Jump to content
Deivius1

Gavai bausmę? - Kaip užpildyti temą. (How to file a Complaint)

Recommended Posts

20 valandas prieš , Guest Cyprix said:

Nematei jo tokio, nes kai kitu adminu nera zmones kitaip elgiasi. Nebandyk sakyt, kad taip nera, nes mes puikiai zinom kas dedasi kai adminai yra ir kai ju nera.

Bet iš tiesų. Gavai Unban, po mėn. vėl gavai ban, ir tada po dviejų mėn. skundą rašai? 

suspicious step brothers GIF

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest Cyprix
30 minutes prieš, Bullzai said:

Bet iš tiesų. Gavai Unban, po mėn. vėl gavai ban, ir tada po dviejų mėn. skundą rašai? 

suspicious step brothers GIF

As nelabai suprantu ar Bullzai skaitei mano pati pirma posta? Aiskiai parasyta mano pirmam poste kodel as rasau tik po 2 menesiu. Po unbano praejo menesis, nes tik tada suzinojau, kad jus tokia dovana kaledine daret is cs draugu. Suzinojes tai apsilankiau mg serveryje, nes ten daugiausiai zaizdavau pries savo bana ir tuomet sutikau jeebi. Kas toliau ivyko as jau parases pries tai esanciame poste. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Guest Cyprix said:

Ip kito serverio numetima i chata 

Nera imanoma suzinot dabar tiesos nes nei jeebis nei demo nebeegzistoja. Jeigu butu pirmasis ban toks o ne antras, dar benefit of a doubt panaudotume ir duotume sansa. dabar kiek kieblesne situacija.

Jei spec admin 2 menesiam isigytum, patikeciau ir duociau unban, visgi privilegiju prarast nenoretum tai butume uztikrinti kad nesamoniu nebedarytum, kitu ip nebemetytum :).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest Cyprix
20 minutes prieš, Deivius1 said:

Nera imanoma suzinot dabar tiesos nes nei jeebis nei demo nebeegzistoja. Jeigu butu pirmasis ban toks o ne antras, dar benefit of a doubt panaudotume ir duotume sansa. dabar kiek kieblesne situacija.

Jei spec admin 2 menesiam isigytum, patikeciau ir duociau unban, visgi privilegiju prarast nenoretum tai butume uztikrinti kad nesamoniu nebedarytum, kitu ip nebemetytum :).

Nu jei taip tvarkomasi su problemom, tai nematau prasmes investuot i si projekta. Gero vakaro

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
41 minutes ago, Guest Cyprix said:

Nu jei taip tvarkomasi su problemom, tai nematau prasmes investuot i si projekta. Gero vakaro

Sekmes reklamuotojau

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - Mynde https://steamcommunity.com/profiles/76561198844345820/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? -04-03 Pool day, AWP
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - Kingspaw
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - pamatęs ji šoviau ir nubėgau pasislėpt ir šoviau per siena ir nušoviau, ir po keliu min banas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Mynde said:

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - Mynde https://steamcommunity.com/profiles/76561198844345820/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? -04-03 Pool day, AWP
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - Kingspaw
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - pamatęs ji šoviau ir nubėgau pasislėpt ir šoviau per siena ir nušoviau, ir po keliu min banas

Pasižiurėsiu demo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Mynde said:

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - Mynde https://steamcommunity.com/profiles/76561198844345820/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? -04-03 Pool day, AWP
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - Kingspaw
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - pamatęs ji šoviau ir nubėgau pasislėpt ir šoviau per siena ir nušoviau, ir po keliu min banas

Pažiurėjau demo, lempas kažkokias belekur šaudai, bet wh nemačiau. unbanned.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - Špuokas  https://steamcommunity.com/profiles/76561198372259293/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? - Nebuvau serveryje 
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - tikriausiai auto
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - Diena zaidziau serveryje viskas buvo ok, prisijungiau vakare ir ziuriu turiu bana uz dublicate account

Screenshot (467).png

Komentaras 2020-04-14 221507.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Špuokas Sveikas. Bausme gavai nuo sistemos, kuri vakar buvo sutvarkyta prabanint visus kurie naudoja kitas paskyras, kurie jau pas mus yra anksciau bausti.

