Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

On 2017-05-23 at 21:17, Bullzai said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Esu atsakingas, neskubotas, mėgstu priimti sprendimą pasiklausęs priž. nuomonės. Norėčiau tapti support pagalba nes esu aktyvus bendruomenėje bei serveriuose. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip 1.6 projektuose ir dabar vimo projekte specadmin 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Support pagalba Fun/public/jailbreak

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Bandymas praplesti serverio galimybes sukurti nauju serveriu kaip (knife server) (5v5 server)

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • priž. Amin Yahouse, priž. INCOGNITO 

 

Redaguota Vera Hera
  • Lovin' it 2
  • Kek 1
  • Patinka 4
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Sveiki, esu iš Klaipėdos r. Vimo projekte esu nuo 1,6 laikų.
  • Esu draugiškas, bendraujantis bei suteikiantis reikiama informacija serverio žaidejam, kai jiems to reikia. Žinoma neslėpsiu, kad esu gana karšto būdo tai greitai susinervinu, bet po paskutinio incidento su Kimetsu supratau, kad nedera taip elgtis tai kaip ir visi stengiamas tapti geresniais ^^. Kodėl noriu taipti prižiurėtoju? Supratau, kad tai nera labai jau lengvos pareigos ir noriu tapti projekto dalimi.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip, vimo projekte 1,6serveryje esu buves priziurėtojas, bet labai senai

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Classic/Training

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Stenksiuosi prisideti kiek galęsiu, siūlyti idėjų dėl serverių.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Net nenumanau ar tokiu yra (_)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@baba, @Boga, @Vera Hera - atmesta. Jei kils klausimų kodėl, rašykit man į PM.

@vd1 - parašyk man į PM per discord.

Kitiem neatrašau nieko konkrečiai, nes dar nebuvo išsamiai aptartos/išnagrinėtos anketos.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

DarkWalker, 17 metu, https://steamcommunity.com/id/DarkWalkerLTU/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Esu draugiškas, mėgstu bendrauti su kitais. Esu teisingas, atsakingas. Noriu padėti komandai palaikyti tvarka serveriuose.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Neesu buvęs administratoriumi.  Dėl to noriu pabandyti kažka naujo.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

Deagle, AWP, Arena.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Dalyvauti visur kur įmanoma aktyviai.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

-

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Atsakymas - Taigi, sveiki visi, daug nerašysiu jog neišeitu iš tuščio į kiaurą. Taigi, mano vardas Tautgirdas. gyvenu Ukmergėje man yra 23 metai, esu griežtas (bet ne per daug), linksmas, bendraujantis, turintys humoro jausmą, esu dirbantis, tad kai tik turiu laisvo laiko, laisvalaikį praleidžiu serveryje. Prižiūrėtoju noriu tapti todėl, jog mėgstu vadovauti, esu pasitikintis savimi, žinau kuomet žmogus tikrai naudoja palengvinančias programas o kuomet ne. Noriu tapti Prižiūrėtoju ir padėti serveriams klestėti toliau, be žaidėjų kurie sukčiauja, įžeidinėją, keikia ir jiems visiškai dzin ant taisyklių.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas - Tokiu pareigų neturėjau, bet maždaug įsivaizduoju kaip viskas vyksta bei darosi.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Atsakymas - Norėčiau tapti Public serverių Prižiūrėtojų, bet tai nėra mano galutinis apsisprendimas, manau jog tikčiau ir ne tik šioje srityje.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas - Kaip jau ir minėjote klausime, tai tvarkos prižiūrėjimas, įvairiausių konkursų vedimas, turnyrų vedimuose, discord serverio pagalboje bučiau naudingas, manau mane supratot, jog svarbu ne tai ką tu šioje anketoje parašysi, o kokie tavo tikrieji veiksmai bus jau tapus "Laikinuoju Prižiūrėtojų".

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas - Gaila, bet tikriausiai nėra tokių, esu neutralus, stengiuosi neišsišokti bet kažkiek savęs parodyti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

