Jump to content
baba

Nusivylimas serverių vyriausiuoju adminu. DaTroller.

Recommended Posts

]]

16 minutes prieš, Kimetsu かまどタンジロ said:

Honestly, jeigu net ir SomeOne neįsižeidė, vistiek buvo daug įžeidinėjimų kitiems žaidėjams. Pvz.: Remiui. Kodėl reikia elgtis taip neadekvačiai, kad gąsdinti žmogų. Ką jis tokio padarė, kad jūs jam grasintumėte sumušimu, DDOS ataka ir t.t.?

image.png.0fde5b248bf1dcf569b6d02ba75620da.png

Manau atsakiau į klausimą kodėl reikia elgtis taip neadekvačiai būtent su Remiu.

  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes prieš, leftas said:

Vadinimas debilu nėra įžeidimas, tai tiesiog kitais žodžiais sakau, kad Tavo intelektas nėra normalus. O šiaip ačiū, už pavyzdį, kodėl esate debilas.
Čia taikoma ne Tau vienam tas tekstas, o visiems Tavo draugams 🙂

 

Nesistengiu vystyti pykčio, durnai skamba, norėjau ieškoti teisybės, o dabar jau pats nežinau ko ieškau, manyčiau tiesiog nenorėjau prarasti viso šio ryšio su serverio žaidėjais, bet galiausiai beieškodamas kaip juos išteisinti pats gavau tokią pačia baudą. Tik ar aš nusipelniau 2 mėnesių silence už paprasčiausia minčių dėstymą?

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, PruXy. said:

]]

image.png.0fde5b248bf1dcf569b6d02ba75620da.png

Manau atsakiau į klausimą kodėl reikia elgtis taip neadekvačiai būtent su Remiu.

Už tai jis yra gaves atitinkamas bausmes. Jūs nesate prižiūrėtojai, nesate adminai. Jūs paprasti žaidėjai, todėl leiskite tvarkytis administracijai su jais. Visos jo bausmės surašytos čia. http://vimo.lt/bans/index.php?p=commslist&searchText=Remis&Submit=Search. Administracija tvarkosi kaip tik gali. Plius yra dar labai geras mygtukas "Block all communications". Gaila, kad kartais nesugebate nutylėti ir nusileisti vaikams kai reiktų. Akivaizdu, kad Remis dar yra nesubrendęs ir vaikas, although aš neginu jo. Jis gavo savo bausmes, jūs gavote savo. 

image.png.75cc4b8b7580a698634dece0017755f5.pngimage.png.cbbbefb4b72471394275c89a05b92d50.pngimage.png.20902c1456cf6d75f3fc5e5995ad9e0d.pngimage.png.edfee05a13ea6f102a7acfe4df204539.png

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes prieš, Kimetsu かまどタンジロ said:

Už tai jis yra gaves atitinkamas bausmes. Jūs nesate prižiūrėtojai, nesate adminai. Jūs paprasti žaidėjai, todėl leiskite tvarkytis administracijai su jais. Visos jo bausmės surašytos čia. http://vimo.lt/bans/index.php?p=commslist&searchText=Remis&Submit=Search. Administracija tvarkosi kaip tik gali. Plius yra dar labai geras mygtukas "Block all communications". Gaila, kad kartais nesugebate nutylėti ir nusileisti vaikams kai reiktų. Akivaizdu, kad Remis dar yra nesubrendęs ir vaikas, although aš neginu jo. Jis gavo savo bausmes, jūs gavote savo. 

image.png.75cc4b8b7580a698634dece0017755f5.png

Nusižengimas - pastovūs ižeidinėjimai po MUTE IR GAG, 4 dienu banas, o aš gavau 2 mėnesių silence už tai kad reiškiu savo nuomonę, nors mano viso laiko kiek esu žaides šitame serveryje istorija yra visiškai švari, neturiu nei vieno bano, neturiu nei vieno silence, ir jūs mane apdovanojat už tai 2 mėnėsius silence..... 

Redaguota baba

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prašyčiau gerai viską dar kartą permastyti dėl mano bausmės.

