Jump to content
Cham_as

Banas, manau, kad bugas

Recommended Posts

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/id/Cham_as/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
Šiandien apie 18:50
Deagle7k
Deagle only server.

• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Tai nebuvo adminas, gavus baną buvo išmesta lentelė dėl Anti-Cheat.
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?

Žaidžiau, kalbėjau su draugais iš to pačio serverio. Staiga buvau išmestas ir nebegalėjau prisijungt. Manau, kad tai buvo bugas.
ĮRODYMAI:

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kiek žinau, šis AntiAim Fake Up/Down 90° pasireiškė ne man vienam, jei galėtumete peržiūrėti demo, pamatytumet kad keliems žaidėjams tai įvyko. Nemanau, kad tai susiję su mano kompiuteriu ar programomis. 

Jeigu reikia galiu pabandyt susisiek su tais žaidėjais, kuriems tai įvyko.

 

 

Redaguota Cham_as

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

38 minutes prieš, SilverGat said:

Csgo programa nenusprendzia magiskai pasikeisti tik vieno tavo kompiuteryje. Jeigu tai buti  tikras variantas nemanau ,kad is keliu milijonu zaidzianciu zmoniu butute 2 pirmi zmones is "Lietuvos" tai atrade. Gali buti kad bandei kaska parsisiusti ko neturejai arba buvo netaip padarytas anti recoil kuris pridejo + recoil vietoi - recoil kas atsitinka daznai.

Demo yra. Kaip minėjo demo bus peržiūrėta, ir pastebės, kad ne tik man taip atsitiko 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, SilverGat said:

Csgo programa nenusprendzia magiskai pasikeisti tik vieno tavo kompiuteryje. Jeigu tai buti  tikras variantas nemanau ,kad is keliu milijonu zaidzianciu zmoniu butute 2 pirmi zmones is "Lietuvos" tai atrade. Gali buti kad bandei kaska parsisiusti ko neturejai arba buvo netaip padarytas anti recoil kuris pridejo + recoil vietoi - recoil kas atsitinka daznai.

Ką tu šneki? :DDD Anti recoil ant deagle serverių?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jezus gi, čia bugas yra, niekas čia ne cheatino. Dar pats serveryje buvau ir žiūrėjau, kaip žmogus išovė random ir į viršų pažiūrėjo ir anti-cheat'as davė ban. Man pačiam yra buve daug kartu, kad random į viršų iššovęs pradedu žiūrėti.

Redaguota --->>>[S]aVa[S]<<<---

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, SilverGat said:

Jeigu vietoi - 9999 recoil parasai 9999 recoil tampa ta pati situacija po kulkos suvio pradedi zeti i virsu.

Tu supranti, kad no recoil nieko nepadėtų ant deaglo? Kaip tik būtų sunkiau šaudyt, nes recoil patterno nėra 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

24 minutes prieš, Deivius1 said:

Gal tesiog aptinka anti cheatas tavo senus cheatus? Kaip tau mineaju per pm, jie neprivalo but ijungti, uztenka kad jie butu hude, paruosti.

Verta atmint kad jau esi gaves vaca anksciau

https://steamcommunity.com/profiles/76561198423577251

Tai nezinau kas stabdo tave nuo cheatinimo vel.

Taip, ankščiau buvau cheatinęs, bet tai buvo prieš 7 mėnėsius ir nuo tuo laiko, buvau prasivalęs kompiuterį (atkūręs į gamyklinius parametrus ne vieną kartą), bei cheatus jau seniai buvau išsitrynęs, tad nemanau, kad buvau išbanintas dėl šios priežąsties. Be to, po bano iš serverio gavimo buvau prisijungęs ir į kitus, gana populiarius, community serverius, kurie taip pat turi anti-cheat, bei žaidžiu faceit (6 levelio), tad po praeito vaco jokių cheat'ų, bei kitų papildomų programų, kurios yra susijusios su cheatinimu neturiu. Potriaukio cheatinti nėra ir be cheatų esu pražaidęs daugiau 700 h.

Kaip ir minėjo Bullzai, anti-cheatas mane užbanino dėl AntiAim Fake Up/Down 90°, kuris kaip sakė SaVaS manoma, kad yra bugas, tad nemanau, kad yra priežastis prie šio bano daugiau prikišti cheatus, ar mane kaltinti, kad aš juos naudojų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Saunu kad pripazysti ankstesnes klaidas, tik sunku tiket tavo zodziu, nes gaves bana, vietoj bandes issiaiskint situacija, iskarto bandei apeiti bausme ir jungtis su kita paskyra. Taip tiesiog parodai savo nerimtuma, bandydamas viska apeit su naujom paskyrom, taip jas keisdamas kaip kojines. Tikiuosi del taves pacio kad tai tiesiog bugas :).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes prieš, Deivius1 said:

Saunu kad pripazysti ankstesnes klaidas, tik sunku tiket tavo zodziu, nes gaves bana, vietoj bandes issiaiskint situacija, iskarto bandei apeiti bausme ir jungtis su kita paskyra. Taip tesiog parodai savo nerimtuma, bandydamas viska apeit su naujom paskyrom, taip jas keisdamas kaip kojines. Tikiuosi del taves pacio kad tai tesiog bugas :).

Taip, po prisijungimo supratau, kad tai buvo klaida. Antrą paskyrą esu susikūręs dėl CS:GO Operation Pass, su paskyrų keitimu nėra niekuo susiję.

Redaguota Cham_as
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...