Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

Tai, kad blogai rodo tas jūsų "connection time" , tikrai daugiau laiko praleidau 🙂
Nu nieko, daugiau pažaisim , pamatysim 🙂

 

Redaguota Enbyesas V2.5

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

45 minutes ago, Deivius1 said:

Omenyje turime ta kad priziuretojas nera "seip" pareigas turintis asmuo, tai yra projekto dalis kuris bendrauja musu priziuretoju diskusijose, tobuleja. Turi atskirus roles be tvarkos priziurejimo kuom prisideda prie projekto gerinimo (turnyrai, eventai, forumas, reklamos, marketingas, dizainas...).

O zinai kodel nesutinki priziuretoju musu serveriose? nes esi praleides tik 4h pas mus. Nieko nuostabaus kad nepastebi ar net nezinai kad zaidi su priziuretojais :).

Total Connection Time: 0d 04:36:02h

Gal kai pasieksi 8x didesni aktyvuma galesim pakalbeti.

 

 

VISI KITI kurie nera priziuretojai prasau nepostint off-topic komentaru. Ar zmogus bus priimtas ar ne sprendzia Bullzajus.

Tai ką tas Bullzajus veikia, kai per visa servą tik 2 prižiūrėtojai, o čytai laksto atsipūtę 🙂

  • Kek 3
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, falcON? said:

Tai ką tas Bullzajus veikia, kai per visa servą tik 2 prižiūrėtojai, o čytai laksto atsipūtę 🙂

nezyziam ponaiti falkonai

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki,

šiame projekte lankausi daugiau nei mėnesį ir esu susipažines su taisyklėmis. Norėčiau kandidatuoti į  Jailbreak  serverio prižiūrėtojus. Kandidatuoju todėl, jog noriu prisidėti prie projekto ir jo palaikymo (ne tik prižiūrint serverį, bet ir kitokia pagalba, jei tokios prireiks).

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Esu draugiškas, mandagus, rimtai žiūriu į užduotus darbus (stengiuosi pabaigti kuo greičiau ir kokybiškiau, kad nebūtų problemų), patinka padėti kitiems, nebijau paklausti (jei man kažkas neaišku). Esu pakankamai ramus vyrukas, nesiveliu į konfliktus be reikalo, esu griežtas (bet teisingas). Jei nežinau kažko, tai ir sakau, jog nežinau (nebandau sakyt oj ten moku nereik man tavo pagalbos). Į prižiūrėtojus noriu todėl, nes patinka padėti kitiems ir turiu daug laiko, tad nekils bėdų dėl aktyvumu.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip, Digitals.lt buvau administratorius (šiek tiek padėjau su forumu dar). Buvau Cs 1.6 serverio Roy.lt prižiūrėtojas (dabar tas serveris numirė).

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Jailbreak serverio

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Padėti surinkti daugiau žaidėjų ir kiek sugebėsiu, galiu padėti su forumu arba patarti kažką.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Mane rekomenduoja prižiūrėtojas ( toxic Kovalski ).
Redaguota LycanZ
  • Lovin' it 1
  • Patinka 7
  • Nepatinka 7

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2020-03-13 at 17:30, Dovenis said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.☆Dovenis☆ 17 (jei reikia pasa  galiu atsiūst) https://steamcommunity.com/profiles/76561198368242331

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Paprastas lietuvis žaidžiantis counterį, reikia tvarka daryt nieko nebus kiek gali tie non prime nervus gadint serverio žaidėjams su čytais ir šjp noriu save išmėgint bei tvarka palaikyt noriu būti AWP serveryje ir 1v1 ten kur tvarkos ir prižiūrėtojų labiausiai trūksta

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne nedomino noriu išbandyti save tokiose pareigose.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?  AWP serverio Ir 1v1. 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Padėsiu žmonėm serveryje jei reiks pamokysiu pirkti privilegijas skatinsiu žaist...

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) -  Deivius1

image.png.5fbbea029a2a6c2c44f014ecde5cd0ad.png

 

Matai kaip, visgi laikas parodo tikrąjį veidą.

