Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, Danny'F said:

Labai fun jūsų šita OKNOS laidą stebėt. Taip ir toliau

P.s. Nepalaikau nei vienos pusės ir su niekuom nenoriu pyktis, bet kai buvo sprendžiamas Chuligano likimas Bachuru servo chebra irgi sakė kad nieko įtartino nemato ir kad čia "waste of time" bet visi matėm kaip viskas baigėsi. Just saying. 

Pas mane tik buvo ginklu esp nebuvo nieko daugiau dėl to ir sakė legit. Don’t be JealousJealous because someone is better than you

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

22 minutes prieš, ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Chuliganazz said:

Pas mane tik buvo ginklu esp nebuvo nieko daugiau dėl to ir sakė legit. Don’t be JealousJealous because someone is better than you

Šiaip „Weapon ESP“ irgi yra čytas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ai bėje iškilo man klausimėlis, yra serveri toks Dovis Belov ankščiau žaisdavom mm viskas nrml. čia yra jo tas demo nufilmuotas kiek supratau jis už Ignio puse eina. Bet jis man pasake kad jis filmavo demo dėl pareigu nes ignis jam pažadėjo. Gaves vipa pradejo achuelint bandziau dėti gaga rašo kad uždėtas bet vistiek gali rašyt. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ecowow turetum suprast kad itarimus sukeli del paprastos priezasties. Esi is tos pacios grupes ar draugu rato kaip ir chuliganas, kuris galbut kokio wh ar aim ir neturejo, bet faktas kad naudojo pagalbines programas ir ju galejo buti daugiau nei gun esp. 
Tad kas ir belieka tau tai zaidime irasineti demo ir adminui paprasius ja pateikti forume.

Pas mane adminai matyt dar "savaitgalio nuotaikoj" tai tiek mazai ir tepaliko po komentara, ilgesnes diskusijos nelabai ka bepakeis, tik issiples dramos, pykciai, stumimai tad siulau bullzajui (bullzajui, ne igniui) kolkas rakinti tema kol atsiras daugiau proof nes 8 roundu zaidimu neuztenka kad irodyti. Kolkas gero vakaro.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Ecow0w said:

Ai bėje iškilo man klausimėlis, yra serveri toks Dovis Belov ankščiau žaisdavom mm viskas nrml. čia yra jo tas demo nufilmuotas kiek supratau jis už Ignio puse eina. Bet jis man pasake kad jis filmavo demo dėl pareigu nes ignis jam pažadėjo. Gaves vipa pradejo achuelint bandziau dėti gaga rašo kad uždėtas bet vistiek gali rašyt. 

Logiška jog už čyto pagavimą gaunamos pareigos, kadaise ir pats Bullzajus jas uždėdavo, o klausimas tik vienas, ko taip širšti?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...