Jump to content
Deivius1

Gavai bausmę? - Kaip užpildyti temą. (How to file a Complaint)

Recommended Posts

Esu gaves bana jau senai nuo kaskiokio admino ir ilgai nezaides vimo nes buvo plonos sienos ir tesiog per wall pasaudau sprejum ir padarau damage isvadino cheateriu ir adminas pradejo spec mane sako per vienas vedzioji tu nieko nespejau pasakyti iskart banino deagle map

 
  •  

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/id/Mantissssssss/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
Tikslaus laiko nepamenu
map nera
awp only serveris.

• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?

Falkonas/Datrolis
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Zodziu situacija tokia, sitam projekte zaidziu gan ilga laika, keleta kartu Falkonas priziuretojas prasydavo pateikt main, as jam aiskindavau jog cia mano main, tuo viskas ir uzsibaigdavo. Uzvakar pamaciau kad pagavau perma ban uz atsisakyma pateikt main, parasiau i discorda jog neturiu kito acc ir t.t paprasiau tegu sutikrina ip, device ir t.t. Galu gale datrolis pamate kazkoki cheateri kuris buvo mano nicka uzsidejes ir vsio isbanino is visur. Nors kitas priziuretojas sake tikrino demo ir nieko nemate blogo. Dar noreciau pamatyt irodymus jog tas acc kazkieno steam tikrai mano 😄. Nes pagal jus tai jeigu pvz surasiu kad kazkas Datrolio nicka buvo uzsidejes ir gavo vac, tai jau vsio cia datrolis cheat????

Tai galu gale isvados tokios - Ban uz ka? Nieka. 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveikas jaunuoli, tikini kad "cheatas" esi tikrai ne tu, o kitas zmogus ir jis uzsidejo tavo nicka,  bet kazkodel patikrinus vardo istorija ir data, kaip jau tau ir rasiau, paskyra is kurios buvo cheatinama PIRMESNE nei tu uzsidejai TOKI PAT 100% nicka.

unknown.png


Tai kam tau detis "cheato" nicka ir ji atkopijuoti NET 100% simbolis i simboli jei tai ne tu ir tada dar teigti kad JIS atkopijavo tavo nicka, jis yra kitas zmogus etc... :D? Gal gana issidirbineti ir svaistyti musu laika?

Rimtai zajibal, as geriau sita laika skirciau tinderio panom nei su vaikais kaip tu.

Ir kada susiprasi kad mum neaktualu kad tu DABAR necheatini paziurejus demo, mes vertiname istorija, padarytus veiksmus csgo zaidimui ir bendruomenei, mum nerupi kad tu dabar ale pasitaises, "reformed" zmogus esi. Tavo padaryta zala zaidimui liks ilgam. Jibnutas cheateris. Gana cia apsimetineti.

Jei toliau skleisi klaidinga informacija, galimai teks perduot tavo duomenis ir kitiem projektam kad taipogi prasibanintu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

23 minutes prieš, Deivius1 said:

Sveikas jaunuoli, tikini kad "cheatas" esi tikrai ne tu, o kitas zmogus ir jis uzsidejo tavo nicka,  bet kazkodel patikrinus vardo istorija ir data, kaip jau tau ir rasiau, paskyra is kurios buvo cheatinama PIRMESNE nei tu uzsidejai TOKI PAT 100% nicka.

unknown.png


Tai kam tau detis "cheato" nicka ir ji atkopijuoti NET 100% simbolis i simboli jei tai ne tu ir tada dar teigti kad JIS atkopijavo tavo nicka, jis yra kitas zmogus etc... :D? Gal gana issidirbineti ir svaistyti musu laika?

Rimtai zajibal, as geriau sita laika skirciau tinderio panom nei su vaikais kaip tu.

Ir kada susiprasi kad mum neaktualu kad tu DABAR necheatini paziurejus demo, mes vertiname istorija, padarytus veiksmus csgo zaidimui ir bendruomenei, mum nerupi kad tu dabar ale pasitaises, "reformed" zmogus esi. Tavo padaryta zala zaidimui liks ilgam. Jibnutas cheateris. Gana cia apsimetineti.

Jei toliau skleisi klaidinga informacija, galimai teks perduot tavo duomenis ir kitiem projektam kad taipogi prasibanintu.

Ok, imesk prasau ta nuoroda kur su linkais arba to cheaterio tikra steam, nes matomai tavo labai "geros" kokybes nuotraukoje galima imatyt suda nebent. Nu gerai ane pvz paimkim toki dalyka kad as uzsidejau nicka nuo cheaterio (nors taip ir nera). Tai kodel Forsaken vimo projekte nebaninat? JIS SU CHEATERIO NICKU; MAXIMALI ZALA, O NE PASAULIO PABAIGA.

