Jump to content
S.k.S

Izeidinejimai

Recommended Posts

apie 10:00-10:20 jb_clouds_final5, atejau i JB ir buvo boga, galvojau jau nestums ant manes ir ramiai pazaisiu. Ne, pradejo izeidineti, sakyti kad as tipo teslius, jeigu atsisesciau ant iphone jis taptu ipad ir t.t.

Galvojau viska palikom MM ir daugiau manes negruzins, Bet jau taip atsibodo kaip kartoja ta pati ir kitiems kad man reputacija gadintu.

Redaguota S.k.S
  • Lovin' it 2
  • Kek 5

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kaip suprasti save juokinu? dar prasiau 1v1 kad neisipisinetum, vistiek taip darai.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jeigu nemokate bendrauti, to nedarykite, vienas kito neminekite ir nekalbinkite. Problema bus isspresta, jei su laiku bus noras, vel pradesit bendrauti ir rodysite pagarba. Tema rakinu.

  • Lovin' it 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nah nah nah nah, čia taip nevyksta @Deivius1. Pritariu tik dalinai tau, tačiau problema toli gražu nebuvo išspręsta.

5 hours ago, S.k.S said:

jeigu atsisesciau ant iphone jis taptu ipad

Turiu pripažint, jeigu tai vyko juoko forma, gan juokingas 'bajeris', tačiau jeigu tu konkrečiai jam rašei net į PM, kad nustotų taip daryt, norėčiau kad įkeltum ScreenShotus čia.
Iš tavo trumpo teksto, eina suprast, kad jau kuris laikas vieną kitą pažįstat, jog einat MM ir pasakojatės vienas kitam tokius dalykus, pirma man šovus idėja buvo, kad jis tiesiog traukė per dantį Tave, ir galvojo kad suprasi, jog draugiškai, tačiau Tavo šita sukurta tema byloja priešingai. Norėčiau kad plačiau papasakotum, kaip kas ivyko ir kokie tie jūsų santykiai su Boga, ir tuo pačiu iš Tavęs @Boga norėčiau išgirst pasiteisinimą ar bent paaiškinimą, jeigu žmogus tau net į PM rašė ir prašė/liepė nustot, ir tu toliau taip darei - kodėl? Manau suvoki, jog tai nėra toleruojama.

  • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai biski ten susipykom per mm, tada kita diena ateinu i 1v1  serveri 9:40 ir randu BOGA. Prasiau kad daugiau nestumtu nes uzpiso realiai mane. Bet tai ne px kad paprasiau jam kartoja ta pati ka per mm sake man kad nuotaika sugadintu. Tada nuejau i Jailbreaka kokia 10:00-10:20 ir man savo "O labas Tesliau"  ir pasakoja ten savo stumimus kitiem kaip man ten sake per mm. Nenorejau i foruma eiti bet uz loxa nesedesiu lyg viskas OK. Jeigu cia tavo humoro jausmas tai be komentaro esu.

Redaguota S.k.S
  • Lovin' it 1
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Visu pirma as niekam nieko nepasakojau,papasakojo tie kurie zaide kartu,ir kad pats ne viena kart provokuoji,ne viena kart buvau tave irgi ispejes.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Lol ,as serve su visais prikolinau taip,kazkodel tu vienas cia toks kuris skundziasi 😄

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...