Jump to content
LukasLTK

unban

Recommended Posts

1.https://steamcommunity.com/profiles/76561199157205878/

2.palosiau serve isjungiau cesa tada po kokiu 20min bandziau vel prisijungt ir raso uzbanintas by console kas cia per do nesamone? ar cia daznai taip buna?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , LukasLTK said:

and uz tai banai duodami kad accountu daug turiu? 

 

,, and uz tai banai duodami kad accountu daug turiu su kuriais cheatinu, gadinu kitiems zaidima ir darau viska kad zaidimas butu ko nemalonesnis JUMS VISIEMS ir ko malonesnis MAN?" *


Pataisiau tave truputi, tikiuos turi dar pakankamai proto susivokti uz ka banas. O kaip sprest unban klausima jau tau parase kolega auksciau. Adios.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 valandas prieš , Deivius1 said:

,, and uz tai banai duodami kad accountu daug turiu su kuriais cheatinu, gadinu kitiems zaidima ir darau viska kad zaidimas butu ko nemalonesnis JUMS VISIEMS ir ko malonesnis MAN?" *


Pataisiau tave truputi, tikiuos turi dar pakankamai proto susivokti uz ka banas. O kaip sprest unban klausima jau tau parase kolega auksciau. Adios.

nu ziuriu jus nemastot accountu dahuja tai jau ten su cytais lakstai anea? pirmas dalykas consoles banas losiau viskas normaliai atsijungiau prisijungiu console banas taip kad nepisk man proto parodyk man bent viena kart kur cheatinau? su betkuriuo is situ accountu ir as tau pitacioka numetu i banko saskaita

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Matau su logika esi susipykes. AR ZINAI UZ KA GAUNAMAS VACAS?  U Z    C H E A T U S. 

Ne uz grazias akis. Tavo paskyros pas kurias yra VAC yra irodymas kad tu cheatinai :DD. Ar tiks paypalas kad pervestum 50 euru dabar? Turiu kaip tik prizu fondui prizu idomiu sumastes, gerai sueis. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...