Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

@Deivius1 nieko ten labai daug nerasit, tik keli draugai iš serverio. Geriau ateikit į serverį ir paklausinėkit. Tikrai yra gerų žaidėjų, kurie žino apie mane. Aišku ten visiems neįtiksi, nes kaip matot sėdžiu top1 ir beveik visus nušaunu 😁

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Žaidžiu čia maždaug nuo Jailbreako atsiradimo, esu šaltų nervų, komunikabilus jaunuolis, noriai bendrauju, daug laiko praleidžiu tarp Vimo projektų, daugiausiai jailbreak'e. Kai nėra prižiūrėtojų dažnai matau taisyklių pažeidėjus, noriu prisidėti prie tvarkos palaikymo.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Šiuo metu esu paprastas adminas

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • JailBreak

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Pagalba rengiamuose konkursuose, tikiuosi dar kils idėjų bėgant laikui.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • -

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

23 valandas prieš , Maxres said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Žaidžiu čia maždaug nuo Jailbreako atsiradimo, esu šaltų nervų, komunikabilus jaunuolis, noriai bendrauju, daug laiko praleidžiu tarp Vimo projektų, daugiausiai jailbreak'e. Kai nėra prižiūrėtojų dažnai matau taisyklių pažeidėjus, noriu prisidėti prie tvarkos palaikymo.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Šiuo metu esu paprastas adminas

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • JailBreak

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Pagalba rengiamuose konkursuose, tikiuosi dar kils idėjų bėgant laikui.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • -

 

Pastebėsim visų pirma serveryje atidžiau tave, kaip komunikuoji su žmonėmis, kaip tie tavo "šalti" nervai, ar kartais nepasidaro "karšti" 🙂 Ir visų svarbiausiai kaip elgiesi jame 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki,

šiame projekte lankausi daugiau nei puse mėnesio, šiuo metu turiu SpecAdmin privilegijas, tačiau norėčiau kandidatuoti į  Jailbreak  serverio prižiūrėtojus. Kandidatuoju todėl, jog noriu prisidėti prie projekto ir jo palaikymo (ne tik prižiūrint serverį, bet ir kitokia pagalba, jei tokios prireiks).

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Esu draugiškas, mandagus, rimtai žiūriu į užduotus darbus (stengiuosi pabaigti kuo greičiau ir kokybiškiau, kad nebūtų problemų), patinka padėti kitiems, nebijau paklausti (jei man kažkas neaišku). Į prižiūrėtojus noriu todėl, nes patinka padėti kitiems ir turiu daug laiko, tad nekils bėdų dėl aktyvumo.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip, Digitals.lt buvau administratorius (šiek tiek padėjau su forumu dar). Buvau CS1.6 serverio Roy.lt prižiūrėtojas (dabar tas serveris numirė).

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Jailbreak serverio

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Padėti surinkti daugiau žaidėjų ir kiek sugebėsiu, galiu padėti su forumu arba patarti kažką.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Deja nieks nerekomenduoja. Aš norėčiau savo noru, nes patinka padėti kitiems (kartoju tai, nes tiesa).
  • Patinka 2
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na iš mano pusės, tai susidomėjimą turi, bet nereiškia, kad imsim dabar tave. Reikia visgi pastebėt tave, paskui tik svarstyti :) 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.☆Dovenis☆ 17 (jei reikia pasa  galiu atsiūst) https://steamcommunity.com/profiles/76561198368242331

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Paprastas lietuvis žaidžiantis counterį, reikia tvarka daryt nieko nebus kiek gali tie non prime nervus gadint serverio žaidėjams su čytais ir šjp noriu save išmėgint bei tvarka palaikyt noriu būti AWP serveryje ir 1v1 ten kur tvarkos ir prižiūrėtojų labiausiai trūksta

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne nedomino noriu išbandyti save tokiose pareigose.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?  AWP serverio Ir 1v1. 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Padėsiu žmonėm serveryje jei reiks pamokysiu pirkti privilegijas skatinsiu žaist...

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) -  Deivius1

Redaguota Dovenis
Rekomenduoja vis gi

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Atsakymas: Manau, kad prižiūrėtojo darbas yra labai atsakingas bei svarbus. Be prižiūrėtojų vyktu nesąmonės. Prižiūrėtoju noriu tapti, nes jaučiu atsakomybę juo būti bei galiu reguoti į žaidėjų pranešimus.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • AtsakymasEsu. Bet ne Counter Strike Global Offensive. Tad nemanau, kad tai turi reikšmės.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Atsakymas: JailBreak'o.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas: Greitai reguoti bei padėti žmonėms.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas: Tikrai žinokit nežinau. Gal kažkas norėtu būt, bet man nesisakė.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

20 hours ago, Dovenis said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.☆Dovenis☆ 17 (jei reikia pasa  galiu atsiūst) https://steamcommunity.com/profiles/76561198368242331

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Paprastas lietuvis žaidžiantis counterį, reikia tvarka daryt nieko nebus kiek gali tie non prime nervus gadint serverio žaidėjams su čytais ir šjp noriu save išmėgint bei tvarka palaikyt

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne nedomino noriu išbandyti save tokiose pareigose.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?  AWP serverio o jai nereikia tada 1v1. 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Padėsiu žmonėm serveryje jei reiks pamokysiu pirkti privilegijas skatinsiu žaist...

