Jump to content
Kazba

Ericas mane izeidineja nuimkit admin jam

Recommended Posts

Sita saulyte man pysk nx parase... bauskit, nes nuo jo gali dar kazkas nukenteti

20180706002704_1.thumb.jpg.6ab172028e2e120b97e4d4ffa631e0c4.jpg

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Realiai nemanau, kad tau, kadangi tu tik vos spėjai įeiti į teroristų komandą. Ir šiaip, teoriškai būnu neteisinga bausti dėl kelių žodelių, jeigu taip būtų pastoviai - kita kalba.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jisai mane grasino kad pakvies igni duos perm gaga. Plius sake neleisti muzika o kai išejo visi adminai jis pats leido muzika be vote. Tai paaiskinkit ka daryt su tokiais adminais??

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na visu pirmą reiktu tūrėti įrodymu, o tada viską galima sutvarkyti. Be įrodymu nieko neišeis nes visi gali meluoti ir prisigalvoti visokiausių dalykų. Kitą kartą kelis screenshotus padarai ir bus viskas sutvarkyta. ;)

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 valandas prieš , Kazba said:

Sita saulyte man pysk nx parase... bauskit, nes nuo jo gali dar kazkas nukenteti

20180706002704_1.thumb.jpg.6ab172028e2e120b97e4d4ffa631e0c4.jpg

Cituoju "KA ČIA BLET PER ŠUDĄ LEIDI?"

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Dziga said:

Jisai mane grasino kad pakvies igni duos perm gaga. Plius sake neleisti muzika o kai išejo visi adminai jis pats leido muzika be vote. Tai paaiskinkit ka daryt su tokiais adminais??

Negrasinau o citavau ka ignis sake.Ir dėjau vote buvo virš 70 procu tad nemeluok.Ir dar dėjai man mute:) nahaliavai tad pasižiurekite i save žmones o ne eikit ant normaliu žaideju kurie tik atejo pažaisti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Dziga said:

Jisai mane grasino kad pakvies igni duos perm gaga. Plius sake neleisti muzika o kai išejo visi adminai jis pats leido muzika be vote. Tai paaiskinkit ka daryt su tokiais adminais??

aš apakęs, iš kiekvieno lūpų vis skirtinga istorija, aš net nežaidžiau, bet man parašė jog pažeidinėji taisykles, pasakiau, jog perduotų, kad apsiramintum, tačiau tu vis tiek leidai muziką, o dėl perm gag - vargu ar buvo kalbėta.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes prieš, IGNN1S 弐 said:

aš apakęs, iš kiekvieno lūpų vis skirtinga istorija, aš net nežaidžiau, bet man parašė jog pažeidinėji taisykles, pasakiau, jog perduotų, kad apsiramintum, tačiau tu vis tiek leidai muziką, o dėl perm gag - vargu ar buvo kalbėta.

Visi žmonės kalba skirtingai.... Visi tik varo ant kitų nepasižiuri i save kiek kazba keikiasi sakiau dėsiu mute bet atsirado tokiu žmoniu kurie meluos,kad kitiem pakenktu,Dziga leidžia dainas net neidomu.kad nebuvo vote aš tau pasakiau,kad leidzia ir perdaviau O mane tik "Vaikas esi" "desiu ban as tau vaikeli' (Spartos žodžiai) argi negalima gražiai sutart....

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Todėl jeigu matai, kad situacija pradeda karštėti recordini demo arba darai nuotraukas. Nes kiek žmonių tiek ir istoriju bus, o kiekvienas savo galvoje bus teisus. :D

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pagal tave kazba visam servui tada reikia mute... As manau nera tokio sventuolio, kuris ne karto nera uzstumes :D

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

12 valandas prieš , Ka$haras said:

Pagal tave kazba visam servui tada reikia mute... As manau nera tokio sventuolio, kuris ne karto nera uzstumes :D

Aš nesu ant nieko užstūmęs, esu geras pavyzdingas žaidėjas.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nu šiaip tas ericas darė vote, kur buvo "Tigre:" ir pasirinkimą tik vieną atsimenu "baisi", nes laimėjo, šiaip man px, bet adminą atimčiau

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pagal tave kazba visam servui tada reikia mute... As manau nera tokio sventuolio, kuris ne karto nera uzstumes :D

tau kasharai mirties bausme isvis skirti reiktu

Redaguota Kazba
  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2018-07-10 at 11:46, DotDotDot said:

Aš nesu ant nieko užstūmęs, esu geras pavyzdingas žaidėjas.

teisingai, pats doriausias žaidėjas šiame serveryje, jokių ddosų, jokių keiksmų, įžeidimų ar provokacijų, liuks!

