Jump to content
Phoque

Ban

Recommended Posts

https://steamcommunity.com/id/Grapiz/

vimo.lt discorde

Moi'Zy

Paprašiau moizio, kad atsiūstų mano asmeninę informaciją, iš savo kito accounto man privačiai jam nežinant, kad ten mano paskyra, tada pasakiau vimo off topic skiltyje, kad pažiūrėtų pm, jis neištvėrė ir pasipasakojo savo draugeliui "Erniux" apie mūsų privačias žinutes, ir Erniux atsakė į off topic chatą, kad aš nieko negausiu, pasakiau kad turiu jo ip, obviously turiu, nes aš vienas ir tas pats žmogus-Čia viena priežastis dėl ban, antra priežastis-Prižiūrėtojų negerbimas, o mano žinutės buvo žiauuuuriai įžeidžiančios 🙂 aš papasakojau savo nuomonę apie Erniux, kuri skambėjo šitaip-

Random guy-Kaip sekas?

Me-Hujovai

Random guy-Why?

Me: nesimiega, ernis aunervino, ryt stopudovai pramiegosiu shl

Random guy-Kas buvo?

Me-Apie kurį būtent punktą?

Random guy-Apie erni

Me- Tsg užpisa jis manę kaip žmogus.

Va tokie prižiūrėtojų negerbimai.

 

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prasideda nuo to, kai random žmogus ( tu ) paprašo prižiurėtojo, kito žmogaus, kurio visiškai nepažysta ( viskas vyksta tau neprisipažinus, kad esi happy. ), dokumento. Tai yra privati informacija ir tau to niekas nežada duoti. Su Erniuxu šnekėjau ir aišku, kodėl jam negaliu to papasakoti? Jis gi irgi prižiūrėtojas ir taip pat jailbreak'o. Toliau,  pasakei, kad turi ip jo ir aišku, gi mes ekstrasensai ir žinom, kad tu esi Happy, tas pats gi, kaip kitaip, ane? O poto dar ir ištrynei žinutę, deja, matome ištrintas žinutes. Screenshot_19.png

Toliau, prižiūrėtojų negerbimas - jeigu neištrauktum kažkokios trumpos vietos iš viso pokalbio, manau ir pats suprastum persiskaitęs :D? Nu, bet jeigu tau tai normalus bendravimas, who knows, gal šiuolaikiniai 15 metų vaikai taip bendrauja. 

Jeigu nori kažką aiškintis, turi viską normaliai išdėstyti, o ne maivytis, "tyčiotis", lyg žinotumėm kas esi.

Tikiuosi supratai už ką gavai, ir ar kartais neesi gavęs ban'o ant savo main discord'o? 

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nepagarba būtų jei aš jį vadinčiau loxu ar panašiau, bet išsakant savo nuomonę kad jis manę užpisa-nervina tikrai nematau jokių dalykų dėl kurių jis būtų įsižeidęs, nemanau, kad žaidėjas, kuris yra nekaltas, kad prižiūrėtojai yra tokie žmonės, kurie užsidarę namuose 24/7 nesupranta, kas yra nepagarba. Discorde jei jau ir būčiau kažką tokio blogo padaręs nemanau, kad turėčiau būti užbaninamas mėnesiui ant visų vimo serverių.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tu neatskiri žodžių nepagarba ir negerbimas. Tu ne tik su prižiūrėtojais turi normaliai elgtis, bet ir su visais kitais esančiais discord'e. O ir "prižiurėtojų negerbimas" nėra vieninteliai žodžiai reasone.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ar kas įsižeidė, išskyrus tavo draugelį, kuris užtars tavę ofc? ne, nepagarbos nėra, dar kartą sakau, kad aš pasakiau Uogai savo nuomonę. Tikrai nemanau, kad už sakinuką ,,Tsg manę jis kaip žmogus užpisa" reikia bausti žaidėją 30d

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Viskas ką parašei, jau buvo atsakyta ankstesnioje mano žinutėje, tu čia jau kartojies xdd Jeigu neturi ką pasakyt, geriau palauk kol koks Trolis ar Bullzajus atrašys ir nuspręs ką ten su tavim daryt, visgi viską išaiškinau. O ir discord'e ant maino buvai gavęs baną, už to pačio, "draugelio" ižeidinėjimus, tai taip pat turėtum gauti ir ant Phoque#8868. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kas cia per siuksle ir kam ceckinates? Jis cia bando zaideju asmenine informacija iskaulint apsimesdamas jais? Wtf :DD Naikint vaika

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...