Jump to content
Baudėjjas

Pasiulymas del forumo priziuretoju

Recommended Posts

Laba vakara,hebra sitam forumui reikia forumo priziuretoju, nes realiai,atsiprasant debilu forumas,kai chat rulete raso kur nori,daro ka nori,tvarkos 0... 

Jeigu jus norit daugiau zmoniu cia bent tvarka darykit...

Dekui Baudejas.

 

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jei būtų geležinė tvarka ir draustume rašyti, tuomet žmonių nebūtų daugiau, atvirkščiai - žmonės nesilankytų čia. O tvarka šiaip yra, visi išsišokėliai ir spameriai su laiku būna nubausti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 hours ago, Baudėjjas said:

Laba vakara,hebra sitam forumui reikia forumo priziuretoju, nes realiai,atsiprasant debilu forumas,kai chat rulete raso kur nori,daro ka nori,tvarkos 0... 

Jeigu jus norit daugiau zmoniu cia bent tvarka darykit...

Dekui Baudejas.

 

manau, kad kiekvienas renkasi ka skaityti ar ka komentuoti jei tave tai zeidzia prasome apleisti sita foruma ir eiti ieskoti teisybes kitur. Su situo serveriu ir priziuretojais yra viskas puiku, mano manymu geriausias cs servas lietuvoj, toks grynas cs old schoolas. Taigi priziuretojai darykit ka dare, o tu kaip jau nekarta buvau parases pysk nx :) ( ir atleiskit mane, kad taip daznai isireiksiu, tiesiog nevietoj ir ne laiku atsirandu)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

17 hours ago, Baudėjjas said:

Kazba vanelink is cia freeposteri,tau nepriklauso sita tema,cia buvo vimo adminam...

Cia net nezinau kaip suprasti ta freeposteris reiskmia, nes nuo postu kiekio vistiek niekas nepasikeis, bet forumas yra laisvas ir neskirtomas pagal pareigas, taigi jei tu sukuriai diskusija as turiu pilna teisia savo noru isiterpti ir sukritikuoti tave

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

22 valandas prieš , Kazba said:

manau, kad kiekvienas renkasi ka skaityti ar ka komentuoti jei tave tai zeidzia prasome apleisti sita foruma ir eiti ieskoti teisybes kitur. Su situo serveriu ir priziuretojais yra viskas puiku, mano manymu geriausias cs servas lietuvoj, toks grynas cs old schoolas. Taigi priziuretojai darykit ka dare, o tu kaip jau nekarta buvau parases pysk nx :) ( ir atleiskit mane, kad taip daznai isireiksiu, tiesiog nevietoj ir ne laiku atsirandu)

bent karta kazka protingo pasakei

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kame esme del eriko kita kalba pirma reikia atsizvelgti kaip jis elgias su kitais serverio zaidejais jiems rodydamas ne pagarba.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Mustang said:

Kame esme del eriko kita kalba pirma reikia atsizvelgti kaip jis elgias su kitais serverio zaidejais jiems rodydamas ne pagarba.

Tu pats suprantai ka parasei ? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 7/20/2018 at 1:32 PM, Kingspaw said:

Jei būtų geležinė tvarka ir draustume rašyti, tuomet žmonių nebūtų daugiau, atvirkščiai - žmonės nesilankytų čia. O tvarka šiaip yra, visi išsišokėliai ir spameriai su laiku būna nubausti.

Teisingai pasakyta, nes gali va seni žaidėjai sugrįžti čia, išsilieti, pasiimti VIPą ir toliau baldielint serve dviejom savaitėm nes blet visi draugai išvarė į stovyklą o tėvai neišleidžia nes sesę turi prižiūrėt, nu žinai kaip būna

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...