Jump to content
baba

Nusivylimas serverių vyriausiuoju adminu. DaTroller.

Recommended Posts

Neperesniausiai pradėjau žaisti mg serve ir kas užkabliavo, tai friendly community, vakar vakare prisijungiau, serverį tyla,  pagrindinių žaidėjų nėra, visi kaip per laidotuves 😄 iškart nebesinori žaist.

Suprantu, išsprusta vienas kitas žodis, bet dėl to nemanau jog reikėtu banint long term be jokių įspėjimų...

 

  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Už tolimesnį spam'inimą gresia bausmės.

Už mobingą taipogi.

Jei jau susiruošėt diskutuot ir aiškintis toliau, nekreipiant dėmesio jog Jum jau buvo išaiškinta, tuomet laikot šitą temą civilizuotą ir jeigu komentuojat, komentuojat su argumentais arba bent tiesiog nuomone savo.

"Pritarimams" yra "Patinka" mygtukas/funkcija.

O dabar vaikučiai pabiručiai, tikiuosi pradėsite adekvačiai mintis dėstyt ir diskutuot iki kol sulauksit atsakymo iš kitų Vimo valdžios narių, po kurio manau nebeliks jokių daugiau klausimų.

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 minutes prieš, Bullzai said:

Už tolimesnį spam'inimą gresia bausmės.

Už mobingą taipogi.

Jei jau susiruošėt diskutuot ir aiškintis toliau, nekreipiant dėmesio jog Jum jau buvo išaiškinta, tuomet laikot šitą temą civilizuotą ir jeigu komentuojat, komentuojat su argumentais arba bent tiesiog nuomone savo.

"Pritarimams" yra "Patinka" mygtukas/funkcija.

O dabar vaikučiai pabiručiai, tikiuosi pradėsite adekvačiai mintis dėstyt ir diskutuot iki kol sulauksit atsakymo iš kitų Vimo valdžios narių, po kurio manau nebeliks jokių daugiau klausimų.

varom apex? 🤔

  • Lovin' it 1
  • Kek 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Bullzai, kodėl ištrynei mane palaikančius ir skatinančius perversmą žaidėju komentarus ? Ir kodėl grasini bausmėmis žaidėjams kurie nuoširdžiai tiki ir reiškia savo nuomone, ar nuomonės reiškimas šiais laikais yra vadinamas spaminimu ? Nereikš savo nepasitenkimo grąsinimais šiai tiesai, kurią viršuje esu parašes, išliedamas savo negatyva ir nepasitenkinimą trindamas komentarus.

 

  • Lovin' it 1
  • Kek 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

22 minutes ago, Bullzai said:

Už tolimesnį spam'inimą gresia bausmės.

Už mobingą taipogi.

Jei jau susiruošėt diskutuot ir aiškintis toliau, nekreipiant dėmesio jog Jum jau buvo išaiškinta, tuomet laikot šitą temą civilizuotą ir jeigu komentuojat, komentuojat su argumentais arba bent tiesiog nuomone savo.

"Pritarimams" yra "Patinka" mygtukas/funkcija.

O dabar vaikučiai pabiručiai, tikiuosi pradėsite adekvačiai mintis dėstyt ir diskutuot iki kol sulauksit atsakymo iš kitų Vimo valdžios narių, po kurio manau nebeliks jokių daugiau klausimų.

nu gerai pradesiu "adekvaciai mintis destyt". kaip purple sake be ju dvieju ir be zmoniu kurie kalba serveris yra nuobodus ir neidomus. Mes bandom paivairint serverio veiklas ir pns. Mes nenorim padaryti kazka blogo serveriui. Mes tik norim padaryti kad serveris isliktu gyvas ir kazkas jame butu ir netyletu kai kokios laidotuves, Ir is mano patirties sitas serveris turi problema renkantis priz ir kitus adminus per greitai. Cituoju purple ir Vaikuti pabiruti

  • Lovin' it 1
  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kimetsu, skaityti knygos viršelį ir skaityti visa knygą yra du skirtingi dalykai, ir kitas supratingumo lygis įsigilinant į teksto informacijos perteikimą.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 minutes ago, baba said:

Bullzai, kodėl ištrynei mane palaikančius ir skatinančius perversmą žaidėju komentarus ? Ir kodėl grasini bausmėmis žaidėjams kurie nuoširdžiai tiki ir reiškia savo nuomone, ar nuomonės reiškimas šiais laikais yra vadinamas spaminimu ? Nereikš savo nepasitenkimo grąsinimais šiai tiesai, kurią viršuje esu parašes, išliedamas savo negatyva ir nepasitenkinimą trindamas komentarus.

