Jump to content
Rozine pantera

Neteisingas ban

Recommended Posts

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - Rozine Pantera  https://steamcommunity.com/id/16518152
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? - Tiksliai nepamenu pries kiek laiko. Redline mapas, 1v1arena.
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - Console
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - Buvau atejas su kitu acc ne main, nes main buvo stealintas ir gavau ban uz tai, kad atejau ir zaidziau ne su main acc. Kai atgavau main nebeleido ateit. Noreciau unban.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Čia seniai buvo gautas šitas ban, kiek žinau. Tu negavai ban jog žaidei ne su main paskyra, gavai už tai jog nepateikei main paskyros nors taves prašiau ne kartą. Tai prašau pateik savo main paskyrą.

Redaguota kNgA_

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , kNgA_ said:

Čia seniai buvo gautas šitas ban, kiek žinau. Tu negavai ban jog žaidei ne su main paskyra, gavai už tai jog nepateikei main paskyros nors taves prašiau ne kartą. Tai prašau pateik savo main paskyrą.

image.png.15ce2328d708c6ef6e73e6c3ce1e670d.png
CIa yra Banana. As esu Rozine Pantera. Neta zmogaus istorija ziurit 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Rozine pantera yra mainas. Kol as atgavau Rozine pantera acounta, nes jis buvo pavogtas. Susikuriau kita acounta ir zaidziau su kitu. Kai atgavau accounta bandziau ateiti y servery su main ir neleido.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Rozine pantera said:

Rozine pantera yra mainas. Kol as atgavau Rozine pantera acounta, nes jis buvo pavogtas. Susikuriau kita acounta ir zaidziau su kitu. Kai atgavau accounta bandziau ateiti y servery su main ir neleido.

Tai su kuriuo account gavai ban nuo manes?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 valandas prieš , Rozine pantera said:

image.png.15ce2328d708c6ef6e73e6c3ce1e670d.png
CIa yra Banana. As esu Rozine Pantera. Neta zmogaus istorija ziurit 🙂

Deja, tas Banana yra ant tavo ip'o banintas account'as pagal ip'ą žiūrėjau tavo paskyras... Tai pirmiau pateik savo main'ą paskui aiškinsimės kaip su Banana susijęs reikalas čia pas tave

P.S. Paaiškinsiu plačiau, ant Banana esi gavęs, kad neduodi main'o, o paskui atėjus į serverį gavai nuo serverio už duplicate (Nes jungeisi ir sistema pastebėjo ant tavo IP'o, kad yra ban'as dėl to ir šitą account'ą banino) 
image.thumb.png.9e304f2953c2af22439350f7dda8773f.png
 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

35 minutes prieš, Echo said:

Deja, tas Banana yra ant tavo ip'o banintas account'as pagal ip'ą žiūrėjau tavo paskyras... Tai pirmiau pateik savo main'ą paskui aiškinsimės kaip su Banana susijęs reikalas čia pas tave

P.S. Paaiškinsiu plačiau, ant Banana esi gavęs, kad neduodi main'o, o paskui atėjus į serverį gavai nuo serverio už duplicate (Nes jungeisi ir sistema pastebėjo ant tavo IP'o, kad yra ban'as dėl to ir šitą account'ą banino) 
image.thumb.png.9e304f2953c2af22439350f7dda8773f.png
 

Supratau. Taigi Rozine Pantera yra mano main paskyra. Su banana acountu atejau, nes main accountas Rozine Pantera buvo stealintas- pavogtas. Susikuriau nauja acounta vardu: Banana. Su banana atejau palosti y serva. Pries tai buvau zaides su Rozine Pantera. Pazaidziau keleta roundu su Banana ir gavau ban.  Po 1d atgavau savo acounta Rozine Pantera matomai ant sistemos, kad ant Rozines Panteros gavau ban 30d. Tai ta pacia 30d ir atgavau acounta main Rozine Pantera. Ir man neleido joinint, nes jis kaip ir duplicate. Paskui zaidziau faceit, mm ir t.t. Uzvakar prisiminiau, kad gaves esu ant vimo.lt ban ir uzpildziau anketa. Taigi Rozine Pantera yra mano main paskyra, Banana yra antras acountas. Tikiuosi supratot.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Suprast supratom, bet čia MAŽA,MAŽĄ, Tavo chat log'ų ištraukiau... Ir toks vaizdas, kad per pykčius neperlipi ponas, ar vertas unban'o ir pasigailėjimo. Ar baust ir kalbėtis tik tada...

 

2020-06-29 09:21:17 bbd su tais rusai. VIMO.LT| 1v1 Arena #1 128T !ws !gloves am_redline
2020-06-29 09:19:37 nice kurwa cheats. VIMO.LT| 1v1 Arena #1 128T !ws !gloves am_redline
2020-06-29 09:18:32 tai tu bbc. VIMO.LT| 1v1 Arena #1 128T !ws !gloves am_redline
2020-06-29 09:09:45 :DDDDDDDD. VIMO.LT| 1v1 Arena #1 128T !ws !gloves am_redline



Man čia vis viena galai nesueina... Paliksiu sprendimą šitą tave nubaudusiam tai - @kNgA_ Publika laukia tavo verdikto. 😉

giphy.gif

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kaip matau nelaikai liežuvio už dantų tai manau unbaninsim tave tik su viena salyga, tu nusipirksi VIP, ADMIN arba SPEC ADMIN, kitos išeities nematau.

Dabar viskas tavo rankose @Rozine pantera, lauksim atsakymo.

Redaguota kNgA_

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , kNgA_ said:

Kaip matau nelaikai liežuvio už dantų tai manau unbaninsim tave tik su viena salyga, tu nusipirksi VIP, ADMIN arba SPEC ADMIN, kitos išeities nematau.

Dabar viskas tavo rankose @Rozine pantera, lauksim atsakymo.

????????. Ieskau tiesos.  Bendravimo reiktu ismokt. Kodel turiu pirkt jusu VIP, ADMIN, ir kitus dalykus. Kad gauciau unban? Jeigu reikia jum tu pinigu tai kzn kurkit tik tokus 😄 . Kiek kainuoja cia tas VIP, ADMIN, arba SPEC ADMIN?

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Rozine pantera said:

????????. Ieskau tiesos.  Bendravimo reiktu ismokt. Kodel turiu pirkt jusu VIP, ADMIN, ir kitus dalykus. Kad gauciau unban? Jeigu reikia jum tu pinigu tai kzn kurkit tik tokus 😄 . Kiek kainuoja cia tas VIP, ADMIN, arba SPEC ADMIN?

 

Ne piniguose esmė, esmė tame, kad kai tu būsi už kažką sumokėjas atskingiau elgsies ir atsakysi už savo veiksmus. O kainos yra čia https://vimo.lt/vip-admin/

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...