Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Bandau patekti į prižiūrėtojų bendrija jau trečia kartą taigi sekmės man : ). Mano vardas Paulius, esu draugiškas vilnietis su geru humoro jausmu, mėgstu laisvalaikiu pažaisti žaidimus, kaip LoL arba CSGO. Dar dažnai išeinu į lauką su draugais. Dabar jau baiginėju IT studijas ir ruošiuosi keliauti į kitas šalis. Aš noriu tapti prižiūrėtoju, nes mėgstu tvarką, man labai patinka visiems padėti ir netoleruoju pastovaus įžeidinėjimo. : )

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • MC Serveryje.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Jailbreak

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Greičiausiai ateityje norėsiu prisidėti finansiškai, nes šis projektas yra tikrai draugiškas ir nuostabus. Dar pridursiu, kad esu neblogas vedėjas. :^)

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Neesu tikras, bet gali būti Žambidas(Storas)
  • Lovin' it 2
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

11 valandas prieš , PUMBA said:

patekt į priž dabar tikrai nesitikiu bet laikas parodys gal po metų gal po dvejų.

 

11 valandas prieš , PUMBA said:

laikas parodys, parodys mano komunikacija su žmonėm ir kita. 🙂

 

no offense, bet labai nelogiska, nemanau, kad verta pildyti anketa ateiciai. per tuos 2 metus parodyk, kas per angeliukas esi is tikruju ir tik tada kandidatuok. galimas variantas jog svaistai savo ir adminu laika, nes galimai jau net nezaisi serveriuose, ar pacio cs.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 valandas prieš , IGNN1S 弐 said:

 

 

no offense, bet labai nelogiska, nemanau, kad verta pildyti anketa ateiciai. per tuos 2 metus parodyk, kas per angeliukas esi is tikruju ir tik tada kandidatuok. galimas variantas jog svaistai savo ir adminu laika, nes galimai jau net nezaisi serveriuose, ar pacio cs.

Galvojau uzpildei anketa i priziuretojus vel jaunuoli kai tavo name pamaciau 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, IGNN1S 弐 said:

 

 

no offense, bet labai nelogiska, nemanau, kad verta pildyti anketa ateiciai. per tuos 2 metus parodyk, kas per angeliukas esi is tikruju ir tik tada kandidatuok. galimas variantas jog svaistai savo ir adminu laika, nes galimai jau net nezaisi serveriuose, ar pacio cs.

Žaisiu nežaisiu čia jau mano reikalas užpildau dabar nes yra daromos išimtys dėl metų. Nežaisiu tai tiesiog anketa bus atmesta ir viskas, pabandyti juk verta 🙂

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Prieš mėnesį tapau SpecAdmin (Nusipirkau), šio mano sprendimo priežastis, tai, kad žaisdamas AWP serveryje nedažnai prisijunkdavo Prižiūrėtojai ar SpecAdmin'ai, o cheateriu niekas nesustabdydavo, netekau kantrybės kekvieną kartą bėgti į VIMO DC ir prašyti pagalbos, tad nusprendžiau pasiaukoti, padėti sau ir kitiems serverio žaidėjams kovoti su cheateriais. Per mėnesį su puse surinkau AWP serveryje maždaug 63 val. ir daug gerų įspūdžių, susipažinau su daug nuostabių/draugiškų žaidėjų, aplankiau ir kitus serverius. Mano nuomone per šį mėnesį gavau patirties tapti prižiūrėtoju, susipažinau su serverio taisyklėmis, admin komandomis, bendrauju su visais, kas bendrauja su manimi, bandau pagerinti žmonių patirtį VIMO serveriuose.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Ne.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Public serveriuose (pagr. AWP/Deagle).