Redaguota baba

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, baba said:

Nusižengimas - pastovūs ižeidinėjimai po MUTE IR GAG, 4 dienu banas, o aš gavau 2 mėnesių silence už tai kad reiškiu savo nuomonę, nors mano viso laiko kiek esu žaides šitame serveryje istorija yra visiškai švari, neturiu nei vieno bano, neturiu nei vieno silence, ir jūs mano apdovanojat už tai 2 mėnėsius silence..... 

Ne į viską pažiūrėjai. Jis taip pat turi dviejų mėnesių silence 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Kimetsu かまどタンジロ said:

Ne į viską pažiūrėjai. Jis taip pat turi dviejų mėnesių silence 🙂

na bet palauk, dabar pažiūrėkime į jo istoriją viso laiko banų ir mute, ir mano???

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jeigu tu, pagrindini mūsų žaidėjau, tikiesi į šūdus įkišęs rankas ir pradėjęs jais drabstytis ant kitų (taip veltui gaišinant ne tik mano, bet ir kitų narių laiką, nes kaip ir minėjau pirmoje žinutėje, jau buvo jum išaiškinta) ir ištraukti rankas švarias bei nesmirdančias, labai klysti, mielas pagrindini žaidėjau.

Pamokos gyvenime visos kainuoja - čia tavo kaina.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Suprantu, jog man turėjo nuimt anksciau admina, bet dabar jog cia isreiskiau savo nuomonę nuemė speca priziuretojai :Dd 

nice

  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes prieš, Bullzai said:

Jeigu tu, pagrindini mūsų žaidėjau, tikiesi į šūdus įkišęs rankas ir pradėjęs jais drabstytis ant kitų (taip veltui gaišinant ne tik mano, bet ir kitų narių laiką, nes kaip ir minėjau pirmoje žinutėje, jau buvo jum išaiškinta) ir ištraukti rankas švarias bei nesmirdančias, labai klysti, mielas pagrindini žaidėjau.

Pamokos gyvenime visos kainuoja - čia tavo kaina.

Tai štai kaip jūs atsidėkojat už tai kad stengiausi ir tau visus naujus mapus atsiunčiau i FF.

 

  • Kek 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, baba said:

Tai štai kaip jūs atsidėkojat už tai kad stengiausi ir tau visus naujus mapus atsiunčiau i FF.

 

SomeOne neminėjo, kas padėjo su naujais map'ais, jei tu buvai vienas iš jų, dėkui tau tuomet, tačiau jei manai jog po šitų šūdų drabstymusi atsuksiu kitą žandą ir praleisiu visą tai pro akis, vėlgi, klysti.

 

Jei klausimų daugiau nebus, o tik tokie bereikšmiai komentarai/verkšlenimai dėl pelnytų bausmių, temą rakinu. Turit laiko dar iki šios dienos vakaro.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes prieš, Bullzai said:

SomeOne neminėjo, kas padėjo su naujais map'ais, jei tu buvai vienas iš jų, dėkui tau tuomet, tačiau jei manai jog po šitų šūdų drabstymusi atsuksiu kitą žandą ir praleisiu visą tai pro akis, vėlgi, klysti.

 

Jei klausimų daugiau nebus, o tik tokie bereikšmiai komentarai/verkšlenimai dėl pelnytų bausmių, temą rakinu. Turit laiko dar iki šios dienos vakaro.

 

Buvo malonu bendradarbiauti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Turiu pridurti dar, jog už grasinimus DDoS atakomis, aš asmeniškai kitą kartą perm banus sudėsiu visiem kas jomis grasins ir dar parekomenduosiu, kur kitur galėsit eit žaist.

 

Prieš tai, kur rašiau apie "pritarimą", ten buvo įspėjimas, ne grasinimas. Šitą žinutę jau gali traktuoti, kaip grasinimą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

29 minutes prieš, Purple said:

Suprantu, jog man turėjo nuimt anksciau admina, bet dabar jog cia isreiskiau savo nuomonę nuemė speca priziuretojai :Dd 

nice

Tiesiog pamiršome, tai padaryti anksčiau 😉

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 minutes prieš, Bullzai said:

Turiu pridurti dar, jog už grasinimus DDoS atakomis, aš asmeniškai kitą kartą perm banus sudėsiu visiem kas jomis grasins ir dar parekomenduosiu, kur kitur galėsit eit žaist.