 

image.png.368a228f04431b88eed62fbcfc67fd7a.png
aiškiai dar kartą perskaityk jei kažko nesupratai.
image.png.43cb0868cf61aa8c4674bdf7b34b0cfa.png

Redaguota --->>>[S]aVa[S]<<<---

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 minutes prieš, --->>>aVa<<<--- said:

image.png.368a228f04431b88eed62fbcfc67fd7a.png
aiškiai dar kartą perskaityk jei kažko nesupratai.
image.png.43cb0868cf61aa8c4674bdf7b34b0cfa.png

Matau tai Tu čia esi tas kuris nesupratai, žaidėjai būtent tokiu būdu reiškė savo palaikymą ir atsidavimą, nematau tikslo mano posto pozityvumo pašalinti ištrinant komentarus.

Redaguota baba

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

visiskai sutinku su baba ka isai yra parases kartais reik isijungt ta gera nuotaika ir neiimt visko taip i sirdi 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes prieš, Neoxalas said:

nieks neklause taves

 

Taves tuolabiau nereik čia tada, jeigu nori aiškintis, tai normaliai aiškinkis, nes tuoj išviso negalėsi rašyt 

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Moi'zy said:

Taves tuolabiau nereik čia tada, jeigu nori aiškintis, tai normaliai aiškinkis, nes tuoj išviso negalėsi rašyt 

gerai dede aciu kad priminei. atsiprasau uz savo neapgalvotus veiksmus 🙂 😘

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pradėkit skaitytis su visais žaidėjais vienodai, neišsikeldami savęs aukščiau nei esate. Ko pasekoje atsiranda visokie jūsų "serverio gyvinimai" su keiksmažodžiais ir užgauliojimais. Nematau prasmės daugiau su jumis veltis į kažkokias diskusijas, o norėčiau jums dar prailginti bausmes už savo teisybės įrodinėjimą, kurios net nėra. Jei galvojate, kad esate VIMO žvaigždės su savo tokiais gyvinimais, tai blogai galvojate, jūs esate VIMO menkystos,  jei galvojate, kad tai ką darote yra gerai.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes prieš, fActory said:

Pradėkit skaitytis su visais žaidėjais vienodai, neišsikeldami savęs aukščiau nei esate. Ko pasekoje atsiranda visokie jūsų "serverio gyvinimai" su keiksmažodžiais ir užgauliojimais. Nematau prasmės daugiau su jumis veltis į kažkokias diskusijas, o norėčiau jums dar prailginti bausmes už savo teisybės įrodinėjimą, kurios net nėra. Jei galvojate, kad esate VIMO žvaigždės su savo tokiais gyvinimais, tai blogai galvojate, jūs esate VIMO menkystos,  jei galvojate, kad tai ką darote yra gerai.

Factory alio ? laba diena? Tu kas toks išvis kad galėtum šioje temoje kažką diskutuoti, aš Tavęs gyvenime nemačiau ForFun serveryje, prašyčiau negaišint laiko su savo durnais komentarais nežinant nei esamos situacijos nei aplinkybių dėl ko visas šis sanbruzdis vyksta.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

visu pirma. LABAS. Nematytas kazkaip. Kdl tu cia isvis esi jeigu tu net nezaidi fun serveryje. ir jeigu tu sakai kad mes keliame save auksciau negu esame tai tu jauciu nematai kitu priziuretoju arba adminu +matau gan aiskus ir tiesiai i taska einantis zmogus 

Redaguota Neoxalas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, baba said:

Factory alio ? laba diena? Tu kas toks išvis kad galėtum šioje temoje kažką diskutuoti, aš Tavęs gyvenime nemačiau ForFun serveryje, prašyčiau negaišint laiko su savo durnais komentarais nežinant nei esamos situacijos nei aplinkybių dėl ko visas šis sanbruzdis vyksta.

 

Alio, tu man neaiškink kas aš esu ir ką aš galiu daryti. Kaip ir sakiau jūs save iškeliate aukščiau nei esate, o esate paprasti menkystos.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, fActory said:

Alio, tu man neaiškink kas aš esu ir ką aš galiu daryti. Kaip ir sakiau jūs save iškeliate aukščiau nei esate, o esate paprasti menkystos.

Jeigu tu esi mat kaip "priziuretojas" tu neturetum vadint serverio zaideju kaip "menkystos" kai nematai saves 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Neoxalas said:

visu pirma. LABAS. Nematytas kazkaip. Kdl tu cia isvis esi jeigu tu net nezaidi fun serveryje. ir jeigu tu sakai kad mes keliame save auksciau negu esame tai tu jauciu nematai kitu priziuretoju arba adminu

Visų pirma, visada gali rašyti skundus apie adminus ir prižiūrėtojus, o visų antra, nesvarbu aš žaidžiu ar nežaidžiu Forfun serveryje, tai esmės nekeičia ar aš galiu čia kištis ar ne.

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Neoxalas said:

Jeigu tu esi mat kaip "priziuretojas" tu neturetum vadint serverio zaideju kaip "menkystos" kai nematai saves 

Tokius kaip tu, kitaip vadinti ir negaliu, pasižiūrėkit kaip patys kitus vadinat, tada apie save pagalvokit 😉

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...