Jump to content
It's a wonderful life, sunshine

unban , ty

Recommended Posts

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
Steam Community :: -Anti
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
Nezinau
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Nežinau.
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
same kaip ir praita kart, banned nes ant ip kazkoks kitas acc uzbanintas

ĮRODYMAI:

Redaguota It's a wonderful life, sunshine

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Keisk tiekeja ar kazka nes si paskyra https://steamcommunity.com/profiles/76561198984538238

vis dar uzbaninta ir vis dar turi TAVO IP ADRESA, kas irodo kad tai arba asmuo kuri zinai arba koks kaimynas kur naudojate bendra neta. Arba aiskinkites su interneto tiekejais kodel jum dviem nepazystamiems dave ta pati ip adresa kuri abu VIENU METU TURITE, kas nelegalu, nebent tai butu viesa vieta, barakas, sharintas netas etc...

Proof: bande jungtis 2021-11-21  vis dar turedamas ta pati ip adresa kaip ir tu. Tavo bana nuemu, bet jei su to paciu ip jungsies, jis vel uzsides. sekmes.
image.png.e80b6e7431447d5176fe91686fbe4673.png

 

ir kaip ir minejau jei nori greito atsakymo, tam naudojamas discordas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tikrai nepamenu, už ką banas, bet jei perm banas reiškiasi arba reklama, arba čytai 🙂 Ta tiek

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

18 valandas prieš , It's a wonderful life, sunshine said:

o gal butu imanoma kazkaip ta steam id tiesiog palikti uzbaninta, kad as galeciau jungtis i serva, arba mano steam id padaryt, kad jungtis galeciau?

Nah, tada tas benkartas gales su kitom paskyrom jungtis. Kiek asmenu ten kur gyveni sio metu naudoja tavo neta? Ar cia barako netas? Gi neturetu but sunku issiaiskint ir surist galus kas jis toks. Nes gi du skirtingi asmenys skirtingose vietose negali turet to paties ip adreso. Tai turi buti sharintas ip

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

hmmmm, del intiko tai nei kart nesidomejau, bet lyg ir esu girdejes, kad sharintas

kalbant apie ta zmogu, tai nei jis matau, kad vac butu gaves nei ka, tai jei nera pagrindo jo laikyt uzbaninnto, tiesiog unbann or smth idk,

kalbant apie steam id, tai gal galima padaryt, kad mano id butu tiesiog exception padarytas jungtis? ar tokiu bairiu nera csgo.

Jei nepaeis tai nepaeis, teks nezaist 😄 ka jau padarysi.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš pamenu už ką tas ban. Jei nuo 2020 dar tas pats IP išsilaikė, tikrai ban nedings ir jokių ID į whitelist nedėsiu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , Bullzai said:

Aš pamenu už ką tas ban. Jei nuo 2020 dar tas pats IP išsilaikė, tikrai ban nedings ir jokių ID į whitelist nedėsiu.

as si zmogu kuris kuria tema pazystu, irl irgi esu sutikes. Zinau kad jis nera TAS asmuo kuris banintas. Aplinkybiu nezinau kodel jis ar kartu gyvena ar mokosi kad naudoja ta pati ip adresa, bet nera same person.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Remiuosi savo nuoziura, nuemu ip bana, tikekimes nepasigailesiu. Jei kiltu problemu vel, i discorda.
Gero zaidimo. 

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...