Jump to content
Deivius1

Gavai bausmę? - Kaip užpildyti temą. (How to file a Complaint)

Recommended Posts

• Your Steam profile url
https://steamcommunity.com/id/Nikelime/
• Time, map and server you were punished?
Surf Combat Surf ski 2 
• Name of admin?
kingspaw
• Explain the situation, what happened, why did you recieve the punishment?
banned me for abusing reset rank)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

• Your Steam profile url
https://steamcommunity.com/id/dovis2k/
• Time, map and server you were punished?
12/23/2022 , MIX Server, Time - around 20:00 - 21:00 I believe.
• Name of admin?
Anti-cheat
• Explain the situation, what happened, why did you recieve the punishment?
I am not completely sure why I got banned, but I was waiting in MIX server for 10 players to connect and play, whilst there was alt-tabbing and changing my viewmodels, cl_bob and crosshairs, but in about 10-15 mins not enough people connected, I left. I played a few FaceIT matches, decided to come back to MIX server because I saw that they needed a few for a full 5v5, and as I tried to join, I see that I have been banned by the AC for "small pp detected", not sure how that happened, but I know that a similar thing happened to "crazygirl".

 - PROOF -
Don't have any :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

u=

On 2022-12-23 at 21:21, Dovis said:

• Your Steam profile url
https://steamcommunity.com/id/dovis2k/
• Time, map and server you were punished?
12/23/2022 , MIX Server, Time - around 20:00 - 21:00 I believe.
• Name of admin?
Anti-cheat
• Explain the situation, what happened, why did you recieve the punishment?
I am not completely sure why I got banned, but I was waiting in MIX server for 10 players to connect and play, whilst there was alt-tabbing and changing my viewmodels, cl_bob and crosshairs, but in about 10-15 mins not enough people connected, I left. I played a few FaceIT matches, decided to come back to MIX server because I saw that they needed a few for a full 5v5, and as I tried to join, I see that I have been banned by the AC for "small pp detected", not sure how that happened, but I know that a similar thing happened to "crazygirl".

 - PROOF -
Don't have any 🙂

unbaninu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

19 hours ago, citradex said:

Sveiki, as kazkodel gavau bana, man rodo lenght 360min bet niekaip neatbanina jau laukiu savaite.

Sveikas, pasiskaityk pirmą postą šioj temoj.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

už ką aš gaunu banus vieną po kito, ar rimtai adminai neturi ką veikt? trečias ban per pusmetį, norėčiau gaut unban, nes paskutiniu metu pradejau mažai lošt cs, o banai neatsilieka nuo adminų grafiko 😕 . Suprasčiau, jei tikrai naudočiau cheatus ar pnš, o dabar ban gaunu tiesiog for fun, ponai adminai gal pasiaiškinsit?

Jei sugalvosit atbanint: https://steamcommunity.com/profiles/76561198929114683/

 

 image.thumb.png.45245703963b94d9a208965904713fda.png

Redaguota ♛OverWorld♛

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 1/24/2023 at 8:12 AM, ♛OverWorld♛ said:

už ką aš gaunu banus vieną po kito, ar rimtai adminai neturi ką veikt? trečias ban per pusmetį, norėčiau gaut unban, nes paskutiniu metu pradejau mažai lošt cs, o banai neatsilieka nuo adminų grafiko 😕 . Suprasčiau, jei tikrai naudočiau cheatus ar pnš, o dabar ban gaunu tiesiog for fun, ponai adminai gal pasiaiškinsit?

Jei sugalvosit atbanint: https://steamcommunity.com/profiles/76561198929114683/

Ne adminai, tave banina, o sistema. Jeigu paskaitytum, kas rašoma screenshot'e, kurį pats įmetei, gautum atsakymą į savo iškeltą klausimą.
Didžioji dalis čyterių naudoja mob. internetą, būtent, ką ir tu pats naudoji.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

33 minutes ago, Duracell Bunny said:

Sveiki gavau bana kad ipas pasikeite eitu kaska sutvarkyt? 

Užpildyk pagal šabloną pirmame puslapyje

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda)https://steamcommunity.com/profiles/76561199404070134/

• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė? Bana gavau pries metus kokius servo tikrai nepasakysiu

• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė? Anticheatas

• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę? Vien dien pasijungiau cytus ir jungiausi i jusu serveri gavau banana iskart 😄

ĮRODYMAI:

978804465_csfotke.jpg.9419c1aaf78c314244f03d62b9e462f5.jpg

Bana gavau siaip ant kito acc dar kaskoks xynz tik kiekviena raide kvadratuke bet ip taspats

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , Enomus said:

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda)https://steamcommunity.com/profiles/76561199404070134/

• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė? Bana gavau pries metus kokius servo tikrai nepasakysiu

• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė? Anticheatas

• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę? Vien dien pasijungiau cytus ir jungiausi i jusu serveri gavau banana iskart 😄

ĮRODYMAI:

978804465_csfotke.jpg.9419c1aaf78c314244f03d62b9e462f5.jpg

Bana gavau siaip ant kito acc dar kaskoks xynz tik kiekviena raide kvadratuke bet ip taspats

Banas pasibaigs 2023-04-24 iki to laiko dar pamąstyk ar verta čytinti... 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki, žodžiu gavau baną iš oro. Baigiau žaisti machmacking ir norėjau prisijungti prie 1V1 Arenos, bet rašo, kad turiu baną ir aš nežinau nei kodėl, nei iškur jį gavau. Būkit tokie malonūs ir atbaninkit.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/profiles/76561199466271987/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?

Šiandien 16h 08m

• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Nežinau.
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
situacijos nebuvo jokios. Ban list'e matau, kad 3 kartą užbanintas esu ir niekaip nedašunta kodėl

tuos banus tesiog iš lempos gaunu ir jie nesibaigia, o rodo, kad jų trukmė yra 6h

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

18 valandas prieš , Mido užkandinė said:

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/profiles/76561199466271987/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?

Šiandien 16h 08m

• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Nežinau.
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
situacijos nebuvo jokios. Ban list'e matau, kad 3 kartą užbanintas esu ir niekaip nedašunta kodėl

tuos banus tesiog iš lempos gaunu ir jie nesibaigia, o rodo, kad jų trukmė yra 6h

image.png.0c92bb6db96c22b8451d9223ce3c5ee8.pngGauni, nes tavo interneto tikėjas duoda kelis IP'us tiems patiems žmonėms. Šioje situacijoje IP'as su tapo su prieš tai buvusio čyto IP'u.. Ko pasekoje tu gavai ban 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

https://steamcommunity.com/profiles/76561198050036592/
Pries metus gavau bana nepamenu uz ka
Nepamenu serva
Nezinau
Nepamenu situacijos bandziau prisijunkti ir negalejau 360min banas always
image.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)

Pablito3mgk

https://s.team/p/hppq-cjnk/kpdjtvch

Vakar surfe gavau bana, nuo kowalskio.

Gavau ban už tai kad adminui paiskinau situacija, bet ponas nesuprato ir uzbanino. O ji buvo tokia prieš tris mėnesius ant maino buvau įsijunges chytus, nes prieš mus žaidžiantis žaidėjai chytino. Manau nei vienam nepatinka kai chytina prieš jus. Gyvenime nebuvau naudojas chytu ir tai buvo pirmas ir paskutinis kartas po trejų mėnesių atėjo game ban. Iš kur žinau kad chytino tuos pačius bičiukus pareportinom po savaitės paziurejom jų ACC ir buvo isbaninit. Žinai man keisčiausia kad jūs visi turbūt galvojate kad chytinu. Kowalskis parašė bausmės apieidinejimas. Ką koks dar bausmės apieidinejimas, jei  aš susikuriau nauja acc kad galėčiau žaisti mm tai automatiškai gaunasi kad sedesiu ir zaisiu serveryje. Suprantu jums visiems galvoje kad va galėjau chytinti ir serveryje bet to nebuvo ir nebus. Uzsipisau realiai yra pas jus tu chyteriu tam serveryje ir jus jų nebaninate o kai žmogus jums paiskina situacija  jūs to nesuprantate tai apgailėtiną. Suprantu kad chytinti ant mm viena kart nebuvo geriausias variantas bet nu koks skirtumas visko būna. Suprasiu jei negausiu unban galit galvoti ką norite bet čia yra parašyta tiesa. Peace ✌️ Serverio taisyklėse nėra parašyta kad žmogus gavęs ant maino game ban bet nechytines serve iškart baninamas 🙂

Redaguota 1Tap Machine
  • Kek 4
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, 1Tap Machine said:

ant maino buvau įsijunges chytus

Viskas tuom ir pasakyta. Nesvarbu, ar pas mus serveryje cheatinai, ar MM. Cheaterių mums nereikia. Prižiūrėtojas tvarkingai suprato ir atitinkamai bausmę davė už tai.
Kai praeis game banui bent matai laiko, galėsi rašyt dar kartą ir prašyt unban.
Neturim mes jokio pagrindo tikėt tavo žodžiu, jog pasitaisei, ar jog tai buvo vienintelis kartas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2023-03-07 at 13:03, 1Tap Machine said:

Pablito3mgk

https://s.team/p/hppq-cjnk/kpdjtvch

Vakar surfe gavau bana, nuo kowalskio.

