Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 Mano vardas zaidime yra: LAqUiZ , Amžius yra : 17 . Štai steam profiliukas: 

https://steamcommunity.com/id/LAqUiZhOme/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

 Esu žmogus iš Kauno. Esu 10-okas , lankau muzikos mokyklą. Man patinka groti mušamaisiais instrumentais ir savo pučiamuoju instrumentu. Esu komunikabilus žmogus , stengiantis užmegsti  ryšį su žmonėm ir su jais bendrauti .  Manau kad Prižiurėtojo pareiga yra ne tik bausti prasižengusius žmones , bet ir aiškintis , žiurėti , bet svarbiausia yra kalbėti , nes žodžiais viską galima išspręsti tai tokia yra mano nuomonė. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

 Galiu pasakyt esu pirkęs labai daug kartų paslaugu ant  CS 1.6 kadangi neperseniausiai gavau galimybę žaisti CSGO tai ir perėjau ant CSGO į jūsų projektą. Pries kelias dienas nusipirkau [Spec Admin] galiu pasakyt pagrinde ismokau naudotis komandomis kurias suteikia [Spec admin] bet praktikos prireiktu su visomis /sm_menu komandomis

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • JailBreak. Tai yra vienas daugiausiai pražaistas gamemode kuri esu pražaides per savo visą gyvenima todėl su taisyklėmis nebus problemų.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Pastebėjau kad būna kliučių per visokius Eventus taigi galečiau padėti ar kaškaip susitvarkyti ba yra dalykų kuriuos nevisi pastebi , kadangi as megstu klaidžioti po map'us tyrinėti ir randu keliata bugų kas gi irgi prisideda prie tvarkos. 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Kolkas tokių nėra.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Atsakymas: Nick'as: slamee, Amžius 17 (greit 18), https://steamcommunity.com/profiles/76561198969258687/

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Atsakymas: Sveiki Adminai! Norėčiau senai gauti prižiūrėtojo pareigas, man patinka palaikyt tvarką, jei esu kažką blogo padaręs atsiprašau. Žaidžiu senai šitame projekte. 🙂

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Atsakymas: Taip esu buvęs, Ramp4g3, bet išėjau iš ten, nes ten dalbajobai, supratau, kad vimo geriau nei ramp4g3! 🙂

4. Kurio http://Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

Atsakymas: Norėčiau, 1 v 1 Arenos, arba AWP. Čia jau jūsų nuožiūra.

5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Atsakymas: Palaikymų, per diena žaist po 4/6 Valandas, donate ir t.t.

6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Atsakymas: Nežinau galbūt, Falkonas ir Nepasimesk. 

 

Gražios dienos, Administracija!

 

Pagarbiai, 

 

Slamee
 

  • Nepatinka 13

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

  • あつい. 21. https://steamcommunity.com/id/aatsui/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Esu sveikatos mokslų studentas prie to pačio tarnauju ir lietuvos kariuomenėj, kompetetingas ir žiūrintis į taisykles atidžiai vaikinukas, dažnai mėgstų pajuokauti ir smagiai praleisti laiką. Pagrindinė priežastis, kodėl norėčiau tapti prižiūrėtoju/pagalba , tam kad palaikyti servery tvarką kuriame ir taip trūksta administracijos, kiek žaidžiu - nesutinku kompetetingos adminsitracijos kuri atliktų savo darbą, tenka pastoviai rašyt į discord'ą ir kviestis, kad ateitų ir padarytų tvarką kompetetingas asmuo.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Jei cs 1,6 mIRC ir samp skaitosi, tai taip tada esu buvęs mIRC kanalo adminas (specas-cs), bei sampe lmg.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Norėčiau tapti public serverio (detaliau 1v1 serverio) prižiūrėtoju/pagalba.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Padėčiau spręsti esamas ir naujai iškilusias problemas tarp serverio žaidėjų ar komandos. Būtų šaunų suorganizuoti eventą su prizais (1v1,3v3,5v5 gth). 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Ne, jokių rekomendacijų neturiu iš štabo. Nebent kažkuris atsiras, kuris žaidė ar bendravo su manim :).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Jau bandau ne pirmą kartą, gal pasiseks.. Esu linksmas žmogus, situacijose gaudausi ir gebu atlikti teisingą prendimą. Esu linkes prižiūrėti tvarką, taipogi projekto serveriuose ne visada būna tuo momentu aktyvių prižiūrėtojų. Tad noriu prisidėt prie pagalbos. Projekte tikrai labai gerai žinomas. Susibendrauju su daugeliu asmenų tikrai gerai. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Vimo.lt SpecAdmin, jau ne trumpą laiką.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Norėčiau tapti Public prižiūrėtoju.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Mielu noru prisidėčiau prie eventų/giveaway. Discord/Projekto puoselėjimo.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  •  
  • Lovin' it 1
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Mks 14 https://steamcommunity.com/id/mksssss/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Esu paprastas serverio žaidėjas, pastebėjau kad ieškote pagalbos, ta suteikti galiu ir noriu.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Buvau ir esu  pirktinis spec adminas kelis mėnesius. Ir administratorius keliuose discord serveriuose. 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

