Jump to content
Tequila

Unban Tequila

Recommended Posts

 Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/id/Collapse4200/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
2021-01-17 11:05:53
am_fg_walterv2_64

1v1 Arena #1 128T !ws !gloves
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Zukki
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Csgo zaidziu jau ne vienus metus bet buvau padares pertrauka ir iskeites savo main steam accounta i kito zaidimo paskyra. Pries kokia savaite vel esu pradejas zaisti csgo, kadangi mm sistema bent jau pagal mane yra fu@ked up esu susikures nauja accounta ir nezadu su juom kilti auksciau nei rank 1, kol nesu susirinkes 40 valandu, kad galeciau susikurti faceit accounta zaidziu ivairiuose serveriuose pagrinde vimo.lt Switchinu tarp awp,deagle ir 1x1 serveriu ir viskas buvo gerai, taciau siandien prisijungiau i 1x1 serveri ir po kokiu 10-20 min zaidimo pradejo daug kas klausinet kaip as taip pasaudau budamas rank 1 prasinejo mano main ir t.t. As sakiau, kad maino neturiu ir tada Zukki sako: O kas jeigu randu? As sakau gali ieskot nieko nerasi. Ir tada po minutes random gavau bana "Chytukas" Nesuprantu istikro uz ka sis banas nei as pats labai gerai pasaudau didziausia ranka esu turejas tik LEM ir butu idomu ar butu galima kazkaip gauti unban, nes banas tai permanent 😕 Parasyta, kad civilizuotai stengsites ispresti konfliktus be bausmiu uzdejimo, nelabai taip atrodo, nes tiesiog iskarto uzdejo bana neklauses nei ar esu zaides seniau csa ar kazka. Taisykles zinau ir tiksliai zinau, kad nesu pazeides nei vienos is isvardintu. Tiesiog atrodo, kad Adminas (Zukki) piknaudziauja savo admin galiom.

ĮRODYMAI: Nezinau kokius irodymus kelti bei is kur juos gauti tai sita paliksiu neatsakyta.

Redaguota Tequila

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

patikrinus tave, radau sita grazu accounta su vac'u, gal sita acc "ismainiai i kito zaidimo paskyra", paprasiau main'o sakei, neturi, zaidei ne kaip level 1, ir galiu pasakyt visai neprastai kaip po pertraukos. O as toliau einu "piknaudziaut savo admin galiom" rofl

Redaguota zukki

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai palei tavo pacio zodzius tu pasisakai, kad as atrodziau kaip cheateris vien todel, nes gerai pasaudau ir tu tiesiog pisai banai ir vsio :DD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

38 minutes ago, Tequila said:

Tai palei tavo pacio zodzius tu pasisakai, kad as atrodziau kaip cheateris vien todel, nes gerai pasaudau ir tu tiesiog pisai banai ir vsio :DD

Jei prižiūrėtojas matė kad šaudei keistai, paprašė main paskyros, tu pasakei - išmainiau į kito žaidimo paskyrą. Už accountus atsakai tik tu ir niekas daugiau, ir tu sakai "kas čia per acc" pagal tavo IP sutikrinus rado šitą accountą ir vac banas viską parodo, kad cheatinai + vac banas šviežias. Tu kenki mūsų mylimam žaidimui. Manau dėl to, kad neparodei šitos paskyros tuo pačiu reiks ir išsipirkti unban'ą. Kaip sakoma - nieko nepaslėpsi, viskas su laiku atkapstoma. Manau dar ir po savaitės ant šito accounto gausi vac baną.
Gero likusio vakaro.

Redaguota Wolf

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...