Jump to content
BigLukas

Pranešu apie mustanga

Recommended Posts

Sveiki kagi nusipirkau admina gan galim sakyt pigiai ir jis zdz sutikes laukiau kol jis is darbo grys gryzes is darbo jis apgavo mane kad nupirko ir piso block jai reikia ss Mano fb yra

Luk Az foto xxxtec

Nes cia man kažkodėl neina kelti nuotrauku tai va

Aciu :)

  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Visiškai apie situaciją nieko nesupratau. Nei kas turėjo būt, nei kodėl turėjo būt. Jei nori pagalbos, nuosekliai ir detaliai papasakok situaciją.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes prieš, Bullzai said:

Visiškai apie situaciją nieko nesupratau. Nei kas turėjo būt, nei kodėl turėjo būt. Jei nori pagalbos, nuosekliai ir detaliai papasakok situaciją.

Kiek žinau, Mustangas perka žaidėjams paslaugas mūsų serveryje už skinus. Jam paduodi skinus, jis nuperka adminą, kaip bebūtų gaila, mes čia niekuo padėti negalime, jeigu ir apgavo.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

* Jeigu norite atsiskaityti Steam daiktais - susisiekite su Administracija - Puslapio apačioje yra "Susisiekite Su Mumis". Arba pasiūlykite man Trade Offer - Bullzai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Keisčiausia tai, kad čia gaunasi kaip scam, visur kitur tokius blokuoja, o čia žiūriu nesvarbu, tai norit pasakyt galima scamint pas jumis, ir niekas nebus nubaustas? 

Igni, jei pateiktų įrodymus kad tikrai apscamino, ką tu darytum? 

Aš tai asmeniškai blokuociau jo interneto ip kad daugiau niekada negalėtų prisijungti ne tik prie serveriu, bet ir forumo. 

O pagal jus, tai tegul toliau jis siaučia scamindamas 😂 

Biski graudu . :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nieks daugiau nekaltas nei tu, kad tave apscamino. Mustang nėra susijęs su vimo.lt ir pats TU pasitikėjai juo ir patradinai skinus. Nieks is vimo nieko negali padaryt. Šaunu, kad pranešei, kad taip mustangas elgiasi, bet skinu problemą tu pats pasidarei.

P.s. Galėjai skinus bullzai patradadint nes lygiai taip pat veikia tik bullzai yra savininkas šito serverių tinklo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Bullzai said:

Kai pamatysiu įrodymus forume, išbaninsiu, kol kas mano rankos surištos.

Jis pats gyrėsi, kad nuscam'ino paklausk: SaiRon, Klebono, BabaYaga.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 hours ago, Bullzai said:

Kai pamatysiu įrodymus forume, išbaninsiu, kol kas mano rankos surištos.

Irdm yra turiu tik i discord adba fb siust galiu cia neina ;)

Discord Lukas#4101

Fb Luk az

Redaguota BigLukas
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Bullzajau jis apsimetineja kai scamina per gr grupes kad tipo vimo.lt yra jo srw ir jo projectas yra zmogelis kuris gavo nuo jo scam ant 25e ir sake kad jis savininkas vimo.lt ss irg yra

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jeigu pateiksite irodymus ir man, galesiu drasiai ir bachuru projekte prabaninti. Pas mus scammeris = Cheateris = Siuksle. Nei vienu is siu mums projekte nereik ir atsikratome zaibo greiciu, zinoma irodymai ir argumentai rimti reikalingi pirmiausia :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

21 minutes ago, Deivius1 said:

Jeigu pateiksite irodymus ir man, galesiu drasiai ir bachuru projekte prabaninti. Pas mus scammeris = Cheateris = Siuksle. Nei vienu is siu mums projekte nereik ir atsikratome zaibo greiciu, zinoma irodymai ir argumentai rimti reikalingi pirmiausia :)

Fb Luk az

Discord Lukas#4101

Numesiu ss pridek arba dc arba fb cia irdm neina imest kazkodel

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Okay gal neismeiziam srw jau ilgoka laika nebuvau kiek siandien buvau atejas is serverio zmoniu isgirdau kad as kazka apscaminau prima man parase i stam ors panda paziuret foruma ir serverio zmoniu pasokojimu supratau kad kazkas mano nick naudojas ir apscamino biglukas. Ir tegu numeta ka jis ten susirasinejo. Nes as pats db nieko nesuprates likau. Ka supratau kad kazkas naudojos mano vardu ir per zaidima Growtopia beroc nunese kazkoki acc. Tai viskas ka zinau.

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ir like db ateini i srw ir  visi stumia ant taves kad tu kazka nuscaminai. Jiai reikia visus paskutinius trade galiu numesti kad nieko nei ka nescaminau tas pats su fb galiu last chatus numesti visko ko reikes.

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Galvojau, kad nesikišiu, bet LABAI nemėgstu kai žmonės meluoja. Pries kokį mėnesį bent jau vieną su vipu buvai tikrai apscaminęs. Pats tada buvau serveryje paprašei dar, kad kitas žmogus tau surastų ,,pirkėjų" skinus tau davė, o pats išėjai jam nenupirkęs. Tai va kitam kartui žinokime, kad melas iškas tik didesnę duobę.:):)

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pom kad mes prikolinom. Ir niekas nieko nepardave sakau jiai reikia galiu atisust paskutinis chatus trades paskutnius viska ko reikia.

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Keistas prikolas kai jis po to savaite tavęs klausinėjo kada gaus iš tavęs savo vipą.

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Numesk ta zmogu kuris tai rase ka tu dabar sakai. :)

O del Bigluko viska pasakiau jiai reikes bullzai galesiu ko reikes Atsiusti. 

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Lygtais as prisiminčiau vardus žmonių kuriuos mačiau tris, keturis kartus. Ne vienas žmogus matė tą įvyki. Gal pamatys temą ir turės įrodymu. Tereikia džiaugtis, kad visi tie pirkimai iš kitų nėra apibrėžta liniją. Vistiek manau, kad atsiras tas ar kitas žmogus kurį apscaminai, tada bus per vėlu mėginti išsisukti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

tik jau nereikia, kazkada ir su mano nicku bandei kazka apipist, bet kai ipisau bana, iskart pasikeite norai, jeigu jau suki varkes, tai judek sazininingai, o ne kas antra apipisk, o su tomo situacija tai ir as tada buvau on

  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...