Jump to content
Emilis :DD

Neiteisetas banas.

Recommended Posts

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda)https://steamcommunity.com/profiles/76561199207827409/

• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė? Siandien. Awp serveryje

Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?  Taigi, viskas prasidejo taip, kad prisijunge kazkoks tas jusu adminas (kuris net nenusipelne admino vardo) "falkonas" ir is lempos isove bana visam gyvenimui, kad ale nepateikiau savo main accounto (kurio as neturiu, nes kazkada pries kokius 2 metus pardaviau ji) tai jis net nieko nesakes piso bana. Tai va 🙂 vaikinai darykit isvadas su tokiais adminais, kurie is lempos pisa bana ir jauciasi teisus, kad baudzia saziningai zmones. Tikiuosi jus i tai atsizvelgsit, kadangi tai negali vykti, tai mazina jusu serverio populiacija, bei augima, kuris manau jum tikrai yra svarbus :). Realiai man nera skirtumo ar jus atbaninsit mane ar neatbaninsit, tik kita karta pagalvokit gerai kokiais zmonemis galite pasitiketi. Sekmes. 😉

ĮRODYMAI: Visi irodymai "falkono" smegenyse.

 

Redaguota Emilis :DD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš akmens į admino daržą nemesčiau, nes kiekvienas bičas su nauju acc, kuris gerai pašaudo kelia įtarimą. Galbūt main'as VAC'intas ir visos kitos priežastys. Kai nekoreliuoja pražaistos valandos su skill'u, daug ką galima pagalvoti. Kas antras įtartinas play'eris "pardavęs" savo seną account'ą, o giliau pasikrapščius randama, kad "parduotas" account'as  turi VAC ban. Tai, Emili, siūlyčiau pasižiūrėt į tai ir iš kitos perspektyvos.

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na as nemetu akmens i jo darza, bet tai nesazininga. Tu pats man idomu, ka darytum tokioje situacijoje. As cia nekapstysiu vimo darzo, bet tai nemanau, kad yra normalu. As po beveik 2 metu pertraukos gryzes turiu dar atsiminti savo seniai parduota accounta? Man neidomu, ka tas zmogus daro su to accountu ir tikrai nebandysiu atkapstyti to accounto. Tiesiog man neidomu, tegu palieka ta bana (kuris isvis uz nieka), bet tai nesazininga nonprime atzvilgiu. Jei taip jau kelia itarima, kad esu baisulinis cheateris, tai galima susiskambinti per discorda ir galiu parodyti tuos visus savo "cheatus" cs'o. 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Taves gi net ban reasone paprase main paskyra pateikt o ne tema sukurt kur verki prirases 20 eiluciu teksta. Iki siol to nepadariai ir nematome tavo stebuklingo "parduoto" accounto.

Jei nenori cia, gali asmeniskai i pm numesti visus pardavimo irodymus (gauta suma, kuri atitiktu chat pokalbius ir data, na bei zinoma steam paskyros nuoroda). Jei visa tai "dingo" ar "aj cia keli metai praejo, neieskosiu" tada tokiu atveju bausme lieka.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

😄 ziuriu cia ziauri administracija, stumiat nenormalei bahuriukai. Man pajebat nieko as nesiuntinesiu nieko nesibylinesiu tik tiek, kad cia kuo toliau tuo labiau nesamoningesnes taisykles izvelgiu. Pavyzdziui dabar nusiperku prime tai ane visiem jau px pasidaro nebereikia maino? Idomios cia pas jus taisykles 😄 dar tokiu nesamoniu gyvenime nemates. As cia ziuriu esu baisiausias cheateris, kad nepateikiu maino. Tai nx isviso baninkit visus nonprimus ir padarykit normalu only prime serva. Cia suda malat ir tiek.

  • Kek 2
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , Emilis :DD said:

😄 ziuriu cia ziauri administracija, stumiat nenormalei bahuriukai. Man pajebat nieko as nesiuntinesiu nieko nesibylinesiu tik tiek, kad cia kuo toliau tuo labiau nesamoningesnes taisykles izvelgiu. Pavyzdziui dabar nusiperku prime tai ane visiem jau px pasidaro nebereikia maino? Idomios cia pas jus taisykles 😄 dar tokiu nesamoniu gyvenime nemates. As cia ziuriu esu baisiausias cheateris, kad nepateikiu maino. Tai nx isviso baninkit visus nonprimus ir padarykit normalu only prime serva. Cia suda malat ir tiek.

Supranti kad isigyjas prime asmuo, 95% kad nebenores cheatint nes paskyra tures verte? Ar tavo loginis mastymas ant tiek atbukes ar tu cia issidirbinet atejai? Jei kas ir mala suda tai tu vienintelis, gi ne tik administracija, bet ir patys zaidejai tau ta pati sako, nes cheateriai esate atsibode VISIEMS. Rimtai galvoji susikursi nauja paskyra prisicheatines ir zaisi lyg niekur nieko? 

Mum nereik kad malalietka kaip tu aiskintu ka mums daryti, ko nedaryti, mes patys nuspresime ar banint non primus ar ne. Kadangi matau paskyros pateikti nezadi nes "man pajebat, nieko nesiuntinesiu" tai tema rakinu o bausme lieka. adios

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...