Jump to content
Fuxury

nusiskundimas del echo

Recommended Posts

sveiki mapas:jb_clouds_final_4 vedziau dienas be 15bet nieko is pradziu nesake tik po to kai neisgirdo jis normaliai komandos banino kad komandas ismok,nu del sito pom,bet dar siek tiek lengavai pasigincijom be jokiu keiksmazodzu be nieko,jis man nedave nei jokio ispejimo nei neiko tk sako kalba baikta as dar parasiau kazka ir gagino ispejimu nnepaisymas,taciau jokio ispejimo nedave,butu daves buciau apsiramines :)) @Echo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

"Kalba baigta", neaisku ka tai reiskia? Jau po to turejai apsiraminti 😄

Redaguota S.k.S

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Visų pirma gerbiamasis, pradėjo visi skūstis tavo dienos vedimu, tave perspėjau, kad reikia tvarkyt mikrofoną, bet nesiorientavai į mano perspėjimus ir toliau lyg niekur nieko vedei dienas, iki tol kol pradėjai savo komandas išradinėt... Vieną sakai - Kitą darai 😉 Aš jau pasipiktinau tavo vedimu, ir daviau truputį pailsėti nuo dienų vedimo 😉 Negana to tavo išsireiškimai buvo tokie, kad "Pats išmok vesti dienas" "Aš geriau net dienas vedu už tave, tai kam banini" Buvau prieš tai jau sakęs tau dėl gag'o, kad nekiltų daugiau kivirčų, nes ėjo link tos pusės - Tai dėl to daviau gag'ą su prieš tai ne vienu įspėjimu, kad jei plėtosiesi dar tikrai eisi ir į gag'ą.. Na šitą irgi matyt "Neišgirdai" (Nes dar net rašiau tau, kad netrukdyt warden'ui vesti dienas) 
 Manau, kad tikrai persistengei šituo post'o rašymu, nes tikrai verta buvo truputį sutramdyti, visgi išmoksi per tą laiką visas savo padarytas klaidas, įgausi galbūt truputį etiketo, ir apgalvosi, kad kartais reikia paklausyt, ką prižiūrėtojai sako tau... Visgi tau dar 14 metų (Kaip pats sakei) Ehh... Nors daugiau priekaištų tau neturiu, Tiesiog priimk tai kas sakoma ir "Nekabink akių"... 

*Edit: Nenoriu atrodyt labai jau toks griežtas, tiesiog... Jei rašai, kad nebuvo įspėjimų.. Tai tiesiog manau reiktų dar kartą peržiūrėti demo, ir suprasi, kad tau buvo ne vieną kart sakyti įspėjimai, bet geriau apsimesti, kad negirdėjau ir apkaltinti mane... Meh... 

tE7mOoo0yYTkassI_j-arA.gif

  • Lovin' it 1
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Manau del tokiu veikeju kaip fuxury teks persvarstyti leidima eiti i wardenus asmenims neturintiems 15 metu. Per daug isijaucia jau ir pamirsta kad darome nuolaidas.

  • Sniff Sniff 4
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...