ir gmailo, jei reikes galesiu duoti tik privaciai.

Dekoju uz demesi :)

Redaguota Sparta*
  • Lovin' it 2
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Esu Lukas, man dvidešimt trys metai, gyvenu  Palangoje.  Žaidžiu counter-strike neįsivaizduoju jau  kiek metų :D. Vimo serveryje žaidžiu apie dvejus ir daugiau metų . Nusprendžiau šį karta nebeužleisti kitiems atkakliems ateities prižiūrėtojams.  Esu aš tikrai neginčijamai žinomas serveryje jau labai senai. Mano bruožai pagrindiniai, kad galiu prisitaikyt prie jaunesnių serverio žaidėjų ir prie labiau subrendusių.  Suprantu aš šio serverio humorą, žinau kada geimeriai šio serverio  išeina iš savo ribų ir pradeda užgaulioti kitus žaidėjus, kurie prisijungia tiesiog  gerai praleisti laiką. Nesu toks geras serveryje kaip atrodau visiems, nes galiu būti ir griežtas, kiek kartu buvau SpecADMIN AR Admin  niekada už nieką nenutildydavau žaidėju šio serverio, tikrai bausiu žaidėjus VISUS kurie kenks šiam serveriui vienodai ir stengsiuosi būti teisingesnis kiek įmanoma. Deja, paskutinis iš mano privalumu yra, kad aš dažnai esu serveryje, daug valandų praleidžiu čia ir nuolat esu kai Admin ar prižiūrėtojų trūksta.

Sėkmes visiems kitiems kurie pretenduoja į prižiūrėtojus :)

Nuolankiai Медуза

gmail - lukasanabolic@gmail.com Steam - http://steamcommunity.com/profiles/76561198206693435/ 

 

download (2).jpg

Redaguota Медуза
  • Lovin' it 3
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...