 

Prieš tai, kur rašiau apie "pritarimą", ten buvo įspėjimas, ne grasinimas. Šitą žinutę jau gali traktuoti, kaip grasinimą.

Parodyk bent vieną mano grasinimą DDOS atakomis, tada kitaip snekesim, o dabar neskleisk nebutu ereziju.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes prieš, baba said:

Parodyk bent vieną mano grasinimą DDOS atakomis, tada kitaip snekesim, o dabar neskleisk nebutu ereziju.

Tai kam rašai apie visus kas gavo bausmes? Rašyk apie save tik jei domina bausmės sumažinimas/pašalinimas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

12 minutes prieš, baba said:

Parodyk bent vieną mano grasinimą DDOS atakomis, tada kitaip snekesim, o dabar neskleisk nebutu ereziju.

Išsiplėsiu, jei nedašilo:

Visus kurie jomis grasins ir visus, kurie gins tuos, kurie grasino, mielas pagrindini žaidėjau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, Bullzai said:

Pridursiu, jei nedašilo, visus kurie jomis grasins ir visus, kurie gins tuos, kurie grasino, mielas pagrindini žaidėjau.

Ar as kazka minejau kad juos ginu uz DDOS atakas ?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Siūlyčiau nuimti babai silence arba sutrumpinti bausme, dėl kitų nežinau , bet baba tikrai nieko blogo nėra pridares jog gautu 2men silence.

2men-ne dvi savaites manau per griezti priziuretojai cia truputį

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, baba said:

Ar as kazka minejau kad juos ginu uz DDOS atakas ?

Nu, kodėl Tu jautiesi toks išskirtinis ir labai kalbinamas ? OK, prisiimi atsakomybę už juos, gali už juos ir atsakyti. Bet katik rašei (žr. apačioje) kaip supratai, kad ginei be reikalo draugus ir dabar jau vėl tą patį įsuki ? Nesuprantu Tavo mąstymo...

1 hour ago, baba said:

 

Nesistengiu vystyti pykčio, durnai skamba, norėjau ieškoti teisybės, o dabar jau pats nežinau ko ieškau, manyčiau tiesiog nenorėjau prarasti viso šio ryšio su serverio žaidėjais, bet galiausiai beieškodamas kaip juos išteisinti pats gavau tokią pačia baudą. Tik ar aš nusipelniau 2 mėnesių silence už paprasčiausia minčių dėstymą?

 

 

1 hour ago, baba said:

Prašyčiau gerai viską dar kartą permastyti dėl mano bausmės.

Čia reikės paklausti Trolio už ką jis Tau tiek davė. Bet, jeigu čia nesidraskytum, o palauktum, kol tą padarytume ― galbūt atlaidžiau (būtume) žiūrėję 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, leftas said:

Nu, kodėl Tu jautiesi toks išskirtinis ir labai kalbinamas ? OK, prisiimi atsakomybę už juos, gali už juos ir atsakyti. Bet katik rašei (žr. apačioje) kaip supratai, kad ginei be reikalo draugus ir dabar jau vėl tą patį įsuki ? Nesuprantu Tavo mąstymo...

 

Čia reikės paklausti Trolio už ką jis Tau tiek davė. Bet, jeigu čia nesidraskytum, o palauktum, kol tą padarytume ― galbūt atlaidžiau (būtume) žiūrėję 🙂

Galiu atsiusti i discorda uz ka gavau, ir galiu viska paaiskint.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

simon cowell facepalm GIF

 

Matau jums nedašils greitu metu, tai pasakysiu trumpai ir konkrečiai.

Mums nereikia tokių padugnių, kurie grasina DDoS atakomis. Kas gali ginti ir ieškoti teisybės tom padugnėm? - Kitos tokio pačio žemo intelekto padugnės.
Teks arba susigyventi su tokiu mąstymu mūsų arba išsikraustyti su visam. Temą rakinu, skaitykit po kelis kartus visas žinutes, kol dašils kažkas jūsų toj mažoj makaulėj.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...