Jump to content
tRopic

Free ban?!? XD

Recommended Posts

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda)https://steamcommunity.com/id/judesys69/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė? - Žaidžiau Deagle only serve 9:45:30 kažkur, mapas buvo aim_deagle 7k.
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė? -
Anticheat
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę? - Tai kadangi esu šiame serveryje gan senas žaidėjas ir turėjau jau užsikėlęs tą ranką tai kaip visada aš mėgstu prisijungiau pasišaudyti pamokos metu šiek tiek į deagle serverį, kaip visada padaužiau šiek tiek galvų ir jau buvau beveik pasiruošęs eiti į pamokas, prasideda round'as ir tiesiog kažkokiu būdu mano taikinukas pakyla staigiai iki dangaus, šiek tiek sutrikau, bet dar bandžiau taikinuka ištiesinti ir pareina banas, nežinau už ką, nežinau kaip, vienintelis žaidimas kuriame aš esu chytines tai geriausiu atveju koks nors iš google play, bet jog naudočiau chytus per csgo ar panašiai, niekada nėra taip buvę.
 

Redaguota tRopic
Paredaguoju situacija, nes neprirašiau manau svarbiausios vietos.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Negali tau taip būt, kad kai šaudydavai kartais į viršų crosshairas nušokdavo? Yra keletai žmonių (taip pat ir man) taip buvę ir gavom baną nuo AC.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Man round'o pradžioje net neišovus tiesiog pakilo taikinukas iki dangaus, šiek tiek pasimečiau atstačiau į vietą taikinuką ir prasileidau ban'ą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, tRopic said:

Man round'o pradžioje net neišovus tiesiog pakilo taikinukas iki dangaus, šiek tiek pasimečiau atstačiau į vietą taikinuką ir prasileidau ban'ą.

Tai dėl to ir gavai, man tas pats buvo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai aš jau supratau, kad man tokia problema ne pirmam, nes kiek dabar žiūrėjau daug anketų yra kurie susidūrė su šia problema.

Dabar, ★ Qɪᴋ said:

Tai dėl to ir gavai, man tas pats buvo.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

10 minutes prieš, tRopic said:

Tai aš jau supratau, kad man tokia problema ne pirmam, nes kiek dabar žiūrėjau daug anketų yra kurie susidūrė su šia problema.

 

Taip pat tas pats, žadėjo. kad peržiūrės demo, tai turbūt ir tau teks luktelti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 

1 minute prieš, Cham_as said:

Taip pat tas pats, žadėjo. kad peržiūrės demo, tai turbūt ir tau teks luktelti.

Na, jau niekur nedingsiu, tenka laukti:D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...