Jump to content
Kernius

Admin taisyklių nesilaikymas

Recommended Posts

Sveiki tai Dziga gauna nemokama admina ir taip juo naudojasi, kanivukui nėra 15 metų, Užmutino ji 30min kitas adminas po keliu min atėjo dziga pradėjo jie ten abu kad daugiau neatmutins ir pnš kaip lošdavau tai buvo vadinama naudojimasis privilegijomis, greitu metu aš pasimsiu admina ir Visas šitas su rasėm servas bus sutvarkytas ir kalbės tik turintys 15 Metų, Geros Dienos20180829162323_1.thumb.jpg.8348581c41d1df1f595cefe85ffab898.jpg20180829163157_1.thumb.jpg.9bf92778bcb2619e1cc8daac1ac52b63.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pas pati balsas nekazka. O taisykles paskaityk. Iskarto negalima mutint,o jei zmoniskai kalba, tai nera ir problemu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

18 valandas prieš , Sparta* said:

Pas pati balsas nekazka. O taisykles paskaityk. Iskarto negalima mutint,o jei zmoniskai kalba, tai nera ir problemu

Žmogiškai kalba? Cypauja leidžia dainas įspėjimus davė prieš mute pats sergu šiuo metu balsas neįspūdingas tad tu man nešokinėk, geros dienos

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Kernius said:

Žmogiškai kalba? Cypauja leidžia dainas įspėjimus davė prieš mute pats sergu šiuo metu balsas neįspūdingas tad tu man nešokinėk, geros dienos

Huh, Serveryje yra daug tokiu zmoniu kurie neturi 15 bet visteik kalba. Jie patys dazniausiai paklausia ar gali kalbeti/niekam neturgdys del ju balso. Bet ir kaip pats zinau nesi labai draugiskas, visus kas tau nepatinka vadini 'SNARGLIAIS' Ir be to keikiesi. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2018-09-04 at 15:56, TvG^ said:

Huh, Serveryje yra daug tokiu zmoniu kurie neturi 15 bet visteik kalba. Jie patys dazniausiai paklausia ar gali kalbeti/niekam neturgdys del ju balso. Bet ir kaip pats zinau nesi labai draugiskas, visus kas tau nepatinka vadini 'SNARGLIAIS' Ir be to keikiesi. 

Kaip keikiuosi visada paprašau kad uždėtu mute daugiau problemų nebūna serveris tam padarytas 15m ne taip kaip tau abu sėdit it bazarinat ir nieko neklausiat ar galit kalbėt ikyriai cypaujat paklaustumėt išvis nieko nesakyčiau bet dbr dar tu man forume šokinėji 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...