Jump to content
RKK

Free ban Echo

Recommended Posts

sveiki, gavau  free ct ban ir ban 1d, bet apie viska nuo pradžių, žaidėme vimo jlbrk tuo metu žaidėme spalvas žaidimą ir žaidimui susibuginus mirė 3/3 kalinių iš pradžių nežinojau kad jis susibugino, nes iš mano perspektyvos nelabai matėsi(neužšoko ant spalvos ir tiek..) - pagalvojau. tada gavau 120min ct ban'ą ir parašiau adminui echo kuris mane užbanino į dc, nežinau ar jam viskas gerai su protu bet jis mane už nieka užbanino 1d priež; etikos stoka. Sukuręs tikect'ą vimo dc serveryje paprašiau pagalbos, atrašė echo, kad aš jį neva išvadinau kažkaip ar kažką negražaus parašiau jam kartu i dc su tomis žinutėmis kur klausiu ''už ką ban?'' paprašęs pateikti įrdm. jis pradėjo kažkaip išsisukinėti, nervintis, greitai rašė po vieną žodį, kas antras žodis: '':DDDD'' ''XDDD''-neturėjimas ką pasakyti ir atmazų galvojimas. Netrukus mane užbanino discorde dm ir vimo dc, ir išvadino melagiu, apsišaukeliu, nors toks ir nesu:/. Nesiekiu išmesti iš pareigų šitą admins. narį, bet tikiuos jis išmoks pamoka, surinks įrdm, ir galvos ką daro, viskas ko prašau- unban.<3

steam profile:https://steamcommunity.com/profiles/76561199130572554

admin nario nick: Echo

  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Visų pirma pagerink savo etiketą. Išmok taisykles ir nebus ban'ų... Gavai ctban pradėjai man į dc rašinėt su etiketo stoka žodžius... Gavai ban... Pradėjai trint dc susirašinėjimus. Dėl to ir viską turi. Laisvas, aiškint neaiškinęs vis viena tu pradedi savo istorijas kurt...

Atbūsi tą parą laiko ban'e laimingai už savo taisyklių pažeidimą ir etiketo stoką, ir laimingas toliau loši.. Ir i hope so pasimokysi taisyklių ct būdamas 🙂

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Vėl nepagrįsta logika ir be įrdm likau nubaustas, niekas tu istoriju nekuria, tu pats pradėjai mazintis tresuoti ir čia dbr bandai vartytis iš gaidžio, įspaudžiau tave į kampą ir gavau ban ant vimo dc už tavo nekompetensija:). dėl ct bano sutinku, bet dėl ban persistengei.:)

Laukiu auštesnes pareigas turinčiu adminu nuomonės, nes man sunkiai sekasi su šituo primatu.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, RKK said:

gavau  free ct ban

 

1 hour ago, RKK said:

Vėl nepagrįsta logika

 

1 hour ago, RKK said:

dėl ct bano sutinku

Viskas tuom ir pasakyta. Temą rakinu, ban atsedėsi.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...