Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

On 5/23/2017 at 9:17 PM, Bullzai said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

  • Atsakymas Miki,https://steamcommunity.com/profiles/76561198994834439/ 18metu

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Atsakymas Esu geras nuomoningas nuosirdus zmogus,noriu tapti vimo kad pagarinti situacija vakarais nes nera beveik vimo jb vakarais o ten haosas

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas Specadminu Vimo

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Atsakymas Jb Zm

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas Kuom galesiu padesiu ir padedinesiu tobuleti vimo

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas Ne

 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Atsakymas SeniorPablyto https://steamcommunity.com/profiles/76561198877895229/  Metų 18

 

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?     

         Atsakymas: Žaidžiu cs maždaug  2-3h, pastebėjau kad kai dažniausiai ateinu į serva nebūna nei vieno prižiūrėtojo, noriu prisidėti prie projekto gerinimo, norėčiau padėti žmonėms jai jie susiduria su kokia problema 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Atsakymas: nebuvau

 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

         Atsakymas: AWP serve

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Atsakymas: prisidėsiu  demo žiūrėjimais bandysiu spresti bet kokia iškilusia problemą, stengsiuosi, kad kėkvienas serveryje praleistų laiką smagiai

 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas:  
    迪克 Nerka ツ 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

16 valandas prieš , Deivius1 said:

@Senior Pablyto steam profilije uzsirases kad turi channeli youtubes. Matau jame 70k subu. Kodel neuzsirasai ir nepaminejai kad padetum promotindamas vimo servus su vidosikais? 

Tas kanalas nera mano, tas linkas yra numestas labiau juoko forma kad daugiau užsieniečių naudotų mano kodą, žinoma jai tai kelia problemą galiu ištrint

Redaguota Senior Pablyto

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2020-08-23 at 02:22, Deivius1 said:

Man keista tesiog pasirode kad zmogus kuris galvojau kad turi kanala su nemaza auditorija, to nepamini. Tikrai patarciau istrint nes dabar atrodai desperate del skinu ir tu websites kreditu.

Pliuso tokiam zmogui tikrai duot negaliu bet good luck i guess. 

Jis tai to nerašys jai tai nėra jo kanalas ir taip jis mėgina prasimušt pinigu kas to nedaro ? ir dėl tokio dalyko parašyt kad jam nėra 18 metų tai yra vaikišką aš jį pažystu irl ir jis yra geras žmogelis ir jis labiau su brendias tokiom parėgom negu aš.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 valandas prieš , Nerka said:

Jis tai to nerašys jai tai nėra jo kanalas ir taip jis mėgina prasimušt pinigu kas to nedaro ? ir dėl tokio dalyko parašyt kad jam nėra 18 metų tai yra vaikišką aš jį pažystu irl ir jis yra geras žmogelis ir jis labiau su brendias tokiom parėgom negu aš.

Ir po to prasides claimai bei complaints is kitu zaideju kad naujasis priziuretojas jos apgaudineja kad gautu skinu, nieko keisto tame nepastebi?

Projekte turi turet svaria reputacija jei ruosies priziuretoju but ir turi but pasiruoses det laika ir pastangas o ne viliuot is vaiku puslapiu clickus kad gautum centiniu skinu po to is website kurejo.
As is karto supratau kad tai ne jo kanalas, tesiog norejau ji prigauti ir sulaukt normalaus paaiskinimo kodel jis taip elgiasi kad galbut galeciau pakeist nuomone, jis jos nepakeite.

Del jo amziaus as neabejojau, maciau kad ir profilije uzsirases ta pati, del to jau tagink kitus zmones. Bet ir nesistebiu kodel zaidejai paprasti abejoja jo amziumi, visgi suauges zmogus galetu saziningai gaut skinus, ypac vasara, part time darbeli pasiemes kaip daugelis jaunimo daro siais laikais. Visgi priziuretojus renku ne as, ta daro savininkas, as tik bandau ko daugiau informacijos isgaut apie zmogu kurio nepazystu tad issakau minusus kurios pastebiu iskarto.

