Jump to content
Senelyzas

Adminai mutina ir gagina uz nieka

Recommended Posts

Yra tokia diela zaidziu, ir kadangi pats esu admina raminau kita asmeni, bet deja man nera 15 metu, tiesiog as aiskinau apsiramint tada puole kitas, po keliu akimirku vienas saukia mutinkit jus ta senelyza. Na buvo vienas spec ir sake kad adminas admino mutint negali, bet jisai paeme ir mane uzmutino ir uzgagino uz nieka, tiesiog raminau kitus zaidejus.

Mano steam nickas: Senelyzas

Adminas kuris mane uzmutino ir gagino: Asuna

na negaliu ikelti fotkes bet buvo parasyta angliskai kad tipo yra vartojama keiksmazodziu.

linkiu jums gero vakaro.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest asuna
18 minutes prieš, ◇𝕵𝖊ffKiller◇ said:

Duok laika, mep nika ir link i profili savo sužėsime demo.

prisipazystu dejas mute ir gag nes ant tris zaidejus izeidinejo ir per joica ir per text 😄 tai jai reikia man admina nuimt prasom STEAM_0:1:565158010

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dazniausiai taip, draudziu kitam adminui baust kita, bet cia tik del to tokia taisykle irasiau nes daugiau nei puse tokiu variantu buvo abuse. Koks piktas vaikas be priezasties bausdavo kitus kurie jam nepatikdavo ar pasakydavo kazka. 

Jei adminas tikrai mato rimta pazeidima is kito admino, jis gali ji nubaust jei 100% isitikines kad ta bausme reikalinga dabar ir neina ar nera laiko kviest priziuretoja (pvz blogiukas adminas rekia, cypia i mic, arba kickina nekaltus zaidejua masiskai ir t.t.)

tad nelabai suprantu tavo temos, parases esi "uz nieka mutino" pavadinime bet temoje pats prisipazysti esantis vaikas, o demo perziurejus priz mato kad ir daugiau taiaykliu pazeidei, viskas ok tau? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...