Jump to content
zvairys

Ban

Recommended Posts

Sveikas troliau arba Factory kaip supratau nepatiko kad naujas accountas buvo tope visus zudziau ir gavau uz tai bana taigi noreciau paaiskinimo irodymu is abieju kurioje vietoje cytinau ka naudojau su visais demo pavizdziais ir klausimas jums Jei steam lvl butu mano kitas su 1,2k valandu kaip ir turiu toki uzejas ir budamas pirmas triuskindamas jus vis tiek rasytumete adminui kad bana iskarto duotu ar pirma butu perziureta demo ir issiaiskinta tiesiogiai ar tikrai cytinau 

https://steamcommunity.com/profiles/76561199108449536/

TT.PNG

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

+prašiau pateikti main paskyrą, o tu atsakei tokių neturi, nes visas parduodi,o dabar teigi, kad jau turi? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai tau buvo klausimas ar jei butu su valandomis paskyra prikibtum ar pripazintum nu sitas geresnis uz mane todel ir nupisa...

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

plius banas ne uz cytinima tavo zyniai nes yra daug butu kaip gauti vac ban tai cytinimas 1 is ju ir yra dar daug kitu butu tai sitas dalykas kad kitas accountas su vac nieko nereiskia turi imti ir ziureti zaidimo demo per kuri zaidziu o ne teigti jei kiti vac tai sitas irgi turetu buti Vac bet kaip matai KUR MANO BLET VAC ANT SITO ACCOUNTO KAA??????????

  • Kek 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , zvairys said:

plius banas ne uz cytinima tavo zyniai nes yra daug butu kaip gauti vac ban tai cytinimas 1 is ju ir yra dar daug kitu butu tai sitas dalykas kad kitas accountas su vac nieko nereiskia turi imti ir ziureti zaidimo demo per kuri zaidziu o ne teigti jei kiti vac tai sitas irgi turetu buti Vac bet kaip matai KUR MANO BLET VAC ANT SITO ACCOUNTO KAA??????????

Tu durneliu apsimeti ar kas????

Koks skirtumas ar cheatinai su kita paskyrą ar su main, cheatinai tu tai banas atitinkamai tau.

Jei turi VAC baną reiškia esi jo nusipelnęs. Taip pat tai įrodo, kad tu turi baną kurį tau davė pats VALVE, tai kodėl turėtumėm mes taves nenubausti??

Nieks nenori atmatų kurios gadina kitiem žaidėjam žaidimo patirtį.

Ir jei manai, kad tavo profilyje yra 1,2k+ valandų ir tai padaro tave nekaltu, tai labai smarkiai klysti. Gali pasidomėti internete kiek žaidėjų yra gave ban už cheatus nors jie žaidžia aukščiausioje cs:go lygoje.

 

  • Patinka 5

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Skin changeris dar uz ji gauni vac tai biski pasidomekite patys uz ka jie dalina vac ir galite ir losti savo tame serveryje vis tiek zemas lygis

  • Kek 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 minutes prieš, zvairys said:

Skin changeris dar uz ji gauni vac tai biski pasidomekite patys uz ka jie dalina vac ir galite ir losti savo tame serveryje vis tiek zemas lygis

Tai kam tu čia verki dėl to unbano, jei tau šis projektas žemo lygio? Eilinio vaiko logika. 

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

22 valandas prieš , zvairys said:

plius banas ne uz cytinima tavo zyniai nes yra daug butu kaip gauti vac ban tai cytinimas 1 is ju ir yra dar daug kitu butu tai sitas dalykas kad kitas accountas su vac nieko nereiskia turi imti ir ziureti zaidimo demo per kuri zaidziu o ne teigti jei kiti vac tai sitas irgi turetu buti Vac bet kaip matai KUR MANO BLET VAC ANT SITO ACCOUNTO KAA??????????

Nelabai svarbu nei man, nei kitiems už ką tu VAC gauni. Jei gavai VAC reiškiasi naudojai kažką ko negalima, tai kodėl mes turime rizikuoti, tave stebėti papildomai ir pan.? jei tu ten ir turi tas savo 1000 valandų account'ą, tai kodėl naudoji tokius shit kaip skin changer ar pan..? Jei protas neveža ką galima naudoti ir ko negalima, tai mes nekalti esame. Pas mus nereikalingi jokie žaidėjai, kurie turi šviečius VAC banus ir mums nėra svarbu už ką jie.

4 valandas prieš , zvairys said:

Skin changeris dar uz ji gauni vac tai biski pasidomekite patys uz ka jie dalina vac ir galite ir losti savo tame serveryje vis tiek zemas lygis

Tai kodėl čia žaidei visą laiką jei žemas lygis? ir dar ne su vienu account'u?

22 valandas prieš , zvairys said:

Tai tau buvo klausimas ar jei butu su valandomis paskyra prikibtum ar pripazintum nu sitas geresnis uz mane todel ir nupisa...

 

Jo, tu teisus. Jei šaudai geriau už mane dėsiu BAN 😉 

 

Jei gavai VAC ban'us iš valves reiškiasi nusipelnei ir mūsų serveriuose gauti ban'ą. 🙂 Geros dienos ir paieškose geresnių serverių 😉

  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Apgailetina asmenybe kuri net nesupranta ka darantis blogai siame zaidimo community PO 4 VACU. Atminkite, ju garantuotai yra daugiau, cia buvo atkapstyti tik tie su kuriais pas mus buvo uzsukes.

Visais budais zmogus bando pateisint savo poelgi ivairiom atmaskem kaip skin changeris, parduota paskyra, labai rimtas ir gilus denial. Tema rakinu kol jauniklis neapsiputuojo visiskai. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...