Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

  • olialia pupytė

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Pradėjau žaisti šį serverį prieš porą savaičių, buvau aktyvūs ir pastebėjau kad tikrai trūksta prižiurėtojų 1v1 serveryje dėl to norėčiau prižiurėti šį serverį, man yra 19 metų, žaidžių CS:GO jau virš 6metų. Esu buves Global Elite ne viena karta dėl to lengvai atpažinčiau ir teisingai nuspresčiau ar pagaučiau cheaterius.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Nesu, būtu pirmasis kartas.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • 1v1 Arena

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Dažnai lankysiuos forumose, aktyviai stebėsių discord serverį pagalbos prašančių žaidėjų žinutes.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Kolkas ne bet yra žaidėjų serveryje kurie manę pažysta 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki, pildau anketą antrą kartą, nes praeitos anketos nebeleido editinti, o anketą noriu papildyti naudinga informacija.

 

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Pradėčiau nuo to, kad esu užsispyręs, gyvenime tai praverčia pasiekti savo tikslų, kad ir dažnai būnant suklupus. Esu charizmatiška persona, mėgstu juokauti, bei priimti kritika ir neįsižeisti. Viską ką darau dabar gyvenime, man patinka. Žaidžiu krepšini, tai man suteikia teigiamas emocijas ir sunkiu darbu galiu išlieti susikaupusį pyktį. Į viską gyvenime stengiuosi žiūrėti pozityviai, pradedant nuo smulkmenų, baigiant blogais dalykais, iš kurių gaunu gerų gyvenimo pamokų. Prižiūrėtoju norėčiau tapti, nes šita serverį žaidžiu ilgai, esu matęs daug prižiūrėtojų iš įvairių serverių ir manau iš to pažįstu šį darbą. Taip pat palaikau ryšius su senais serverio prižiūrėtojais. Pažįstu šį serverį gerai ir jame jaučiuosi puikiai, tad noriu ta atmosfera skleisti kitiem prižiūrėtojo pareigose. Mano požiūris į cheaterius kuriuos reikia baninti yra toks, kad nesvarbu kiekybė, o svarbu kokybė. Šiuo metu esu TOP10 aktyviausių žaidėjų sąraše awp serveryje. Man gyvenime patinka analizuoti, taip pat patiktu analizuoti ir neleistinas programas naudojančius žaidėjus, bei palaikyti serveryje tvarką, bei skleisti pozityvumą!

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Turiu SPECADMIN serveryje jau porą savaičių ir manau, kad tinkamai ir gerai susitvarkau su atsakomybe ir gerai prižiūriu serverį kai būnu prisijungęs ir padedu žaidėjams su jiem iškilusiais klausimais.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • AWP. Jame praleidžiu daugiausiai laiko.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Bendrausiu su žaidėjais discord platformoje, žaidime, suteiksiu jiems pagalbos, atsakysiu į klausimus. Padėsiu administracijai su atnaujinimais, eventais, turnyrais. Dalyvausiu demo peržiūrose jeigu bus kilę klausimų.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • BOGA.
Redaguota Žaibas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki pagalvojau pretenduoti į training prižiūrėtojus. Man yra 17 metų ir būsiu pareigingas ir gan aktyvus. Šitam serveryje lošiu senokai ir aš esu daug kam žinomas, kai kuriems blogais dalykais, kai kuriems blogais dalykais, bet padaręs ilgą pertrauką sugrįžau į vimo ir žadu padėti serveriui dėl kai kurių neadekvačių žmonių. Kiek suprantate, kad pretenduoju ne šiaip sau, o kad būtų tvarka ir teisingumas. Labai būtų smagu iš jūsų pusės, kad galėčiau pretenduoti į prižiūrėtojus kuriuos vos ne visus pažįstu. Ir esu dabar labai aktyvus ir kartais nematau administracijos kurios reikia laiku 🙂

  • Lovin' it 1
  • Nepatinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@MarijampolEtis labai nemėgstu tokių žmonių, kurie pildo anketas nesugebėdami perskaityt pirmo puslapio, kur aiškiai parašyta kaip pildyt anketą.

Plius statistika buvo atnaujinta gruodžio gale, o nuo to laiko tu traininge pražaidęs 5 dienas, t.y. traininge pradėjai žaist 05-02, nemanai, kad per mažai? Sure, tu gal prieš metus ir žaidei, bet dabar tik kelias dienas pražaidęs jau galvoji apie prižiūrėroją. Manau, dar tau apšilti kelis mėnesius reiktų, o ir traininge vis pasirodo prižiūrėtojai, kurie nebūtinai būna matomi.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Atsakymas Esu labai draugiška asmenybė, padėdų tiems kuriems reikia pagalbos,moku bendraut su žmonėm,megstu pc žaidimus,labai bendraujantis,serve žaidžiu neilgai bet daug ką jau žinau iš žmonių,moku išspręsti problemas jai jos iškilo.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas Buvau vienam pablike bet jį uždarė.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Atsakymas DEAGLE

