Jump to content
Yekkaj

Papeikimas »--->>>[S]aVa[S]<<<---«

Recommended Posts

Dabar, Yekkaj said:

Žaidėjo vardas : už duhą sėdžių

Skundžiamo žaidėjo vardas : »--->>>aVa<<<---«

Priežastis : Spaminimas/Provokavimas.

Įrodymai https://imgur.com/a/LhVF273

Yo, Daviau ispėjimus už įžeidimus. Tada užmutinau, pradėjot jus ten sakyt, kad jus už nieką mute daviau? pradėjau rašyt už nieka? nors buvo už ką.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, --->>>aVa<<<--- said:

Yo, Daviau ispėjimus už įžeidimus. Tada užmutinau, pradėjot jus ten sakyt, kad jus už nieką mute daviau? pradėjau rašyt už nieka? nors buvo už ką.

Ne dėl šito jaunuolį papeikimą gavai , o dėl Spaminimo , atsakyk dėl ko spaminai ir provokavai , ten buvo tavo visas pokalbis su žaidėju ir tu terši chatą ir spamini.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes prieš, Yekkaj said:

Ne dėl šito jaunuolį papeikimą gavai , o dėl Spaminimo , atsakyk dėl ko spaminai ir provokavai , ten buvo tavo visas pokalbis su žaidėju ir tu terši chatą ir spamini.

tu vadini tai labai dideliu spam? paaiškinau už ką tavo manymu spam'inau. Tu vadini provokavimą, kad pasakiau, kad "Gosha" kempina? 

Redaguota --->>>[S]aVa[S]<<<---

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

22 minutes prieš, --->>>aVa<<<--- said:

tu vadini tai labai dideliu spam? paaiškinau už ką tavo manymu spam'inau. Tu vadini provokavimą, kad pasakiau, kad "Gosha" kempina? 

Tu tikrai ne tai rašei ir yra kurie gali tai patvirtinti , tu su vienų žaidėjų iš projekto susipykai ir jūs puse valandos kalbėjotes apie visiškus niekus ir tu jį įžeidinėjai ir provokavai , kad tik šautum jam mute.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

26 minutes prieš, Yekkaj said:

Tu tikrai ne tai rašei ir yra kurie gali tai patvirtinti , tu su vienų žaidėjų iš projekto susipykai ir jūs puse valandos kalbėjotes apie visiškus niekus ir tu jį įžeidinėjai ir provokavai , kad tik šautum jam mute.

Man įdomu kaip aš ižeidinėjau, gal gali man įrodymus prodyti? o, ne tavo draugelių patvirtinimus. Daviau "Gosha" įspėjima už įžeidimus, tada jis man pradėjo atgal dalyt įspėjimus. Sakau baik man dalyt įspėjimus (non-stop rašė), sakau duosiu tau gag už tai, kad man dalini įspėjimus. Tada jis man parašė kad aš  "Triohala krw", na tai va ir gavo gag už tai.


Bdw, tu ant manęs pradėjai visokiais žodžiais sakyt ir del to pats dar gavai mute.

Redaguota --->>>[S]aVa[S]<<<---

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, Yekkaj said:

Žaidėjo vardas : už duhą sėdžių

Skundžiamo žaidėjo vardas : »--->>>aVa<<<---«

Priežastis : Spaminimas/Provokavimas.

Įrodymai https://imgur.com/a/LhVF273

1. Nebūtina pyktis,  manyčiau galima rasti kompramisą žodžiu/ raštu (kaip kam patogu) visokiose situacijose. 

2. Jeigu neišeina, visuomet galima pažiūrėti demo ar kitaip patikrinti, kas iš tiesų įvyko.

3. Pateikit dieną, laiką, serverį, kuriame įvyko ginčas.

 

P.S. Nickname'as šiaip sau, sukelia nekokį pirmą įvaizdį.

Redaguota Ka$haras

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...