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Esu pasiruošęs padeti VIMO administracijai ar kitiems VIMO serverių prižiūrėtojams iškilus įvairioms problemoms, padėti organizioti Event'us.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Nežinau ar mane kažkas rekomenduotu, nes nesu girdėjas nuomuonės apie save iš kitų prižiūrėtojų, bet manau yra kas mane yra matę ar bendravę su manimi.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 valandas prieš , Deivius1 said:

Galvojau uzpildei anketa i priziuretojus vel jaunuoli kai tavo name pamaciau 😄

oj, lyg laukiamas buciau 😄 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. eox- , man pačiam bus 17, https://steamcommunity.com/id/eoxLT/home/

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Sveikučiai, šiame serveryje losiu ne taip ir senai, bet patirties cs go turiu gan nemažai apie 5 metus maždaug, manau čia nėra tokia tvarka kokios noretusi visiem. Na tad pamaniau, kad reiktų kažka keisti. Taipogi serveryje esu žinomas kaikurių žaidejų, nes lengvai atrandu bendrą kalba ir esu gan draugiškas, bet kartu ir labai griežtas, kitaip sakoma su savo stipria nuomone. Serveryje praleidžiu manau tikrai gan daug laiko, nenoriu padlaižiauti, bet labai labai patiko šis serveris(iai).  Jeigu kyla klausimu apie mane ar reikia dar informacijos laisvai galiu į viską atsakyti.

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Tai ne nesu buves niekur nei prižiuretojas nei kažkas tokio. Todel pamaniau kad pats laikas.

4. Kurio http://vimo.lt/ serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Noreciau tapti AWP serverio prižiurėtojas, bet ir 1v1.

5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Be abejonės duočiau begale idėjų, kviesčiau žaidejus, kad žaistų ir tuo pačiu paremtu serverį.

6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? Tai būtų BOGA.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Esu Fabrikas, man 18 metų, gyvenu vidury Lietuvos, rudeniop greičiausiai judėsiu studinti į Kauną 😄 Esu draugiškas, bendraujantis, komunikabilus, patinka žaisti CSGO, ir kai atradau šiuos serverius tai vien juose ir tebežaidžiu 😄. Esu aktyvus AWP serve, ten didžiausią dalį ir praleidžiu savo free time'o. Šiaip esu naujokas šiame serveryje, bet spėjau su daug žaidėjų susipažinti 😉

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Esu buvęs ilgą laiką 1.6 admin'u įvairiuose serveriuose, taip pat ir prižiūrėtoju(brolį pavadavau 😄). Žinau ką gali daryti admin'as ir ko negali, nesu tas, kuris piktnaudžiauja privilegijomis ar "mandravoja" su admin teisėmis ir pan. 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Norėčiau tapti AWP serverio prižiūrėtoju, NES gana dažnokai ateina įvairių cheater'ių, kalba jauni pacanai, kurie tiesiogine ta žodžio prasme užknisa kalbėdami arba rėkdami į mikrofoną nesąmones.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Galiu prisidėti visaip. nuo event'ų prižiūrėjimo, demo peržiūrinėjimo, platinti(kviesti naujų žmonių) serverį, Jei esu online, tai reiškias kad visada esu greitai pasiekiamas 🙂

