Jump to content
xalerxd

Banas

Recommended Posts

Sveiki,turiu klausima kodel man raso,kad esu uzbaninamas uz tai,kad mano ip yra perm banintas. Sitas dalykas buvo taip pat atsitikes pries keleta dienu,gavau 2dienoms bana,joms praejus ejau vel zaisti i public severi,prazaidziau visa vakara.Snd bandziau vel prisijungti ir zaisti,man ismete ta pacia bano lentele kaip ir seniau.Gal galite paaiskinti kodel taip vyksta?:)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dinaminis IP pas Tave, todėl ir vyksta taip.

Reiktų bent steam paskyros, jeigu nori detalesnės info.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

23 hours ago, xalerxd said:

Sveiki,turiu klausima kodel man raso,kad esu uzbaninamas uz tai,kad mano ip yra perm banintas. Sitas dalykas buvo taip pat atsitikes pries keleta dienu,gavau 2dienoms bana,joms praejus ejau vel zaisti i public severi,prazaidziau visa vakara.Snd bandziau vel prisijungti ir zaisti,man ismete ta pacia bano lentele kaip ir seniau.Gal galite paaiskinti kodel taip vyksta?:)

https://steamcommunity.com/profiles/76561199103848309/

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Banas jau pasibaiges tai nera reikalo kazka komentuoti, tik pridedu kad gali pasitaikyt daznai, tokiais atvejais rasyk mums priziuretojams discorde kad greiciau issprestume ir atbanintume, kaip proof numesi sitos temos linka arba parasysi kad esi daznai gaves del dinaminiu ip.

Tokia jau ta kaina kai turi tiekeja kuris ip duoda daznai pasikartojancius, ypac vaiku kurie prisicheatine ir zapadlo taip visiem pridare.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...