  • Lovin' it 1
  • Kek 6
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 4/11/2020 at 6:01 PM, SuperisHD said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Turiu gan neblogą humuro jausmą, esu patikimas, sąžiningai atliekantis man priskirtas pareigas. Laisvailaikiu užsėmu PC žaidimais. Vimo.lt serveryje noriu tapti prižiūrėtoju nes: Pestebiu, jog trūksta tvarkos serveriuose, todėl manau galiu tai pataisyti ir pagerinti serverio reputaciją.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip esu, bet ne Vimo.LT |Jei taip, kur?: Bachurų servas|

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • JailBreak

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Parama, discord pagalba, konkursų sugalvojimas, žaidėjų pageidavimų - prašymų išklausimu ir t.t.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Ne, asmeniškai nesu labai pažystamas su prižiūrėtojais

This is you correct? - You just falsely banned me for cheating on the servers. - When searching for you on steam, multiple VAC BANNED accounts show up, you're a fucking clown.
y593h9B.png

Acc 2:
64JzkaH.png

Acc 3:

TdQo4cl.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 4/11/2020 at 7:01 PM, SuperisHD said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Turiu gan neblogą humuro jausmą, esu patikimas, sąžiningai atliekantis man priskirtas pareigas. Laisvailaikiu užsėmu PC žaidimais. Vimo.lt serveryje noriu tapti prižiūrėtoju nes: Pestebiu, jog trūksta tvarkos serveriuose, todėl manau galiu tai pataisyti ir pagerinti serverio reputaciją.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip esu, bet ne Vimo.LT |Jei taip, kur?: Bachurų servas|

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • JailBreak

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Parama, discord pagalba, konkursų sugalvojimas, žaidėjų pageidavimų - prašymų išklausimu ir t.t.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Ne, asmeniškai nesu labai pažystamas su prižiūrėtojais

Kada tu bachuruose admin turejai :DD?
Jeigu jau susiruosei meluot, knist prota, buk malonus, bent research padaryk. Bent laseli pastangu butum idejas, zinotum kad Bachuru ir vimo projektai yra draugai.
Del viso pikto pagr. Bachuru adminui verticui parasiau.

image.png.7ecbaca7033f546136d68bd9532a3b71.png

1. Apsimelaves.
2. Mazai valandu, netinkamas, abejuoju kad turi 17.
3. Pilna vac banu
4. Jau parodei ka sugebi, free banindamas nekaltus zaidejus.
Verdiktas - Atmesta ir gauni pailset 3 menesius.

Edit, radau dar 5 accountus, pratesiu ban iki 6 menesiu.
Visos jo paskyros: 

https://steamcommunity.com/id/superishd01
https://steamcommunity.com/id/gentlerp
https://steamcommunity.com/id/superishd1
https://steamcommunity.com/id/010287190
https://steamcommunity.com/id/superishd2
https://steamcommunity.com/id/superishd5
https://steamcommunity.com/id/superishd0

Jis dar drysta anketa rasyt, wtf Xd

  • Lovin' it 5
  • Kek 1
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Vienu žodži esu Dovydas jau nuo 2015 metų žaidžiu CS:GO. Neseniai man suėjo 16 metų. Kadangi dabar karantinas ir nėra kur išeit tai kiekviena dieną nuo ryto su draugais susėdam einam MM, faceit ir šeip leidžiame laiką žaisdami CS. Atsipalaidavimui einu žaisti community serverius tai pvz. Surfo ar Jailo.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Taip esu buves ant MC serverio, FiveM serverio, o ant CS:GO dar ne.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

Norėčiau tapti Surf serverio prižiurėtoju.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Nu neįsivaizduoju, bet jeigu pateksiu tai įvairiai padėsiu kaip tik galėsiu. Pagelbėsiu žmones su komandom ir t.t prižiurėsiu serverio tvarka, kad nekalbėtu vaikai ir t.t.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Manes niekas nerekomenduoja, bet visą šita anketą man padėjo surasti Storas iš kalėjimo serverio ir Kasharas.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Mano vardas Rokas esu vimo.lt serveriuose žinomas kaip buvęs Yurijus (content creatorius), pastebėjau kad dabartiniai prižiūrėtojai nevisada būna aktyvūs tai norėčiau juos pavaduot.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Esu, vimo.lt serveriuos.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Awp.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • pareklamuot projektą savo youtube kanale.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Laimutis ❤️
  • Patinka 3
  • Nepatinka 9

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Animated GIF

 

  

On 2020-04-14 at 13:00, Davỿdas said:

Vienu žodži esu Dovydas jau nuo 2015 metų žaidžiu CS:GO. Neseniai man suėjo 16 metų. Kadangi dabar karantinas ir nėra kur išeit tai kiekviena dieną nuo ryto su draugais susėdam einam MM, faceit ir šeip leidžiame laiką žaisdami CS. Atsipalaidavimui einu žaisti community serverius tai pvz. Surfo ar Jailo.

 

Atmetus žodžius Vienu žodži esu, suskaičiavau dar 46 žodžius.
image.png.c3021a84928b7c13103702b2bf30b4f2.png

 

Prašyčiau palikti temą spam-free - mažiau diskusijų.

