Jump to content
SkeV1S

Neteisingas ban

Recommended Posts

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - SkeV1S  https://steamcommunity.com/profiles/76561199061536013/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? -  2020/08/26  fy_pool_day_vim   20:44:06  VIMO.LT| AWP Only 128T !ws !gloves
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - Nelabai atsimenu.
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - Buvo situacija tokia,kad aš žaidžiau mano rezultatas 23 frag(kills) ir 3 mirtis ir nelabai suprantu,kodėl gavau baną jeigu aš 18-20~ killu suringau būdamas ct puseje ir campinau laukdamas killu. Manęs paprašė ne campinti ir aš pradejau pulti priešus ir surinkau 3 fragus(killus) ir man adminas parašė ,,skev1s turi acc prime" poto parašė ,,wh?' ir be jokios priežasties neleides jam nieko paaiškinti gavau ban.Norėjau pasakyti,kad buvo netinkamas ban,nes as nieko nepadariau ir gavau visam laikui ban o kiti žmonės buvo liudininkai,kad necheatinau nei ka.Pvz kiti žmonės būna šaudo per sienas ir headshot 3 kartus iš eilės ir niekas nesako,kad cheateris, o , kad susikuręs naują account būdamas 11rank iš karto cheateris nors esu turejęs 2account su prime ir viena pavogė su skinais 30eur. Taip išeina jeigu žmogus turi account ir atrodo kaip nesenai sukurtas account tai būs cheateris,bet net nepagalvoja,kodėl bana dėti o tiesiog uždėjo,nes mažo rank ir todėl pagalvojo,kad esu cheateris.Prašyčiau atkreipti į mano reikalavima.Tikiuosi turėsite kažkiek sąžinės ir suprasite mane.

PS. Mano nuomone spec admina yra per lengva gauti jeigu mėnesiui 5eur, tai pagalvojius bet kas gali nusipirkti ir be įrodymu duoti baną.

SkeV1S

Redaguota SkeV1S

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Buvau serve, kartu žaidžiau. Tikrai matėsi triggerbot, galbūt wh. Kaip ir Kasharui buvo akivaizdu. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Banas nuo seno priziuretojo @Ka$haras Tai nesinori abejoti jo sprendimu, zmogus su patirtimi ir gan auksto ranko. Butu kazkoks randomas spec adminas uz 5 eur, tikrai atsizvelgciau.

Gal kasharas kazka pakomentuos placiau kaip jis ten zaide ar ka dare kad nekiltu klausimu kitiem?>

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na visų pirma padėkosiu tau už pastangas rašant šį rašinėli, bet, deja, teks tave nuliūdinti:

  1. Na kaip ir pats minėjai, naujas accountas, visuomet pritraukia dėmesį, tai iš dalies ir gerai, nes pažiūrėjus į gameplay vis atrandi kažką įdomaus - vis testina trigeri, wh sugebėjimus ir t.t.
  2.  Tavo atvėjis be galo paprastas, aiškiai vedžiojai per sienas, užteko poros roundu ir viskas buvo aišku. Kad ir kaip ten bandei nuslėpti savo Wallhack'ą, tačiau nepavyko. 🤥 Na, o toliau galima pavardinti pora atkarpų (jeigu bus įdomu galima pažiūrėti ir demo): 1. Stovi už sienos ir primeti, jog nesuvoki kur priešininkas, vos tik kažkam tave paraginus užbaigti rounda per voice chat, staiga nusitaikai per sieną tiesiai į priešininko kūna ir BAM... Na toliau viskas aišku 😼 2. Likus 1 priešui ir keliems tavo komandos draugams jus veržiates į priešininkų spawn'ą, tačiau kažkas tau staiga bebėgant susišviečia, tu sustoji ir lauki, kol priešas išlįs iš už sienos na ir nušauni žinoma, kadangi aš viską stebėjau su xray, mačiau tą patį, ką tu matai su WH, na o paprastam žmogui tokio timingo tiesiog neįmanoma atrasti.. (žaidžiu su soundais, deja, bet priešiniko žingsių nesigirdėjo 🙀) Sakysi legit? Oj ne, neišeina naudoti WH tyliai - nenaudok, negadink kitiem žaidimo  😼  

Keista, iš kur tiek naglumo, neblogai pacheatini ir dar į foruma aiškintis ateini. 😸

Palinkėsiu gero vakaro bei gero žaidimo, tačiau jau nebe mūsų serveryje. 🙈🙉

 

Peace ✌️😻

 

  • Lovin' it 2
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jeez kiek katinu emojiu primete 😄 Tema rakinu, jeigu @SkeV1S Pageidauji, galesiu i pm atsiusti demo linka pats pasiziuresi ir pamatysi kad dar anksti bandyti atrodyti legit su cheatais. Tema rakinu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...