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas  Bandysiu išsprest problėmos jei jos kilo
  • Bandysiu siūlyti įdėjas kurios galėtu pagerinti pablika.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas Neprisimenu niko

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Vimo.lt bendruomenės dalis esu jau apie penktus metus, kiek atsimenu, nesu gaves nei mute'o, nei gag'o, ir manau tuo tikrai galima pasigirti :D. Esu dar kitaip žinomas kaip Hashirama (turbūt tik senesniems serverio žaidėjams). Jau nuo pirmų savo dienų šiame serveryje esu SpecAdminas, tad manau, kad dabar puikus metas tapti prižiūrėtoju. Surfinimui tikrai negailiu laiko, esu aktyvus kiekvieną dieną. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Vimo.lt SpecAdmin 🙂

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Training

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Bendrauti su serverio žaidėjais, išklausyti jų norų bei pasiūlymų.
  • Prie to pat, pastebėjau, kad traininge sulaukiame labai daug naujų žaidėjų, todėl ir toliau imiuos juos apmokyti surfint ir įtikinti, kad Vimo.lt serveriuose verta apsilankyti kiekvieną dieną:)!

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Vycka
Redaguota Hashirama
klaida
  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 valandas prieš , DCRE said:

 

@Maksas Gal dar šiek tiek apšilk serveryje. 

image.png.85395c3d3e205874790f63d71a93a149.png

 

O kiek reikia h???

 

Redaguota Maksas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Maksas said:

 

O kiek reikia h???

 

Konkretaus skaičiaus nėra, bet 4h tikrai per mažai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , DCRE said:

Konkretaus skaičiaus nėra, bet 4h tikrai per mažai

Gal galėčiau su tavimi kažkaip susisiekt? Turiu pora klausymu

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

aK- , 18 už kelių mėnesių 19. Steam: 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198117788524/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Neseniai pradėjau žaisti šiame projekte, dažniausiai deagle serveryje, žinoma retkarčiais užsuku ir į JB ir 1v1. Kaip ir daugumai žaidėjų, man tai pat patinka tvarka, ko dažnai stinga Deagle serveryje, nes prižiūrėtojai nespėja susitvarkyti, dėl to manau aš jiem galėčiau padėti. Esu gan aktyvus serveryje tiek ryte tiek dieną tiek vakare, žinoma savaitgaliais gal šiek tiek mažiau, bet turbūt visi suprantame kodėl.. Mano tikslas tampant prižiūrėtoju yra palaikyti tvarką serveryje, bei padėti kitiem serverio žaidėjams, nesu tas kurį tik nušauna ir iškarto užbanina, mėgstu ilgai pastebėtį įtartiną žaidėją, kitaip sakant esu kantrus žmogus.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Esu buvęs Rampage.lt pagrindinis 1v1 serverio administratorius, sekėsi ganėtinai gerai, bet teko mesti žaidimus kuriam laikui ir dėl aktyvumo stokos buvau išmestas.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

Deagle

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Išklausyti bei padėti tiek naujiem tiek ilgai žaidžiantiems serverio žaidėjams, atsakyti į jų užduotus klausimus. Padėti kitiems serverio prižiūrėtojams bet kokiais klausimais.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

tRust

Redaguota aK-

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 4/26/2020 at 11:23 PM, Riebalinuoti Plaukai said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Riebalinis, 17, https://steamcommunity.com/profiles/76561198334056321/

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Kadangi jau daug laiko esu serverį, norečiau pasakyt kad esu pozityvus,kominikabilus žmogus draugiškas, padedantis, megstantis juokauti, susibendraujantis, nemegstu tokiu kuriua nori pavaizduoti save ereliais ir kažka tuom irdoyt mesgstu aktyvuma bei kupina energijos labai megstu priideti prie draugijos moku susibednrauti bandau jei konfliktas koks buna ar dar kas ne ant kažko užsišokti o abu tuos žmones nuraminti maegstu labai netgi tvarka prižiureti tvarka, padeti kitiems adminas,specadminams, bei labiausiai prižiuretojams daug kas mane pažysta daug esu kam gal priešas gal draugas bet as tikrai su niekuom nekariauju, viskas as darau juokais, buna juodas humoras visko ko tik gyvenime nebuna labai norečiu prisijungti prie vimo prižiuretoju ir kaip kitiems prižiuretojams tai ir vimo lt servui padeti, kad kuo mažiau butu neklaužadu, kenkeju žmoniu kurie tik nori barniu ar panašiai. Mesgtu kuryba. Mesgtu išukius. Nemegstu vaiku kuria tik nori save išsireikti vaiduodami ereliais, ižeidinedami žmones, iškart tokius emu už kaklo ir nuraminu kaip reikiant. 