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) -  Nope.

 

1V1 servo aktyvumas   

Total Connection Time: 0d 19:48:48h

Awp servo aktyvumas

Total Connection Time: 1d 14:02:49h

Zinant kad servai dar gan nauji ir nera kaip kokie surf/public servai kuriose pastoviai zaidziama, aktyvumas gan geras (1v1 top40 pagal aktyvuma o awp top 10 pagal aktyvuma)
Is manes gauni +REP.
Laukiam dar ownerio ir kitu priziuretoju pastabu ir manau galesim pilnai nusprest.


 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Zdarovenko, esu Karolis , man yra 17 metų , ir norėčiau pretenduoti į Multigames Prižiūrėtojų poziją. Šiek tiek apie mane:

Esu žmogus , kuris visada ieško tiesos, ir visada tik už tiesą, neapkenčiu melo, esu begalo ambicingas  žmogus kuris siekia savo tikslo , kad ir bet kokia kliūtis pasitaikytų mano kelyje. Taip pat mėgstu kooperuotis su kitais žmonėmis, arba kitaip mėgstu komandinį darbą , su visais žmonėm elgiuosi mandagiai, neskleidžiu pykčio, tik gryną pozityvą. Pagal tai galima spręsti , jog esu optimistas. Dažnai mėgstu tvarką , bet neesu perfekcionistas, tad kartais ir prametu kokia smulkmenėlę per petį. Ko gero galiu drąsiai sakyti, jog esu tikrai aktyvus žmogus, visada ištiesiantis pagalbos ranką arba numetantis pagalbos ratą žmogui , kuriam reikia pagalbos. Vimo serveryje žaidžiu gan ilgą laikotarpį ypač Multigames serveryje , šį žanrą kapoju nuo laikiuxo laikų. Serveryje noriu tapti prižiūrėtoju , nes matau , kad jame vyrauja didelė netvarka ir kadangi esu aktyvus manau palaikyčiau tvarką serveryje. Prie serverio prisidėčiau įdėjom , ne tik savo prižiurėjimu.

Nick žaidime : Juan Deag

Steam url : http://steamcommunity.com/id/valiuks420

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

25 minutes ago, Juan Deag said:

Zdarovenko, esu Karolis , man yra 17 metų , ir norėčiau pretenduoti į Multigames Prižiūrėtojų poziją. Šiek tiek apie mane:

Esu žmogus , kuris visada ieško tiesos, ir visada tik už tiesą, neapkenčiu melo, esu begalo ambicingas  žmogus kuris siekia savo tikslo , kad ir bet kokia kliūtis pasitaikytų mano kelyje. Taip pat mėgstu kooperuotis su kitais žmonėmis, arba kitaip mėgstu komandinį darbą , su visais žmonėm elgiuosi mandagiai, neskleidžiu pykčio, tik gryną pozityvą. Pagal tai galima spręsti , jog esu optimistas. Dažnai mėgstu tvarką , bet neesu perfekcionistas, tad kartais ir prametu kokia smulkmenėlę per petį. Ko gero galiu drąsiai sakyti, jog esu tikrai aktyvus žmogus, visada ištiesiantis pagalbos ranką arba numetantis pagalbos ratą žmogui , kuriam reikia pagalbos. Vimo serveryje žaidžiu gan ilgą laikotarpį ypač Multigames serveryje , šį žanrą kapoju nuo laikiuxo laikų. Serveryje noriu tapti prižiūrėtoju , nes matau , kad jame vyrauja didelė netvarka ir kadangi esu aktyvus manau palaikyčiau tvarką serveryje. Prie serverio prisidėčiau įdėjom , ne tik savo prižiurėjimu.

Nick žaidime : Juan Deag

Steam url : http://steamcommunity.com/id/valiuks420

Anketa pildome pagal sablona, pasikoreguok.

