Jump to content
Nef` Fanatic

Notice me Bullzai

Recommended Posts

16 hours ago, Swagger69 said:

aš nežinau ar daužtas bet as senai nebuvau online per foruma:) tai tik dbr pamaciau Ofc late but nieko tokio:) 

Ant kiek kvailu vėl reikia apsimesti. Kiekvienas toks ne, ne nespaminu tik taip aš čia išsireiškiu, tada pažiūri kiek kreditų turi, ogi nebeturi vipą jau nusipirkę. Ilgai neprisijungiau išsireiškiu dabar, pfff atkasinėji balandžio temas, kad žodį ar du parašytum. Vėl rašinėja tokius dalykus kaip dėkui t.t gi tam yra like ir širdutė. Neapsimetinėkime kai  visi žinome dėl ko čia viską darai. Nebegaliu nervai nebelaiko jau nuo tokių žmonių.

  • Lovin' it 2
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nekreipkit jūs dėmesio į tokius, anksčiau ar vėliau kažką padarysiu dėl to (pvz dbr paprasčiausiai nuimiau vipą už kreditus, vėl spamins, gaus bana - izi :D )

18 hours ago, Nef` Fanatic said:

Nu va sugalvojau sugrįšti pasurfinti, tik kad neliko jau normalių lietuviškų servų surf ski 2 1.6. :/ Dw biški duok boosto savo ssk2 servui :D Kas šiaip gero?

 

Beto man patinka, kaip random žmonės spamina po mano tema :D

Aš tiesą sakant jau mąsčiau uždaryt 1,6... Deja miršta po biškį jis :D, tik GTH ir CM gal dar biški gyvuoja :D, bet šiaip jo, būtų smagu pagrajint ypač su sena chebra :D.

Prigauk bent kelis Nefus savo, JanSportą ir exce reik prigaut kartu, galėsim draugiškai kada 2v2 / 3v3 persimest :D. Būtų smagu. O šiaip net reklamų užpirkęs abejoju ar prisiriktų ten lošt tiek žmonių, kiek kadaise būdavo. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , Bullzai said:

Nekreipkit jūs dėmesio į tokius, anksčiau ar vėliau kažką padarysiu dėl to (pvz dbr paprasčiausiai nuimiau vipą už kreditus, vėl spamins, gaus bana - izi :D )

Aš tiesą sakant jau mąsčiau uždaryt 1,6... Deja miršta po biškį jis :D, tik GTH ir CM gal dar biški gyvuoja :D, bet šiaip jo, būtų smagu pagrajint ypač su sena chebra :D.

Prigauk bent kelis Nefus savo, JanSportą ir exce reik prigaut kartu, galėsim draugiškai kada 2v2 / 3v3 persimest :D. Būtų smagu. O šiaip net reklamų užpirkęs abejoju ar prisiriktų ten lošt tiek žmonių, kiek kadaise būdavo. 

jeigu tu galvoji pries jan lost tai nepatarciau nes tau sansu laimet mazai xD

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2018-06-10 at 15:20, Bullzai said:

Nekreipkit jūs dėmesio į tokius, anksčiau ar vėliau kažką padarysiu dėl to (pvz dbr paprasčiausiai nuimiau vipą už kreditus, vėl spamins, gaus bana - izi :D )

Aš tiesą sakant jau mąsčiau uždaryt 1,6... Deja miršta po biškį jis :D, tik GTH ir CM gal dar biški gyvuoja :D, bet šiaip jo, būtų smagu pagrajint ypač su sena chebra :D.

Prigauk bent kelis Nefus savo, JanSportą ir exce reik prigaut kartu, galėsim draugiškai kada 2v2 / 3v3 persimest :D. Būtų smagu. O šiaip net reklamų užpirkęs abejoju ar prisiriktų ten lošt tiek žmonių, kiek kadaise būdavo. Durnelis

 

Sveikas senas drg, galesiu ir as prisijungt? 

 

Redaguota DotDotDot

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 6/10/2018 at 3:20 PM, Bullzai said:

Nekreipkit jūs dėmesio į tokius, anksčiau ar vėliau kažką padarysiu dėl to (pvz dbr paprasčiausiai nuimiau vipą už kreditus, vėl spamins, gaus bana - izi :D )

Aš tiesą sakant jau mąsčiau uždaryt 1,6... Deja miršta po biškį jis :D, tik GTH ir CM gal dar biški gyvuoja :D, bet šiaip jo, būtų smagu pagrajint ypač su sena chebra :D.