 

 

EDIT BY DATROLLER: pravaliau spam zinutes, kad nerasyt naujo posto paeditinu bullzajaus. 
Gi taipogi pries kelias savaites prasiau nenaudot sitos temos off-topic diskusijoms.
Priziuretojai - pastebejimus perduokite discordo chate apie kandidatus, ne sitoje temoje jos drausminkite.
Taipogi naudokit Thumbs up arba Thumbs down Reactionus parodyt ar esate UZ ar esate PRIES kandidato patekima i priziuretojus kad padet lengviau apsisprest naruciam kaip bullzajus kurie ir rinks ar zmogus reikalingas projekte ar ne.

 

  • Lovin' it 3
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2020-04-11 at 17:06, Žaibas said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Pradėčiau nuo to, kad esu užsispyręs, gyvenime tai praverčia pasiekti savo tikslų, kad ir dažnai būnant suklupus. Esu charizmatiška persona, mėgstu juokauti, bei priimti kritika ir neįsižeisti. Viską ką darau dabar gyvenime, man patinka. Žaidžiu krepšini, tai man suteikia teigiamas emocijas ir sunkiu darbu galiu išlieti susikaupusį pyktį. Į viską gyvenime stengiuosi žiūrėti pozityviai, pradedant nuo smulkmenų, baigiant blogais dalykais, iš kurių gaunu gerų gyvenimo pamokų. Prižiūrėtoju norėčiau tapti, nes šita serverį žaidžiu ilgai, esu matęs daug prižiūrėtojų iš įvairių serverių ir manau iš to pažįstu šį darbą. Taip pat palaikau ryšius su senais serverio prižiūrėtojais. Pažįstu šį serverį gerai ir jame jaučiuosi puikiai, tad noriu ta atmosfera skleisti kitiem prižiūrėtojo pareigose. Mano požiūris į cheaterius kuriuos reikia baninti yra toks, kad nesvarbu kiekybė, o svarbu kokybė. Man gyvenime patinka analizuoti, taip pat patiktu analizuoti ir neleistinas programas naudojančius žaidėjus, bei palaikyti serveryje tvarką, bei skleisti pozityvumą!

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Nesu. Bet žinau kaip veikia tokios pareigos, nes draugas buvo prižiūrėtojas kitame csgo serveryje ir dažnai apie tai pakalbėdavome.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • AWP. Jame praleidžiu daugiausiai laio.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Bendrausiu su žaidėjais discord platformoje, žaidime, suteiksiu jiems pagalbos, atsakysiu į klausimus. Padėsiu administracijai su atnaujinimais, eventais, turnyrais. Dalyvausiu demo peržiūrose jeigu bus kilę klausimų.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Kaip ir nelabai, bet yra prižiūrėtojų kuriuos žinau ir pažįstu ilgą laiką.
  •  

 

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Taigi, aš Vakaris.  Esu geras ir malonus asmuo. Kovų dėl paprastų smulkmenų nekeliu, visada bandau išlikt ramus. Drausmingumą palaikyt tikrai žinau kaip. Dabar būdamas SpecAdmin iš geros širdies duodu žmogui daugiau šansų pasitaisyti, nes tikrai sąžinę graužia, kai žmogus neatrodo kvailas, bet nesamones daro be sustojimo ir tenka panaudot Spec Priemones, ar net drausminti pačius Admin-SpecAdmin. Admin-Prižiūrėtojo stažą turiu nemažą. Counter Strike Global Offensive projektuose dar nebuvo tekę rašyti anketos į tokias pareigas. Bet kitose platformose net ir dabar esu aukšto lygio. (Savininkas). Laiko turiu begalės daug, tad tikrai nebus taip jog dingsiu kažin kiek laiko nieko nepranešęs. Visada esu nusiteikes padėti kam galiu. Ir šiuo atvėju manau jog galiu padėti ir jums, jūsų kolegoms, projekto žaidėjams. Taipogi palaikyti tvarką visuose Vimo.LT projekto serveriuose.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Ne vieną kart esu buves ir dabar esu SpecAdmin šiame projekte.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • 1vs1 Arenos prižiūrėtoju, Surf Training prižiūrėtoju.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Įdėjų kaip prisidėti tikrai yra labai daug. Tik reikia tūrėti tam noro ir pastangų. Tad esu pasiruošęs prisidėti viskuom kuom aš galiu. Finansiškai, emociškai ir t.t. Taipogi Discord-Forum pagalba žaidėjams ar tiems kurie planuoja pradėti žaisti Vimo.LT projekte. Taipogi daugybę fainų eventų ir pasiūlymų.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Nelabai bendrauju su prižiūrėtojais, kadangi netyčia kažką blogo pasakius gali blogai baigtis, tad manau jog nelabai kas mane žino.