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

  • Atsakymas

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Atsakymas

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Atsakymas

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Atsakymas :
  • Esu žmogus , kuris visada ieško tiesos, ir visada tik už tiesą, neapkenčiu melo, esu begalo ambicingas  žmogus kuris siekia savo tikslo , kad ir bet kokia kliūtis pasitaikytų mano kelyje. Taip pat mėgstu kooperuotis su kitais žmonėmis, arba kitaip mėgstu komandinį darbą , su visais žmonėm elgiuosi mandagiai, neskleidžiu pykčio, tik gryną pozityvą. Pagal tai galima spręsti , jog esu optimistas. Dažnai mėgstu tvarką , bet neesu perfekcionistas, tad kartais ir prametu kokia smulkmenėlę per petį. Ko gero galiu drąsiai sakyti, jog esu tikrai aktyvus žmogus, visada ištiesiantis pagalbos ranką arba numetantis pagalbos ratą žmogui , kuriam reikia pagalbos. Vimo serveryje žaidžiu gan ilgą laikotarpį ypač Multigames serveryje , šį žanrą kapoju nuo laikiuxo laikų.
  • Serveryje noriu tapti prižiūrėtoju , nes matau , kad jame vyrauja didelė netvarka ir kadangi esu aktyvus manau palaikyčiau tvarką serveryje.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas
  • Spec. Adminu etc. esu, bet aukštesniose pareigose - ne. Norėčiau išbandyti savo jėgas.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Atsakymas :
  • Multigames serverio.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas
  • Manau raščiau būdų kaip prisidėt, įdėju siūlymu , padėčiau žmonėm. 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas :
  • Ne.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Esu Andrius, drausmingas, disciplinuotas, taip pat nuolatinis serverio lankytojas, žaidžiu Vimo projekte daugiau nei puse  metų, turiu daug laisvo laiko , Prižiurėtoju noriu tapti, tam, kad augtu projektas, ir noriu daugiau adaptuotis prie kitokios veiklos. Dažnai serveriuose pastebiu įvairiausiu pažeidėju su kuriais esami prižiurėtojai nespėja susitvarkyti. Puikiai sutariu su projekto žaidėjais ir prižiurėtojais.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Esu buvęs Spec.Admin

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • AWP

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? 

padėti spręsti betkokias kilusias problemas su žaidėjais forume, discorde. siulyčiau naujas idėjas dėl serverių,  gal bėgant laikui atsiras daugiau idėju dėl eventų

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Kovalski, oxy, Doncė, Vycka Norris, TIGRE
  • Kek 1
  • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Manau vienas normalesnių kandidatų dabar , dažnai matau jį online , pamenu buvo specadmin , susitvarko su situacijomis gretai , esu individualiai kalbėjas su juo , subrendes kaip savo metų , kiek kalbėjas ir matęs serverį moka taisykles ganėtinai gerai , palyginus su kitais kaip vadina " pirktiniais " no offens kitiem , bet išmano taisykles ir moka loginiu mastymu dar tvarkytis , sakau ganėtinai geras kandidatas į prižiūrėtojus , žiūrėsim kaip kiti mano , sekmės Pawel 😉  Tikėkimes geriausio 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites


 tik nuo 17+ metų.

Edit: Pasitarsiu su priziuretojais ka galvoja ir sugrysiu prie tavo anketos.
I guess yra tu issimciu ir protingai mastanciu... ziuresim

 

  • Sniff Sniff 1
  • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Rami, komunikabili, atsakinga, turinti logini mąstymą bei gana griežta asmenybė. Norintis visada padėti, nesvarbu ar tai būtų susirast kokia informacija, padaryti kokį konkursą ar dar ką nors, visuo met pasiruošęs padėti. Noriu tapt prižiūrėtoju, nes paskutiniu laikotarpiu kiek žaidžiu Surf Training serveryje, ten nebūna administracijos, ar būna " pirktiniai " adminai, kurie tvarkos tikrai nesiruošia ir nenori padaryti. Gana dažnai būna, jog asmenys kurie neturi 15-os šneka, būna tikrai gan daug netolerantiškų žmonių kuriuos reikėtų sutramdyti. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • CSGO serverių niekada nežaidžiau, jeigu kalbant apie kitus CS, tai 1.6 buvau ne kartą prižiūrėtojas.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Surf Training.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Įdėjų pasidalinimas, jų įgyvendinimas, projekto plėtimas bei visiškas atsidavimas projektui, jo bendruomėnei ir prižiūrėtojų komandai.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Ne.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Žaidžiu cesą daug metų, šiuo metu tebelošiu tik arenas, nes ten yra pakankamai fps, kad dar būtų galima normaliai žaist. Noriu būt prižiūrėtoju, nes į serverį įleidžiami nonai, o serveryje nėra pakankamai adminų visus sužiurėt arba jie neįgalūs kažką padaryt.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  •  Taip, bachūrų serve.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • 1v1 arena.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  •  Demo žiūrėjimas.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Ne.
Redaguota falcON?
buginas forumas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Riebalinuoti Plaukai 17 m. https://steamcommunity.com/profiles/76561198334056321/ atsiprasau uz klaida vakar skubejau labia 17 m

