Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

1 valandą prieš , Erniux said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Taigi, aš esu draugiškas, mėgstantis padėti žmonėms, bandantis aiškintis situacijas ir sprendžiant ką daryti, nemėgstu tvarkos pažeidėju, tad baudžiu ir pažįstamus ir ne vienodai, esu stipriu nervų, tad iš kantrybės mane yra sunku išvesti. Noriu tapti prižiurėtoju  dėl to, kad galėčiau efektyviau padėti žmonėms kurie turi nusiskundimų, būtu galimybė bausti žaidėjus kurie nusižengė taisyklėmis peržiurint  demo.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Buvęs pirktiniu adminu L***** projekte, dabartinis pirktinis spec.adminas vimo.lt projekte.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Jail Break'o ( Fun'o Prižiurėtoju)

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Padėčiau eventu prižiurėjimu, demo žiurėjimu, galėčiau padėti su wardenų rinkimu neturint 15.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Esu kalbėjas su daugeliu prižiurėtoju, bet niekados neklausiau. Galbūt ir yra tokių.

Paemam ne i priziuretojus, kadangi tam manome kad dar truksta patirties, laiko projekte, bet i Pagalba kur turesi proga pasireikst ir irodyt savo gebejimus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Esu draugiškas, bendraujantis, linksmas žmogus, patinka bendrauti su kitais serverio žaidėjais, dalintis įspudžiais ir žaisti draugiškai, esu specadmin dėl to jog prižiūrėčiau serverį, bei pagyvinčiau serverį kad suteikt tokias emocijas kaip ir serverio pavadinimas for fun, uždedu gravitacija kam jo reikia, padarom vidurį map'o dailininku išsireiškimus ant sienų ir t.t. Žaidėjams trūksta aktyvaus serverio žmogaus tokio koks aš esu, jie nori tokiu dalykų kaip respawn nes dauguma būna miršta ant pirmos užduoties ir t.t.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Esu buvęs daugelį serverių paprastu administratoriumi, o rimčiau tai sargcs prižiūrėtoju. laikiux serverių prižiūrėtoju.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • For Fun minigames .

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Manau viskas priklausys nuo kitų žmonių, kam reikės pagalbos būtinai padėsiu, pradedant priežiura serveriu baigiant visokiais eventais ar idėjomis.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Negaliu patvirtinti fakto ar tikrai bet mano manymu yra žmonių o galbūt jie nieko ir negali pasakyti..- Moizy, Zukki, Sonyz, nerka. Sorry jai ko nepaminėjau 🙂
Redaguota Mantukas
  • Kek 2
  • Patinka 4
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Vimo serveryje patinka leisti laiką, esu bendraujantis, šnekus, dažnai pabendrauju su serverio hėbryte, todėl čia man faina ir gera, o prižiūrėtoju noriu tapti, nes dažnai žaidžiu vakarais ir ne 1 karta vakarais ateina čhytu, kuriu negali nieks nubausti, tai norisi padėti prižiūrėti serverius.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Ne

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Public, pagrinde būnu AWP ir DGl, užsuku į 1v1

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Remiu servery, taip pat ir discord esu nitro boosteris, padėsiu tvarkytis su visokiais klausimais, manau darysiu eventuku iš skinų csgo ir pnš.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Redaguota AvB
  • Kek 1
  • Patinka 3
  • Nepatinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Maksim:D. 24.

https://steamcommunity.com/id/MAKSIMVASILJEV6/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūretoiu.

galiu padeti serveriui . 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

vimo.lt spec admin 2 menesei 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • surf 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo.

ant surfo douk ka suprantu . 1.6 zaiziou ant surfo 8 metus .ir che douk laiko praleides

