Jump to content
Kietasis dzo

Banas uz nezinau ka

Recommended Posts

Siandien zaidziau serveri ir saudziau lucky shotus ir kaikurie vadino mane cytu tai adminai nuejo paspectatint sakiau jiem neverkit zinau kad low rankas esu tik private 4 del to nes nezaidziu daug ten tu visokiu competitive wingmanu ir t.t nes vien hackeriai kai zaidi tokiu low ranku meginau itikinti adminus kad necheatinu sakiau kad galite screensharinti per visas programas kaip discord arba teamviewer ir sakiau pamatysit kaip zaidziu poto atsijungiau nes blogai saudziau meginau prisijungti ir sedejau bane permanently tai taip. Aciu butu jai unbanintumet. tikiuos unbaninsit 🙂 Tai nickas kietasis dzo ir steam id STEAM_0:1:557825346

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Mes irgi nezinom uz ka, ne pagal sablona uzpildyta, tai tikrai abejoju, kad zinosim uz ka gavai ban'a 😞 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Draugiškai su tavim nekalbėsiu, nes mane labai ignoravai, kai bandžiau draugiškai paprašyti tavo main.

1. Tu atsisakei duoti savo main, kai tavęs TRIS KARTUS paprašiau ir dar vienas žaidėjas rašė į chat'ą, kad duotum main. Tu nedavei, todėl darau išvada, kad čia tavo main account, kuris yra naujas, turi mažai valandų šitame žaidime ir yra mažo rank'o.

2. Nekraipyk istorijos, kad išėjai iš serverio, nes blogai šaudei, o baną pamatei, kai bandei atgal prisijungti. TU serveryje buvai visą laiką ir šaudei lempas, ir baną gavai būdamas jame, o ne atsijungęs.

Jei neplanuoji duoti savo main, tai gali šitą serverį pamiršti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...