Jump to content
Kingspaw

~~Tapk oficialiu Vimo DJ!~~

Recommended Posts

Dabar, InvisioN TheRust.LT said:

Kai tapsi vimo dj (jeigu tapsi) tikiuosi nespaminsi "pisk nx" per slama?

 

Aš paspaminsiu xD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parasiau, jog visko buna ir sposiuku tame tarpe. Ir be viso to, labai prasau, jei jau tau taip nepatinku apeik mane. Peace ✌

Redaguota Ka$haras

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

*Koks tavo nick žaidime? : VeloxPanda

*Ar vasarą neužmirši Vimo.lt serverių? : Tikrai ne , jau žaidžiu 3dieną ir tikrai tapo vienas iš megstamiausiu serverių kur galiu praleisti laiką.

*Kodėl nori būti Vimo DJ? : Norėčiau juom tapti , nes kaip paleidžia kažkas kokia muzika labai užknisa kad nesiklauso ir nepradaro taip kaip tu norėtum ir kiti , pvž kaip visi prašo patildyti , bet tuo niekas nepadaro , arba pakeisti muziką. Norėčiau tesiog būti Vimo DJ ir pagerinti nors nuotaiką žaidėjams kurie ragina , nes muzika nuramina tokiose situacijose.

*Tavo Steam link. : https://steamcommunity.com/id/VeloxPanda/

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , VeloxPanda said:

*Koks tavo nick žaidime? : VeloxPanda

*Ar vasarą neužmirši Vimo.lt serverių? : Tikrai ne , jau žaidžiu 3dieną ir tikrai tapo vienas iš megstamiausiu serverių kur galiu praleisti laiką.

*Kodėl nori būti Vimo DJ? : Norėčiau juom tapti , nes kaip paleidžia kažkas kokia muzika labai užknisa kad nesiklauso ir nepradaro taip kaip tu norėtum ir kiti , pvž kaip visi prašo patildyti , bet tuo niekas nepadaro , arba pakeisti muziką. Norėčiau tesiog būti Vimo DJ ir pagerinti nors nuotaiką žaidėjams kurie ragina , nes muzika nuramina tokiose situacijose.

*Tavo Steam link. : https://steamcommunity.com/id/VeloxPanda/

3 dienas žaidi ir jau pretenduoji į prižiūrėtojus? nahh, brolau, dar būtų pats laikas įsigilinti į serverio pamatus o tik poto kažkos iekti.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

18 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

3 dienas žaidi ir jau pretenduoji į prižiūrėtojus? nahh, brolau, dar būtų pats laikas įsigilinti į serverio pamatus o tik poto kažkos iekti.

Tai aš ne į prižiūrėtojus aš į dj , man admino net nereikia tesiog noriu lesiti muzika :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

50 minutes prieš, VeloxPanda said:

Tai aš ne į prižiūrėtojus aš į dj , man admino net nereikia tesiog noriu lesiti muzika :D

Sumaišiau, mintyse turėjau Vimo DJ, taipogi, jog leistum muziką nėra būtinas Vimo DJ rangas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, IGNN1S 弐 said:

Sumaišiau, mintyse turėjau Vimo DJ, taipogi, jog leistum muziką nėra būtinas Vimo DJ rangas.

Net nežinojau , galvojau kad reikia , tai ir pildžiau , dėkui kad pasakiai ;)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Koks tavo nick žaidime : アルダス

2. Neužmiršiu , nes ir taip serveryje prasedžiu nemažiuau kaip 4 h per diena

3. Norečiau būti del to nes dažnai ledžiu muzika serveryje ir kartais tikrai pasidaro nuobodu serveryje ir norisi muzikos ''backrounde''

4. Id: https://steamcommunity.com/profiles/76561198445687765/

P.S Žaidžiu Wc3 serveryje

Redaguota ForgotteN

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 valandas prieš , ForgotteN said:

1. Koks tavo nick žaidime : アルダス

2. Neužmiršiu , nes ir taip serveryje prasedžiu nemažiuau kaip 4 h per diena

3. Norečiau būti del to nes kartais tikrai pasidaro nuobodu serveryje ir norisi muzikos ''backrounde''

4. Id: https://steamcommunity.com/profiles/76561198445687765/

P.S Žaidžiu Wc3 serveryje

Nesenai buvo girdėti jog bugini damage serveryje tai.... prieš.