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Ne, bet man tai nesukelia problemu kadangi esu specadminas kolkas puikiai atlieku darba ir žinau kada kaip daryt veiksmus tad sakau man problemu tikrai nesukelia, tikrai žinau nors ir nebuvau administratoriu, bet vistiek nesu gi mažametis kad nesuprasčiau jau daug laiko esu čia.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

JB prižiuretojas 

5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Eventai visokiais, kebabu giveaway, vip admin spec admin giveway, padeti su naujais eventukais, naujo event dienom, special dalyku, ta ka žmones šiais laikais servuose nori viskokiu smagiu dienu prigalvoti rungčių, padet su jieskoti vis naujesniu , idomesniu, linksmesniu ir kuo kurybiškesniu mapu kur galima butu rasti daug žaidimu mapiniu, kad butų žaidimai su galvosiukiais, su pamastymu, padeti tai ko labiausiai reikia JailBreake.

6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Taip: tRust

JB reik daug atsakomybes, intuzijasmo daug nervų daug prakaito,bet man tai tikrai problemu nekele ir tikrai nekels aš esu pasiruošias 100 procentu priimti viska i savo vedžias tuo labiau kad esu ilgai serve, ir taisykles labai  gerai moku, man svarbu padeti prižiuretojams, adminams,spec adminams (pirktiniams) bei naujokams arba tiems kas nelabai dar taisykliu moka 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Esu paprastas žmogus, mėgstantis paprikolint ir pasijuokt į visus dalykus kuriais užsiimu žiūriu rimtai o ne pro pirštus. Tapti prižiūrėtoju noriu, nes kiek paskutines dienas teko žaisti visada sutinki žmonių su cheat, vaikų kurie staugia beleką ir niekas nieko apie tai nedaro. Nežinau ar nėra kam ar tiesiog visiem "pxj" būna, tai noriu tai pakeisti ir prisidėti bent šiek tiek prie šio projekto. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip, Laikiux Jailbrake,surf serveriuose.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Area 1v1

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Jeigu būtų galimybė bandyčiau rengti šiokius tokius turnyrus (tuolabiau tokiu laikotarpiu), stengčiausi padėti naujokams, bei dalinčiausi šiuo projektu su draugais kurie žaidžia šį žaidimą.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2020-05-14 at 14:29, Hashirama said:

nesu gaves nei mute'o, nei gag'o,

image.png.538d73215970717616b53f715ab12601.png

prasta atmintis?
 

On 2020-05-14 at 14:29, Hashirama said:

Vimo.lt bendruomenės dalis esu jau apie penktus metus

image.png.5ac8e16562b4c8886ec3768487719db5.png

Ech, tie penki metai praėjo per 2 menėsius 

 

Vimo pati žaidžiu ne vienus ir ne du metus, bet tavęs gyvenime nesu mačius.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/17/2020 at 4:59 PM, ❤Katuotas Batinas❤ said:

O gal žmogus yra žaides per kitus account, pvz as žaides 3-4metus su didelėmis pertraukomis per kitus account.

O kodėl su kitais acc? 

Kiti vace sėdi ar šeipsau keitineji acc kaip kojines? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/17/2020 at 4:19 PM, DCRE said:

image.png.538d73215970717616b53f715ab12601.png

prasta atmintis?
 

image.png.5ac8e16562b4c8886ec3768487719db5.png

Ech, tie penki metai praėjo per 2 menėsius 

 

Vimo pati žaidžiu ne vienus ir ne du metus, bet tavęs gyvenime nesu mačius.

forumo memberis esu nuo 2016, vimo zaidziu nuo 2015 🙂

tas mutas ten kiek pamenu ironiskai uzdetas buvo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Hashirama said:

forumo memberis esu nuo 2016, vimo zaidziu nuo 2015 🙂

tas mutas ten kiek pamenu ironiskai uzdetas buvo

accountu kaip ir nekeiciau, taciau metus nezaidziau, gal delto nerodo senesnio activity

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Hashirama said:

accountu kaip ir nekeiciau, taciau metus nezaidziau, gal delto nerodo senesnio activity

nickus keiciau gan daznai, gal delto nematydavai:)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Antibiotikas  || http://steamcommunity.com/id/makroflex9/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?
Labas, mano tikras vardas Laurynas, man yra 18 metų. Esu draugiškas, komunikabilus, padedantis bėdoje, ieškantis tiesos žmogus. Nesu nieko išskirtinis iš kitų, bet siekiu šio posto, nes noriu, jog šis serveris taptų draugiškesnis naujiems ateinantiems žaidėjams bei esamiems dabartiniams.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?
Esu buvęs administratoriumi įvairiuose žaidimuose ir įvairiuose projektuose. CS:GO projekte būčiau pirmą kartą.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?
Norėčiau tapti JailBreak serverio prižiūrėtoju. Šiame serveryje yra daug žmonių, kurie pažeidžia taisykles ir dažnai tie serverio prižiūrėtojai ar kiti adminai TYČIA nemato problemos ir net nesiruošia aiškintis.. Tikiuosi šitokį dalykėlį pakeisti, aštriau atsižvelgti į šias iškilusias problemas.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?
Platinti serverį, jog būtų daugiau aktyvių žaidėjų. Padėčiau kiekvienoje iškilusioje bėdoje kitiems prižiūrėtojams ar savininkams.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Nelabai bendrauju su kitais prižiūrėtojais, bet ir nesipykstam.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...