Jump to content
Kazba

Scammeris??!!!

Recommended Posts

Taigi kuri laiką buvau užbanintas serveryje, dėl scemo.. Bet tiesa ta, kad tuo momentu mano accountu naudojosi ir kitas asmuo, jam pasirodė linksma ir pelninga apgauti jaunesni ir nepatiklų vaiką. Žmogus, kuris naudojosi mano acc susikūrė mano fake fb..  o iki šiol aš turiu facebook grupe su 5k žmoniu, berniukui pasirodžiau patikimas, bet kažkodėl jis man asmeniškai tuo metu neprašė į pm, nors pridėjo mano tikrą paskyra į draugus... DaTrolleris su manim susisieke kitą dieną ir pranešė apie peili mano inventoriuje, tada išklausiau žmogaus kuris naudojosi mano acc bei jo pelningo plano. Nu pinigai iš oro man patinka, bet netokiu keliu.. taigi peilis buvo gražintas ir vaikinuką nusiunčiau pas tinkamus žmonės ji parduoti (csgoscam.lt). Moralas toks, kad reikia tikrinti kam patiki savo daigtus. Taigi, nesceminau neivieno lietuvio ir tikrai, nenoriu, kad kristu šešėlis ant šito acc. visiems gl ir nebukit apsceminti. (ir mano nickname visa laika buvo ir bus tik Kazba, o ne Vyskupas ar kazkoks ten sventas padaras)

  • Lovin' it 1
  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

galvojau vis dar neina i serva jungtis net kai atbaninau. Tema rakinu. Sekmes

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...