Jump to content
erikasruks

FREE MUTE, ADMIN ABUSE

Recommended Posts

Sveiki, aš Vimo.lt no-jail respawn surf serveryje gavau mute už muzikos leidimą nuo admin manjana.  Tuo metu buvo tarp 6-4 prisijungusių žaidėjų. Pagal taisykles, galima tik mutę dėti dėl muzikos leidimo, kai būna 15 ir daugiau žaidėju, o tuo metu buvo mažiau,  taigi aš gavau free baną. Net nebuvo nusiskundimų iš žaidėjų, kai leidau muzika, jiems net patiko. Iš pradžių Manjana uždėjo man Permanent mute, aš jo paklausiau, ar tu suvoki ką tu darai, ar gerai matai. Tas vėl uždėjo man permanent mute, kad parodytu kad mato, ir pasakė kad žino. Po to aš jam pasakiau, kad parašysiu skundimą, tai jis man pakeitė mutę laika į trumpesnį (nežinau tikslo laiko) ir atmazino, kad jis netyčia kažka paspaudė kad perma mute gavau :D

Mute gavau 2018-09-06 apie 23:15 nuo admin Manjana. Tuo metu serveryje buvo tarp 5-3 žaidėju prisijungę.

Nespėjau jo steam profilio ID pažiūrėti, bet turi matytis kas davė man mute (nickas Manjana).

Mano steam profile: https://steamcommunity.com/profiles/76561198343943779/

mano nick'as: DontReadThis (neseniai pasikeičiau nick'ą)

Jis manęs net neatsiprašė,  sakė net kelti nusiskundimą, ir kad jam px ant to admin'o statuso. Už tokius poelgius turi būti gauta atitinkama bausmė. Serveriui nereikia turėti admin'u, kurie mutina be priežasties ir po to grasina, kai pasakai, kad duoda free mute.

Redaguota erikasruks
Pranešimas dėl pakeisto mano nick'o

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...