Turi bana nes cheatinai ant siu paskyru: 
https://steamcommunity.com/profiles/76561199040102137
https://steamcommunity.com/profiles/76561198995386140

Musu policy yra kad zaidejas cheatindamas ir gadindamas visa zaidima, NEGALI ir taipogi NETURETU tureti galimybes sugryzti i serverius su nauja paskyra ir zaisti lyg niekur nieko.
Gerbiame istikimus zaidejus projekte, taipogi saugome zaidima nuo tokiu kaip jus, kurie jaucia napaleono kompleksa ir privalo naudoti cheatus kad jaustusi pilnaverciai.
Tikiuos i jusu klausimus atsakiau, dabar lauksim zinuciu kaip cheatino draugas arba brolis. 

Jeigu gailites ir norite bandyti tartis del unbano, visda galite parasyt atsiprasymo tema, pripazint ka naudojate ir bandysim pasiulyt ko patogesni varianta kad galetumete ko greiciau sugryzti i projekta, tiek nuo manes.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - skechers. https://steamcommunity.com/profiles/76561198382285934
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? - Laiko tikslaus neatsimenu, surf ski 2, Classic surfe
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - Tigre
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - Paklausiau chate kada tigre iseis is vimo, jos draugas (neatsimenu kuris cia) mane free kickino, atejau gavau mute, tada uzsidejau ant knife name tag'a su pi*k na*ui ar kazkas tokio ir gavau 10 dienu bana, dalyko kaip duplicate nezinojau, jungiaus per kita account ir gavau del to duplicate account bana.

Redaguota lil glxck
  • Kek 1
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, lil glxck said:

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - skechers. https://steamcommunity.com/profiles/76561198382285934
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? - Laiko tikslaus neatsimenu, surf ski 2, Classic surfe
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - Tigre
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - Paklausiau chate kada tigre iseis is vimo, jos draugas (neatsimenu kuris cia) mane free kickino, atejau gavau mute, tada uzsidejau ant knife name tag'a su pi*k na*ui ar kazkas tokio ir gavau 10 dienu bana, dalyko kaip duplicate nezinojau, jungiaus per kita account ir gavau del to duplicate account bana.

Tu gavai dublicate bana todel,nes ant to acc kur gavai 10 dienų bana išėjai ir arejai su nauju acc ir banas uzsidejo nes esi banintas 10dienų

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

23 valandas prieš , lil glxck said:

 

Na jau čia tik tavo atsakomybė, kad gavęs 10d baną sugalvojai tą pačią dieną prisijungt per alt. Pats kaltas, kad prasitęsė, tad banas nebus nuimtas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nick: Vong (tuo metu buvo StorasRuko) Linkas I profili:https://steamcommunity.com/profiles/76561199049726753/ 

On 2018-09-11 at 00:16, Deivius1 said:

Heyo! Kiekvieną dieną vis daugiau ir daugiau temų išvystame apie gautas bausmes, tad ši tema skirta padėti lengviau išsiaiškinti situacija, rasti palankų sprendima ir ko greičiau sugryžti į pamėgtus Vimo.lt serverius
Tema parenge: DaTroller.

1. 95% atvejų dėl bausmės gavimo yra taisyklių nesilaikymas. Mūsų (prižiūrėtojų) darbas atminkite nėra nuteisti, nubausti ar kažkam sugadinti nuotaiką uždėjus nereikalingą bausme. Mes stengsimes civilizuotai išspresti konfliktus be bausmių uždėjimo, bet jeigu nematysime kito varianto, bausmė bus uždėta.
Kad išvengti tokių nereikalingų konfliktų, patartina pasiskaityti taisykles kurias rasite paspaude cia arba linke žemiau.
http://vimo.lt/rules/

2. Ka daryti gavus bausme?

I. Islaukti. Visgi jeigu suprantate padare klaidą, atbūnate savo bausme ir žaidžiate toliau. 
II. Kurti forume tema. Jeigu manote kad ivyko klaida arba kad gavote bausme nuo piknaudžiaujančio administratoriaus, Temos sukurimas forume geriausias tam sprendimas, bet apie teisinga temos pildima, truputi veliau.
III. Pirkti/Donate. Priklausomai nuo gautos bausmės, visada galite išsipirkti unban/unmute/ungag jei aukščiau išvardinti punktai nepadėjo.

