Jump to content
sauliukas

IP Ban

Recommended Posts

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/id/mashamk2/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė
am_dust2_cat_vim
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
falcON?
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Pašaudžiau admin'ui onetap'us, paprašė main acc, daviau ir gavau instant ban, nes vac ant main acc (prieš 500~ dienų)
ĮRODYMAI:

main acc: https://steamcommunity.com/id/mashapox/ 

Edit: radau sena main profilio screenshot'a, irgi tinka prie įrodymų.

Screenshot_20210404-023048_Gallery.png

Redaguota sauliukas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai sakai kazkuri paskyra turi 500d vaca.

1 vacas.

 

 

Cia maina pateiki kur vacas pries 209d

2 vacas.

 

 

ir screenshote dar viena paskyra su vacu kuriam 306d.

3 vacas,

 

Kame problema ir kam si tema skirta nelabai suprantu. Tas pries 500d vacas turejo but pirmasis ir vienintelis, toliau cheatindamas tu parodai kad tau nusispjaut ant musu zaidimo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Screenshot'e ir link'e tie patys accountai. Turiu tik vieną account su VAC, ir jis buvo mano main. Su kurio dabar žaidžiau serveryje, buvo naujas non-prime, pasižaist serveryje for fun po ilgo laiko.

Edit: Nei as cheat'inau nei ka. Per visus 12 metų Counter-Strike karjera esu naudojes tik autobhop su injector'iu, todėl ir yra vac ant to acc.

Redaguota sauliukas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

taigi sakiai turi vaca su 500d o nuoradoje kur pateiktas net metu nera... As kazko cia nesuprantu?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nerodo kad 500, pats nezinau kodel, bet screenshotas ir pats linkas yra kurie irodo jog vac'as jau 500+ dienu stovi(susideda visa suma). Yra ir komentaras kuris irgi aiskiai irodo kad vac dienu skaicius klysta. Pirma viska pasiziurek 🙂

Redaguota sauliukas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Labai tu man keistas kazodel. Nuo kada "vac dienos" dedasi kai paemi sena screenshota ir susumuoji jo dienas su dabartinem, wtf :DD. Nezinau. Vacas visada rodo teisingai dienas, vienintelis atvejis kad gali "dingt" dienos tai kai gauni nauja vaca ir raso MULTIPLE vac bans.

Nesvaistysiu net priziuretoju laiko prasant demo perziuret, nes per daug klaustuku su tavim + gavai bana jau rampage ir bachuru projektuose. Jei kazkuriame is tu atbanins, tada paprasysiu kad mano priziuretojai paziuretu demo, sekmes.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

p.s Cheatinai ir su ta paskyra kurioje gautas VAC banas partneriu, bachuru projekte ir naudojai WH. Dabar aiskini kad tik bhopus naudoji. Viskas aisku, eiline siuksle esi :).  Tavo tevai tave lupa vokietijoj ten ar skurdauji kad sitaip slyksciai elgesi ir drysti dar temas kurt ir gaist musu laika?


Unban kaina 15 euru. Sekmes

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...