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • falcON?
Redaguota fActory

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Esu griežtas bet teisus žmogus. Mėgstu palaikyti tvarką kaip ir darbe taip ir panašaus pobūdžio projektuose. Laisvą laiką darbo dienom praleidžiu žaisdamas čia, dažnas atvejis, kad trūksta tvarkos serveriuose ir ją reikia palaikyti. Nėra tvarkos - Nėra ateities. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip, esu buvęs 2 metus vyr.prižiūrėtoju serverių o po to ir serverių tvarkytoju/programuotoju Laikiux projekte. Prieš tai dar kelis metus esu buvęs tiesiog paprastu adminu tame pačiame projekte, todėl manau, kad patirties tikrai turiu pakankamai. 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Kadangi daugiausiai laiko praleidžiu LVL/Linear Surf serveriuose bei Jailbreak tai šituose. 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Kaip ir minėjau prieš tai, turiu žinių serverių tvarkyme, todėl prireikus galiu pagelbėti su tuo. Taipogi turiu organizavimo patirties kas leistu - jeigu reikėtu - Įkurti/Pravesti Eventą.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Aš neprašiau, bet manau, kad galėtu parekomenduoti Boga, KngA ir galbūt dar Nerka.
  • Lovin' it 3
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 minutes prieš, UnityKinG said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Esu griežtas bet teisus žmogus. Mėgstu palaikyti tvarką kaip ir darbe taip ir panašaus pobūdžio projektuose. Laisvą laiką darbo dienom praleidžiu žaisdamas čia, dažnas atvejis, kad trūksta tvarkos serveriuose ir ją reikia palaikyti. Nėra tvarkos - Nėra ateities. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip, esu buvęs 2 metus vyr.prižiūrėtoju serverių o po to ir serverių tvarkytoju/programuotoju Laikiux projekte. Prieš tai dar kelis metus esu buvęs tiesiog paprastu adminu tame pačiame projekte, todėl manau, kad patirties tikrai turiu pakankamai. 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Kadangi daugiausiai laiko praleidžiu LVL/Linear Surf serveriuose bei Jailbreak tai šituose. 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Kaip ir minėjau prieš tai, turiu žinių serverių tvarkyme, todėl prireikus galiu pagelbėti su tuo. Taipogi turiu organizavimo patirties kas leistu - jeigu reikėtu - Įkurti/Pravesti Eventą.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Aš neprašiau, bet manau, kad galėtu parekomenduoti Boga, KngA ir galbūt dar Nerka.

Ne, ne, ne, ir dar karta - Ne. Tema baigta.

  • Sniff Sniff 1
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Na aš labai nemėgstu per gerai manyti apie save.Bet aš manau,kad aš esu labai draugiškas bei neieškau žodžių kišenėje.Mokausi "teche" kaip visi vadina,tad laiko tikrai turėsiu,nes ten namų darbų nelabai ir užduoda šiaip esu žmogus kuris visą laisvą laiką praleidžia prie kompiuterio,esu gan protingas,bet laikausi visada viena taisyklę-"Kaip šauksi taip atsilieps" Trumpiau būtų kaip jie taip aš,na kaip ir viskas apie mane.O dėl ko noriu į prižiūrėtojus? Nes aš esu daug žaidęs šitame serveryje,ir tikrai esu visko matęs kaip žmonės bendrauja,elgiasi ir kaip kitaip blogaja prasme išsireiškia, norėčiau šiek tiek pakeisti visą tą grubų bei netvarkingą bendravimą,norėčiau visus tuos mažamečius vaikus apraminti kurie ateina į serveri vien tik dėl to,kad mėgintu kažką įrodyti bei pažeminti kitus žaidėjus kurie atėjo laisvai praleisti laiką serveryje.Na ir svarbiausia,kad prižiūrėti serverį.Tai yra banint cheaterius mutinti žaidėjus kurie per daug įžūliai elgiasi,padėti atgaivinti projektą bei siūlyti naujų idėjų.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip esu buvęs kitam projekte, Trial admin,nelabai galiu sakyti to projekto,nes kaip ir jis yra priešiškas Vimo. Beje esu daug kartų buvęs tiesiog paprastas admin vimo serveriuose. Tai apie admin komandas nutuokiu.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Warcraft serveryje,bet dar ir galėsiu kitus serverius prižiūrėti nematau bėdos.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Siūlysiu daug idėjų,pranešinėsiu bug ir panašiai.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Prižiurėtojas Echo
  • Lovin' it 4
  • Kek 1
  • Sniff Sniff 3
  • Nepatinka 5

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/23/2017 at 9:17 PM, Bullzai said:

Atsakymas

1. Mano nick : ✞ efka (2) ✞

Mano amžius :17 metų 

Mano steam nuoroda : https://steamcommunity.com/profiles/76561199063498999/

2. Noriu prižiūrėti serverius kad jie būtų tvarkingi, ir būtų visiems smagu žaisti. 

3. Taip, esu, vimo serveriuose. 

4.  Norėčiau būti fun ir public serverių prižiūrėtoju, nes šitie serveriai man patinka labiausiai. 

5. Padėti įvairiais klausimais, galiu padėti organizuoti arba bent jau padėti organizuoti eventus. 

6. Ne, aš pats panorau. 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

17 minutes prieš, Andrius Talzunas1 said:

1. Mano nick : ✞ efka (2) ✞

Mano amžius :17 metų 

Mano steam nuoroda : https://steamcommunity.com/profiles/76561199063498999/

2. Noriu prižiūrėti serverius kad jie būtų tvarkingi, ir būtų visiems smagu žaisti. 

3. Taip, esu, vimo serveriuose. 

4.  Norėčiau būti fun ir public serverių prižiūrėtoju, nes šitie serveriai man patinka labiausiai. 

5. Padėti įvairiais klausimais, galiu padėti organizuoti arba bent jau padėti organizuoti eventus. 

6. Ne, aš pats panorau. 

 

Sveikas. Anketa prasta, amzius melagingas ir sio metu manome kad susitvarkome su issukiais ir blogiukais tad pastiprinimo SMARKIAI neieskome, tik tikrai isradingu asmenu.

Plius nurodei savo brolio amziu, ne savo.

Anketa atmetu, susimatysime serveryje. Jei vis nori prisidet ir padet priziureti, patariu isigyti Privilegijas https://vimo.lt/vip-admin/ 

Sekmes!

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Atsakymas Visada norėjau patekt, bet jaunas labai buvau, dabar galvoju reikia pabandyti. Pagrindinis motyvas vistiek - padaryti serverį labiau fun ir enjoyable visiems ❤️

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas Minecrafte kokiuose 500 srv, lmg DP kelis kartus, nu jei specai visi skaitosi tai ir vimo esu, 1.6 ant tokio tais laikais gyvo tinklo priž. buvau

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Atsakymas Surf

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas Part time DJ esu šiaip tai va irgi pliusas, dar esu komentatorius, komikas, rašytojas, kunigas ir visų galų meistras. Gera nuotaika always garantuota.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas Vycka, Snek(T3line), Incognito. Dar yra kas neatrašo tai jei ką paeditinsiu 🙂
  • Lovin' it 2
  • Nepatinka 6

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, zbjs nahui said:

Be šansų. Bet šaunuolis, kad bent bandai.

Visgi ne tu renki, ir ne tau spresti, tad savo verkdiktą  gali isidėti atgal į savo kišenę. 

Redaguota Hitman
  • Sniff Sniff 2
  • Patinka 2
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Atsakymas: Esu visai linksmas vaikinukas, mėgstu padėti žmonėms, visada įsitraukiu į įvairias diskusijas, kartais supykstu, bet linksmąja forma :DD.  Šiame projekte žaidžiu jau ~3 metus. (I know, I know, HLStats pasakys kitaip, but it's the truth. Dabar baigėsi darbai todėl didžioji laiko dalis yra ir bus skiriama šitam projektui 🙂) Šiuo metu esu SpecAdmin ir jaučiuosi puikiai padėdamas žaidėjams jiems susidūrus su problemomis, todėl manau, kad šis postas tiesiog šaukia mano vardą.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas: Taip. FiveM Lietuviškame RP projekte. (Bet dėl savininko nedėkingumo, bei "NESVEIKO" babkių ir naudos troškimo tiesiog palikau postą)

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Atsakymas: Classic/Surf

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas: Dalyvausiu įvairiuose renginiuose(Event'uose), galbūt teks kai kuriuos ir suorganizuoti, taip ogi įvairiose Discord/Forumo diskusijose susijusiose su šiuo serveriu ir jo žaidėjais, Demo peržiūrose.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas: ¯\_(ツ)_/¯ 
  • Lovin' it 2
  • Patinka 2
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...