Redaguota IGNN1S 弐

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Priziuretojai jau automatiskai skaitomi kaip DJ ir gali savo sudinus gabalus leisti? Gal kada uzsuksiu pasidalint savo playlistu su mirtingaisiais.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

42 minutes prieš, Deivius1 said:

Priziuretojai jau automatiskai skaitomi kaip DJ ir gali savo sudinus gabalus leisti? Gal kada uzsuksiu pasidalint savo playlistu su mirtingaisiais.

Lauksime! :}

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nickas : Pepe Pons

Oj tikrai ne ne praleidžiu gal 5+H serveryre per dieną, dabar daug mažiau, nes pašalino (tikėkimės laikinai) mano mėgstamiausią rasę chronos. (wc3) čia iš karto ir į antrą atsakymas ir tikrai dažnai pasidaro labai nuobodu ir dar kai kurie leidžiua nesamones ir jei busiu adminu galėsiu tai kontroliuoti.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198796464831/

Btw buvau neaktyvus, nes buvau išvykęs.

Redaguota Pepe Ponss
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Vis dar ieškomi DJ! Ankstesnės anketos dar neatmestos, o svarstomos. 

Itin reikia žmonių, kurie daugiausia žaidžia wc3 ir training serveriuose (vieno DJ wc3 ir vieno training) bei dar vieno classice. 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Kingspaw said:

Vis dar ieškomi DJ! Ankstesnės anketos dar neatmestos, o svarstomos. 

Itin reikia žmonių, kurie daugiausia žaidžia wc3 ir training serveriuose (vieno DJ wc3 ir vieno training) bei dar vieno classice. 

 

Sveikas as labai daug žaidžiu wc3 serveryje esu top3 leaderboard ir esu [SpecAdmin] tad dažnai ledžiu muzika per slam

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 hours ago, ForgotteN said:

Sveikas as labai daug žaidžiu wc3 serveryje esu top3 leaderboard ir esu [SpecAdmin] tad dažnai ledžiu muzika per slam

Pasigyrei čia xDDD

  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Koks tavo nick žaidime? Eric_Fartman

*Ar vasarą neužmirši Vimo.lt serverių? Aišku ne,Vimo The best;)

*Kodėl nori būti Vimo DJ?Na aš noriu būti Dj,nes pradėjau leisti muzika ir kaikuriems žmonėms patinka paklausiau"Ar apsimoka i dj stoti" gan daug žmoniu pasake aišku

*Tavo Steam link.https://steamcommunity.com/profiles/76561198260670004/
P.S:Noriu traininge buti dj o ne classic:)

Redaguota Swagger69
  • Lovin' it 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nick: bletnu/xbk.`
Aš visad čia mažule.

Realiai nesu žinomas leisti muzika per cesą bet nu karoče bus smagu čj jeigu paeis.

/id/vaidisbl - /id/slickflicklick

Classic only.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Koks tavo nick žaidime?

  • Exztasy

Ar vasarą neužmirši Vimo.lt serverių?

  • Nei vasarą, nei žiemą, nei rudenį, nei pavasarį.

Kodėl nori būti Vimo DJ?

  • Vimo žaidžiu gana ilgokai (aišku aš nesu veteranas, nei profesionalus surf'eris). Pagrindinė priežastis yra tai, kad man patinka leisti, kurti Techno ir kitų žanrų miksus. Tačiau dėl "Vote" apribojimų ir Admin neturėjimo aš ne dažnai galiu ją leisti. Beto, turėti DJ tag'ą prie savo vardo, mano nuomone, yra didžiulė garbė. Dažniausiai leidžiu Techno ir EDM pradinius žanrus (Pvz. DJ Carl Cox darbai). Groju dažniausiai vakarais, naktimis, nes teisinga techno muzika leidžia atsipalaiduoti ir "kaifuoti".