Dėl salygų ir kainų kreipiates į savininka Bullzai
Jo forumo profili rasite čia

Jo steam profili rasite čia 

3. Buvai nubaustas bereikalingai/Ivyko klaida?
Visi, net kruopščiai atrinkti prižiūrėtojai kažkada gi daro klaidu, visgi esame žmones. Tad jeigu manote kad gavote bausme už nieką, ar ivyko kokia klaida (nubaude ne tą žaidėją kurį reikejo o jus) na ar matote Admina piknaudžiaujanti savo privilegijomis, kurkit sitoje skiltyje (complaints) nauja Tema ir joje palikite informacija kaip:
*SABLONAS*
Jusu Nick bei nuorada į steam profili -
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? -
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) -
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? -

- IRODYMAI - 
Jeigu turite butinai jos pateikite, taip konflikta bei iskilusias problemas issprestume 10x greiciau ir be papildomu rupesciu.
*SABLONAS*

Prižiurėtojai ir savininkas apibendrinę visus surinktus irodymus ir visų pusiu nuomones, per kelias dienas priims sprendimą ir duos žinoti kaip ką nusprendė.
Kolkas tiek iš manes. Laikykites taisyklių ir pirkite VIP.

 

ENGLISH VERSION:

If you believe to be punished for no reason or by mistake, or just see an administrator abusing his powers, fill the post or just create another post yourself with information like:
Your name/Profile url -
Time, map and server you were punished? -
Name of admin? -
Explain the situation, what happened, why did you recieve the punishment? -

 - PROOF -
If you have any, please, provide it here, that way we can sort the problems 10x faster than usual without any difficulties.

Nick: Vong (tuo metu buvo StorasRuko) linkas I profili ;https://steamcommunity.com/profiles/76561199049726753/ nubaustas buvau 2020-04-22, mapo nezinau, nubaude Jailbreak serveryje nubaude jei neklystu storas atletas. As buvau nubaustas del bhop scripto bet as ji buvau i junges per free day todel netrugdziau nei pareigunams nei teroristams , kai administratorius parase man ji isjungti as be jokiu diskusiju ar gincu isjungiau bhop scripta ir zaidziau toliau (as ji buvau pajunges tik viena karta) As gailiuosi , jei mane atblokuos ir tikrai daugiau nebenaudosiu jokiu cheat programu .

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Vong said:

Nick: Vong (tuo metu buvo StorasRuko) Linkas I profili:https://steamcommunity.com/profiles/76561199049726753/ 

Nick: Vong (tuo metu buvo StorasRuko) linkas I profili ;https://steamcommunity.com/profiles/76561199049726753/ nubaustas buvau 2020-04-22, mapo nezinau, nubaude Jailbreak serveryje nubaude jei neklystu storas atletas. As buvau nubaustas del bhop scripto bet as ji buvau i junges per free day todel netrugdziau nei pareigunams nei teroristams , kai administratorius parase man ji isjungti as be jokiu diskusiju ar gincu isjungiau bhop scripta ir zaidziau toliau (as ji buvau pajunges tik viena karta) As gailiuosi , jei mane atblokuos ir tikrai daugiau nebenaudosiu jokiu cheat programu .

Tu supranti kad bhop scriptas priskiriamas prie cheatu nes tai pranasuma suteikianti programa? Tu negali ijungt speed hacko arba spin hacko per free diena ir galvot "va as niekam netrugdau". 
Zmogau... seriously xD?... As neturiu ka pasakyt.

Ka kiti mano? @DCRE @leftas @Kingspaw @Bullzai sumazint bausme is permament uz bhopa? I guess jei logiskai mastyt, geriau sitas sh nei koks aimas ar wh cheatai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Deivius1 said:

Tu supranti kad bhop scriptas priskiriamas prie cheatu nes tai pranasuma suteikianti programa? Tu negali ijungt speed hacko arba spin hacko per free diena ir galvot "va as niekam netrugdau". 
Zmogau... seriously xD?... As neturiu ka pasakyt.

Ka kiti mano? @DCRE @leftas @Kingspaw @Bullzai sumazint bausme is permament uz bhopa? I guess jei logiskai mastyt, geriau sitas sh nei koks aimas ar wh cheatai.

