Jump to content
Deivius1

Gavai bausmę? - Kaip užpildyti temą. (How to file a Complaint)

Recommended Posts

• Jūsų Nick ir jūsų nuorada Steam profilio. IDK https://steamcommunity.com/id/deiminatorius/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
- AWP serveryje ir man rodos  mapas pool day.
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?

• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę? 

Adminas galvojo kad naudoju wh ir net nepasidomejęs dejo permą baną. Iki dabar žaidžiau kitam projekte ir norėčiau sugrįžti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

• Your name/Profile url  
Answer https://steamcommunity.com/id/whexhoe/
• Time, map and server you were punished?   It was on
EU/LT] »1v1« Arena 128T #1| Vimo.LT   Server on 2020-12-17 23:39:44  I don't remember what map was it
• Name of admin? 
Answer " vice. "
• Explain the situation, what happened, why did you recieve the punishment?
Answer Ion really know I was just chilling in the 1v1 server casually playing there when i got the permanent ban with reason " 420 "

 - PROOF - If you have any, please, provide it here, that way we can sort the problems 10x faster than usual without any difficulties.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

43 minutes prieš, whex said:

• Your name/Profile url  
Answer https://steamcommunity.com/id/whexhoe/
• Time, map and server you were punished?   It was on
EU/LT] »1v1« Arena 128T #1| Vimo.LT   Server on 2020-12-17 23:39:44  I don't remember what map was it
• Name of admin? 
Answer " vice. "
• Explain the situation, what happened, why did you recieve the punishment?
Answer Ion really know I was just chilling in the 1v1 server casually playing there when i got the permanent ban with reason " 420 "

 - PROOF - If you have any, please, provide it here, that way we can sort the problems 10x faster than usual without any difficulties.

Unbanned 😉 Have fun!

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

• Your name/Profile url
- shill
https://steamcommunity.com/id/fimbultul/
• Time, map and server you were punished?
- Approx 04:45 30 december 2020. Server: EU/LT AWP Only 128T Vimo.LT. Map: awp lego 2 snow
• Name of admin?
- vandens talpykla
• Explain the situation, what happened, why did you recieve the punishment?
- Playing like normal. Guess I was too good or something? Recieved some hackusations of wallhack during my time playing this day. Never hacked. Still got banned for 100 minutes for wallhack? I would like to see this proof, because there is not any. If this is the way your server operates then I dont want to play on it. Admins should be able to prove someone is hacking. This account is OLD, had cs on it for like 12 years or something. Also played a lot on the server these last few weeks. Sometimes i do good, sometimes i do bad, just like everyone else. I was happy i found this server, as every other server with decent setup i could find was russian, and I prefer playing with europeans. I have been playing for years on danish/european awp servers, and I have recently come back to the gamemode after about a year break. I have 526 hours on csgo, 539 on css. I also have a 10 year badge on csgo. It is sad if I must quit this nice server for something so silly. I would like this ban removed and my name cleared.

 - PROOF - Don't know what proof I can give? But checking the demo for the game (if there is any) should clear me of any suspicion.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@shill we're looking into it.

We can't control every person that buys an Admin, but what we can do - punish them accordingly once they're reported.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Hello, @shill, I've reviewed the demo where u got banned for "wall". In the demo i saw nothing suspicious of you, the admin will be warned.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda). https://steamcommunity.com/profiles/76561199090800768/ • Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė? nezinau nes pabandziau prisijunkti ir neleido nes rode kad esu bane fy_pool_day_vim awp only serveris. • Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė? Nežinau. • Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę? nezinau bet rodo kad yra perma ban

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

• Jūsų Nick ir jūsų nuorada Steam profiliokawnn, kai gavau bausmę nickas buvo mxrt1nzz. https://steamcommunity.com/profiles/76561198396280378/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?  žaidžiau surf, mapo nepamenu.
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė? Nubaudė console
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę? Paprasčiausiai, ramiausiai surfinau keletą kartų pagerinau savo personal best ir kai jungė naują mapą išmetę bano lentelę.

 

image.png.7ee4f9ce393bac6353c062886f82b3f2.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Deivius1 Nu krč galiu pasakyt, kad neblogu fraudu užsiemat. Bana gavau literaliai už nieką  prieš daugiau nei savaite, o VAC'as ant to steamo kur nusiuntei gautas prieš 3 dienas..

Redaguota kawnn
.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

fraudu :DDD. Cheatai atsirade tavo kompe ir supuvusi tavo smegenine kuri jos ijunge yra fraudas. Banas lieka.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

tai kodėl jūs man atsiuntėt accounta ant kurio vacas buvo gautas prieš 3 dienas o ne prieš savaite kaip ir ant servo?

susimovėt bšk.