Savo issakiau, diskusijos nepleskime nebent tam atskira tema sukurkite. Off-topic komentarus po biskuti pratrinsiu kad neuzsimirstu pacios anketos.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Deivius1 said:

Ir po to prasides claimai bei complaints is kitu zaideju kad naujasis priziuretojas jos apgaudineja kad gautu skinu, nieko keisto tame nepastebi?

Projekte turi turet svaria reputacija jei ruosies priziuretoju but ir turi but pasiruoses det laika ir pastangas o ne viliuot is vaiku puslapiu clickus kad gautum centiniu skinu po to is website kurejo.
As is karto supratau kad tai ne jo kanalas, tesiog norejau ji prigauti ir sulaukt normalaus paaiskinimo kodel jis taip elgiasi kad galbut galeciau pakeist nuomone, jis jos nepakeite.

Del jo amziaus as neabejojau, maciau kad ir profilije uzsirases ta pati, del to jau tagink kitus zmones. Bet ir nesistebiu kodel zaidejai paprasti abejoja jo amziumi, visgi suauges zmogus galetu saziningai gaut skinus, ypac vasara, part time darbeli pasiemes kaip daugelis jaunimo daro siais laikais. Visgi priziuretojus renku ne as, ta daro savininkas, as tik bandau ko daugiau informacijos isgaut apie zmogu kurio nepazystu tad issakau minusus kurios pastebiu iskarto.

Savo issakiau, diskusijos nepleskime nebent tam atskira tema sukurkite. Off-topic komentarus po biskuti pratrinsiu kad neuzsimirstu pacios anketos.

Lengvai galiu pasakyti ,kad tu žinai ką tu darai ir suprantu tavo nuomone bet galiu patvirtint ,kad jis nėra apscamnes jokio žmogaus ir turiu dar viena pasakyti dalyką ir tai yra sorry Deivius1 ,kad padariau dar viena diskusyje kai rasiai sukurti off-topic                                                                                             ir sėkmes tau pablo                        ir man 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Meškėnas   17 https://steamcommunity.com/profiles/76561198799002862/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Nes noriu užbaigti abuse'inimo era.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Nesu buves serveriuose administratorium kaip csgo, bet esu buves pora discord serverių

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

Jailbreak 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Žiurėsiu demo.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Storas, inco.

Redaguota Meškėnas
  • Lovin' it 2
  • Patinka 1
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Atsakymas: Mėgstu suteikt pagalbą kitiems, mėgstu ir nubaust žaidėjus žinoma jei yra už ką, suprantu juokus, kartais ir iš savęs pasijuokiu, visko būna, šiaip esu labai draugiškas, patinka man bendraut su kitais, kartais būnu ir rimtas, bet dažniausiai geros nuotaikos, gerai užtenka čia apie mane. Noriu būti prižiūrėtojų, kad savaime suprantama galėčiau prižiūrėti serverį xd, turiu šiokios tokios patirties, ne šitame projekte, bet turiu kažkiek tai, norėčiau įgaut daugiau patirties, bei naikint tus čyterius, pastebėjau, kad,  gan dažnai pasitaiko serveryje čyteriu ir nebūna nei prižiūrėtojų nei specadminu, o kadangi aš tik adminas, tai nieko padaryt ir negaliu, serveryje apsilankau visai dažnokai, realiai kiekviena dieną, nuo nuotaikos priklauso kiek laiko pražaidžiu, žaidžiu projekte realiai neilgai, gal pora savaičių, bet nemažai ir geru žaidėjų sutikau, reputacija irgi neprasta mano, suprantu jog serveryje nedaug laiko praleidęs, bet jau daug ką ir moku ir suprantu.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas: Esu buvęs pirktiniu adminu keliuose serveriuose, va ir dabar šiame serveryje turiu adminą, irgi yra tos atsakomybės kažkiek tai, kad ir tik mutint/gagint/silentint galiu, bet vistiek atsakomybė yra šiokia tokia.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Atsakymas: awp/deagle.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas: Na nežinau realiai, kas priklauso prižiūrėtojui, tuom ir prisidėsiu.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas: Ne, nerekomenduoja.
Redaguota PruXy.
  • Lovin' it 1
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Sveiki, esu Domantas 😄, kolkas yra 16 metų, bet labai greit 17, gyvenu Lietuvoje, vaikštau į krepšinio treniruotes jau 8 metus 😄, sėdžiu prie kompo dažnai. Save apibūdinti galiu keliais žodiais - draugiškas, linksmas, sportiškas. 
    O tapti prižiūrėtoju noriu, nes Vimo serveryje žaidžiu jau pora metelių, pamenu pirmą kartą atradau tada, kai norėjau pasurfinti ir radau serverį kuriame nėra to kaip sakomo "Jailo" ar kokios ten tos dėžės xD ir būti prižiūrėtoju jau norėjau seniau, bet nebuvo tokiu galimybių, kadangi man buvo 14 metų xd. O šiaip dabar daugiausiai žaidžiau JailBreak'a, bei AWP training serveriuose. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Esu buvęs FiveM serveriuose administratoriumi ir minecraft serveriuose 😄 CS'e būtų pirmas kartas.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • AWP trainingo, bet jei keliuose tai AWP trainingo ir JailBreak'o.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Dalyvausiu visokiuose Eventuos'e, kartais prisidėti prie jų galėsiu, o šiaip tai bandysiu palaikyti gera nuotaika serveryje 🙂