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

pazistu beveik visus bet nieko nerasisiu

  • Kek 2
  • Patinka 1
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Esu mandagus, esu paslaugus, bendraujantis, ir suprantantis savo pareigas. Darbus visada stengiuosi atlikti kokybiškai.  Kodėl noriu tapti prižiūrėtoju?: Viskas prasidėjo nuo to: Serveryje su vienu žmogumi diskutavom, kas vyriausias serveryje ir t.t. Tada man pasiūlė užpildyti į serverio prižiūrėtoją, sakė: "Beveik davocakas davai užpildyk". Nū pagalvojau gal visai ir neblogai, dar pastebėjau, kad kaip tik ieškot naujųjų prižiūrėtojų.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Kalbant iš cs puses tai 1.6 didesniame projekte buvęs prižiūrėtojas 6mėn berods. Iš kitų žaidimų, tai dar ir dabas užimu administratoriaus pareigas. Kitame žaidime serveris yra gan populiarus ir apsilanko daug žaidėjų, tad išbandymų tikrai nebijau.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Public serverio. Nes pagrinde daugiausiai laiko ten ir praleidžiu.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Savo aktyvumu, gera nuotaika, gerais atsiliepimais ir sklandu bei gerą žaidimą.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Nemanau, nelabai susitinku ar pažystu serverio prižiurėtojų.
  • Kek 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Meškutis, 18, https://steamcommunity.com/id/liudishas/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Na pildau dėl žmogelių kurie sugeba padaryti iš serverio į freeroam, daugelį kartų pastebėjau tuos žmogelius kurie gadina kitiems, dieną tad manyčiau aš puikiai tikčiau šiai vietai, kadangi jailbreak taisyklėmis domėjausi nuo 1.6 laikų.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Ant CSGO community ne.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

JailBreak aišku, galiu ir kitur apsilankyti kartas nuo karto, bet manau daugiausia laiko skirsiu Jail-Break serveriui.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Regdamas konkursiukus, visada šarstysiu patarimus ties renginukais, išlaikysiu pozityvą žmonių akyse, ginsi userveį nuo "išskirtinių" žmonių

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Ne.

  • Lovin' it 1
  • Nepatinka 5

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

DarkWalker, 17 metu, https://steamcommunity.com/id/DarkWalkerLTU/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Esu draugiškas, mėgstu bendrauti su kitais. Esu teisingas,atsakingas. Noriu padeti komandai palaikyti tvarka serveriuose.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Neesu buves administratoriumi.  Del to noriu pabandyti kazka naujo.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

Deagle, AWP, Arena.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Dalyvauti visur kur imanoma aktyviai.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Nežinau. Gal ir rekomendauja, bet tau kas mane žino.

  • Patinka 2
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Arnelio,17.

https://steamcommunity.com/id/buivydas/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Esu linksmas, komunikabilus,draugiškas, šaltų nervų jaunuolis atėjes padėti vimo serveryje. Na noriu tapti prižiūrėtoju nes jaučiu ,kad tai yra mano vieta vimo serveryje,noriu servery padaryti awesome bendraujantį, linksmą be čyterių

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Taip SpecAdmin vimo serveryje awp/deagle/arena

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

Awp deagle 1v1 arena

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?
Na tai aš visada čia būsiu pasiruošes ištiesti pagalbos ranką  tam kam reikės o taip tai dar gal paremsiu pinigine suma. Ir aišku bandysiu organizuoti įvairiausius renginukus.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick).

Na iš prižiūrėtojų nelabai bet pilna pažystamų draugų kurie rekomenduotų.

Redaguota Arnas420
  • Lovin' it 1
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

  • Atsakymas : Esu Juan Deag'as , šiuo metu man yra 18 metų. Steam url steamcommunity.com/id/valiuks420/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Atsakymas : Esu galantiška asmenybė, bei einu tik už teisingumą. Gerai sutariu su visais žmonėmis , lengvai randu problemos kompromisą. Esu šaltų nervų , tad sunervinti mane gali prireikti pastangų. Šiame projekte norėčiau tapti prižiūrėtoju dėl kelerių dalykų. Dėl nuolatinio neteisingumo ir nuolatinių bendravimo problemų tarp žaidėjų serveriuose. Šiuo metu esu uždraustas lankytis šiame serveryje dėl įtarimo, jog naudojau WH , mano nuomone tai buvo neteisinga , bet kaip ir vienam admin'ui sakiau gerbiu jūsų nuomonę. Taip pat galėčiau drąsiai teigti , jog padėsiu šiam projektui plėstis ir palaikysiu tvarką man paskirtoje aplinkoje. Taipogi esu aktyvus ir kūrybiškas, tad naujų įdėju mano galvoje netrūksta. Esu vienas iš tų žmonių, kurie tikrai neieško žodžio kišenėje. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas : Šiame projekte esu gan senokai sakyčiau buvęs ir paprastas Admin'as , SpecAdmin'as . Dabar buvau padaręs pertrauką , bet šiame projekte esu gan seniai, tieš šia paskyra gal ir neatrodys gal taip , bet esu turėjęs daug paskyrų pražaistų šiame projekte.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Atsakymas : Dažniausiai lankausi VImo.lt For Fun serveryje. Tad manyčiau idealiausia vieta man būtų ten.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas : Žadu prisidėti įdėjomis, bet kokia pagalba kokios reikės šiam projektui plėstis ir augti.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas : Manau galėtų žodį užtarti Donce jeigu jis mane prisimena. Gan neblogai sutardavau su juo For Fun serveryje.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Arnelio 17metų https://steamcommunity.com/id/arnelio/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Esu energingas 17metų jaunuolis kupinas laimės,džiaugsmo ir jėgų,niekados nebijau išbandyti kažko naujo nebijau patirti didelio krūvio aš padėdu žmonėm ištiesiu jiems pagalbos ranką kai jos reikia niekada nepalieku žmogaus ant ledo.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Taip vimo serveryje pirktinių spec adminu.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