 

P.s bemiegė naktelė. Nešmeižkit dėl daromų rašybos klaidų. 

Atiduodu pagarbą jums. Smailas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Riebalinis, 17, https://steamcommunity.com/profiles/76561198334056321/

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Kadangi jau daug laiko esu serverį, norečiau pasakyt kad esu pozityvus,kominikabilus žmogus draugiškas, padedantis, megstantis juokauti, susibendraujantis, nemegstu tokiu kuriua nori pavaizduoti save ereliais ir kažka tuom irdoyt mesgstu aktyvuma bei kupina energijos labai megstu priideti prie draugijos moku susibednrauti bandau jei konfliktas koks buna ar dar kas ne ant kažko užsišokti o abu tuos žmones nuraminti maegstu labai netgi tvarka prižiureti tvarka, padeti kitiems adminas,specadminams, bei labiausiai prižiuretojams daug kas mane pažysta daug esu kam gal priešas gal draugas bet as tikrai su niekuom nekariauju, viskas as darau juokais, buna juodas humoras visko ko tik gyvenime nebuna labai norečiu prisijungti prie vimo prižiuretoju ir kaip kitiems prižiuretojams tai ir vimo lt servui padeti, kad kuo mažiau butu neklaužadu, kenkeju žmoniu kurie tik nori barniu ar panašiai. Mesgtu kuryba. Mesgtu išukius. Nemegstu vaiku kuria tik nori save išsireikti vaiduodami ereliais, ižeidinedami žmones, iškart tokius emu už kaklo ir nuraminu kaip reikiant. 

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Ne, bet man tai nesukelia problemu kadangi esu specadminas kolkas puikiai atlieku darba ir žinau kada kaip daryt veiksmus tad sakau man problemu tikrai nesukelia, tikrai žinau nors ir nebuvau administratoriu, bet vistiek nesu gi mažametis kad nesuprasčiau jau daug laiko esu čia.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

JB prižiuretojas 

5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Eventai visokiais, kebabu giveaway, vip admin spec admin giveway, padeti su naujais eventukais, naujo event dienom, special dalyku, ta ka žmones šiais laikais servuose nori viskokiu smagiu dienu prigalvoti rungčių, padet su jieskoti vis naujesniu , idomesniu, linksmesniu ir kuo kurybiškesniu mapu kur galima butu rasti daug žaidimu mapiniu, kad butų žaidimai su galvosiukiais, su pamastymu, padeti tai ko labiausiai reikia JailBreake.

6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Ne, deja nesu klauses prižiuretoju,bet koks vienas kitas  ir mane pasiūlytu tikrai sakau kad aš nesu šventas,bet visi nesam šventi kad butu čia geri, įspudingi.

JB reik daug atsakomybes, intuzijasmo daug nervų daug prakaito,bet man tai tikrai problemu nekele ir tikrai nekels aš esu pasiruošias 100 procentu priimti viska i savo vedžias tuo labiau kad esu ilgai serve, ir taisykles labai  gerai moku, man svarbu padeti prižiuretojams, adminams,spec adminams (pirktiniams) bei naujokams arba tiems kas nelabai dar taisykliu moka 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

  • Sveiki, aš Kenguriukas (https://steamcommunity.com/profiles/76561198060922052), man yra 16 metų.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Vimo serveryje žaidžiu jau daugiau nei 3 metus ir žadu žaisti dar. Esu draugiškas, smagus, linksmas, padedu, kai reikia, kartais galiu būti ir griežtas, reikiant sudrausminti kitus. Jei nepastebėjote, kai kažkas vyksta blogo serveryje visada pranešu administracijai arba rašau i Discordą. Taigi pagalvojęs, pasiryžau pildyti šią anketą. Prižiūrėtoju noriu tapti, nes manau, jog nevisi prižiūrėtojai spėja prižiūrėti visus serverius. Pvz. Trainingo serveryje yra 2 prižiūrėtojai, kurie retai būna ON. Mano manymu neprošal būtų dar vienas sąžiningas prižiūrėtojas.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Deja dar nesu gavęs galimybės būti administratoriumi.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Tai kaip minėjau, jog trainingo serveryje yra tik 2 prižiūrėtojai, tai manau, kad ten norėtųsi pretenduoti.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Galiu padėti su viskuo, ko tik paprašot.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • TIGRE
Redaguota Kenguriukas
  • Lovin' it 3
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

22 valandas prieš , Wipe7 said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Atsakymas Esu lengvai pasiekiamas jei reikia pagalbos butinai padesiu. Noriu padeti tvarkytis su blogdariais, priziureti tvarka, prisideti prie turnyru, eventu ir prizu.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas Esu buves Admin .