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Čia prasideda kažkokios diskusijos,prižiuretojai rakinkit temą,nes tvarkos kitaip niekada nebus,o del įžeidinėjimo tai kai pastebėjau,kad žmones patys prisiprašo,kabinėjasi,nesamones daro,jeigu norit,kad neįžeidinėtu jūsų tiesiog žaiskit normaliai,be jokiu nesamoniu... atsiprašant debilai kai kurie žmones kurie pradeda kurti tokias temas,jeigu viena ss turi tai nieko neirodysi.. daryk video rink informacija,o ne kur 10 temu su viena nuotrauka..

Redaguota Baudėjjas
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kame esme adminai ir priziuretojiai buna isprovokuojami ir poto raso postus jiai adminas pasako nesikeikt tai ir reikia klausyti. Kaip gauna mute ar pns prasideda keiksmazodziu lavina.Tai pries kazka darydami pagalvokit ar apsimoka.

Pagarbiai: Mustang 

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Lengva rašyti, bet sunku pateikti tinkamus įrodymus, tai aš atsakau dėl muzikos. 

Prašau pakeisti šitą taisyklę, arba bent pakoreguoti. 

  • Draudžiama leisti muziką kai serveryje yra daugiau nei 15 žmonių.
  • Bausmė: Pirma karta: 30 min mute, Antra karta: 1 diena mute, Trečia karta: 1 savaitė mute.  

Ir dar, sugalvojus kiekvieną taisyklę, norėčiau ją rasti forume, o ne kad pasakytų iš lempos. Nes kiek pastebėjau forumas ir jų taisyklės yra visiškai pamiršta, visi daro ką nori, ir verkia dėl spec Adminu. 

Nepatinka muzika? Uzsiblokuok žaidėją po velniais, kas tau lengviau, iškelt pisala serve ir forume? 

Ir prieš rašant kažkokius skundus, turėkite įrodymus. 

P.s. Sparta*

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pati taisyklė gera tik pridėčiau skliausteliuose prie jos kiek procentų reiktų surinkti pvz: (muzikos leidimui reikia surinkti 75% vote už). Dėl žaidėjo užsiblokavimo irgi dvipusiška. Žinoma serveris surinko vote skaičių viskas smagu ir vienam nepatinką, žinoma užsiblokuoti jis gali. Bet jeigu niekas nenori muzikos, nesurinko vote, ją leidžia paprasčiau užmutintį tą vieną žmogų, kam gi kentėti visiems. Dar pridursiu, kad muzikos gali klausytis vienas be kitų, ką ne vienas ir ne du daro, taip niekam galvos neskaudą.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Visiškai tau pritariu, reikia koreguoti taisykles jau seniai! 

O dėl muzikos, tai man nesvarbu, vistiek aš blokinsiu tą kas leidžia, nes man nepatinka žaist su muzika. Ir visada taip darau, nesvarbu kas leidžia. Mane muzika išblaško.  

Ir aš rašau tik dėl taisyklių, nes visiems jos pamirštos šitame forume. :)

@Bullzai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jei atvirai draugai, tiesiog Erikas mane tuo metu labai nervojo ir taip isejo, kad imeciau fotke i foruma.. negalvojau, kad si tema uzves tokia diskusija, bet sita diskusija visiskai beverte ir nelogiska su nelogiskais pasisakymais. Erikas biski kitoks nei mes tai as jam atleidziu ir prasau moderatoriu uzrakinti tema, kad neskaityciau daugiau tokio sudo :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai daugiau kai busi susinervines nerasyk tokiu post palauk kol nurimsi ir pagalvok :)

Pagarbiai: Mustang

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

21 minutes ago, Mustang said:

Tai daugiau kai busi susinervines nerasyk tokiu post palauk kol nurimsi ir pagalvok :)

Pagarbiai: Mustang

Ne tau aiskint ka man daryti kai mane uzvaldo emocijos

Pagarbiai pisk nx 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...