Jump to content

Recommended Posts

Sveiki,

Aš esu ROMANIA GAIMING!!! ir aš mėgstu žaist Vimo Public serverije. Mane užbanino vakar vakare už kitų žmonių asmeniškos informacijos viešinimą. Aš nebuvau įspėtas kad del šios taisyklės pažeidimo yra duodami permanent banai, bet dabar kai perskaičiau taisykles pastebėjau kad tai yra prieš taisykles. Aš norėčiau atsiprašyti ir prašyčiau gauti unbana ant Vimo Public serverio, nes man ten būdavo iš tikro smagu pabazarint. Labai pasistengsiu nepažeisti daugiau serverio taisyklių ir būsiu draugiškas su visais žaidėjais ir prižiurėtojais. Tiesiog prašau anto šanso nes tikrai nežinojau kad gausiu permanent mute ir gag ir ban. Aš pasižiūrėjau per google ir sužinojau kad ta informacija kurią aš paviešinau nėra pavojinga tam žmogui nes nieko labai blogo su ja kiti padaryti negali. Aš ištryniau Steam komentarus kurie turėjo ta informaciją.

Lieku dėkingas kad perskaitėt,
Ugnius "ROMANIA GAIMING!!!".

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, Deivius1 said:

Unban kaina 20 euru arba visiškas asmens kurį viešinai atleidimas.

Su žmogum negaliu susisiekti niekaip, aš tik jo Facebook paskyrą radau kuri jau 6 metus neaktyvi. Pinigų irgi nesiruošiu mokėti už unbaną nes aš tikiu kad jis buvo neteisingas. Kaip ir paminėjau praeitam poste, aš nepaviešinau jokios informacijos kurią galima piktadariškai panaudoti; tiesiog buvo žmogaus IBAN numeris ir vardas. Aš pasidomėjau internetu ir net pusbroliui parašiau kuris banke dirba, mane įtikino kad su tokia informacija nieko blogo žmogui niekas nepadarys. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Extra:

pasitarus priziuretoju gretose, isivertinus tavo bendravima, labai greit renkamas bausmes ir nusizengimo stipruma (mum neaktualu ar zmogus aktyvus ar mires ar musu zaidejas, neturi teises be jo viesint JOKIU jo duomenu, nesvarbu ar jie gali jam pakenkti ar ne),

bausme prailginama i 2 sav ban ir 4 sav silence.

 

Manau vistiek pretenziju nebus zinant kad turejai perm ban ir silence. Tiek is manes, peace out

 

  • Lovin' it 3
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...