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Dėje ne 😞

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Liudish, 18, https://steamcommunity.com/id/liudishas/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Mėgstantis gilintis į situacijas, nebijantis užduoti "Durno" klausimo.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Ant CSGO community ne.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

JailBreak

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Regdamas konkursiukus, visada šarstysiu patarimus ties renginukais, išlaikysiu pozityvą

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Nope.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki, man yra 18m,  jau manau dauguma žinomas busiu iš awp servo -Shadow, jame jau gan nemažai laiko esu praleidęs, bei susipažinęs su naujais veidais, esu gan šaltų nervų žmogus, bet būna ir taip kad ne ta koja išlipu iš lovos, bendrauti mėgstu, paskaldyti medinius bajerius kartais mėgstu, jei jie iš mano pusęs yra dar. 😄 ne bet šiaip stengiuosi elgtis tinkamai serveryje, na kaip ir visiems iš tų nervu praslysta vienas kitas žodis, spec adminas buvau 1mėn, na kaikur dar karts nuo karto suklystu, ar tiesiog lėtai sureguoju, nes dar nepratęs per console surašyt viską, bet susitvarkau, kartais klaidų padarau, ar ne ta knopke paspaudžiu, bet iš to viskas pasimokyti galima, ir komandas jau suprantu puikiai, serveryje noriu padaryti tvarkinga, kad nebūtu, tokių nešvarių dalyku kaip sakoma, visokie magiju megėjai, ar tiesiog neprausta burniai, nu dar yra kai ateina iš šalies kokie ten vaikeliukai, parėkaut, bet tai ne problema budavo, esu gan aktyvus ypač dažniausiai awp serveryje, bet apsilankau ir deagle, 1v1 servuose.
discordas: Shadowas#1675

Redaguota DomantasQ

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 valandas prieš , DomantasQ said:

Sveiki, man yra 18m,  jau manau dauguma žinomas busiu iš awp servo -Shadow, jame jau gan nemažai laiko esu praleidęs, bei susipažinęs su naujais veidais, esu gan šaltų nervų žmogus, bet būna ir taip kad ne ta koja išlipu iš lovos, bendrauti mėgstu, paskaldyti medinius bajerius kartais mėgstu, jei jie iš mano pusęs yra dar. 😄 ne bet šiaip stengiuosi elgtis tinkamai serveryje, na kaip ir visiems iš tų nervu praslysta vienas kitas žodis, spec adminas buvau 1mėn, na kaikur dar karts nuo karto suklystu, ar tiesiog lėtai sureguoju, nes dar nepratęs per console surašyt viską, bet susitvarkau, kartais klaidų padarau, ar ne ta knopke paspaudžiu, bet iš to viskas pasimokyti galima, ir komandas jau suprantu puikiai, serveryje noriu padaryti tvarkinga, kad nebūtu, tokių nešvarių dalyku kaip sakoma, visokie magiju megėjai, ar tiesiog neprausta burniai, nu dar yra kai ateina iš šalies kokie ten vaikeliukai, parėkaut, bet tai ne problema budavo, esu gan aktyvus ypač dažniausiai awp serveryje, bet apsilankau ir deagle, 1v1 servuose.
discordas: Shadowas#1675