Grasink kiek nori su savo projektu perdavimais 😄 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , Mantelioooo /|\ ^._.^ /|\ said:

Ok, imesk prasau ta nuoroda kur su linkais arba to cheaterio tikra steam, nes matomai tavo labai "geros" kokybes nuotraukoje galima imatyt suda nebent. Nu gerai ane pvz paimkim toki dalyka kad as uzsidejau nicka nuo cheaterio (nors taip ir nera). Tai kodel Forsaken vimo projekte nebaninat? JIS SU CHEATERIO NICKU; MAXIMALI ZALA, O NE PASAULIO PABAIGA.

Grasink kiek nori su savo projektu perdavimais 😄 

 

here you go baby boi
http://vimo.lt/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=457695
http://vimo.lt/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=437231
tavo ir "ne tavo" paskyru nuorodos. Visa info ir apie nickus, viska, rasi.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar apsimeti ar kas tau? 😄 Toje nuorodoje kur yra numesta cheaterio paskyra 5 nickai per sekundę pasikeitė tarp jų ir mano? Plius Mantelioooo nickas mano buvo senai, o ta pavaizduota šikšnosparni tiesiog buvau nukopijaves. Ai beje tai visgi pagal ką sprendžiat kad ten mano acc? Nes su kuom susiję tai kad jis 1s buvo užsidėjęs mano nicka daugiau nieko.

 

 

Panašu kad kažką čia pridirbot patys su tais įrodymais :))) aiškiai rodo labai dideli 2 mėnesių tarpą tarp mano nicku nors tokio ir nebuvo. Gal tai dar paaiskinsi? Nes pagal tą link kur numetei rašo Nick kaip ir kada losiau. Ta prasme jeigu demo yra galit pamatyt kad per tą tarpą jūsų servuose losiau o nickas Mantelioooo su tuo paukščiu buvo jau tikrai gan senai

Taip pat, kaip paaiškintum šitą magija. Kai forume užsiregistravau Nick buvo Mantelioooo /|\ ^._.^ /|\  ( 21diena rugpjūčio užsiregistravau forume) bet pagal jūsų linkus šitą Nicka užsidėjau 26d. Kaip šitai paaiškinsi???

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-636964733.jpeg

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1002091166.jpeg

Redaguota Mantelioooo /|\ ^._.^ /|\
Daug daugiau info

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, Mantelioooo /|\ ^._.^ /|\ said:

nickai per sekundę pasikeitė tarp jų ir mano?

Jūs abu tuo pačiu metu žaidėt AWP serveryje, cheateris matyt keitinėjo nick į žaidėju nickus. Taip giliai nesikapsčiau, bet pagal duomenis tai vyko kažkur Thu. Aug. 26th, 2021 @ 18:52:41 awp_blocks map'e. Sutikrint demo galima.

 

10 hours ago, Mantelioooo /|\ ^._.^ /|\ said:

Panašu kad kažką čia pridirbot patys su tais įrodymais

Klaidų visi daro, ypatingai žmonės, kurie neturi laiko ir per daug skuba, ane @Deivius1?

 

10 hours ago, Mantelioooo /|\ ^._.^ /|\ said:

aiškiai rodo labai dideli 2 mėnesių tarpą tarp mano nicku nors tokio ir nebuvo. Gal tai dar paaiskinsi?

Na, reiktų įsiskaityti, į kas yra rašoma/pateikta. Ten rodo Last Use, kas reiškia, jog tas nick nurodytu laiku buvo matytas/naudotas paskutinį kartą, ne pirmą kartą, ką Jūs abu ir galvojat akivaizdžiai.

 

10 hours ago, Mantelioooo /|\ ^._.^ /|\ said:

Taip pat, kaip paaiškintum šitą magija. Kai forume užsiregistravau Nick buvo Mantelioooo /|\ ^._.^ /|\  ( 21diena rugpjūčio užsiregistravau forume) bet pagal jūsų linkus šitą Nicka užsidėjau 26d. Kaip šitai paaiškinsi???

Vėlgi, įsiskaityt į duodamą informaciją/duomenis reiktų.



Kas liečia Tavo ban, lai sprendžia prižiūrėtojai. Ką išsiaiškinau, tai:
• cheateris jungės per VPN iš rusų.
• Mantelio pastoviai jungiasi iš bitės mobilaus
• Projekte su bitės IP pasirodė nuo Liepos vidurio. Sprendžiant iš mažų valandų ant profilio, panašiai tuo metu arba susikūrė ACC, arba nusprendė žaist CSGO, neturiu deja daugiau laiko gilintis.
• Demo saugojami 3~ mėn. Dar turėtumėt rasti jeigu reikės toliau kapstytis apie jį.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kodėl tu meluoji, kad žiurėjau demo ir nieko blogo nemačiau? Aš sakiau, kad apsičytinęs durnelis esi ir gali nebesirodyt šitam serve.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 minutes prieš, falcON? said:

Aš peržiurėjau tavo demo ir buvau numetęs jį tickete, savo nuomonės dėl tavęs nekeičiu. 