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Atsakymas WC3.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas Prisidesiu su prizais , padesiu zaidejam su serverio informacija , siulyti naujas idejas. 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas Džionis Poteto , Incognito.

Nebandau nieko įrodyt, bet kalbant apienšį žmogu jis yra tikrai nusipelnes tikrai aktyvus, draugiškas, linksmas, prikolnas žmogus tikrai nebando kažko įrodyt ar pradedantis stumti ant žmogaus gali ir ne daug jį pažystu, bet manau tokiam kaip WC 3 serveriui reikėtu papildomo Prižiūrėtojaus.

Sekmės tau Wipea'i tikiuosi gausi pareigas ir atliksi viską kaip reikia palaikau.

  • Lovin' it 2
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Sveiki, esu 2bakas, esu iš Kauno, šiame serveryje žaidžiu nuo 2017. Manau jau esu pasirengęs tapti prižiūrėtoju ir prisiimti atsakomybę. Esu draugiškas, linksmas, gal šiomis dienomis tiek daug ir nekalbu kaip anksčiau, bet jei kas užkalbintų tikrai atsakyčiau ir mielai paplepėčiau :). Esu aktyvus ir noriu padėti serveryje, kad jame nebūtų negatyvo, cheaterių ir t.t. 

Manau pagrindinė priežastis norint būti Prižiūrėtoju yra tai, kad kai pats būnu serveryje kažkas atsitinka, pvz : Cheateris, Toxic Žaidėjas ir pnš. Ir kartais Prižiūrėtojų arba kitų privilegijas turinčių žmonių nebūna serveryje. Noriu prižiūrėtojo ir dėl savo pačio komforto, kad kiekvieną kartą man atėjus į serverį jau žinau, kad ir pats asmeniškai esu ramus, nes turiu šias privilegijas ir visi aplink esantys žaidėjai.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

-

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Classic Surf.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Pagalba konkursuose, idėjų siūlymas, parašyti pranešimus jeigu reikia, padėti kitiems Administratoriams.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • -
  • Patinka 1
  • Nepatinka 5

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2020-04-14 at 13:00, Davỿdas said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Vienu žodži esu Dovydas jau nuo 2015 metų žaidžiu CS:GO. Neseniai man suėjo 16 metų. Kadangi dabar karantinas ir nėra kur išeit tai kiekviena dieną nuo ryto su draugais susėdam einam MM, faceit ir šeip leidžiame laiką žaisdami CS. Atsipalaidavimui einu žaisti community serverius tai pvz. Surfo ar Jailo.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Taip esu buves ant MC serverio, FiveM serverio, o ant CS:GO dar ne.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

Norėčiau tapti Surf serverio prižiurėtoju.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Nu neįsivaizduoju, bet jeigu pateksiu tai įvairiai padėsiu kaip tik galėsiu. Pagelbėsiu žmones su komandom ir t.t prižiurėsiu serverio tvarka, kad nekalbėtu vaikai ir t.t.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Manes niekas nerekomenduoja, bet visą šita anketą man padėjo surasti Storas iš kalėjimo serverio ir Kasharas.

 

Gal galima butu gauti kita šansa pakalbėt :?

Redaguota Davỿdas
  • Kek 3
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Esu 21 studentas, kuris laisvalaikiu žaidžia žaidimus 🙂 Nemažai laiko praleidžiu serveryje, todėl atėjo metas prisidėti prie WC3 gerovės.

 

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • 1.6 kitame projekte pagrindinis serverio administratorius, taip pat Spec/Admin šiame.

 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • WC3.

 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atnešiu naujų idėjų kaip pagyvinti serverį.

 

6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • INCOGNITO.

 

  • Lovin' it 3
  • Patinka 1
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Aš stengiuosi buti geras žmogutis padėti serveryje kiek galiu. Noriu buti prižiurėtojas kad galėčiau padėti žmonėms su jų problemomis serveryje kad jie žinoti kad naujokai gali daug ko sužinoti

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • SpecAdminas buves tik JailBreak serveryje.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

       • JailBreako

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

      • Stenksiuosi padėti projektuose paremti kažkaip padėsiu su pasiulimais

 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Nežinau ar mane kažkas rekomenduoja ir ar mane palaiko
Redaguota ◇𝕵𝖊ffKiller◇

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...