Sveikas užpildyk kaip visi geriau ačiūkas. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Esu griežtas, bei šaltų nervų žmogus, turiu kantrybe, visalaika stengiuosi padėti, bendraujantis, kartais ir nusikeikt moku, bet stengiuosi tvardytis, tapti juom norisi nes, noriu prisidėti prie komandos, padėti, ir kiek įmanoma geriau sutvarkyti serverius, kurie turi  palengvinančias programas kaip "CHEATAI".

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip ir dabar esu vimo specadminas.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • AWP Training, deagle, 1v1 arena.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  •  Stengsiuos dalyvauti kur reikės, padėti kitiems, ir žinoma kaip gi be bendros kalbos su žaidėjais. 🙂

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Ne.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 7/20/2020 at 10:01 PM, Prappo said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Atsakymas Visada norėjau patekt, bet jaunas labai buvau, dabar galvoju reikia pabandyti. Pagrindinis motyvas vistiek - padaryti serverį labiau fun ir enjoyable visiems ❤️

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas Minecrafte kokiuose 500 srv, lmg DP kelis kartus, nu jei specai visi skaitosi tai ir vimo esu, 1.6 ant tokio tais laikais gyvo tinklo priž. buvau

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Atsakymas Surf

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas Part time DJ esu šiaip tai va irgi pliusas, dar esu komentatorius, komikas, rašytojas, kunigas ir visų galų meistras. Gera nuotaika always garantuota.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas Vycka, Snek(T3line), Incognito. Dar yra kas neatrašo tai jei ką paeditinsiu 🙂

Neišeina editinti, bet konkrečiai noriu būti wc3 prižiūrėtoju. O kadangi yra laisva vieta, tai manau buvo verta nepatingėti ir paupinti postą. Ir taip, aš rašau 5 ryto, nes prisiminiau vimo.

  • Lovin' it 1
  • Kek 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki mano zaidimo nick R1cka, jau zaidziu vimo awp serveryje gana ilga laika, esu vienas is top 3 prisaudanciu, zodziu k/d 2.7 .... Sis servas man patinka tuomi, kad yra daug zaidzianciu lietuviu ir yra mazas ping. Del mano amziaus tai turiu daugiau meteliu negu reikia. Taip noriu buti admin tik del to, kad pravalyti suksles, nuo parazytu kurie tersia si puiku serva. Esu awp servuose prazaides labai daug laiko ir mano  akims yra zinoma kas imanoma, o kas ne.  Patirties turiu sukaupes nemaza bagaza. Taip minusai tokie mano, kad nesu buves admin, del real life darbo nepasijungiu kiekviena diena, kartais gali trukti ir savaite, ir visgi nepaisant to as gana aktyviai zaidziu awp/vimo serve kai galiu. Kadangi esu prazaides keliuose awp servuose, turiu geru ideju, kaip galima padaryti dar idomesni awp zaidima.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

18 valandas prieš , R1cka said:

Sveiki mano zaidimo nick R1cka, jau zaidziu vimo awp serveryje gana ilga laika, esu vienas is top 3 prisaudanciu, zodziu k/d 2.7 .... Sis servas man patinka tuomi, kad yra daug zaidzianciu lietuviu ir yra mazas ping. Del mano amziaus tai turiu daugiau meteliu negu reikia. Taip noriu buti admin tik del to, kad pravalyti suksles, nuo parazytu kurie tersia si puiku serva. Esu awp servuose prazaides labai daug laiko ir mano  akims yra zinoma kas imanoma, o kas ne.  Patirties turiu sukaupes nemaza bagaza. Taip minusai tokie mano, kad nesu buves admin, del real life darbo nepasijungiu kiekviena diena, kartais gali trukti ir savaite, ir visgi nepaisant to as gana aktyviai zaidziu awp/vimo serve kai galiu. Kadangi esu prazaides keliuose awp servuose, turiu geru ideju, kaip galima padaryti dar idomesni awp zaidima.