ATRANKA į PRIŽIŪRĖTOJUS

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Esu Aivaras esu muzikalus žmogus bei mėgstu žaisti cs bei daugelis kitų žaidimų.
    Ateidamas į VIMO serverius nieko nesitikėjau pakol pamačiau jo serveriui reikia žmonių kurie galėtų pridėti geras rankas.
    Esu linkęs padėti žmonėms , esu ganėtinai komunikabilus, mėgstu tvarką bei tam tikrą žodžio prasmę balansą ,
    Pavyzdžiui : Serverije turi būti adekvatumas ir vienas malonumas žaisti čia kiekvienam vartotojui bei kiekvienas žmogus nesvarbu ar turi admin ar prižiūrėtojo privelegijas.
    sverbu jog būtų teisių lygybės bei abipusė pagarba .
    Taipogi labai mėgstu ir pajuokauti bei bendrauti su žmonėmis .
    Niekados nepiknaudžiauju paregomis ir  tinkamai ne išstudyjęves taisyklių nieko ne darau .
    Todėl manau jog jeigu nežinau vienos ar kitos situacijos geriausia tartis su administracija  .
    Mano charakteris yra toks jog esu linkęs padėti žmonėms todėl mano gyvenimas jau toks kad padėti man yra vienas malonumas.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip rusų serveriuose kuriu jau seniai nėra .

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • 1x1 nes administratoriu / prižiūrėtoju nelabai kaip ir būna.
    Bet jai paskirs kažkur kitur nieko tokio 🙂 .

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Sugalvoti naujų idėjų serveriui , pateikinėti savus pasiūlymus kaip galima būtų gerinti VIMO serverių tekiamų paslaugų kokybę.
    Prisidėti prie EVENTŲ , KURTI EVENTUS , FILMUOTI GAL NET IR VIDEO APIE ŠĮ SERVERĮ.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Neturiu tokių .


    1524876888_StudioBanner.thumb.jpg.6ddfd5149571a5ab3ab832a3f306afae.jpg
  • Kek 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2/25/2021 at 2:28 PM, tajkas said:

 

ištrynkit šita posta norėjau paeditinti savo postą, bet neleidžia....

Redaguota tajkas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Auramo 21 https://steamcommunity.com/id/Auramo/

I'm positive, as well as with all the upcoming action

I have the experience of being on a Finnish server administrator, I worked as an administrator about 200h only awp, surf skill, as well as Finnish sauna, a server, therefore, part of the admin ropes

I have been a server in Finland

i want to act as a supervisor only for awp as well as skill surf servers because I play these the most

I promise to be active also in the forum and in the discord I can also serve Finnish players

unfortunately i don't have a recommender yet

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Vardas Valerijius užsiimu sportu, gatvės gimnastika, bei dirbu su svoriais. Esu nostalgiškas, kantrus, bei aktyvus pilietis turintis laiko bei noro kažkuom užsiimti. Neisiplečiant tai matau save kaip prižiuretoja šiame serveryje kadangi mėgstu viska stebėti, turiu kantrybės, bei geležinę valią pastangoms, aktyviai bendraujių su publica kartais patariu bei padedu naujokams, silveriams. Iš prižiuretojio posto tikiuosi pasisemti žinių, praktikos nes nekarta yra teke susidurti su šiomis pareigomis žinoma nebutinai csgo žaidime bet ir kituose populiariuose žaidimuose. Asmeniškai dar csgo žaidime nėra teke užiimti prižiuretojio pareigų bet kaip sakoma viskam buna pirmas kartas.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip esu buvęs administratoriumi trumpa laika. Projekto nenoriu reklamuoti nes prieštarausiu serverio taisyklems. Kitu atvejiu AŽ.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Norėčiau užiimti public serverio prižiurėtojio pareigas kadangi mano manymų ten labiausiai esu pasižymejęs ir turiu nemaža aktyvuma bei patirties kiekį.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Na visų pirma stengsiuosi palaikyti stabilų aktyvuma tiek serverio erdvėję tiek forumo bei discordo, nors discorde esu aktyvus kiekviena dieną nenusileisiu aktyvumui serveryje bei forume, stengsiuosi kuo atsakingiau viska daryti, reikaluj esant prie serverio prisideti visapusiškai, diskutuoti su serverio prižiuretojiais bei administracija aptarinėti viska konkrečiai bei tvarkingai.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Dėja dar tokių žmonių nera bet stengsiuosi susipažinti su visais užsitarnauti teigiama reputacija palaikyti stabilų bendravima.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

╰︎∑︎AP3L  
Priimtas. Neina normaliai tagint nes kaip vaikas simboliu prisidejas. Rastelk discorde i pm.

@Vera Hera 100% atmestas uz cheatinima ir bandima sumenkint musu projekto varda. PRASAU nepildikite i priz jei esate cheatai, nereik siuksliu.

