Jump to content
BeerAddict

Netinkamas ban

Recommended Posts


• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/profiles/76561198166056999/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
2022-02-15
17:45
fy_pool_day_vim

deagle only servery
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Softter?
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?

Prisijungiau pašaudyti kol susirinks MM chebra palošti, visai užkabino ir galvojau dažniau užsuksiu, tada pažaidus 10min gaunu PERMABAN už UŽPRIVATINTAS VALANDAS? XD Kurios nėra privačios net jei ir būtų, atsiprašant koks kieno pisalas?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jei tavęs prižiūrėtojas prašo atprivatint profilį, privalai tą padaryt. Keli įtarimą, paprašo padaryt tokį mažą dalyką, bet nepadarai, gauni baną. O dabar geriau atsiprivatink valandas, dar įmesk turimas savo paskyras ir lauk atsakymo.

  • Lovin' it 2
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

tame ir esmė kad valandos nėra privačios, profilis atviras, vien dėl to, kad jis gavo daugiau nei pora headshotų į galvą, nes esu geresnis baninti dėl tokio dalyko ir dar PERMABANU nematau nei tikslo nei teisingumo, nei stebėjau chatą ar man kažkas rašo ką nei ką, nes ten pastoviai chat'e veiksmas juda kai žaidžia 30+ žmonių ir jį susekti žaidžiant neįmanoma tai vėl gi nematau kaip tai mano kaltė, NET jeigu ir tai būtų mano kaltė, kad ignoravau jo prašymus kažką iš tos pusės parodyti, TO NĖRA NURODYTA SERVERIO TAISYKLĖSE 🙂

Redaguota BeerAddict

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 valandas prieš , BeerAddict said:

tame ir esmė kad valandos nėra privačios, profilis atviras, vien dėl to, kad jis gavo daugiau nei pora headshotų į galvą, nes esu geresnis baninti dėl tokio dalyko ir dar PERMABANU nematau nei tikslo nei teisingumo, nei stebėjau chatą ar man kažkas rašo ką nei ką, nes ten pastoviai chat'e veiksmas juda kai žaidžia 30+ žmonių ir jį susekti žaidžiant neįmanoma tai vėl gi nematau kaip tai mano kaltė, NET jeigu ir tai būtų mano kaltė, kad ignoravau jo prašymus kažką iš tos pusės parodyti, TO NĖRA NURODYTA SERVERIO TAISYKLĖSE 🙂

Aš tik trumpam įsiterpsiu dėl tavo "valandos nėra privačios".
Prižiūrėtojo prašymo ignoravimas atprivatinti žaidimo valandas bei pateikti main paskyrą (jeigu tai yra prašoma) yra baudžiama ar kitaip sakant už tai esate sulaikomas iki kol įvykdysite ir/arba išdėstysite situaciją ir įrodymus forume / discord'e sukuriant ticketą.
image.thumb.png.baaa79ee0da5216abfe14ab45aa3d3c7.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Valandos gal mums ir privacios, BET JAM jos yra atviros ir matomos 😎.

O taip tai paaiskinsiu kadangi jis nesupranta daugelio projektu bendros veiklos, taisykliu ir tvarkos.
Pas mus daznai ateina nematyti veidai kurie saudo "per gerai". Didzioji dalis ju (grubiai 80-95%) dazniausiai nutinka taip kad yra cheateriai, vac turintys asmenys kurie bando apeiti bausme su nauja paskyra. Likusieji 5-20% buna legit zaidejai, smurfai, tesiog uzprivatine savo duomenis.

Tad kad isvengti susimaisymo ir galbut bausmes, priziuretojai praso taves atprivatinti valandas kad matytu kad esi legit zaidejas, nes taip daug paprasciau nei pult kiekviena spectatint po 20 min. (turime 13 serveriu, jei taip kiekviena stebet, nebus laiko patiems net pazaisti). Tad pamacius valandas tavo turimas ant zaidimo bus galima nusprest ar atitinka jos tavo zaidimo lygi ir jei viskas bus legit, prie taves priziuretojai nepristos ir galesi zaist sau ramiai. 

Viskas aiskiau?

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

And btw, kaip tu sakei, esi geresnis. As baninau ne del to, kad esi geresnis ar blogesnis. Paprasiau, kad valandas atprivatintum, tu to nepadarei ir gavai ban. That's it

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...