Sveikas užpildykite ponas kaip visi daro, rasi kaip užpildyti pačiam pirmam puslapyje šitos temos. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Taip noriu būti admin dėl to, kad pravalyti šiukšles, nes tie vadinami parazitai dažnai užsuka į jūsų servą. O kai kurie laisvai žaidžia kuri laiką, o esamieji admin neskiria laiko arba nesupranta, kad naudoja cheats. Na tai pat užkirsti kelia įžeidinėjimams, nes kai kurie nevaldo taip vadinamo bazaro ...

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Ne nesu buvęs admin, nors seniau buvo siūlytą, bet neturiu kuom pagrysti savo teiginį. Visgi noro turiu ir skirti tam laiko, kad išmokti.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  •  AWP

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Na kažko reikšmingo neturiu ką pasiūlyti, bet turiu nemažai patirties žaidžiant skirtinguose AWP servuose, turiu minčių ir idėjų, kaip galima padaryti dar įdomesnį žaidimą.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Neturiu jokios rekomendacijos, nes žaidime beveik nešneku, nematau reikalo aušinti burnos su vaikais ar paaugliais. 
Redaguota R1cka
  • Kek 1
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, R1cka said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Taip noriu būti admin dėl to, kad pravalyti šiukšles, nes tie vadinami parazitai dažnai užsuka į jūsų servą. O kai kurie laisvai žaidžia kuri laiką, o esamieji admin neskiria laiko arba nesupranta, kad naudoja cheats. Na tai pat užkirsti kelia įžeidinėjimams, nes kai kurie nevaldo taip vadinamo bazaro ...

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Ne nesu buvęs admin, nors seniau buvo siūlytą, bet neturiu kuom pagrysti savo teiginį. Visgi noro turiu ir skirti tam laiko, kad išmokti.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  •  AWP

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Na kažko reikšmingo neturiu ką pasiūlyti, bet turiu nemažai patirties žaidžiant skirtinguose AWP servuose, turiu minčių ir idėjų, kaip galima padaryti dar įdomesnį žaidimą.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Neturiu jokios rekomendacijos, nes žaidime beveik nešneku, nematau reikalo aušinti burnos su vaikais ar paaugliais. 

Amžiu tikslu reikėtu o ne "Metu turiu daugiau negu reikia"

 

P.s.: gali tai redaguoti. Tavo pasakymas labai žemo lygio sakant nematau reikalo aušinti burnos su vaikais ir paugliais. Toks jausmas kad pats sėdi su mažamečiu mastimu. 

Redaguota ◇𝕵𝖊ffKiller◇

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

45 minutes prieš, ◇𝕵𝖊ffKiller◇ said:

Amžiu tikslu reikėtu o ne "Metu turiu daugiau negu reikia"

 

P.s.: gali tai redaguoti. Tavo pasakymas labai žemo lygio sakant nematau reikalo aušinti burnos su vaikais ir paugliais. Toks jausmas kad pats sėdi su mažamečiu mastimu. 

Atsiimu užklausa. Dėl amžiaus galėjau parašyti privačiai. Dėl bendravimo, turėjau omenyje pačiame serveryje. Ten 70% vaikai ir primetančiais suaugę žaidžia. 

P.s.: O jei tu vertini apie mane iš vieno sakinio ką parašiau... matosi, kad su primityviu mąstymu esi. Sorry, bet tai tiesa.

  • Kek 1
  • Sniff Sniff 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...