Jump to content
klaustukas

free ban ct

Recommended Posts

Sveiki, gavau CT bana nuo admino Pelikanas, už tai, kad nevedžiau dienų ? kai buvome 2 CT. Norėčiau gauti taisyklę bei paaiškinima, dėkui

image_2022-08-16_134956153.png

Redaguota klaustukas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Quote

 

Sveikas, kaip supratau esi Pelikanas, nu taip kad "per kiek ct buvai" išbuvau 2 dienas, bet jeigu tu manai, kad buvau ilgiau prašyčiau numesti savo įrodymus ir dar kartą pasikartosiu numesti taisyklę, kad privalėjau vesti dienas kai buvome 2-3 CT. Ačiū

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Zvairas #KietasBatonas said:

darau tik tapati ka man buvo priziuretojas pries savaite padares, taip pat isisukinejau dienu nevedziau . poto 500 minuciu bane +- sedejau

 

 

Žinok man nelabai įdomu tavo istorija su prižiūrėtojum, man įdomu už ką aš gavau bana ant CT, tad prašyčiau numesti taisyklę, AČIŪ

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Zvairas #KietasBatonas said:

demo pasiziures  jb_canceris_021 13:00-14:00 paziuresim ar as kaltas ar tu

O tai taisyklę vis dėl to atsiūsi, kad privalėjau vesti dienas ? ar kaip ???? Ačiū (3 kartą prašau, bet vis ignoruoji)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, klaustukas said:

Sveiki, gavau CT bana nuo admino Pelikanas, už tai, kad nevedžiau dienų ? kai buvome 2 CT. Norėčiau gauti taisyklę bei paaiškinima, dėkui

image_2022-08-16_134956153.png

Tai pats gali taisykles pasiskaityti, Vat būtent kodėl turėčiau begti ieškot taisykles kai aprašyme jokios info nedavei..........

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, Lukiss said:

Tai pats gali taisykles pasiskaityti, Vat būtent kodėl turėčiau begti ieškot taisykles kai aprašyme jokios info nedavei..........

Sveiki ponas Lukiss, aprašymas buvo aprašytas, kad banas buvo duotas už tai kad nevedžiau dienos kai mūsų buvo 2 CT, tokios taisyklės neradau, kad privalėjau vesti dieną kai galėjo kitas CT ??  beja tasyklę liepiau atsiūsti ne jum o tam asmeniui kuris mane užbanino, dėl to paprašiau pacituoti taisyklę kuria pažeidžiau..

Redaguota klaustukas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, Lukiss said:

Tai pats gali taisykles pasiskaityti, Vat būtent kodėl turėčiau begti ieškot taisykles kai aprašyme jokios info nedavei..........

image.png.38a6e00722b18612455d3ce926aadaea.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...