Na 1v1 arena deagle ir labiausiai awp

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Busiu supportiškas visada klausysiu padėsiu jei tik vyresni administratoriai paprašys pagalbos niekados neatsisakau padėti visada pats noriu prisidėčiau prie  visokių ir renginukų organizavimų ir gal paremčiau serverį piniginę suma.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Na nežinau iš adminu gal nelabai bet būtų civilių kurie paremtų nu gal iš supportu vera D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Atsakymas:  Šiuo metu esu studentas, jaunuolis siekiantis savo tikslų. Na Vimo.lt serveryje žaidžiu jau gerus trejus metus, žaisdavau seniau su nick ,, Baudejas" surfo serveriuose. Manau kažkas iš tų laikų dar turėtų atsiminti. Kadangi praleista nemažai čia laiko, noriu pasibandyti tapti prižiūrėtoju, ir gal kažkuo tapsiu naudingas šiame serveryje.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas: Esu buvęs prieš 7 kažkur metus buvęs Gad serverio projekte prižiūrėtojo Zombie serveriuose.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Atsakymas: Norėčiau tapti fun serverių prižiūrėtoju

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas: Su savo aktyvumu stengiuosi prižiūrėti serverį kiek įmanoma geriau. Sumažinti prasivardžiavimus serveryje, gal kartais padaryti kokį nors giveaway.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas: dėja nei su vienu prižiūrėtoju nebendrauju

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Tai sveiki aš esu Sakr1m,( bet gan pries puse metų gal ar mažiau žaisdavau kaip rybalkinas). man yra 17. STEAM-https://steamcommunity.com/profiles/76561199089821255/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Dėl karantino Labai daug praleidžiu Awp,Deagle, Jailbreak serverį. Žmonės tenai yra draugiški. Tenai laisvu laiku labai linksma  praleisti laika(tuo pačiu išmoksti geriau žaisti žaidimą). Kodėl aš norėčiau tapti prižiūrėtojų? Dėl to nes man patinka visų prižirėtojų darbas, kaip jūs rūpinaties serveriu, Tuo pačiu padėti jums ji dar daugiau auginti.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Labai senai cs 1.6 buvau kaip ir norejantis stoti i priziuretojus,  bet buvau irgi kaip bandomasis laikotarpis serveryje viename (nelabai noriu sakyti serverio pavadinima nes reklama). 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

 Tikriausei norėčiau stoti i surf, arba pagalbos nariu vieta.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Nelabai galiu pasiulyti kuo galiu prisidėti prie serverio tesiog bandyt padėti visaip kaip galiu.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Nelabai rekomendacijos turiu nes niekieno ir neprašau iš žmonių kurie žaidžia serveryje. 