Norėčiau tapti supportu. Funo/Public.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Padėčiau eventus vesti, duočiau skinu eventam, žiūrėčiau demo, įsigilinsiu į situacija esančia prieš baudžiant.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Iš prižiūrėtojų nelabai. jeigu yra būčiau dėkingas už teigiamą reaction'ą ant anketos!
Redaguota Mks
  • Kek 4
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Atsakymas - Esu jaunuolis vardu Mantas, septyniolikos metų. Esu lojalus, komunikabilus, kišenėje žodžio neieškantis asmuo. Niekad nesiveliu į konfliktus, bei nemėgstu būti jų autoriumi, taip pat nemėgstu tuščiažodžiauti. Manau daugiau pabendravę su manimi suprastumėte, kad nesu jau ir blogas žmogus. 
  • Kodėl noriu tapti prižiūrėtoju? Atsakymas paprastas - suteikti pagalba, praretinti kenkėjus ir šiaip smagiai praleist laiką. Šį serverį pasirinkau dėl to, nes kadaise senai labai mėgdavau surf'inti ir dažnai tekdavo užeiti į šį projektuką, kas ir paliko man įspūdi iki pat dabar.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas - Ne. Niekada niekur nepretenduodavau nes neturėdavau tos motyvacijos, arba galbūt turėdavau per mažai laiko. Tačiau šiuo metu atsiradus laikui t.y karantinui, tikrai esu pasiruošęs užimti svarbias pareigas nors ir nesu jau visų gerai žinomas.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Atsakymas - Public. Manau ten reikėtu daugiausiai priežiūros, nes šiuo metu manau jos ganėtinai trūksta.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas - Žadu atiduoti viską kiek įmanomą serverio gerovei, kartą nuo karto nevengčiau ir paremti.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas - Kaip ir minėjau nesu toks ir žinomas, todėl ne.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Žaidime mano vartotojas borkinis, man yra 17 metų.  
https://steamcommunity.com/id/borka69/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Sveiki, mano vardas Erikas, man 17 metų. Esu draugiškas, bendraujantis, komunikabilus, linksmas. Pagrindinės mano teigiamos charakterio savybės yra draugiškumas, didelis noras bendrauti su visais. Ko gero viena iš didžiausių teigiamų charakterio savybių tai nebijojimas prisiimti atsakomybės ant savo pečių", be to visada moku pripažinti savo klaidą, bet moku iš jos ir daug ko išmokti. Neigiamos charakterio savybės paprastos, kartais esu nervingas žmogus, ir moku labai greitai susinervuoti, bet tai yra tikrai retai, mano nuomone pakeisti apie tam tikrus dalykus yra labai sunku, todėl kitiems tai gali atrodyti neigiama charakterio savybė. 
    Šio serverio prižiūrėtoju noriu tapti todėl, nes pastebėjau kad šiame serveryje dažnai yra žaidėjų, kurie nusižengia serverio taisyklėmis, manau reikia išmokyti serverio žaidėjus būti mandagiais, ir nenusižengti serverio taisyklėmis. Noriu serveryje palaikyti tvarka, neleisti kenkėjams kenkti serveriui.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • CS:GO žaidime dar niekada nesu buvęs administratorių, tačiau kaip ir manau visi prisimena mūsų senąjį žaidimą 1.6, ten esu buvęs viename serveryje administratorių, bet išbuvau neilgą laiką, pradžioje serverio savininkas žadėjo labai visko daug, ir viską labai puikiai, tačiau viskas vyko visai kitaip, tai nebeturėjau motyvacijos laikyti administratoriaus pareigų, ir jas palikau. Pareigas išlaikiau neilgą laiką, bet puikiai viską suprantu, ir moku elgtis.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Šiame projekte norėčiau tapti surf, arba (FUN) multigames prižiurėtojų, ištikrujų didelio skirtumo nėra kokiame serveryje gaučiau, man svarbiausia prižiurėti tvarka, ir būti geru prižiurėtojų. 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Su mielu noru, galėčiau po kiek laiko suteikti serveriui kažkiek paramos, galėčiau padėti savininkui su idėjomis, patarti kaip ką geriau daryti, pats kažką įdomaus sugalvoti bei šitaip padėti praplėsti dar labiau serverį. 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Šiame projekte su nauju steamų dar nesu labai žinomas, todėl nelabai mane kas gali rekomenduoti. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Atsakymas Esu Faustas man 20metu, už mėnėsio bus 21 gyvenu Kretingoje, dirbu statybose nuo 16metu, klijuoju plyteles, esu atsakingas žmogus laikantis savo žodžio, komunikabilus, draugiškas, bei linksmo būdo. Turiu tikrai daug patirties šiose pareigose, per trumpa laiką susibendravau su daugeliu žaidėjų. Stengiuosi visados palaikyti šiltus ryšius su žaidėjais, nesiveliu į konfliktus, esu diplomatiškas. Patinka prižiūrėti serverį, padėti žaidėjams dėl kilusiu klausimų, Galiu suvaldyti įsisiautusia situacija, lengvai galiu atskirti kuris naudoja nelegalias programas. Manau esu vertas pareigu 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas 1.6 projektuose tikrai esu buvęs gan ilga laiką, bet kadangi laikas bėga 1.6 projektai jau nebe tokie kokie buvo prieš 5metus. o vimo.lt esu VIP

