Jump to content
SOLIS

ban appeal

Recommended Posts

 Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda)

https://steamcommunity.com/id/Swedishhorse/

• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?

aim_redline jei neklystu, pries 10min 

1v1 servas

 

• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?

Po deagle serve warmupo, įsijungiau pakapot 1v1 ir nusprendžiau pabandyt pakilt į topą. Žaidžiau 30min +- ir gavau baną iš smailo už wh.

Įrodymų neturiu, bet galimybė yra ir patikrinti mano kompiuterį pilnai. Turėjau 30 killu ir 15+- mirčių.  Serve jau esu ilgą laiką, tad nematau noro palikti jį, geros dienos.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Cheatai ne mano apartamentas, reiks laukt issamesnio aukstesnio rank priziuretoju zodzio, bet va gali iskarto sita dali paaiskint gal to paciu? Kaip tu per deze matai ir seki ji, man tokie patarimai ir subtilybes galbut padetu tapti geresniu, jei galeciau "saziningai" wh principa atkopijuoti. Ir pacioje pradzioje iskur toki prefire sovei lyg "zinodamas" kur priesininkas ir taip isduodamas savo pozicija jam :o? 

 

 

Taipogi ziurint demo visada zinai KUR priesininkas, kaip keista, pranasas busi? Cia matyt nusprendei isijungt cheatukus kai pabodo but duxinamam, mutinamam ir baninanam discorde, tai musu laiko nusprendei pasvaistyt ir padaryt paskutini pasispardyma ar kaip?

 

Prefire ziauriai accurate ir taiklus, geresni nei pro zaideju per lygas ziurint. Visad roundui prasidejus jau nusitaikai per dezes i oponenta.

  • Lovin' it 1
  • Kek 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nezinau keista kai spawn pointu apie 30 ir apie 6 dezes ir tu visada nusitaikai i ta kurioje oponentas net garso jokio nepadare kad butu atrastas... Knisliukas, taip kiekviena round

 

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , Deivius1 said:

Cheatai ne mano apartamentas, reiks laukt issamesnio aukstesnio rank priziuretoju zodzio, bet va gali iskarto sita dali paaiskint gal to paciu? Kaip tu per deze matai ir seki ji, man tokie patarimai ir subtilybes galbut padetu tapti geresniu, jei galeciau "saziningai" wh principa atkopijuoti. Ir pacioje pradzioje iskur toki prefire sovei lyg "zinodamas" kur priesininkas ir taip isduodamas savo pozicija jam :o? 

 

 

Taipogi ziurint demo visada zinai KUR priesininkas, kaip keista, pranasas busi? Cia matyt nusprendei isijungt cheatukus kai pabodo but duxinamam, mutinamam ir baninanam discorde, tai musu laiko nusprendei pasvaistyt ir padaryt paskutini pasispardyma ar kaip?

 

Prefire ziauriai accurate ir taiklus, geresni nei pro zaideju per lygas ziurint. Visad roundui prasidejus jau nusitaikai per dezes i oponenta.

''nusprendei issijungt cheatukus, kai pabodo but duxinamam, mutinamam ir baninanam discorde'' Hm skelete, nesitikejau to is taves, bet kagi. Na sitam klipe matosi kad jis necrosino is to boxo tai holdinau dvi pozicijas ir pagal mano reakcija spejau nusaut jam nespejus pirmam. Net neskaityciau kad cia buvo kazkoks prefire? 😄  Cheatu neturiu. EDIT: perziurejus ant 0.5 speedo, matosi, jog nenutuokiu kur yra priesininkas.

Redaguota SOLIS

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Holdinai sekdamas jo movement PER DEZE ko be wh niekaip nematytum lmao. Tai mes is taves cia nesitikejome o ne tu is musu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Deivius1 said:

Holdinai sekdamas jo movement PER DEZE ko be wh niekaip nematytum lmao. Tai mes is taves cia nesitikejome o ne tu is musu.

Drysciau neikti, cia buvo tiesiog sutapimas, kadangi jis necrosino is kito boxo tiesiog taip sekiau pagal deze kad nepajudetu ir nespetu manes nusauti. As i said jei reikalaujat kokiu nors irodymu, hit me up su mielu noru irodysiu. Dedu galva, jog cia nebuvo wh. Atsakysiu i kita video su argumentu in a moment

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , Deivius1 said:

Nezinau keista kai spawn pointu apie 30 ir apie 6 dezes ir tu visada nusitaikai i ta kurioje oponentas net garso jokio nepadare kad butu atrastas... Knisliukas, taip kiekviena round

 

Labai lengva atspeti, spelioti kur yra tavo priesininkas, ypac tokiam mazame map'e. Tuo metu kai kovojau pries sita priesininka, holdinau pirma boxa kuri ispeekinau, pamaciau kuna issoviau, bet priesininkui nuskilo ir mane nusove. Nemanau, kad cia yra obvious wh

 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tave spectinau 1v1 serve nemažai laiko. Niekada nechekinai kitų dėžių, pusių nei yra tavo priešininkas. Visada išlindes žiūri į tą dėžę už kurios tavo priešininkas 😉 Ir jeigu priešininkas jau yra išlindes, o tu ne. Kai išlendi instant peek killas žiūrėdamas teisiai į priešininką. Just sayin what I saw.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

tau nesueina, mums sueina, akivaizdus wh, patvirtina moizy bei donce. Lauksim dar aukstesnio priziuretojo kaip kasharas ar sonyz zodzio ir bus uzdaroma tema jei ta pati pasakys.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 valandas prieš , Deivius1 said:

tau nesueina, mums sueina, akivaizdus wh, patvirtina moizy bei donce. Lauksim dar aukstesnio priziuretojo kaip kasharas ar sonyz zodzio ir bus uzdaroma tema jei ta pati pasakys.

poxui man ar jum akivaizdus ar ne. turiu savo zodi ir jo laikausi. jei ka sumokesiu del unbano, laukiam tada kasharo:p

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Užteko poros roundų nuspręsti, akivaizdus wh, nėra apie kalbėti. Matyt, tikras pranašas būsi, išpranašauk kada milijonierium tapsiu, labai įdomu, visgi sena svajonė.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...