Prigauk bent kelis Nefus savo, JanSportą ir exce reik prigaut kartu, galėsim draugiškai kada 2v2 / 3v3 persimest :D. Būtų smagu. O šiaip net reklamų užpirkęs abejoju ar prisiriktų ten lošt tiek žmonių, kiek kadaise būdavo. 

Jooo miršta 1,6 tikrai, nėr jau turbūt normalaus lietuviško ssk2 servo, aš pats lošiu surfgate ten dar pilna žmonių, bet vien užseniečiai. 

Exce mane ir prisiviliojo atgal į surfą, bet jis yra visiškai kitam surfo levelį, jis visą laiką lošė ir jis dabar kosmosą išdarinėja :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

11 hours ago, Nef` Fanatic said:

Jooo miršta 1,6 tikrai, nėr jau turbūt normalaus lietuviško ssk2 servo, aš pats lošiu surfgate ten dar pilna žmonių, bet vien užseniečiai. 

Exce mane ir prisiviliojo atgal į surfą, bet jis yra visiškai kitam surfo levelį, jis visą laiką lošė ir jis dabar kosmosą išdarinėja :D

Lyg prieš tai neišdarinedavo nx :D . Numesk man tą serva į PM, reiks kada patikrint. Bet šiaip jei ss2 normaliau pakapot nori, tai į CS GO tik dbr eit pas mane arba pas rusus. Padėjau vienam ciuvui visišką kopiją normalią padaryt 1.6 ss2 ant CS GO, kad tuos pačius trick ir pan eitu daryt, tik žinai, kitas engine žaidimo. O šiaip jei netingi, galiu duot visas privilegijas tam 1.6 servo, gal išeis atgaivint, jei turi idėjų :D, tik kad scriptinau aš ant source, ne ant amx jei pluginu kokių custom reiktų, žinoma pasėdėjus viskas įmanoma :D.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 6/10/2018 at 4:51 PM, InvisioN TheRust.LT said:

jeigu tu galvoji pries jan lost tai nepatarciau nes tau sansu laimet mazai xD

 

Vidma irgi neprastas buvo, o exce ant trick eidavo visada

On 6/13/2018 at 10:34 AM, Bullzai said:

Lyg prieš tai neišdarinedavo nx :D . Numesk man tą serva į PM, reiks kada patikrint. Bet šiaip jei ss2 normaliau pakapot nori, tai į CS GO tik dbr eit pas mane arba pas rusus. Padėjau vienam ciuvui visišką kopiją normalią padaryt 1.6 ss2 ant CS GO, kad tuos pačius trick ir pan eitu daryt, tik žinai, kitas engine žaidimo. O šiaip jei netingi, galiu duot visas privilegijas tam 1.6 servo, gal išeis atgaivint, jei turi idėjų :D, tik kad scriptinau aš ant source, ne ant amx jei pluginu kokių custom reiktų, žinoma pasėdėjus viskas įmanoma :D.

Zdarova, kaip reikalai? Sena hebra uzeina dar? Geri laikai buvo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Yako said:

Vidma irgi neprastas buvo, o exce ant trick eidavo visada

Zdarova, kaip reikalai? Sena hebra uzeina dar? Geri laikai buvo.

Sw, vos keli žmonės iš 1,6 tebeužeina jau :D, bet karts nuo karto pasirodo, Janytė čia buvo per youtube atrašęs, sakė grįš į LT ant dienų, lauksim serve sugrįžtant 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 11/18/2019 at 3:37 PM, Bullzai said:

Sw, vos keli žmonės iš 1,6 tebeužeina jau :D, bet karts nuo karto pasirodo, Janytė čia buvo per youtube atrašęs, sakė grįš į LT ant dienų, lauksim serve sugrįžtant 😄

Tai ta proga laukiam, o šiaip ant csgo servų tuos pačius trick gali išdarynėt? Nes kiek bandžiau užsibindint strafe, nekažką su tuo altu sujudinsi

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...