Gavau ban už tai kad adminui paiskinau situacija, bet ponas nesuprato ir uzbanino. O ji buvo tokia prieš tris mėnesius ant maino buvau įsijunges chytus, nes prieš mus žaidžiantis žaidėjai chytino. Manau nei vienam nepatinka kai chytina prieš jus. Gyvenime nebuvau naudojas chytu ir tai buvo pirmas ir paskutinis kartas po trejų mėnesių atėjo game ban. Iš kur žinau kad chytino tuos pačius bičiukus pareportinom po savaitės paziurejom jų ACC ir buvo isbaninit. Žinai man keisčiausia kad jūs visi turbūt galvojate kad chytinu. Kowalskis parašė bausmės apieidinejimas. Ką koks dar bausmės apieidinejimas, jei  aš susikuriau nauja acc kad galėčiau žaisti mm tai automatiškai gaunasi kad sedesiu ir zaisiu serveryje. Suprantu jums visiems galvoje kad va galėjau chytinti ir serveryje bet to nebuvo ir nebus. Uzsipisau realiai yra pas jus tu chyteriu tam serveryje ir jus jų nebaninate o kai žmogus jums paiskina situacija  jūs to nesuprantate tai apgailėtiną. Suprantu kad chytinti ant mm viena kart nebuvo geriausias variantas bet nu koks skirtumas visko būna. Suprasiu jei negausiu unban galit galvoti ką norite bet čia yra parašyta tiesa. Peace ✌️ Serverio taisyklėse nėra parašyta kad žmogus gavęs ant maino game ban bet nechytines serve iškart baninamas 🙂

Arba per naujus metus gali parasyti atsiprasymo tema musu discorde (viesa) ir 75% kad gausi unbana jei busi atviras, apgaileistausi ir pasizadesi nebebut blogiukas!

Arba unban kaina 12 euru. 

Sekmes

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2023-03-07 at 13:03, 1Tap Machine said:

Pablito3mgk

https://s.team/p/hppq-cjnk/kpdjtvch

Vakar surfe gavau bana, nuo kowalskio.

Gavau ban už tai kad adminui paiskinau situacija, bet ponas nesuprato ir uzbanino. O ji buvo tokia prieš tris mėnesius ant maino buvau įsijunges chytus, nes prieš mus žaidžiantis žaidėjai chytino. Manau nei vienam nepatinka kai chytina prieš jus. Gyvenime nebuvau naudojas chytu ir tai buvo pirmas ir paskutinis kartas po trejų mėnesių atėjo game ban. Iš kur žinau kad chytino tuos pačius bičiukus pareportinom po savaitės paziurejom jų ACC ir buvo isbaninit. Žinai man keisčiausia kad jūs visi turbūt galvojate kad chytinu. Kowalskis parašė bausmės apieidinejimas. Ką koks dar bausmės apieidinejimas, jei  aš susikuriau nauja acc kad galėčiau žaisti mm tai automatiškai gaunasi kad sedesiu ir zaisiu serveryje. Suprantu jums visiems galvoje kad va galėjau chytinti ir serveryje bet to nebuvo ir nebus. Uzsipisau realiai yra pas jus tu chyteriu tam serveryje ir jus jų nebaninate o kai žmogus jums paiskina situacija  jūs to nesuprantate tai apgailėtiną. Suprantu kad chytinti ant mm viena kart nebuvo geriausias variantas bet nu koks skirtumas visko būna. Suprasiu jei negausiu unban galit galvoti ką norite bet čia yra parašyta tiesa. Peace ✌️ Serverio taisyklėse nėra parašyta kad žmogus gavęs ant maino game ban bet nechytines serve iškart baninamas 🙂

Gali nebandyti apeidinėti bano, nes esi įrašytas į blacklistą ir bent menkiausiam įtarimui kilus prižiūrėtojai tave banins.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2023-03-15 at 02:28, fActory said:

Gali nebandyti apeidinėti bano, nes esi įrašytas į blacklistą ir bent menkiausiam įtarimui kilus prižiūrėtojai tave banins.

Blet cmon kas čia per vaikų žaidimai būčiau cheatines serve kaip durnelis būčiau apsimetes ir nesakes savo situacijos o dbr žmogus paklausia atsakiau tiesa ir vsio ką man čia pridurti ir atsiprašinėti jūsų galvos neveikia galvojate kad visi chytinat o kai biciukas pasako kaip yra jūs supistai ant jo sukraunat apie kokias mes čia dar nesąmones galim šnekėti supista sistema jūsų aš kurva galiu game parodyti kur chytinau nes chytino prieš mane jūsų neatsiprasinesiu nes prieš jus nechytinau čia būtų savęs paženimas nebevaikas esu nh man pisti protą kurva zaidziu serve for fun tope nebunu beveik apie kokius cheatus dar kalbam. o serve būdavau dažnai 😄

Net prieš factoory žaidžiau naktį zvengdamas ir skilus savo rodem odbr čia gavno veliat

Redaguota 1Tap Machine

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...