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Nes man patinka: 1. Padeti sitam serveriui 2. Palaikyti tvarka serveri 3. Bausti neklauzadas uz taisykliu pazeidimus ir tiesiog labia esu kuribyngas zmogus labia mesgtu zmoniem padeti pagelbeti paaiskinti kokias klaidas daro esu kantrus todel visalaik laukiu ir visalik savo pasiekiu nemegstu pyktis jei as padarau klaida pribazystu atsiprasau bet nepradedu dar labiau kofilktuoti seip patinka man labia bendradarbiavimas su visais zmonems drausmingas esu ir aktyvus nors ir zmogui nereik pagalbos vistiek padedu

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Ne,bet man problem nera drasiai priemu isukius

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

JailBreak

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Asmeniskai siulyti mini eventukus, labiau ideti smulkmnesniu detaliu (visokiu daugiau eventu days naujesniu ir pns),

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick

-

Redaguota Riebalinuoti Plaukai
  • Lovin' it 1
  • Kek 1
  • Nepatinka 5

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  •  Esu draugiskas,paprastas bahuras,serveryje jau turiu apie 8 draugus stengiousi buti draugiskas su visais bet nevisada iseina taip kaip vaikai nesamones megsta pasneketi ;D.Zaidziu cia jau kaip 20h+( bus daugiau kai skaitys kazkas sita) Sutinku laiko visai nedaug praleidau siam serveryje bet greit pasieksiu top 1 to uztektu ir nerasyciau cia anketos jei admin banint galetu,taip kaip negalesiu banint tai ir negalesiu pilnai atsikratyti cyteriu.Pastebejau kad AWP serveryje pasitaiko daznokai hackeriu tuo metu kai near jokiu adminu ar priziuretoju ir vaiku kurie nepaiso taisykliu ir izeidineja kitus zaidejus,tai noreciau priimti pilna atsakomybe uz serverio priziurejima ir svarbiausia bausti tuos kurie nesilaiko taisykliu ir kurie hackina. 🙂

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • cs go ne bet 1.6 visada budavau priziuretoju keliuose serveriuose ilga laika.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • AWP

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Dalyvauti diskusijose,dalintis idejomis kurios galetu skatinti zaidejus uzeiti dazniau i severi,kuriuos galetu pakeisti serverius i geraja puse.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Deje bet priziuretoju mazai serveryje tai taip kaip dar nezaidziu daug cia neteko susipazinti su visais,bet jeigu ir zinociau kazka tai zinau kad rekomenduotu mane nes daznai praleidziu laiko serveryje.Jei esate susidomine manim galim pasneket placiau per discord ir suzinosit apie mane daugiau,aciu uz demesi 🙂 Pagarbiai 5p00n r3pp!r75?
Redaguota 5p00n r3pp!r75?
  • Lovin' it 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 5

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Enbyesas . https://steamcommunity.com/profiles/[U:1:245045776]

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Sveiki , pradedam nuo to , kad man 19 metų, esu bendraujantis, draugiškas , bet tuom pačiu ir griežtas/teisingas , nemėgstu kai kokie vaikai prisijungia į severį ir kažkokius atsiprašant šūdus šneka.

Prižiūrėtoju noriu tapt dėl kelių priežaščių , tai turbūt , kad nėra pakankamo prižiūrėtojū aktyvumo (Gal iš vis jų beveik nėra, nežinau) . Esu gan aktyvus serveryje ir ten būnant daug kartų reikėjo jų pagalbos, bet kai sakiau jų nėra niekada .

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Esu buvęs adminu  awp serveryje csgo.lt 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

Žinoma , kad awp severyje, nes ten ir težaidžiu 🙂 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Nežinau ką jūs turite omeny, net nežinau kuom galėčiau padėti . Galėčiau geriausiu atvėju tik minčių duoti.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Neteko susidurti su nei vienu 😄 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 minutes ago, Enbyesas V2.5 said:

 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Nežinau ką jūs turite omeny, net nežinau kuom galėčiau padėti . Galėčiau geriausiu atvėju tik minčių duoti.

Omenyje turime ta kad priziuretojas nera "seip" pareigas turintis asmuo, tai yra projekto dalis kuris bendrauja musu priziuretoju diskusijose, tobuleja. Turi atskirus roles be tvarkos priziurejimo kuom prisideda prie projekto gerinimo (turnyrai, eventai, forumas, reklamos, marketingas, dizainas...).

O zinai kodel nesutinki priziuretoju musu serveriose? nes esi praleides tik 4h pas mus. Nieko nuostabaus kad nepastebi ar net nezinai kad zaidi su priziuretojais :).

Total Connection Time: 0d 04:36:02h

Gal kai pasieksi 8x didesni aktyvuma galesim pakalbeti.

 

 

VISI KITI kurie nera priziuretojai prasau nepostint off-topic komentaru. Ar zmogus bus priimtas ar ne sprendzia Bullzajus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...