 

 

 

Redaguota kawnn

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tu gavai bana, nes nesugebejai pateikti main acc, buvai prisijunges su efilkcuf acc, kai taves prase adminas. Butum pateikes forume acc, butum gaves unbana. Po parasei tik po savaites, kodel? Kitas dalykas, po 5 dienu gavai VAC, idomu kodel, ar kartais nebus kad naudojai cheat'us? Tad sansai kad gausi unban yra labai mazi, jei net ne 0%.

O acc atsiustas tas nuo kurio ir gavai ip bana, kaip minejau priezastis "nepateike main acc".

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

https://steamcommunity. com/profiles/76561199134540034/

I got banned for wallhacking by ABC

My account might be lvl 3 but i don't think anyone spectated me for more than 10 seconds. So please spectate before you ban. I have no way of proving my innocence other than that. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

main`as jo vac`e, 2 dienu acc, kai priesininkas stovi pushina, nors saudo gerai nieko napasakysi.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Nepasimesk said:

@ABC Kada užbaninai ir koks map buvo?

Player video gamer
Steam ID STEAM_1:0:587137153
Steam3 ID [U:1:1174274306]
Steam Community 76561199134540034
Invoked on 2021-01-31 12:58:44
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason Wallhack
Banned from [EU/LT] »1v1« Arena 128T #1| Vimo.LT !ws !kni...
Total Bans No previous bans
Blocked (1)

video gamer

 

 

am_redline

Redaguota ABC

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/id/Danieliusmldc/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
2021-02-07 apie 01:00

Surf_Ski 2 ir bbc_mmc (Nezinau tiksliai kaip rasosi)

Serveryje - Training surf 
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Video matosi steam nickas

• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Pacioj pradzioj tesiog zaidziau ir adminas pradejo vadinti botu noobu ir duhu nekreipiau i tai demesio poto po 3 valandu jis atejo vel ir pradejo kibti prie manes pas mus buvo ilgas dialogis kuri filmavau 2 kartus dave mute pradzioj dave 20k minuciu (Neirasiau) atmutino ir poto vel uzmutino paciam gale izeidinejo nemutino zmogaus kuris mane chate izeidinejo free mute mute ne pagal paskirti galimai apgavinejo kad pazysta kureja serverio asmeniskai ir kad jam nieko nebus ir kad gali daryt ka nori grasino kad''asigaus mane nupjaus kiausus ikis i gerkle ir as uzdusiu'' labai prasyciau kad nubaustumete kaip imanoma daugiau nes labai daug nervu isnaudojau bendraujant su juo ir prasyciau nuimti mute ir gage.
ĮRODYMAI:

image_2021-02-07_021642.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jei nubausti mane, suprasiu. 

Jeigu ka tai buvo prikolas, bet  jei žmogus to nesupranta tai...

Bet Awae suprask, ateini į serverį ir pradedi mokyti gyvenimo? Tiesiog suprask, kad internete yra daugybė baiteriu, o tu pradedi verkti ir bazarinti blk. Tiesiog ramiai pasakyk arba iškart mesk į muta, bet aš suprantu, kad tu vis dar esi vaikas, kuris bando įrodyti savo teisę. Geriau eik susirasti draugų, nes gyvenime bus sunku ir pasakyk ačiū mamai. Tiesiog suprask tai ir priimk, kad tai tik žaidimas, o interneto bazaras yra beprasmis. Kai užaugsi, suprasi. Sėkmės tau gyvenime.<3

Jeigu ka buvau ne pačios geriausios būklės.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, -Awae said:

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/id/Danieliusmldc/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
2021-02-07 apie 01:00

Surf_Ski 2 ir bbc_mmc (Nezinau tiksliai kaip rasosi)

Serveryje - Training surf 
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Video matosi steam nickas

• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Pacioj pradzioj tesiog zaidziau ir adminas pradejo vadinti botu noobu ir duhu nekreipiau i tai demesio poto po 3 valandu jis atejo vel ir pradejo kibti prie manes pas mus buvo ilgas dialogis kuri filmavau 2 kartus dave mute pradzioj dave 20k minuciu (Neirasiau) atmutino ir poto vel uzmutino paciam gale izeidinejo nemutino zmogaus kuris mane chate izeidinejo free mute mute ne pagal paskirti galimai apgavinejo kad pazysta kureja serverio asmeniskai ir kad jam nieko nebus ir kad gali daryt ka nori grasino kad''asigaus mane nupjaus kiausus ikis i gerkle ir as uzdusiu'' labai prasyciau kad nubaustumete kaip imanoma daugiau nes labai daug nervu isnaudojau bendraujant su juo ir prasyciau nuimti mute ir gage.
ĮRODYMAI:

bandicam_2021-02-07_01-11-01-097.avi bandicam_2021-02-07_01-20-55-395.avi bandicam_2021-02-07_01-31-01-683.avi bandicam_2021-02-07_01-40-58-923.avi bandicam_2021-02-07_01-50-56-619.avi bandicam 2021-02-07 01-55-25-352.avi bandicam 2021-02-07 01-55-50-471.avi bandicam_2021-02-07_01-00-54-599.avi

image_2021-02-07_021642.png

Sveikas, @-Awae, bausmė nuiimta, o administratorius bus įspėtas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

18 hours ago, - K7 said:

Jei nubausti mane, suprasiu. 