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Atsakymas Public prižiūrėtoju, nes ten daugiausiai praleidžiu laiko

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas Patinka daryti klausimanijas iš savo lėšų, ar šiaip kokius mini eventukus, jog butu įdomiau šaudytis. Galėčiau padaryti turnyra 2x2 iš tikru pinigu, idėjų visokiu turiu tik reikia įgyvendinti jas.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Atsakymas: Esu Dreinas, esu malonus žmogus, draukiškas ,simpatiškas :)Tai prižiurėtoju noriu būti vien dėl to, kad labai dažnai būna tokiu atveju kai nebuna kitu priužiuretoju ir galvoju kad jums tai padesiu.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas: Nesu bues joks administratorius, nes tiesiog nežaidžiau jokuose kituose serveriose.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Atsakymas:Public prižiūrėtoju, nes ten daugiausiai praleidžiu laiko, net esu pirmoje vietoje pagal aktyvuma lenteleje.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas: Tai tikrai galečiau pravesti kažkokiu eventuku, kad sugundinti kitus žmones labiau žaisti vimo serverį, galečiau kažka padėti su serviu jei tik to reikes.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas Tai gal galėtu būti Kroksas, nes jisai yra gan mandagus žmogus serveryje ir vimo serveryje yra tikrai pražaides daug laiko.
Redaguota Senolis
  • Kek 1
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Mano vardas Adomas, esu iš Šiaulių miesto, bet dabar Vilniuje. Baliai pastoviai baigiasi Purienų gatvėje tradiciškai, kam reikia, tas žinos. Prižiūrėtoju noriu tapti su tikslu padėti kitiems prižiūrėtojams, bendradarbiauti, palaikyti švarą ir tvarką serveriuose. Patinka tokios pareigos, kur galima kažką sudrausminti, kažkam padėti. Tokiose pareigose turiu itin daug patirties, todėl manau, jog problemų nekiltų. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Šimtus kartų visokiuose 1.6 mixų serveriuose, pas Kirmą, goduose, kituose paprastesniuose projektuose, tačiau esmė liko ta pati. CSGO serveriuose neteko pabuvoti administratoriumi, tačiau žaidimo stilius tas pats, komandos taip pat panašios, tvarkos palaikymas nesikeičia nuo to. Konterį nuo 2002 žaidžiu.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • 1vs1 arenoje.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Padėti komandai rengti visokius ,,events", pagelbėti žaidėjams, kurie nuolatos prašo pagalbos. Iš didelio rašto kartais išeinam iš krašto, todėl pasakysiu paprastai - reikia pagalbos - sutvarkysim. 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • slamee
Redaguota mathematica
  • Lovin' it 1
  • Kek 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/23/2017 at 9:17 PM, Bullzai said:

 

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Daug laiko esu praleidęs 1v1, Multigames serveriuose, pažįstu bei gerai sutariu su serverio žaidėjais. Manau nesu gavęs įspėjimų ar kitokių nuobaudų. Norėčiau prisidėti prie šio projekto netik žaidimu jame, bet ir pagalba jo viduje. Noriu padaryti taip, kad Vimo būtų ramu, malonu žaisti.

     

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Ne

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Multigames.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Events, nauji map`ai.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Manyčiau, kad ne, bet jeigu yra tai visada prašom.