Tavo Steam link.

Serveriai.

  • Surf Classic, Speedrun, Surf Training (Surašyti iš eilės ką labiausiai žaidžiu nuo didžiausio iki mažiausio)
Redaguota Exztasy
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 valandas prieš , Exztasy said:

Koks tavo nick žaidime?

  • Exztasy

Ar vasarą neužmirši Vimo.lt serverių?

  • Nei vasarą, nei žiemą, nei rudenį, nei pavasarį.

Kodėl nori būti Vimo DJ?

  • Vimo žaidžiu gana ilgokai (aišku aš nesu veteranas, nei profesionalus surf'eris). Pagrindinė priežastis yra tai, kad man patinka leisti, kurti Techno ir kitų žanrų miksus. Tačiau dėl "Vote" apribojimų ir Admin neturėjimo aš ne dažnai galiu ją leisti. Beto, turėti DJ tag'ą prie savo vardo, mano nuomone, yra didžiulė garbė. Dažniausiai leidžiu Techno ir EDM pradinius žanrus (Pvz. DJ Carl Cox darbai). Groju dažniausiai vakarais, naktimis, nes teisinga techno muzika leidžia atsipalaiduoti ir "kaifuoti".

Tavo Steam link.

Serveriai.

  • Surf Classic, Speedrun, Surf Training (Surašyti iš eilės ką labiausiai žaidžiu nuo didžiausio iki mažiausio)

variantas gal ir neblogai, tačiau nepabrėžei pagrindinio aspekto - metų, kadangi greitu metu vimo dj keisis visapusiškai, ne per slamą dainas leis, o ves eterines laidas, tai butu saunu, jog balsas butu ne vezy varantis.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

19 minutes prieš, IGNN1S 弐 said:

variantas gal ir neblogai, tačiau nepabrėžei pagrindinio aspekto - metų, kadangi greitu metu vimo dj keisis visapusiškai, ne per slamą dainas leis, o ves eterines laidas, tai butu saunu, jog balsas butu ne vezy varantis.

Sveikas, man 15 metų tačiau dauguma draugų sako, kad malonu manes klausytis (no homo), tačiau kadangi pačiam (kaip ir kiekvienam) savas balsas skamba keistai, negaliu girtis. Gali mano profilį pažiurėt ten yra daugiau info.

 

Tai, kad keisis DJ sistema žinau. Nežinau, kokią programą naudosit, tačiau manau, kad ją greitai perprasiu.

 

Kas toliau, ar man tave pridėti, ar kaip?

Redaguota Exztasy

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, Exztasy said:

Sveikas, man 15 metų tačiau dauguma draugų sako, kad malonu manes klausytis (no homo), tačiau kadangi pačiam (kaip ir kiekvienam) savas balsas skamba keistai, negaliu girtis. Gali mano profilį pažiurėt ten yra daugiau info.

 

Tai, kad keisis DJ sistema žinau. Nežinau, kokią programą naudosit, tačiau manau, kad ją greitai perprasiu.

 

Kas toliau, ar man tave pridėti, ar kaip?

mano nuomone smagu, kad turi noro tai daryti, bet nemanau, kad tavo balsas bus suvyriskejas ir patrauklus ausiai. Kiek zaidziu serveryje laiko, tai tave maciau tik karta.

Quote

"Tai, kad keisis DJ sistema žinau. Nežinau, kokią programą naudosit, tačiau manau, kad ją greitai perprasiu."

  Ir manau, kad kiekvienas suprastu kaip veikia paprastos programos, cia toks darbas, kad ne suvokimo didelio reikia, o geros iskalbos.

Vienintelis balsas serveryje esantis kitoks tai yra Doros, kuris tikrai klausosi.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...