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

· tajkovič #nK-, 15, https://steamcommunity.com/profiles/76561199043959686

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Šiame serveryje jau žaidžiu apie 2 metus ar daugiau sudėjus abu account'us  (su šitu ir praeitu kur nulaužė). Cesą lošiu apie 3 metus. Į šį projektą esu išleidęs tikrai nemažai pinigų (man) ir dar manau ketinu išleisti. Visą laiką kai tik turiu spec adminą prižiūriu tvarką serveriuose, kai būnu paprastas žaidėjas pranešu apie čyterius, nusižengėjus prižiūrėtojams. Reaguoju kai tik galiu į kitų žmonių reportus. Tikrai turiu neblogą reputaciją serveriuose. Nemažai esu bendravęs su prižiūrėtojais, visai linksmai kartais ir dramų pasiklausyt ar šiaip pažaist, pabendraut. Esu draugiškas, visai nemėgstu pyktis su kitais nebent jie patys užsipuola ir tai stengiuosi nekreipti į tai dėmesio ir praleisti toliau linksmai laiką serveryje. Visą dieną beveik praleidžiu Vimo serveriuose ypač šiuo metu. Žaidžiu jailbreak'ę labiausiai, ankščiau labai žaisdavau Fun'ą, bet aišku užsuku pasižaisti ir į kitus vimo serveriukus. Dažnai ir maloniai bendrauju su Vimo bendruomene ir nuo šiol būsiu ištikimas vimo žaidėjas! Visai norėčiau būti support'u ir prisidėti prie Vimo tvarkos. Turiu gan daug ištikimų  support-pagalbos, prižiūrėtojų atstovų draugų šiame serveryje tai manau jie mane palaikys ir viskas bus puiku. Vis daugiau stengiuosi prisidėti prie vimo veiklos, ir gauti awardų.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Ne, esu buvęs daug kartų spec adminu šiame projekte.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

Norėčiau tapti support-pagalba (Fun'o)

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Galėčiau žiūrėti demo, galbūt jei reikėtų eventus, turnyrus prižiūrėti, padėti su jais tvarkytis. Jei kiltų kokių klausimų naujiems, ar nebūtinai naujiems žaidėjams tikrai pasistengčiau į juos tinkamai atsakyti. Moku labai gerai atskirti papildomas programas naudojančius žaidėjus, nes esu peržiūrėjęs virš 500 overwatch'ų. Stengsiuosi palaikyti linskmą, bei malonią nuotaiką serveriuose.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Šiaip nežinau, bet gal Leftas, Wolfas, D0w1s parekomenduotų.

Redaguota tajkas
  • Patinka 2
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Mks 14 https://steamcommunity.com/id/mksssss/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Esu gan naujas serverio žaidejas, pastebėjau kad ieškote pagalbos, ta suteikti galiu ir noriu.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Buvau tiktai pirktinis spec adminas kelis mėnesius. Ir administratorius keliuose discord serveriuose. 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

Norėčiau tapti supportu. Funo/Public.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Padečiau eventus vesti, duočiau skinu eventam, žiurėčiau demo, įsigilinsiu į sutuacija esančia prieš baudžiant.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Iš prižiurėtojų nelabai.
Redaguota Mks
  • Kek 5
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Noriu padaryti serveri geresne vieta žaidėjams ir visai bendruomenei.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Esu, (reklamos nedarysim), jailbreak tipo serveryje, beveik metai laiko.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • ForFun.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Prisidėčiau tuom kad, prieš baudžiant žaidėją visada pirmiausia rasčiau svarią priežastį kodėl žaidėjas tos bausmės nusipėlnė, visada bausmės trukmė nustatyčiau pagal nusižengimo aplinkybes bei žaidėjų nusiskundimus. O šeip yra minčių su pluginais kas serverį paverstu unikaliu. Taip pat yra minčių dėl eventinių dienų.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Manyčiau DaTroller mane pilnavertiškai palaikytu ir tikrai rekomenduotu į jūsų community gretas.
  • Patinka 4
  • Nepatinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Esu Vakaris, septiniolikos metų. Projekte praleidžiu tikrai nemažai valandų. Esu be galo draugiškas, projekte žinomas puikiai. Sutariu su visais, projekto vardo nepurvinu. Projektas iš tiesų yra SUPER. Prisidedu kiek galiu prie pagalbos jūsų komandai. Ne kartą ir ne du pirkau Specą, kad padėt. Šiuo momentu aš matau, jog jums neužtenka komandai narių, ir gan dažnai naktį nėra prisijungusių prižiūrėtojų, ar pagalbos narių kurie galėtu išbaninti žaidėją, nes gan nemažai žaidžiu ir naktį, tad nusprendžiau parašyti anketą ir prisidėti prie jūsų. Galvą ant pečių tikrai turiu, neesu kvailas žmogus. Situacijose susitvarkau puikiai. Problemų su mandagiu bendravimu neturiu. Taipogi be problemų sugalvoju visokių įdomių veiklų. Labai norėčiau tapti FUN arba Public prižiūrėtoju, jeigu dar yra vietos. Nes ten praleidžiu daugiausiai laiko. Taipogi greitai reaguoju į asmenis kurie naudoja pagalbines programas, neblogai skiriu ką naudoja. 
Steam: https://steamcommunity.com/id/smailas1/

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Premium OG Fasolke 17 // https://steamcommunity.com/id/faseee/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Tai save galiu apibūdinti kaip gan paprasta vaikina: nesistengiu savęs išaukštinti ir žinau savo vieta, draugiškas mėgstantis paprikolinti ir išsakyti savo nuomone, kaip kada galiu draugiškai ir su saiku pastumti ant kitų jeigu žmogus supranta prikolus, mėgstu spręsti konfliktus bei padėti žmonėms aiškintis kitokias situacijas, stropus ir žinantis kaip atlikti paskirta darba, geranoriškas, turintis savo nuomone ir laikantis savo žodžio, tap ogi mėgstantis priimti kritika ir mokytis iš padarytu klaidų.

