Jump to content
Gatio

Pasiūlymas

Recommended Posts

Būtų labai pravartu jeigu įdėtumėt voteban komandą paprastiems žaidėjams, nes žaidžiau naktį, tai per 3 valandas gal 7 čyteriai atėjo ir niekas nieko dėl to negali padaryti, o silpnesni žaidėjai neina į spectate todėl, kad jie su tais čyeriais nesusiduria pirmose arenose, tai dėl to tik dar labiau kenčia geresni žaidėjai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dėl šito pasiūlymo aš jau senokai galvoju, bet dar galvojam visi kartu, nes gali but ir nesąmonė su tuo voteban, nes random pradės votinti ne sužinoję tiesos) 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

16 hours ago, Boga said:

Dėl šito pasiūlymo aš jau senokai galvoju, bet dar galvojam visi kartu, nes gali but ir nesąmonė su tuo voteban, nes random pradės votinti ne sužinoję tiesos) 

Įmanoma gaut tavo kontaktus kažkokius? Serve nemažai žaidžiu ir nėra malonu kai ateina suktukas koks, ypač kai daugiau žaidėjų būna, nes niekas neina į spectatorius, nes dauguma nepasiekia pirmų arenų ir jiem nei šilta nei šalta kas ten daros. 🙂

Redaguota Gatio
:)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Skaitydamas šitą postą iškilo tokia įdėja. Prižūrėtojai/Savininkas/Administratoriai išsirinktų tokius žmones su kuriais bendrauja, suprantą vienas kitą ir pnš. Įsigilinus tikrai yra tokių žmonių kurie supranta ir nepiknaudžiauja, būtų kokia privilegija tiem žaidėjams. (Šita šūdą rašydamas supratau kad durna mintis, nes tam ir yra skirti prižiūrėtojai ir discordas kuriame galima pranešti apie juos "cheaterius").
Bet dar vieną dalyką labai norėčiau pridurti, jog kaip ir sakiau priž/admin/savininkas išrinkrų kokį tuziną žmonių, kurie irgi galėtų checkint demo. Asmeniškai tikrai turiu daug laiko, nors turiu daug darbų, bet vistiek man dažniausiai noras kyla pažiūrėti šio projekto gameplay demo.

 

Btw... actually nepykit rašau 5am porą naktų be miego. Plez no hate comments xd

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

17 hours ago, Gatio said:

Įmanoma gaut tavo kontaktus kažkokius? Serve nemažai žaidžiu ir nėra malonu kai ateina suktukas koks, ypač kai daugiau žaidėjų būna, nes niekas neina į spectatorius, nes dauguma nepasiekia pirmų arenų ir jiem nei šilta nei šalta kas ten daros. 🙂

Mano discord BOGA#4023,https://steamcommunity.com/id/4207854321/

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dėkui už pasiūlymą ir pastangas, tačiau voteban jūsų paties labui nebus įdėtas. Šią problemą spręsiu kitais būdais.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...