Jump to content
el chapo

Banas

Recommended Posts

Serveris : Deagle only

Laikas 18:30-+

Nick : G U C C I

Adminas : ,,Storas"

Map : aim_redline

Žaidžiau Deagle serveryje ir atėjo adminas ,,STORAS" pažiūrėjęs kaip žaidžiu davė BAN'Ą (perm.) už aimbot'ą. Aimboto neturiu. Prieš tai žaidžiau kitame map'e (aim_office) turėjau 64killus 84hs% niekas nieko nesakė ir nekvietė adminų + žaidime buvo spec. Adminas jis taip pat nieko nesakė. Norėčiau kad peržiūrėtumėt DEMO ir atbanintumėt mane. Beto ,,Vimo.lt" serveryje buvau gavęs tris banus , bet vistiek buvau atbanintas. Nes ne cheatinau. Ačiū.

 

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kiek galiu kartoti, nelaikyk musu kvailiais, VAC už gryfinima??? gal kažko parukei, kad sukurei nauja tema nieko nekeičia, banas pelnytas, plius accounto, situacijos melavimas nelaikyk musu debilais 

Redaguota ◇𝕵𝖊ffKiller◇
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sumelavau kad griefinau banas del kitu priezasciu bet kad turiu ban tai nieko nereiskia + jei ir cheatinu nereiskia kad naudoju ir serveryje :()

  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

XD zinau kaip ziuri tu tuos demo kazkada irgi buvau gaves bana serveryje tu sakei kad cheatinu o kiti adminai viska mate kitaip ir nuime bana

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, el chapo said:

Sumelavau kad griefinau banas del kitu priezasciu bet kad turiu ban tai nieko nereiskia + jei ir cheatinu nereiskia kad naudoju ir serveryje 

Sakai neteisingas banas mūsų serveriuose? Turi baną iš pačio cs go ir sakai jog jei čytintum tai pas mus tikrai nečeatintum. Manai, kad gadindamas kitiem žaidima negausi ban?? Tai tiesiog įrodo koks menkas pas tave yra protelis ir koks šiukšlė esi.

Redaguota kNgA_
  • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...