Jeigu ka tai buvo prikolas, bet  jei žmogus to nesupranta tai...

Bet Awae suprask, ateini į serverį ir pradedi mokyti gyvenimo? Tiesiog suprask, kad internete yra daugybė baiteriu, o tu pradedi verkti ir bazarinti blk. Tiesiog ramiai pasakyk arba iškart mesk į muta, bet aš suprantu, kad tu vis dar esi vaikas, kuris bando įrodyti savo teisę. Geriau eik susirasti draugų, nes gyvenime bus sunku ir pasakyk ačiū mamai. Tiesiog suprask tai ir priimk, kad tai tik žaidimas, o interneto bazaras yra beprasmis. Kai užaugsi, suprasi. Sėkmės tau gyvenime.<3

Jeigu ka buvau ne pačios geriausios būklės.

Seni man vps pxj buvo kad tu kazka ten bazarinai as net nekelciau nieko i foruma bet tu man daviai mute tai ka man reikejo daryt? :DD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 9/11/2018 at 12:16 AM, Deivius1 said:

Heyo! Kiekvieną dieną vis daugiau ir daugiau temų išvystame apie gautas bausmes, tad ši tema skirta padėti lengviau išsiaiškinti situaciją, rasti palankų sprendimą ir kuo greičiau sugrįžti į pamėgtus Vimo.lt serverius. 
Temą parengė: DaTroller.

1. 95% atvejų dėl bausmės gavimo yra taisyklių nesilaikymas. 
Mūsų (prižiūrėtojų) darbas atminkite nėra nuteisti, nubausti ar kažkam sugadinti nuotaiką. 
Mes stengsimės civilizuotai išspręsti konfliktus be bausmių uždėjimo, bet jeigu nematysime kito varianto, bausmė bus uždėta.
Kad išvengti tokių nereikalingų konfliktų, patartina pasiskaityti taisykles, kurias rasite paspaudę čia arba nuorodoje http://vimo.lt/rules/

2. Ką daryti gavus bausmę?
I. Išlaukti. Visgi jeigu suprantate padarę klaidą, atbūnate savo bausmę ir žaidžiate toliau. 
II. Pirkti/Donate. Priklausomai nuo gautos bausmės, visada galite išsipirkti unban/unmute/ungag jei aukščiau išvardinti punktai nepadėjo.
Dėl salygų ir kainų kreipiates į savininka Bullzai;       Bullzai forumo profilis;    Bullzai steam profili rasite čia      Bullzai Discord: Bullzai#0652
III. Kurti forume temą. Jeigu manote, kad įvyko klaida arba kad gavote bausmę nuo piknaudžiaujančio administratoriaus, Temos sukūrimas forume geriausias tam sprendimas, bet apie teisingą temos pildymą informaciją rasite žemiau SVARBU

 

3. Buvai nubaustas, ivyko klaida, adminas abusiną? 
KAIP TEISINGAI UŽPILDYTI SKUNDO TEMĄ

1. Skundu skiltyje ( kuria rasi nuėjas čia ) Spaudi "NAUJA TEMA" ARBA RAŠAI ŠIOS TEMOS KOMENTAROSE
2.
Užpildai šia informaciją:

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/profiles/76561198996614769/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
Šiandien apie 14:40
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Moizy
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?

Taip tai nuvyko jail breake man yra problemos su kompiuteriu ir dažnai užstringa kraudamas į vimo cs go serverius ir gal aš pastoviu afk ten kažkiek bet tia nereiškia kad reikia mane bannint ir kaltinit kad aš ""specialiai atėjau pasikelt valandų būdamas afk jail breake "" niekad tokio dalyko nebuvo  vietoj to kad palauktu kola man užkraus kompas galėtų permest į kalinius ne tai man dėjo iš visų vimo cs go serverių banna ir dar be to aš labai susinervavau kad dar jis parasė kad ""aš taip dariau spicialiai ""  tam kad keltis valandas aš ateinu i vimo servus ne valandas keltis o gerai praleisti laiką. O jei reikės galėsiu privačiai atsiųsti kaip man krauna į jb. tikiuosi kad moizy gaus savo nupelnytą nuobaudą. 

Įrodymai:
 

 

 

PVZ: 

  Reveal hidden contents

 

image.thumb.png.bae6891fb68b1da50d8853c9482d39d5.png

 

image.thumb.png.8deda76a11c14a90d62bbf5b8a1dac16.png

 

 

 

 

Redaguota sasyska
Pridėti įrodymai kad man ilgai krauna ir dar tik užkrovus stringa

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...