Pražaides Vimo Projekte 2 metus nusprendžiau, kad reikia pabandyti užpildyti anketa į Prižiūrėtojus nes tikrai norisi pajusti tą jausma ką reiškia būti Prižiūrėtoju nors viena karta mėgstamam projekte ir manau tikrai puikiai su tuo susitvarkyčiau stebimas bandomajame laikotarpyje o jeigu ne bent būsiu pajutes šį darba ir būsiu nušalintas.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Visada būdavau Vimo Projekte Adminas bei SpecAdminas.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

Jeigu bus duota galimybė norėčiau tapti Warcraft serveryje, nes pastebėjau, kad apmažėjo jų ir nelabai galima matyti serveryje todėl norisi truputi tvarkos ten.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Manau norėčiau pagaliau įgyvendinti savo galimybe padaryt tam tikra Eventa Kalėdu proga ir nudžiuginti žaidėjus laimint tam tikrus prizus ar nors smagiai praleidžiant laika su Vimo žaidėjais, padėti kaip nors klestėti projektui ir jam toliau puikiai gyvuoti Community serveriu lentelėje ir būti įstrigusiam žmonių galvoje, kad būtent Vimo Projektas buvo tas per kurį naktim nemiegojai.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Šiuo metu Prižiūrėtojai kurie mane galėtu rekomenduoti nelabai žaidžia ar matau juos serveryje, bet manau būtu kurie galėtu rekomenduoti.

 

Lauksiu atsakymo, bei kitų žaidėju nuomonės apie mane :))

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Atsakymas Visada norėjau patekt, bet jaunas labai buvau, dabar galvoju reikia pabandyti. Pagrindinis motyvas vistiek - padaryti serverį labiau fun ir enjoyable visiems ❤️

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas Minecrafte kokiuose 500 srv, lmg DP kelis kartus, nu jei specai visi skaitosi tai ir vimo esu, 1.6 ant tokio tais laikais gyvo tinklo priž. buvau

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Atsakymas Surf,wc3,fun (pagrinde fun norėčiau)

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas Part time DJ esu šiaip tai va irgi pliusas, dar esu komentatorius, komikas, rašytojas, kunigas ir visų galų meistras. Gera nuotaika always garantuota. Disciplinos jeigu reika - I gotcha

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas Vycka, Incognito. Yra dar senesnių prižiūrėtojų kurie buvo nusipelnę a.k.a. kieti 🙂
Redaguota Prappo
  • Kek 1
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Atsakymas - Prieš karine tarnyba kaip ir minėjau buvau Projekto Administratoriumi. Norėtusi vėl grįšti į senas vėžias,administruoti bei padėti žaidėjams su jiems iškilusiomis problemomis bei klausimais

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas - Taip. Esu buvęs CS 1.6 Administratoriumi 1 metus. Bet teko išeiti dėl privalomosios kario tarnybos. Visas projektas buvo pakeltas nuo nulio. Forumas padarytas mano gražių rankyčių 😄

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Atsakymas - Public bei Support Pagalba

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto bei tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas - Būti prisijungus bei žaisti serveriuose. Nesiskelbti jog esu Prižiūrėtojas kad blogiukai nežinotu jog serveris prižiūrimas ir radę laisvą laiką galėtu naudot palengvinančias programas ir aš juos bausčiau už taip 😄

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas - 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Ad1s, 21  https://steamcommunity.com/profiles/76561198132655823/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

vakarais praleidžiu laiko žaisdamas surf ir awp serveriuose ir mane pati užknisa kai nesilaiko taisyklių kai kurie  žaidėjai  tai norėčiau prisidėti prie jūsų projekto ir palaikyti serveriuose tvarka

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

pirktiniu tiktais 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

man visur tiktu 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

pritraukti nauju žaidėju žaisti vimo serveriuose, o ateity galbūt atsiras ir naujų idėjų,padėčiau kitiems prižiūrėtojams pvz su demo peržiūrom ir panašiai.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

ne neturiu.