 

 

 

Redaguota Shokoladukas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Atsakymas Noriu tapti priziuretoju, kad gerinciau serverio kokybe, ir priziureciau serverio tvarka

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas esu buves gan ilgai vimo [spec-admin] bei esu buves fivem admin

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Atsakymas Mainly AWP ir DEAGLE

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas Zadu buti aktyvus, darugiskas, padedantysis

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas -

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. 
Nick žaidime: Markelizz 18 metu 
https://steamcommunity.com/id/Markelizz/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?
Man yra 18 metu esu draugiškas linksmas nuoširdus padedantis bedose. Noriu tapti prižiurėtoju kad ineščiau i serveri gera nuotaika pozityva gerus dalykus šiluma kad serveryje nebutu liudna. Cs go žaidžiu apie 4 metus

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Taip esu cs 1.6 žaidime

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

Fun multigames nes tenais praleidžiu daugiausia laiko apie 5-6 valandas 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Padėčiau su eventais but pozityvo teikejas

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Niera kas rekomenduotu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Premium OG Fasolke 18 // https://steamcommunity.com/id/faseee/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Tai save galiu apibūdinti kaip gan paprasta vaikina: nesistengiu savęs išaukštinti ir žinau savo vieta, draugiškas mėgstantis paprikolinti ir išsakyti savo nuomone, kaip kada galiu draugiškai ir su saiku pastumti ant kitų jeigu žmogus supranta prikolus, mėgstu spręsti konfliktus bei padėti žmonėms aiškintis kitokias situacijas, stropus ir žinantis kaip atlikti paskirta darba, geranoriškas, turintis savo nuomone ir laikantis savo žodžio, tap ogi mėgstantis priimti kritika ir mokytis iš padarytu klaidų.

Pražaides Vimo Projekte 3 metus nusprendžiau, kad reikia pabandyti užpildyti anketa į Prižiūrėtojus nes tikrai norisi pajusti tą jausma ką reiškia būti Prižiūrėtoju nors viena karta mėgstamam projekte ir manau tikrai puikiai su tuo susitvarkyčiau stebimas bandomajame laikotarpyje o jeigu ne bent būsiu pajutes šį darba ir būsiu nušalintas.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Visada būdavau Vimo Projekte Adminas bei SpecAdminas.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

Jeigu bus duota galimybė norėčiau tapti AWP serveryje.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Atsiradus galimybei surenkčiau tam tikrus Eventus ar paremčiau patį serveri bei padėčiau rengti tam tikrus tunyrus.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Šiuo metu Prižiūrėtojai kurie mane galėtu rekomenduoti nelabai žaidžia ar matau juos serveryje, bet manau būtu kurie galėtu rekomenduoti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Ignasas, 18 metų, https://steamcommunity.com/profiles/76561199010255838/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Aš esu linksmas žmogus, labai mėgstu vimo, esu pozityvus žmogus, mėgstu sportuoti. Labai patinka fun ir jailbreak. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Ne. 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

Fun ir jailbreak. 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Būti atsakingu, darbščiu prižiūrėtoju, ir stengtis sukurti normalų mikroklimatą tarp žaidėjų. 

 

 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Ne

  • Kek 2
  • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Oh well, bandau po pusės metų, tik šį kartą į aukštesnes pareigas. Esu 17metis iš Kauno, kuriam itin patinka socializuotis bei pasireikšti. Kartais ši savybė tampa "deal breaker'iu", o kartais stipriai sugadina reikalus. Vimo.lt projekte pradėjau žaisti prieš metus prasidėjus pirmam karantinui. Labai greitai pritapau jūsų visuomenėje ir tas leido suprasti, jog čia norisi pasilikti. Projekto tarpe esu tikrai labai neblogai žinomas, tiek administracijai, tiek nuolatiniams žaidėjams. Su visais stengiuosi būti draugiškas, bet turiu savyje liepsnelę, kuri mėgsta užsidegti pamačius/išgirdus ką nors neteisingo. Taip pat esu žingeidus bei norintis mokytis ir svarbiausia - žinau savo vietą! Manau prižiūrėtojo pareigos leistu man tobulėti, kaip asmenybei apsiimant pareigas bei tuo pačiu turėčiau galimybę padėti kitiems.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip esu. Senuose cs 1.6 projektuose, kaip EWAR ir kituose, esu buvęs ADMIN'ų (pirktu). Taip pat Jau virš metų esu Vimo.lt SpecAdmin, vienu metu buvau Suppor/Pagalba pas jus projekte, bet su pareigomis teko atsisveikinti, dėl tų pareigų panaikinimo.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Labiausiai norėčiau tapti Fun/Public prižiūrėtoju.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Esu kūrybingas, dėl to manau galėčiau padėti su idėjų kūrimu bei vizijos platinimu. Mėgstu aktyviai griebtis darbo jeigu jis mane sudomina, todėl manau galėčiau padėti su projekto plėtra ir augimu. Taip pat esu buvęs šio projekto Event'ų vedėju, todėl su eventų organizavimu bei jų pravedimu nebūtų bėdų.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Paskutiniu metu nepaklausiau, bet prieš pusę metų mane rekomendavo apie 2/5 projekto prižiūrėtojų. visus juos įklijuosiu čia.
  • @INCOGNITO, @falcON?, @zukki, @fActory, Amin YaHouse, Laimutis.
  • Lovin' it 3
  • Kek 6
  • Patinka 2
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...