Lol??? Kokiam tickete tame tickete datrolis buvo įmetęs ta foto kur matos Nickai ir ta pačia sekundę prabanino. Gali čia įmest ta demo?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

16 valandas prieš , falcON? said:

https://www19.zippyshare.com/v/jxVUa83z/file.html nežinau kam tau reikia, bet žiurėk.

Asmeniškai, nelabai matau kad čia būtų kažkur cheat pas mane.

Bet labai keista man, kodėl iš pat pradžių nepasakei kad aš cheat ir ban už cheat nesovei? I mean koks tikslas ieškot atskirai paskyru su VAC kurios būtų mano jeigu aš cheatinau????

O dėl ban čia kiek supratau galutinis sprendimas kad aš cheat????

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Papildomi 3 priziuretojai paziurejo demo, 2 mano kad esi wh, trecias nera 100% bet linksta taipogi ta linkme, kadangi netikrini kampu, zinai priesu pozicijas nors radare ju nera ar girdet neimanoma. Bausme lieka, bandyk laime kitur

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki, vienu žodžiu gavau baną nuo jūsų sistemos, ankščiau bano nesu turėjas, pas mane tvarkė internetą ir pakeitė IP adresą, po pakeitimo vos ne per visus projektus gavau banus vienas iš jų yra jūsų. Būtu malonu gauti unbaną.
https://steamcommunity.com/id/N00zcs

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/profiles/76561199026720101/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
Siandien awp only ip banas apie 14:00, 17:00 val 
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Nezinau
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?

Nieko neivyko tiesiog zaidziau ramiai sau ir banas ip pas mane dinaminis jam viskas ok

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest alle

• Your Steam profile url
https://steamcommunity.com/id/alletak/
• Time, map and server you were punished?
N/A
• Name of admin?
N/a
• Explain the situation, what happened, why did you recieve the punishment?

Well, one day was trying to play some surf, and message poped that my ip was banned, just in case my steam gets banned for 2 days. I waited theese 2 days, and now it still says im banned. Also my profile is private to avoid scammers, if you need to see my profile, let me know ill make it public.
 - PROOF - sorry, none.

  • Lovin' it2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Guest alle said:

• Your Steam profile url
https://steamcommunity.com/id/alletak/
• Time, map and server you were punished?
N/A
• Name of admin?
N/a
• Explain the situation, what happened, why did you recieve the punishment?

Well, one day was trying to play some surf, and message poped that my ip was banned, just in case my steam gets banned for 2 days. I waited theese 2 days, and now it still says im banned. Also my profile is private to avoid scammers, if you need to see my profile, let me know ill make it public.
 - PROOF - sorry, none.

  • Lovin' it2

Unbanned. Before connecting, turn off your router and leave it off for abt 10 mins(so your ip would change and you wouldn't get banned again).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2021-10-27 at 23:37, N00z said:

Sveiki, vienu žodžiu gavau baną nuo jūsų sistemos, ankščiau bano nesu turėjas, pas mane tvarkė internetą ir pakeitė IP adresą, po pakeitimo vos ne per visus projektus gavau banus vienas iš jų yra jūsų. Būtu malonu gauti unbaną.
https://steamcommunity.com/id/N00zcs

Atmesta, kreipkis i interneto tiekeja jei tokia nesamone ivyko ir paaiskink situacija. Mes neturime irankiu isitikint ar tai ka sakai yra tiesa.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2021-10-28 at 17:44, Reality said:

jeigu univero barako ip yra permabanintas, tai kaip prisijungt prie servo? ar gg jau?

Parasyk i pm ta barako ip, pasakysiu kuri paskyra yra uzbaninta ir idejas truputi laiko su draugais praeisi pro kambarius ir "draugiskai" issiaiskinsi kas uzdirbo bana, na ir issimusi ant unbano.

Dabar net jei patikeciau istorija, kur garantija kad atbaninus ip, cheatas nesugrys vel?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2021-10-30 at 00:59, Lukenzo123 said:

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/profiles/76561199026720101/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
Siandien awp only ip banas apie 14:00, 17:00 val 
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Nezinau
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?

Nieko neivyko tiesiog zaidziau ramiai sau ir banas ip pas mane dinaminis jam viskas ok

Kita kart discorde mums rasyk, ten ticketa sukursi, visi modai matys, cia mazai aktyvumo.  https://discord.gg/KfG77eH8

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...