Kitiem kolkas nieko pasakyt daugiau negaliu, tik kantrybes palinket arba pabandyt veliau (2-3 months later).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Esu gana atsakingas žmogus, mokausi iš padarytų klaidų. Kadangi daug laiko praleidžiu vimo projekte nusprendžiau kandidatuoti į support pagalbą ir prisijungti prie jūsų. Nemėgstu skubotų sprendimų ir tikrai manau jog būti prižiūrėtoju reikia nemažai kantrybės, todėl noriu pradėti būtent nuo support rolės. Daug kas manę žino ir palaiko, stengiuosi būti draugiškas su visais žaidėjais. Ne pirmas atvejis kai serverio žaidėjai prašo mano pagalbos apart už manę vyresnių pareigomis, dėl to norėčiau tapti pagalba.

 

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip, specadmin jūsų projekte. Taip, man buvo pašalintos privilegijos, dėl neapdairumo, tačiau kaip ir minėjau mokausi iš klaidų ir dabar esu atsakingesnis.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Public

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Stengsiuosi pagyvinti žaidėjų aktyvumą, būsiu projekto dalis, rodysiu pavyzdį žaidėjams ir pilnai prisidėsiu prie projekto bendruomenės, kadangi gal ateityje tapsiu prižiūrėtoju.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

M4nts 

https://steamcommunity.com/id/M4nts/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Sveiki, esu Mantas man 19 metų esu iš Anykščių rajono. Esu draugiškas, bei aktyvus žmogus kartais mėgstu pasikarščiuoti, bet retai, daugiau tai nutinka, kai žaidžiu faceite arba matchmakinge, tad dėl šios problemos nereikėtu jaudintis. Šį žaidimą jau žaidžiu +- 5-6 metus nesu daug pasiekęs, bet žaidimo esmę suprantu ir galiu atskirti cheateri nuo legit žmogaus 🙂 . Šiuo metu didžiąją daly laisvalaikio praleidžiu vimo serveryje ir pastebėjau, jog yra žmonių, kurie mėgsta sugadinti visą žaidimo smagumą: cheatinant , bei savo nemandagia leksika. Tad norėčiau padėti serverio žaidėjams mažinant šias problemas.

 

 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Nesu buvęs administratoriumi, nei viename serveryje, bet norėčiau išbandyti tai.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

Norėčiau pretenduoti į prižiūrėtojo pareigas 1v1, AWP arenose.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Manau pasistengsiu padėti serverio žaidėjams. Būsiu aktyvus forume, bei discord platformoje.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Nežinau ar rekomenduoja mane kažkas, tad neatsakysiu į šį klausimą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Taigi sveiki Vimo projekto administratoriai. Esu 21 metų vaikinas vardu Dovydas, norėčiau trumpai savę pristatyti ir leisti jums daugiau žinoti apie mane. Žinomas labai šiame projekte nesu kadangi esu šviežias veidas čia, nesitikiu kažko neitikėtino ir lengvai pakliūti į komandos gretas, bet tiek to, kalbam apie tikraji mane. Taigi kalbant apie mano pagrindinius bruožus, esu linkęs palaikyti labai didele tvarką. Tiek realiame gyvenime tiek žaidimų pasaulio platybėse. Esu geranoriškas pilietis visada stengiuosi padėti, tikrai nepalieku žmogaus nelaimėje ar kokioje bėdoje. Pastovumo man tikrai netrūksta nesu iš tu kurie nebaigę vieno darbo pradeda daryti kita. Visad pradėjas darbą turiu ji pabaigti ir tada judėti link kito. Esu visada su gera nuotaika, pozityvo manyje tikrai taip pat netrūksta. Žinoma kai reikia būnu ir griežtas o tai yra manau gerai nes tokiom pareigom manau tikrai reikia griežto bei tvirto žmogaus. Niekada nepasiduodu pagundai, tai reiškia jog nesu paperkamas žmogus ypač žaidimų pasaulyje. Mėgstu taisyklęs ir visada jų laikausi, žinoma pačiam kurti taisyklęs ir daryti tvarką yra daug maloniau. Esu užsispyręs žmogus, visada sieksiu to ko tikrai noriu, niekada nenuleidžiu rankų. Taigi kol kas tai tiek apie mane, manau ateityje teks pabendrauti bei pažinsite mane dar geriau. Kodėl pildau į prižiūrėtojo pareigas. Šiuo metu atsirado nemažai laisvo tai pradėjau dažniau žaisti šiame projekte, ir esu kelis kartus pastebėjas jog užeina žaidėjai su naujais žaidimo vartotojais ir čytina. Tai manau man kaip ir kitiems projekto žaidėjams norėtusi gerai praleisti laiką serveryje, bei nesusigadinti nuotaikos per visokius tokius čyterius. Tai norėčiau būti vienu iš tu žmonių kurie tokius veikėjus nubaustu. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip esu, pirmi kartai buvo laikiux projekte pgr.admin cs:s laikais. Yra teke pabūvoti ir rampage projekte, bet labai trumpai nes dėl asmeninių priežaščiu trūko laiko prižiūrėti ar tvarkyti serverius. 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Deagle arba 1v1 serveriuose. Kadangi žaidžiu šiuose serveriuose dažniausiai tai ir norėtusi juose prilaikyti tvarką. 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Aktyvumas tiek dc serveryje, forume jei reikia, bei žinoma pačiame serveryje. Jei bus proga išeitu ir padaryti kokiu nors eventu ar giveaway kuriu metu manau pritrauktume didesni kieki žaidėjų į serveriu. Žinoma nepamiršime ir pagabos žaidėjais kitokiais klausimais kurie yra nesusije su serveriu ar kažkas panašaus. Jei būtu šansų, tai norėtusi ir vykdyti susirinkimus kuriu metu aptartume komandos veikla ir kitus rimtus dalykus susijusius su projektu. 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Kadangi esu naujas bei šviežias veidas šiame projekte, tai kol kas nieko neturiu. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2021-03-05 at 18:33, 🇱🇹Speek™ said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 