Redaguota Adomked

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Smailas, 17 https://steamcommunity.com/id/smailas1/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Projekte praleidžiu tikrai nemažai laiko. Esu be galo draugiškas, projekte žinomas puikiai. Sutariu su visais, projekto vardo nepurvinu. Projektas iš tiesų yra SUPER. Prisidedu kiek galiu prie pagalbos jūsų komandai. Ne kartą ir ne du pirkau Specą, kad padėt. Šiuo momentu aš matau, jog jums neužtenka komandai narių, ir gan dažnai naktį nėra prisijungusių prižiūrėtojų, ar pagalbos narių kurie galėtu išbaninti žaidėją, nes gan nemažai žaidžiu ir naktį, tad nusprendžiau parašyti anketą ir prisidėti prie jūsų. Galvą ant pečių tikrai turiu, neesu kvailas žmogus. Situacijose susitvarkau puikiai. Problemų su mandagiu bendravimu neturiu.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Esu buvęs Administratorius/Savininkas FiveM projekte virš 2metų. 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

Fun arba Public, kurio labiausiai reikia jums.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Be problemų sugalvoju visokių įdomių veiklų. Visada sutinku kitiems padėti suorganizuoti įdomius susitikimus, kiek įmanoma prisidėsiu ir prie giveaway, esu tokio tipo žmogus, kuris "Jeigu man nereikia, aš atiduoda tam kam labiausiai reikia."

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Trumpai aprašant esu labai draugiškas žmogus daug jau kas serverije mane matę mane žino, prižiūrėtojų noriu tapti dėl to, kad trūksta kartais adminų,spec adminų aktyvumo,tenka dažnai įvairiems adminams rašinėti į steama, kad ateitų ir išbanintu ta ir ana žaidėja, ir dar viena priežastys dėl ko norėčiau tai, norėčiau išbandyti save prižiūrėtojo pareigose

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Administratoriumi neesu buvęs, buvau nuo 1.6 laiko  vienam projekte prižiūrėtojas projekto neplatinsiu jei būs kažkam įdomu galėsiu pasakyt kuriam būtent.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Public, dažniausiai savo laiką praleidžiu awp bei deagle serveriuose.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Visom jėgom bandysiu palaikyt chebrai mūsų nuotaikas,gera žaidimą, aktyvumas gan dažnas, padėsiu kurti naujas idėjas serveriui jei jūs truks, padėsiu mūsų kitiem administratoriems kuom tik galėsiu, eventai, turnyrai, discorde, demo peržiūrinėjimai ir taip toliau.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Dar rekomdanciju neesu sulaukės

 

 

P.S norėčiau nuo savęs dar pridurti jog ankščiau kažkaip nedasigalvodavau susikurti forume accountą, o serveriuose esu gan aktyvus žaidėjas esu ir pasiekęs ir topus, ir praleidęs gan daug laiko vimo.lt projekte, dažniausiai manę galima sutikti deagle,awp serveriuose taipogi būnu ir arenoje, spėjau susipažinti su labai daug žmonių, kaip ir su spec adminais kaip ir su paprastais žaidėjais,esu gan kominukabilus žmogus, mėgstu bendrauti, prakalbinu nedrąsius žmonės, palaikau serverije gera atmosferą, na gal ir tiek užteks jei kažkam reikės tikslesnes informacijos galėsiu ją pateikti.

 

Have a good day!

 

Redaguota ch0pe

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

  • Atenas, 15, https://steamcommunity.com/profiles/76561199028666680/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

  • Noriu suteikti serveriui pagalba. Žaidžių visokiausius projektus nuo senų laikų, daugiausiai žaidžiu jailbreaka ir jame gerai praleidžiu laika su žaidejais ir norėčiau tapti pagalba jailbreake.  

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip buvęs, kituose projektuose ir nemažai padėjau, bet kadangi man nepatiko dėl žaidėjų aktyvumo ir draugiškumo tai išėjau. 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

  • Jailbreako

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Padėti demo prižiurėtojams, pridėti visokių idėjų eventams ir aktyviai dalyvauti discord/steam diskusijose. 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Neprašydavau +rep, nes nežinodavau ar reikia, bet taip tai esu aktyvus ir padedantis serve.
  • Kek 2
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...