Gi netycia taip gavosi. Nesu nieko blogo padares serveryje manau kad tikrai tureciau gauti proga pasitaisyti gi nieko blogo nepadariau...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Vong said:

Gi netycia taip gavosi. Nesu nieko blogo padares serveryje manau kad tikrai tureciau gauti proga pasitaisyti gi nieko blogo nepadariau...

Nuspres vyriausi priziuretojai del sio atvejo. Ne mano vieno zodis cia reikalingas. Kantrybes

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 minutes prieš, Deivius1 said:

Tu supranti kad bhop scriptas priskiriamas prie cheatu nes tai pranasuma suteikianti programa? Tu negali ijungt speed hacko arba spin hacko per free diena ir galvot "va as niekam netrugdau". 
Zmogau... seriously xD?... As neturiu ka pasakyt.

Ka kiti mano? @DCRE @leftas @Kingspaw @Bullzai sumazint bausme is permament uz bhopa? I guess jei logiskai mastyt, geriau sitas sh nei koks aimas ar wh cheatai.

Kadangi aš esu skeptiškai nusiteikus prieš bet kokias palengvinančias programas, tai mano manymu, bet kuriuo atveju bausmė privalo būti. Na, bet jei pažadės daugiau nejungti, tai galima iki kokios savaitės sumažinti 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, DCRE said:

Kadangi aš esu skeptiškai nusiteikus prieš bet kokias palengvinančias programas, tai mano manymu, bet kuriuo atveju bausmė privalo būti. Na, bet jei pažadės daugiau nejungti, tai galima iki kokios savaitės sumažinti 

faktas kad pazadu 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - Kazimieras Steponas Šaulys https://steamcommunity.com/profiles/76561198404421496/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? - Praeitos savaitės pabaigoje, greičiausiai minecraft buvo. 1v1 arena
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - Nežinau
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - Neturiu žalio supratimo, ban liste taip pat info nesugebėjau rasti.

Redaguota Kazimieras Steponas Šaulys

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - SILVER shovel https://steamcommunity.com/profiles/76561198353274232/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? - 2020-04-29 AWP mape. fy_pool_day
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - pawel
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - žinant, kad šis mapas kiauras, kartais bandžiau wallbangint ir pavyko, insta perma banas už wh. Keleta kartu pataikiau hs, net ne per siena.

Redaguota SILVER shovel

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, SILVER shovel said:

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - SILVER shovel https://steamcommunity.com/profiles/76561198353274232/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? - 2020-04-29 AWP mape. fy_pool_day
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - pawel
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - žinant, kad šis mapas kiauras, kartais bandžiau wallbangint ir pavyko, insta perma banas už wh. Keleta kartu pataikiau hs, net ne per siena.

Demo peržiūrėjau, cheats nemačiau gausi unban. Soriuks, kad teko pasedėt bane pora h 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest Nojka

 Gavau ban. uz accountu dublikavima, net nesuprantu ka jus turejot omenyje acc dublikavimas, kaip losiau ant savo main taip ir losiu. buvau isbanintas is vimo no jail training surf, pakeliau nemaza ranga ir valandu,.tikrai llinksma lost, labai prasau unbano

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
7 minutes prieš, Guest Nojka said:

 Gavau ban. uz accountu dublikavima, net nesuprantu ka jus turejot omenyje acc dublikavimas, kaip losiau ant savo main taip ir losiu. buvau isbanintas is vimo no jail training surf, pakeliau nemaza ranga ir valandu,.tikrai llinksma lost, labai prasau unbano

Accounto su vardu "uz accountu dublikavima" neradau, o speliuoti kas tu nesiruosiu. sekmes.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest Free ban

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - Apapkinsas https://steamcommunity.com/profiles/76561198850201883/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? -05-01 Pool day, AWP
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - Nebeprisimenu nekreipiau dėmesio.
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - Top fraginau buvau top 1. Ir tada pabandžiau wallbangint visai neblogai ejosi. Ir gavau bana savaitei už wallhacką nors nieko nenaudoju. [ Manatrodo turėtų dėti visam laikui už wallhacka bana o čia dėjo tik savaitei. ] Taisyklių spec adminas nepasiskaitė.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...