Priimtas, bet ne i priziuretojus o i Permament ban lista Vimo projekte, forume, discorde bei partneriu serveriuose.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198818696934
https://steamcommunity.com/profiles/76561198985098881

 

Pasikartosiu

J A M E  jusu visi:
Nerasykite anketos i priziuretojus jei cheatinate, gi gausite banus visur, dar ir kitiem projektam perduosime ir taip visiskai sugadinsite savo sansus lietuvoje turet pagarbos. Taupykite musu bei svarbiausia savo laika, tikiu kad galite ir be cheatu!

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Brazas ne kazo kazas

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

mldc bahuras, verhas, poslas 18m. noriu tapti priz kad uzbanint duhus malalietkas

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • jo sampe per lmg pirkau pries keturis metus

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

deagluose nes uzpisa ten chyteriai

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

tai jus man pasakykit

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • visi draugai, kolegos, seima ir aplinkiniai. 
  • Kek 7
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Atsakymas: I am a 18 years old guy from Latvia and I know Russian, Latvian, English, and little bit German languages. I have been staffing on games and large communities for 6 years now, recently finished being a Manager of a Unturned Network gaming community named Syntale Network which has over 10 thousand people in it and so on more, I am a LEM player in cs:go and I've got over 3 thousand hours on this game.
  • I would really love to help this community grow and help out of some issues that are currently running in some of the servers and rule breakers, I can assure you hiring me would not give you a single regret as I can put in 6-10 hours daily on the servers/staffing.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas: I've been all of the staff ranks including co owner of servers and mostly I have been manager for my trust and seriousness on the staff job I take seriously and abuse is not tolerated. I've been staff over 21 gaming networks, but I will not name them all, but I will name the most recent one which I was a Manager for 8 months and recently retired from it.
    Screenshot_20210204-120237_Discord.jpgScreenshot_20210214-012232_Discord.jpg

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Atsakymas: I mainly play Surf servers and I would like to become a Surf server and public aks deagle, awp server staff member to watch over the surf servers so they are to they're finest all the times.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas: I will recommend the servers and mostly post a advertisement for them so which could gain at least 30+ people for the servers depending on which way I'll make the advertisement popular.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas: Sadly no I haven't met any really staff member on the servers not even when I made an report.
Redaguota Hermès

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Vera Hera 

Sveikinu, NEsusisiek nei su manimi nei su kitu priziureotoju per pm

 

Don't contact me via discord.

 

 

 

Pakliuni i perm ban lista, blacklista ir bana partneriu projekte

  :partying_face:

image.png.aba0146e1a64ce9196959dda186988a8.png

 

Nezinau... Kokiu ... shriftu ... reik ... prasyti...
ir
... maldauti...kad...CHEATERIAI... NEKURTU... ANKETU... I ... PRIZIURETOJUS

  • Kek 4
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti pagalba?

  • Esu draugiškas, aktyvus vimo serveriuose, smagiai praleidžiantis  laika su žaidėjais būdamas serveryje.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • SpecAdmin'u vimo serveryje.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Public.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Padėti žmonėms/naujokams su taisyklėmės, žiūrėti demo, aktyviai dalyvauti discord/steam diskusijose.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • @JeffKiller
Redaguota No1k4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...